• Ново
JARAGAR Blue Hands Auto Date Day мъжки часовник механичен мъжки часовник Ръчен часовник Montre Homme Heren Horloges

JARAGAR Blue Hands Auto Date Day мъжки часовник механичен мъжки часовник Ръчен часовник Montre Homme Heren Horloges

BGN 34.00
BGN 39.20
-13 %
В магазина

Брой продукти


Спецификации : - Случај Дијаметар : 40.5 мм - Случај Дебелина : 14.8 мм - Случај Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Бенд Должина : 21cm Пакетот Вклучува : -1 x Види -1 x Упатството за

Подробности

Тип Елемент:
Механични Часовници
търговска марка:
ДЖАРАГАР
Форма На Корпуса:
Кръг
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Тип Обков:
Обтегач
Диаметър На Циферблата:
40.5 mm
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Широчина На Лентата:
20 mm
Дължината На Лентата:
20 см
Характеристика:
Автоматична Дата
Номер На Модела:
6348
Дълбочина На Водоустойчивост:
Не водонепропускливост
Пол:
Мъже
Дебелина На Корпуса:
14.8 mm
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра
Състояние:
Нов, без етикет
На Дисплея На Циферблата:
Аналог

Те също купуват с този продукт

WEIDE Luxury Brand Watch Sport Men Digital Stainless Steelin кварцов часовник Man водоустойчив Електроника alarm clock steampunk

BGN 40.00 62.72

срдечно ве покануваме да ги додадете ни се на вашиот "Омилени продавници"листа,да стане нашите верни следбеници,ние ќе ви испратиме $ 2 купони и, исто така, уживаат дополнителни 5% попуст

Спортни часовници мъжки известни led цифрови часовници мъжки часовници мъжки часовници Relojes Deportivos Herren Uhren Reloj Hombre Montre Homme

BGN 18.00 25.12

SKMEI Спортски Види Мажите Познатиот LED Дигитални Часовници Машки Часовници Мажите се Види Relojes Deportivos Herren Uhren Reloj Hombre Montre HommeСпецификации : Пол : Mens Види за СпортСлучај Материјал : ГумаСтил : Спортот &Луксузни & Fashion & НеврзанБендот Материјал : СТП РакаСлучај Дијаметар : 43 mm / 1.69 воСлучај Дебелина : 13 мм / 0.51 воБендот Ширина : 18 мм / 0.70 воБендот Должина : 265 mm (Cse Вклучени) / 10.43 воФункции : 5bar Отпорни на Вода,Хронограф,Аларм,12 / 24 Часа,Dual Време,Датум,Месец,ОдбројувањеКарактеристики : LED Дисплеј,Круг,Силикони Рака,од не ' Рѓосувачки Челик Тока,Смола ОчилаSkmei Мода Спорт Види Мажите Врвот Бренд на Луксузни Познати Електронски Дигитален LED Зглоб Види Машки Часовник За Мажи Relogio Masculino'

FORSINING мъжки нови пристигането луксозен механизъм за самостоятелно ликвидация популярен уникален стил естествена кожа каишка скелет ръчен часовник FSG9418M3S9

BGN 54.00 107.20

Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот. Прецизно Движење со најновиот пробивПатентирана Механичка Технологија. Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд. Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството. Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.· Модерен, многу шармантна за сите прилики.· Неверојатна потрага види.· Одредено време и да се задржи добро време.· Отпорни на вода (не за нуркање / пливање).· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински "FORSINING'Watch 1 x Подарок Кутија 1 x види упатството за

40 мм Bliger кафяв циферблат керамични bezel прозореца на датата автоматично мъжки часовник unsex 59

BGN 145.00 164.80

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : браун dail Случај дијаметар : 40mm без круна (завртка надолу круна)Случај дебелина : 14mm Функција : датум Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со еднонасочно рамки Рамки : кафе керамички рамки Бразлетна : нерѓосувачки челик со распоредување затворач Повлечи : 20mm 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Превозот 1...

Forsining мъжки механични часовници скелет водоустойчив дизайн автоматични часовници за самостоятелно ликвидация със светещи стрелки, кафява кожена каишка

BGN 38.38

Опис : Вистинска кожа ви дава нова класична дефиниција Не ' рѓосувачки esistance (не челик види случај го прави види повеќе издржливи...

Марка Луксозни Sewor Класически Най-Добрият Подарък Скелет На Мъжки Часовници Кафява Кожена Каишка Мъжки Кухи Механичен Автоматичен Часовник

BGN 23.00 38.13

ОписиВиди Случај Дијаметар : Прибл 4cmВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликШирина На Watch Појас : Прибл 2cmВиди Појас Материјал : КожаДолжина На Види : Прибл 24cmСекојдневно се Отпорни на Вода (не се за пливање или туширање) : Да( 2.54 см =1.00 инчи)

BOBO BIRD кръгли Старинни часовници абанос кварцов часовник с естествена кожена каишка на дамски керамични часовници в кутия за подарък

BGN 30.00 35.20

Напомена : види е направен од природни бамбус / дрво и е обвиен со рака, па тоа може даима некои природни груби линии и неколку флеки.Материјал : Природно Дрво, Бамбус & МенталнаРачно Изработени, Единствена, Аналогни, Кварц, Светло & Економски, Удобно & ЗдравјеКапка s колкот и wholesalesКапка брод и кој lesales и двете сме lcomed.За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 47 работни дена.Како да ги пратите на пакетМожете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа вебстраница : http : / / www.17track.net / enДали има некој ЦаринаОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Горещи продажба унисекс цифровата електроника LED кварцов часовник будилник дата на гумени спортни часовници за Мъже, Жени, нов дизайн на 5RY5 6YL7

BGN 2.00 2.86

Унисекс Дигитална Електроника LED Кварц Аларм Ден Датум Гума Спортски Види за Човекот ЖенаНова Без оригиналниот пакетВисок квалитет и моден стилDial дијаметар : 43.49 mm Случај Дебелина : 16.99 mm Рака ширина : 18.00 mm Дебелина на Рака : 2.23 mm Види NW : 37.1 gЦелосна должина : 24.6 cmПакет се вклучени : 1 x Види

WEIDE Кварцов спортни ръчни часовници автентични автоматично мъжки часовници най-добрата марка на луксозни мъжки часовници аналогов дата от неръждаема стомана цифр

BGN 47.00 75.09

срдечно ве покануваме да ги додадете ни се на вашиот "Омилени продавници"листа,да стане нашите верни следбеници,ние ќе ви испратиме $ 2 купони и, исто така, уживаат дополнителни 5% попуст

42мм Парнис черен циферблат сапфир кристал PVD калъф Miyota автоматично мъжки часовник P408

BGN 204.00 291.20

Опис Движење : Miyota Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 42mmСлучај дебелина : 12.5 mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црна PVD обложени 100 m отпорност на водаРака : 21mm гумена рака Стакло : Сафир кристалноПревозот 1...

40 мм Bliger розов циферблат сапфир кристал автоматичен механизъм, дамски часовници

BGN 128.00 158.40

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : розова dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

Yazole Марка Кварцови Часовници За Мъже, Мода И Ежедневни Кожена Каишка Бизнес Часовници, Класически Синьо Стъкло Мъжки Часовник Relogio Masculino

BGN 1.68

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

TVG 2017 мъжки часовник top luxury leather кварцов аналогов часовник е водоустойчив циферблат от неръждаема стомана спортни ден за мъже

BGN 37.00 79.98

Бренд : TVG Модел : 469 Стил : Спортот, Секојдневен, Мода, Бизнис се Прикаже : Аналогни & Дигитални Движење : Оригиналот се види движењето + увезени батерии Карактеристики : TVG(469)рачен часовник со 5 верзии; Јапонија оригинални кварц Движење и LCD цифра движење; Час, Минута, секунда, date, month, week, аларм, 12 / 24 часа, noctilucent,GMT 2 време; Високо отпорни на абразија стакло; Еколошки IP вакуум electroplating Случај; Висок квалитет Вистинска кожа за на рака; Не ' рѓосувачки челик тока & назад случај со 3 D "TVG" logo 2 година подолг живот на батеријата Одење на грешка од±45 S / М 12 месец Оригиналните Фабрички Квалитет Гаранција 30 метри отпорен на вода(ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни) спецификација на Производот : Случај дебелина : 1.4 cm(0.55 инчи) Случај Дијаметар : 4.3 cm(1.69 инчи) Бенд ширина : 2.1 cm(0.82 инчи) Бенд должина : 26.0 cm(10.23 инчи) Бенд Прилагодливи : да Componets се Вклучени : 1 x TVG Види 1 x Подарок Кутија 1 x Корисници на Прирачникот(англиски) 1 x Гаранциона картичка

Bliger 40mm бял циферблат дата сини керамични bezel луминисцентно сапфирен кристал автоматичен механизъм мъжки часовник

BGN 128.00 158.40

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : бела dail Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки распоредување затворач 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

Top Brand SEWOR Skeleton Hollow Dress механична ръка вятър мъжки часовник Луксозен мъжки подарък за бизнес кожени военни ръчен часовник

BGN 21.00 37.79

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл...

Top Brand V6 Military Quartz Watch Casual Big Size Rectangle Steel Case 3 Movement Черна Кожена Каишка Мъжки Спортни Часовници За Мъже

BGN 16.00 19.98

Пол : Мажи Движење : Кварц се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Случајни Часовници Карактеристики : Дневна Отпорен на Вода Бенд Материјал : СТП Кожа Бенд Боја : Црна Дијаметар од Прибл (cm) : 4.6 Случај Дебелина Приближно (cm) : 1 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 25.6 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2Ве молиме љубезно забелешка : Бои во реалниот живот не може да се појави токму како што се гледа на фотографијата...