• Ново
Нови автоматични механични часовници мъжки Сапфир Бингер луксозна марка водоустойчив часовник мъжки tourbillion ръчни часовници B-5071M-3

Нови автоматични механични часовници мъжки Сапфир Бингер луксозна марка водоустойчив часовник мъжки tourbillion ръчни часовници B-5071M-3

BGN 166.00
BGN 326.27
-49 %
В магазина

Брой продукти


Pacel вклучуваат : Види + дрво кутија + Бесплатна објект ( на Мобилен прстен поддршка) Го види со Јапонија Механичко Движење и Sapphire Прозорец Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија. со англиски настава книга заедно .Надвор кутија се покрие со меур заврши така.Ние и ветуваме го види да не се наштети на превоз 12-месечна Гаранција

Нула Доказ Тест ( Sapphire Прозорецот може да не биде повреден)
Водоотпорен Тест

Подробности

Тип Елемент:
Механични Часовници
Характеристика:
Фаза На Луната, Водоустойчив, Автоматична Дата
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Диаметър На Циферблата:
42мм
Номер На Модела:
Б-5071М-3
Дебелина На Корпуса:
14mm
Стил:
Лукс
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Широчина На Лентата:
20 mm
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
Материал Кутии И Чанти:
Дърво
търговска марка:
БИНГЕР
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
сапфирен кристал
Дължината На Лентата:
22cm
Форма На Корпуса:
Площ
Движение:
Автоматично Само-На Вятъра

Те също купуват с този продукт

44 мм Corgeut черно стерилна циферблат светещи маркери 6497 ръчно завод мъжки часовник 56B

BGN 121.00 137.60

Опис Движење : механички (рака ликвидација) движење 17 накит рака ликвидација 6498 движење Бирање : црна dail Случај дијаметар : 44mmСлучај дебелина : 11.5 mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај 30m отпорност на водаЖ иро на Рака : 22mm кафена кожа за на рака Стакло : посебни нула доказ минерално стакло Превозот 1...

WEIDE Кварцов спортни ръчни часовници автентични автоматично мъжки часовници най-добрата марка на луксозни мъжки часовници аналогов дата от неръждаема стомана цифр

BGN 47.00 75.09

срдечно ве покануваме да ги додадете ни се на вашиот "Омилени продавници"листа,да стане нашите верни следбеници,ние ќе ви испратиме $ 2 купони и, исто така, уживаат дополнителни 5% попуст

40 мм Bliger розов циферблат сапфир кристал автоматичен механизъм, дамски часовници

BGN 128.00 158.40

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : розова dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

Top Brand SEWOR Skeleton Hollow Dress механична ръка вятър мъжки часовник Луксозен мъжки подарък за бизнес кожени военни ръчен часовник

BGN 21.00 37.79

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл...

2017 новата луксозна марка WEIDE мъжете армия военни спортни часовници Мъжки кварцов led watch мъжки ръчен часовник Relogio Masculino

BGN 35.00 69.74

БРЕНД : WEIDE ПРЕДМЕТ : WH5203 СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИLCD ДИГИТАЛЕН ДВИЖЕЊЕ : LCD YXD0612 B17 + ЈАПОНИЈА КВАРЦ Mz OVEMENT Функција : Шест Атрактивни Верзии За Опција; Напредни производствени технологии; Оригинални Miyota 2035 кварц движење, со SONY S626 батерија; Кул & Специјално дизајнирани голем екран; Види Круна Со Животната средина IPS Бронза Electroplating; не ' Рѓосувачки челик тока & backcase со 3 D WEIDE логото; Прикажете го системот на 12 часа или 24 часа; Време,второ,месец,датум,ден,недела,аларм,престане да се види,светлото функција; 30 Метри Отпорен на Вода(ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни); Одење На Грешка од ±45 S / M;Оперативен температура : 10°C до +50°C Band Материјал : Силикон Спецификација : Случај Дијаметар : 5.0 cm Случај Дебелина : 1.64 cm Бенд Должина : 21cm Бенд Ширина : 2,2 см Componets се Вклучени : 1 x WEIDE Види 1 x Корисници на ПрирачникотНие Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена...

Forsining Мода Златен Скелет Диамант Дисплей Мъжете Творчески Ръчен Часовник Най-Добрата Марка На Луксозни Ажурни Механични Часовници Мъжки Часовници

BGN 38.38

Опис : Високо квалитетни Нерѓосувачки челик што ви дава нова класична дефиниција. Не ' рѓосувачки челик види случај назад прави види повеќе издржливи. Автоматско ликвидација механичко движење со Фаза на Месечината екранот ви овозможува да носат се види во секое време. Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика.Спецификација (приближно) : Дијаметар : 42mm Дебелина : 14mm Должина на watch бенд : 22.5 cm Бенд ширина : 22mm Движење : Автоликвидација Механички Види бенд : Нерѓосувачки челик Случај назад : Нерѓосувачки челикПакетот вклучува : 1 x Механички види1 x GMT Картон Подарок КутијаПотсетување : 1...

FORSINING мъжки нови пристигането луксозен механизъм за самостоятелно ликвидация популярен уникален стил естествена кожа каишка скелет ръчен часовник FSG9418M3S9

BGN 54.00 107.20

Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот. Прецизно Движење со најновиот пробивПатентирана Механичка Технологија. Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд. Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството. Водоотпорен структура (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.· Модерен, многу шармантна за сите прилики.· Неверојатна потрага види.· Одредено време и да се задржи добро време.· Отпорни на вода (не за нуркање / пливање).· Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински "FORSINING'Watch 1 x Подарок Кутија 1 x види упатството за

relogio masculino LIGE мъжки часовник Top Brand Luxury Fashion Casual кварцови часовници, Мъжки спортни напълно стомана водоустойчив часовник

BGN 30.00 55.25

Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМВе молиме да забележите дека eпроверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

Марка Луксозни Sewor Класически Най-Добрият Подарък Скелет На Мъжки Часовници Кафява Кожена Каишка Мъжки Кухи Механичен Автоматичен Часовник

BGN 23.00 38.13

ОписиВиди Случај Дијаметар : Прибл 4cmВиди Случај Материјал : Нерѓосувачки ЧеликШирина На Watch Појас : Прибл 2cmВиди Појас Материјал : КожаДолжина На Види : Прибл 24cmСекојдневно се Отпорни на Вода (не се за пливање или туширање) : Да( 2.54 см =1.00 инчи)

Bliger 40 мм зелен zifferblatt дата син керамика bezel флуоресцентни сапфирен кристал механизъм за самостоятелно ликвидация мъжки часовник

BGN 128.00 158.40

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : зелена dail Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки распоредување затворач 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

Parnis черен циферблат PVD сапфирен кристал 21 jewels miyato автоматично мъжки часовник 570

BGN 220.00 313.60

ОписДвижење : 21 скапоцен камен miyota Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail со светлосен Случај дијаметар : 47mm без крунаСлучај дебелина : 13.5 mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црна PVD обложени 10 ATM отпорност на вода Стакло : сафир стакло Превозот 1...

CAGARNY Brand Watches Man Fashion Luxury Life водоустойчив кварцов часовник Кожена каишка за часовник каишка за часовник спортни военни ръчен часовник

BGN 17.00 30.72

CAGARNY Бренд на Часовници Човек Мода Луксузен Живот Водоотпорен Кварц Види Кожа Watchband Рака Часовник Спортски Воена рачен часовникБренд : CAGARNYСтил : Спортски,Воени,Секојдневен,Бизнисот,Модата,ЛуксузДисплеј : АналогниДвижење : Оригинални Јапонија Кварц ДвижењеГлавна Карактеристика : 100% Нов со ознака и со висок квалитет;Квалитетот Цинк Легура Случај;Квалитетот Кожа За На Рака;Спецификација приближното : Случај Дијаметар : 48mmСлучај Дебелина : 14mmБендот Ширина : 24mmВкупна Должина : 26cmПроизвод тежина : 0.118 kgПакет Се Вклучени : 1 x CAGARNY ВидиAnswer : ___________________________ Note : 3 мали суб бира & 2 pushers се само декоративни, без функции.Ова е МНОГУ важно.

Dr. Часовници Мъжки Луксозна Марка За Ежедневни Мъжки Часовници Аналогов Външни Военни Спортен Часовник Кварцов Мъжки Часовник Relogio Masculino

BGN 9.38

Армијата Часовници Мажите Луксузен Бренд Обичните Мажи Аналогни Часовници Отворено Воени Спортови Види Кварц Машки Рачни Часовници Relogio Masculino

CRRJU Top Brand мъжки часовник луксозни Спортни кварцов 30 м водоустойчиви мъжки часовници с каишка от неръждаема стомана Автоматична дата на ръчен часовник relojes

BGN 22.00 44.77

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Уникатен дизајн со големи форма на повеќе одговара за момче и мажи облечени во кварц движење, види види лицето дијаметар : 3.8 cm прибл...

Parnis 43 мм черен циферблат PVD case 200 м водоустойчив MIYOTA автоматично мъжки часовник

BGN 175.00 216.00

врвен висок квалитет одлична работна состојба, Опис Движење : MIYOTA Automatic (автоликвидација) Движење ; Dial : Црн бран бирате со светлосен раце и знаци ,датум на 3 часот положба; Стакло : Сафир стакло Случај материјал / големина : Црна PVD 316 L не ' Рѓосувачки челик случај / Дијаметар : 43mm ,дебелина : 13mm Црна Керамички рамки Рака : 23mm ширина кожа за на рака 200m отпорност на вода...

SINOBI марка хронограф кварцов часовник мъжки часовник водоустойчив каишка от каучук спортни часовници Relogio masculino reloj hombre

BGN 33.00 35.54

SINOBI Бренд Хронограф Кварц Види Мажите се Види Водоотпорни Гумени Рака Спортски Часовници Час Часовник relogio masculino reloj hombreНие немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел на Нашите пакување...

42мм Парнис черен циферблат сапфир кристал PVD калъф Miyota автоматично мъжки часовник P408

BGN 204.00 291.20

Опис Движење : Miyota Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 42mmСлучај дебелина : 12.5 mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај со црна PVD обложени 100 m отпорност на водаРака : 21mm гумена рака Стакло : Сафир кристалноПревозот 1...

Miyota 5r21 кварцов часовников механизъм 3-3 / 4 2 стрелки с часовников механизъм

BGN 22.00 23.20

Опис : надворешен Дијаметар : 3 x 3 / 4 6 Ligne или 9.0 x 13.5 mm Движење 1.90 мм дебел На висина од дното на движење за да се види на врвот на минута крило е 3.1 mm Dial нозе во 5 : 00 и 11 : 30 Бара види мобилен 337 2 раце движење Бара види раце : час .80, и минута .40 мм НЕМА накит Матични : 065413, Допрете 12 Замена на движењето за Граѓански 5421 Вклучува види матични Miyota / Граѓанин LTD кварц движење, Јапонски состави