• Ново
41 mm corgeut черен циферблат сапфир кристал механизъм miyota самостоятелно ликвидация мъжки часовник C03

41 mm corgeut черен циферблат сапфир кристал механизъм miyota самостоятелно ликвидация мъжки часовник C03

BGN 190.00
BGN 238.00
-20 %
В магазина

Брой продукти

врвен висок квалитет одлична работна состојба, Опис
Опис Движење : 21 накит Автоматско MIYOTA (авто-ликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 41mm
Случај дебелина : 12.5 mm Случај Материјал : полиран Солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случај 200 м отпорност на вода
Рака : 22mm кожа за на рака со deployant стил затворач Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие
дополнителни трошоци, ќе биде пред наддавање/купување.
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Превозот : 1).Ние може да транспорт на сите делови на светот. 2).Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието. 3).Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат. Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1.Ве молиме изберете ви се допаѓа начинот на транспорт, објасни сте имале согласија за транспорт на време. 2.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака. 3.Времето за испорака зависи од дестинација,Изберете превозот метод и други фактори, тоа може да трае до 15-39 дена. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака. Напомена : 1.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна . 2.Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.ние само ќе одговорен за Кина царинската проблем . 3.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена.Во принцип,ние прогласи цената е $25. Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Подробности

Тип Елемент:
Механични Часовници
Характеристика:
Пълен Календар
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
сапфирен кристал
Дълбочина На Водоустойчивост:
20 бар
Диаметър На Циферблата:
41мм
Дължината На Лентата:
22cm
Стил:
бизнес
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
Тип Обков:
Закопчалката На Гривната
търговска марка:
Коргеут

Те също купуват с този продукт

Мода топ марка луксозни кварцови часовници, ежедневни мъжки кварцов часовник от неръждаема стомана мрежест каишка тънки часовници мъжки relogio masculino

BGN 27.00 52.27

Моден Врвот Бренд на Луксузни Кварц види Обичните мажи кварцгледајте не ' рѓосувачки челик Мрежа рака ултра тенок часовник машки relogio masculinoМодел Бр...

Parnis 43 мм черен циферблат PVD case 200 м водоустойчив MIYOTA автоматично мъжки часовник

BGN 175.00 216.00

врвен висок квалитет одлична работна состојба, Опис Движење : MIYOTA Automatic (автоликвидација) Движење ; Dial : Црн бран бирате со светлосен раце и знаци ,датум на 3 часот положба; Стакло : Сафир стакло Случај материјал / големина : Црна PVD 316 L не ' Рѓосувачки челик случај / Дијаметар : 43mm ,дебелина : 13mm Црна Керамички рамки Рака : 23mm ширина кожа за на рака 200m отпорност на вода...

Miyota 5r21 кварцов часовников механизъм 3-3 / 4 2 стрелки с часовников механизъм

BGN 22.00 23.20

Опис : надворешен Дијаметар : 3 x 3 / 4 6 Ligne или 9.0 x 13.5 mm Движење 1.90 мм дебел На висина од дното на движење за да се види на врвот на минута крило е 3.1 mm Dial нозе во 5 : 00 и 11 : 30 Бара види мобилен 337 2 раце движење Бара види раце : час .80, и минута .40 мм НЕМА накит Матични : 065413, Допрете 12 Замена на движењето за Граѓански 5421 Вклучува види матични Miyota / Граѓанин LTD кварц движење, Јапонски состави

Подобряване!Безплатна доставка!Силиконовата гумена лента,черен корпус от сплав с покритие, скелетный отпечатък циферблат, кварцов механизъм, модерен мъжки часовн

BGN 4.64

Објектот СпецификитеПредмет Тип : Силикони часовници кварцМесто на Потекло : Кина (Копно)Dial прозорец Материјал Тип : СтаклоДвижење : КварцПол : ЧовекСостојба : Нова без ознакиDial Се Прикаже : АналогниБендот Материјал : Силикон / гумаСлучај Материјал : АлуминиумскиСлучај облик : ТркалезнаБендот ширина : 24mmБендот должина : 21cmDial Dialmeter : 50mm Опис на Производот : Превозот Политика : Обично,Ние ќе брод преку Сингапур пост или eпакет за тежина под 2 KG и ако вашата нарачка над 2 KG ќе се користи EMS / DHL / ТНТ да се испрати.ве молиме овозможи 1022days да се стигне и некои земји може да трае и подолго.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле на стоки во догледно време.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или помал данок врз увозот, ние ќе прогласи стоки како "подарок", со пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се случи на купувачот е задолженНа Дознака : Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услугаПолитика На Враќање : 1...

Yazole Марка Кварцови Часовници За Мъже, Мода И Ежедневни Кожена Каишка Бизнес Часовници, Класически Синьо Стъкло Мъжки Часовник Relogio Masculino

BGN 1.68

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

Dr. Часовници Мъжки Луксозна Марка За Ежедневни Мъжки Часовници Аналогов Външни Военни Спортен Часовник Кварцов Мъжки Часовник Relogio Masculino

BGN 9.38

Армијата Часовници Мажите Луксузен Бренд Обичните Мажи Аналогни Часовници Отворено Воени Спортови Види Кварц Машки Рачни Часовници Relogio Masculino

2017 новата луксозна марка WEIDE мъжете армия военни спортни часовници Мъжки кварцов led watch мъжки ръчен часовник Relogio Masculino

BGN 35.00 69.74

БРЕНД : WEIDE ПРЕДМЕТ : WH5203 СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИLCD ДИГИТАЛЕН ДВИЖЕЊЕ : LCD YXD0612 B17 + ЈАПОНИЈА КВАРЦ Mz OVEMENT Функција : Шест Атрактивни Верзии За Опција; Напредни производствени технологии; Оригинални Miyota 2035 кварц движење, со SONY S626 батерија; Кул & Специјално дизајнирани голем екран; Види Круна Со Животната средина IPS Бронза Electroplating; не ' Рѓосувачки челик тока & backcase со 3 D WEIDE логото; Прикажете го системот на 12 часа или 24 часа; Време,второ,месец,датум,ден,недела,аларм,престане да се види,светлото функција; 30 Метри Отпорен на Вода(ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни); Одење На Грешка од ±45 S / M;Оперативен температура : 10°C до +50°C Band Материјал : Силикон Спецификација : Случај Дијаметар : 5.0 cm Случај Дебелина : 1.64 cm Бенд Должина : 21cm Бенд Ширина : 2,2 см Componets се Вклучени : 1 x WEIDE Види 1 x Корисници на ПрирачникотНие Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена...

Смарт гривна многофункционален IP67 водоустойчив часовник IOS Спорт Здраве крачкомер фитнес ръчен часовник GPS движение гривна 2017

BGN 40.00 57.12

Главни Карактеристики : 1.СТАН Име : Smart Зглоб Бенд.2.Се компатибилни за Android (Андроид 4.3 или над и Bluetooth мора да биде 4.0 или над); за Iphone (IOS7.0 или над и Bluetooth мора да биде 4.0 или над)3.GPS движење Траекторија, растојание, Време, Темпо, Калории, Историски записи, песна, споделување на датотеки.4.Сигнализација & Известување функција : повик потсетник (Android, i OS), контактирајте го name display; Facebook, Twitter, Линија, Skype, Whats App (Android, i OS), содржината на екранот; Sedentary; Антиизгубени предупредување; аларм; Задача сигнализација.5.Smart копчиња се Најде телефон : Камера далечински управувач, Музика далечински управувач, Video remote.6.wake up екран од страна пак зглоб7.Вграденво 90mah Литиумјонска полимер батерија на,може да се користи за 10 дена.8.Спорт и Здравство : спортски следење (Pedometer, растојание,калории) спиење следење (време за спиење, спиење квалитет) поставете фитнес цели движење шема (Велосипедјава на владата, Работи на владата, Јаже скокнеш, Седат прозорци, Скокање приклучоци).9...

Горещи продажба унисекс цифровата електроника LED кварцов часовник будилник дата на гумени спортни часовници за Мъже, Жени, нов дизайн на 5RY5 6YL7

BGN 2.00 2.86

Унисекс Дигитална Електроника LED Кварц Аларм Ден Датум Гума Спортски Види за Човекот ЖенаНова Без оригиналниот пакетВисок квалитет и моден стилDial дијаметар : 43.49 mm Случај Дебелина : 16.99 mm Рака ширина : 18.00 mm Дебелина на Рака : 2.23 mm Види NW : 37.1 gЦелосна должина : 24.6 cmПакет се вклучени : 1 x Види

JARAGAR Blue Hands Auto Date Day мъжки часовник механичен мъжки часовник Ръчен часовник Montre Homme Heren Horloges

BGN 34.00 39.20

Спецификации : Случај Дијаметар : 40.5 мм Случај Дебелина : 14.8 мм Случај Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Бенд Должина : 21cm Пакетот Вклучува : 1 x Види 1 x Упатството за

CAGARNY Brand Watches Man Fashion Luxury Life водоустойчив кварцов часовник Кожена каишка за часовник каишка за часовник спортни военни ръчен часовник

BGN 17.00 30.72

CAGARNY Бренд на Часовници Човек Мода Луксузен Живот Водоотпорен Кварц Види Кожа Watchband Рака Часовник Спортски Воена рачен часовникБренд : CAGARNYСтил : Спортски,Воени,Секојдневен,Бизнисот,Модата,ЛуксузДисплеј : АналогниДвижење : Оригинални Јапонија Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет;Квалитетот Цинк Легура Случај;Квалитетот Кожа За На Рака;Спецификација приближното : Случај Дијаметар : 48mmСлучај Дебелина : 14mmБендот Ширина : 24mmВкупна Должина : 26cmПроизвод тежина : 0.118 kgПакет Се Вклучени : 1 x CAGARNY ВидиAnswer : ___________________________ Note : 3 мали суб бира & 2 pushers се само декоративни, без функции.Ова е МНОГУ важно.

42мм Парнис черен циферблат сапфир кристал PVD калъф Miyota автоматично мъжки часовник P408

BGN 204.00 291.20

Опис Движење : Miyota Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 42mmСлучај дебелина : 12.5 mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црна PVD обложени 100 m отпорност на водаРака : 21mm гумена рака Стакло : Сафир кристалноПревозот 1...

Top Brand V6 Military Quartz Watch Casual Big Size Rectangle Steel Case 3 Movement Черна Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници За Мъже

BGN 16.00 19.98

Пол : Мажи Движење : Кварц се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Случајни Часовници Карактеристики : Дневна Отпорен на Вода Бенд Материјал : СТП Кожа Бенд Боја : Црна Дијаметар од Прибл (cm) : 4.6 Случај Дебелина Приближно (cm) : 1 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 25.6 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2Ве молиме љубезно забелешка : Бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотографијата...

BOBO BIRD Мъжки Natural Wood Bamboo Watches Womens-Vintage Wooden Watch With Green Dial Nylon Strap in wood box custom logo

BGN 32.00 40.00

Бамбус Дрвени Часовници Мажи Со Зелена Dial Најлон Рака Материјал : Бамбус Дијаметар Големина : 44mm Бенд ширина : 20mm Периметар : 238mm Движење : Квалитет на кварц движење1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

CRRJU Top Brand мъжки часовник луксозни Спортни кварцов 30 м водоустойчиви мъжки часовници с каишка от неръждаема стомана Автоматична дата на ръчен часовник relojes

BGN 22.00 44.77

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Уникатен дизајн со големи форма на повеќе одговара за момче и мажи облечени во кварц движење, види види лицето дијаметар : 3.8 cm прибл...