• Ново
Подобряване!Безплатна доставка!Силиконовата гумена лента,черен корпус от сплав с покритие, скелетный отпечатък циферблат, кварцов механизъм, модерен мъжки часовн

Подобряване!Безплатна доставка!Силиконовата гумена лента,черен корпус от сплав с покритие, скелетный отпечатък циферблат, кварцов механизъм, модерен мъжки часовн

BGN 4.64
В магазина

Брой продукти


Објектот Спецификите
Предмет Тип : Силикони часовници кварц
Место на Потекло : Кина (Копно)
Dial прозорец Материјал Тип : Стакло
Движење : Кварц
Пол : Човек
Состојба : Нова без ознаки
Dial Се Прикаже : Аналогни
Бендот Материјал : Силикон/гума
Случај Материјал : Алуминиумски
Случај облик : Тркалезна
Бендот ширина : 24mm
Бендот должина : 21cm
Dial Dialmeter : 50mm Опис на Производот : Превозот Политика :
Обично,Ние ќе брод преку Сингапур пост или e-пакет за тежина под 2 KG и ако вашата нарачка над 2 KG ќе се користи EMS/DHL/ТНТ да се испрати.ве молиме овозможи 10-22days да се стигне и некои земји може да трае и подолго.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле на стоки во догледно време.
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или помал данок врз увозот, ние ќе прогласи стоки како "подарок", со пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се случи на купувачот е задолжен
На Дознака :
Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услуга
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена, но не вклучуваат лични штета. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок.Ако неисправни сосема е наша грешка, ние ќе го плати превозот.Некои земји превозот бесплатно е многу скапо и некое време се направи нас не вреди да се плати за да се брод ги врати.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да ги испрати назад до нас.
2. Ако замени не се достапни, рефундирање ќе се направи за вас.
Повратни информации :
Вашиот задоволителен е клуч за нашиот успех во бизнисот.Ако сте задоволни со производи ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ,ако имате било каков проблем или не се задоволни со нив ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации ,ние ќе одговор во рок од 24 часа и да ја поправите проблем .
За нас :
Ние сме семејство во сопственост на бизнис се вклучат во производство/на големо и продажба.Нашето семејство може производство монистра и модни часовници во нашата фабрика.Ве молиме контактирајте со нас за фабрика цена, ако ви се веледрогерија.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа во работни денови (понеделник до петок).
Нашите работно време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)

Подробности

Цвят:
Бял, Син, Черен
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
търговска марка:
ГЕРРИДА
Форма На Корпуса:
Кръг
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Дължината На Лентата:
21см
Дебелина На Корпуса:
14mm
Материал На Корпуса:
Сплав
Движение:
Кварц
Тип Обков:
Кожен Кофа Разкриване На
Широчина На Лентата:
24мм
Характеристика:
Автоматична Дата
Вид На Материала На Лентата:
Силикон
Номер На Модела:
К231
Диаметър На Циферблата:
50мм
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Материал Кутии И Чанти:
Найлонова торбичка
is_customized:
Yes
Широчина На Лентата:
24мм
Група С:
От 20 мм до 29 мм
Тип Обков:
Обтегач
Тип Елемент:
Ръчен часовник
Състояние:
Нов, без етикет
Тип Материал На Циферблата:
Сплав
На Дисплея На Циферблата:
Аналог

Те също купуват с този продукт

JARAGAR Blue Hands Auto Date Day мъжки часовник механичен мъжки часовник Ръчен часовник Montre Homme Heren Horloges

BGN 34.00 39.20

Спецификации : Случај Дијаметар : 40.5 мм Случај Дебелина : 14.8 мм Случај Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Бенд Должина : 21cm Пакетот Вклучува : 1 x Види 1 x Упатството за

Bliger 40mm бял циферблат дата сини керамични bezel луминисцентно сапфирен кристал автоматичен механизъм мъжки часовник

BGN 128.00 158.40

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : бела dail Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки распоредување затворач 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

Miyota 5r21 кварцов часовников механизъм 3-3 / 4 2 стрелки с часовников механизъм

BGN 22.00 23.20

Опис : надворешен Дијаметар : 3 x 3 / 4 6 Ligne или 9.0 x 13.5 mm Движење 1.90 мм дебел На висина од дното на движење за да се види на врвот на минута крило е 3.1 mm Dial нозе во 5 : 00 и 11 : 30 Бара види мобилен 337 2 раце движење Бара види раце : час .80, и минута .40 мм НЕМА накит Матични : 065413, Допрете 12 Замена на движењето за Граѓански 5421 Вклучува види матични Miyota / Граѓанин LTD кварц движење, Јапонски состави

Dr. Часовници Мъжки Луксозна Марка За Ежедневни Мъжки Часовници Аналогов Външни Военни Спортен Часовник Кварцов Мъжки Часовник Relogio Masculino

BGN 9.38

Армијата Часовници Мажите Луксузен Бренд Обичните Мажи Аналогни Часовници Отворено Воени Спортови Види Кварц Машки Рачни Часовници Relogio Masculino

40 мм Bliger розов циферблат сапфир кристал автоматичен механизъм, дамски часовници

BGN 128.00 158.40

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : розова dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

Нов Julius Lady дамски часовник 5 цвята елегантен Shell Star Cut модни часовници рокля гривна от кожа на момиче, подарък за Рожден Ден, кутия

BGN 32.00 35.20

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис слики се уште не се замена уште...

Top Brand V6 Military Quartz Watch Casual Big Size Rectangle Steel Case 3 Movement Черна Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници За Мъже

BGN 16.00 19.98

Пол : Мажи Движење : Кварц се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Случајни Часовници Карактеристики : Дневна Отпорен на Вода Бенд Материјал : СТП Кожа Бенд Боја : Црна Дијаметар од Прибл (cm) : 4.6 Случај Дебелина Приближно (cm) : 1 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 25.6 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2Ве молиме љубезно забелешка : Бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотографијата...

Победител луксозни мъжки механични часовници мода горещ марка човек нова автоматична скелет ръчен часовник златен корпус стомана каишка reloj hombre

BGN 31.00 50.86

ПОБЕДНИКОТ луксузни мажите механички часовници мода топла бренд човек нови автоматски скелет рачни часовници злато случај челик бенд reloj hombre Опис : 1...

2017 новата луксозна марка WEIDE мъжете армия военни спортни часовници Мъжки кварцов led watch мъжки ръчен часовник Relogio Masculino

BGN 35.00 69.74

БРЕНД : WEIDE ПРЕДМЕТ : WH5203 СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИLCD ДИГИТАЛЕН ДВИЖЕЊЕ : LCD YXD0612 B17 + ЈАПОНИЈА КВАРЦ Mz OVEMENT Функција : Шест Атрактивни Верзии За Опција; Напредни производствени технологии; Оригинални Miyota 2035 кварц движење, со SONY S626 батерија; Кул & Специјално дизајнирани голем екран; Види Круна Со Животната средина IPS Бронза Electroplating; не ' Рѓосувачки челик тока & backcase со 3 D WEIDE логото; Прикажете го системот на 12 часа или 24 часа; Време,второ,месец,датум,ден,недела,аларм,престане да се види,светлото функција; 30 Метри Отпорен на Вода(ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни); Одење На Грешка од ±45 S / M;Оперативен температура : 10°C до +50°C Band Материјал : Силикон Спецификација : Случај Дијаметар : 5.0 cm Случај Дебелина : 1.64 cm Бенд Должина : 21cm Бенд Ширина : 2,2 см Componets се Вклучени : 1 x WEIDE Види 1 x Корисници на ПрирачникотНие Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена...

Bliger 40 мм сив циферблат дата на кафе керамика bezel корпус от неръждаема стомана, сапфирен кристал механизъм за самостоятелно ликвидация мъжки часовник

BGN 128.00 158.40

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : сива dail Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки распоредување затворач 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

WEIDE Luxury Brand Watch Sport Men Digital Stainless Steelin кварцов часовник Man водоустойчив Електроника alarm clock steampunk

BGN 40.00 62.72

срдечно ве покануваме да ги додадете ни се на вашиот "Омилени продавници"листа,да стане нашите верни следбеници,ние ќе ви испратиме $ 2 купони и, исто така, уживаат дополнителни 5% попуст

Yazole Марка Кварцови Часовници За Мъже, Мода И Ежедневни Кожена Каишка Бизнес Часовници, Класически Синьо Стъкло Мъжки Часовник Relogio Masculino

BGN 1.68

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

CAGARNY Brand Watches Man Fashion Luxury Life водоустойчив кварцов часовник Кожена каишка за часовник каишка за часовник спортни военни ръчен часовник

BGN 17.00 30.72

CAGARNY Бренд на Часовници Човек Мода Луксузен Живот Водоотпорен Кварц Види Кожа Watchband Рака Часовник Спортски Воена рачен часовникБренд : CAGARNYСтил : Спортски,Воени,Секојдневен,Бизнисот,Модата,ЛуксузДисплеј : АналогниДвижење : Оригинални Јапонија Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет;Квалитетот Цинк Легура Случај;Квалитетот Кожа За На Рака;Спецификација приближното : Случај Дијаметар : 48mmСлучај Дебелина : 14mmБендот Ширина : 24mmВкупна Должина : 26cmПроизвод тежина : 0.118 kgПакет Се Вклучени : 1 x CAGARNY ВидиAnswer : ___________________________ Note : 3 мали суб бира & 2 pushers се само декоративни, без функции.Ова е МНОГУ важно.

Марка Луксозни Sewor Класически Най-Добрият Подарък Скелет На Мъжки Часовници Кафява Кожена Каишка Мъжки Кухи Механичен Автоматичен Часовник

BGN 23.00 38.13

ОписиВиди Случај Дијаметар : Прибл 4cmВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликШирина На Watch Појас : Прибл 2cmВиди Појас Материјал : КожаДолжина На Види : Прибл 24cmСекојдневно се Отпорни на Вода (не се за пливање или туширање) : Да( 2.54 см =1.00 инчи)

LIANDU Luxury Fashion Мъжки Хронограф Luminous Black Dial кварцов часовник имитация на мрежа от неръждаема стомана часовник с подарък кутия

BGN 25.00 48.45

LIANDU Луксузни Модни Mens Хронограф Прозрачна Црна Dial Кварц Види Симулирани Нерѓосувачки Челик Мрежа се Види со Подарок Кутија Спецификации : Случај Дијаметар : 42mm Прибл...