• Ново
CAGARNY Brand Watches Man Fashion Luxury Life водоустойчив кварцов часовник Кожена каишка за часовник каишка за часовник спортни военни ръчен часовник

CAGARNY Brand Watches Man Fashion Luxury Life водоустойчив кварцов часовник Кожена каишка за часовник каишка за часовник спортни военни ръчен часовник

BGN 17.00
BGN 30.72
-45 %
В магазина

Брой продукти


CAGARNY Бренд на Часовници Човек Мода Луксузен Живот Водоотпорен Кварц Види Кожа Watchband Рака Часовник Спортски Воена рачен часовник
Бренд : CAGARNY
Стил : Спортски,Воени,Секојдневен,Бизнисот,Модата,Луксуз
Дисплеј : Аналогни
Движење : Оригинални Јапонија Кварц Движење
Главна Карактеристика :
100% Нов со ознака и со висок квалитет;
Квалитетот Цинк Легура Случај;
Квалитетот Кожа За На Рака;
Спецификација приближното :
Случај Дијаметар : 48mm
Случај Дебелина : 14mm
Бендот Ширина : 24mm
Вкупна Должина : 26cm
Производ тежина : 0.118 kg
Пакет Се Вклучени :
1 x CAGARNY Види
Answer : ___________________________ Note : 3 мали суб бира & 2 pushers се само декоративни, без функции.Ова е МНОГУ важно.

Подробности

Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Номер На Модела:
КАГАРНИ-6828
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Характеристика:
Водоустойчивост, Устойчивост На Удар
Дебелина На Корпуса:
10мм
Тип Обков:
Обтегач
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Движение:
Кварц
Стил:
Спорт
Широчина На Лентата:
24мм
Диаметър На Циферблата:
45 мм
Пол:
Мъже
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Стъкло
Дължината На Лентата:
24см
търговска марка:
КАГАРНИ
Тип Елемент:
Кварцов Часовник
Стил:
Военен, Ежедневни, Делови, Модерен, Луксозен
Дисплей:
Аналог
Движение:
Оригинални Японски Кварцов Механизъм
Пакет:
часовници с биркой, OPP чанта

Те също купуват с този продукт

Bliger 40 мм зелен zifferblatt дата син керамика bezel флуоресцентни сапфирен кристал механизъм за самостоятелно ликвидация мъжки часовник

BGN 128.00 158.40

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : зелена dail Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки распоредување затворач 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

TVG 2017 мъжки часовник top luxury leather кварцов аналогов часовник е водоустойчив циферблат от неръждаема стомана спортни ден за мъже

BGN 37.00 79.98

Бренд : TVG Модел : 469 Стил : Спортот, Секојдневен, Мода, Бизнис се Прикаже : Аналогни & Дигитални Движење : Оригиналот се види движењето + увезени батерии Карактеристики : TVG(469)рачен часовник со 5 верзии; Јапонија оригинални кварц Движење и LCD цифра движење; Час, Минута, секунда, date, month, week, аларм, 12 / 24 часа, noctilucent,GMT 2 време; Високо отпорни на абразија стакло; Еколошки IP вакуум electroplating Случај; Висок квалитет Вистинска кожа за на рака; Не ' рѓосувачки челик тока & назад случај со 3 D "TVG" logo 2 година подолг живот на батеријата Одење на грешка од±45 S / М 12 месец Оригиналните Фабрички Квалитет Гаранција 30 метри отпорен на вода(ве Молиме да Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни) спецификација на Производот : Случај дебелина : 1.4 cm(0.55 инчи) Случај Дијаметар : 4.3 cm(1.69 инчи) Бенд ширина : 2.1 cm(0.82 инчи) Бенд должина : 26.0 cm(10.23 инчи) Бенд Прилагодливи : да Componets се Вклучени : 1 x TVG Види 1 x Подарок Кутија 1 x Корисници на Прирачникот(англиски) 1 x Гаранциона картичка

Bliger 40 мм сив циферблат дата на кафе керамика bezel корпус от неръждаема стомана, сапфирен кристал механизъм за самостоятелно ликвидация мъжки часовник

BGN 128.00 158.40

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : сива dail Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки распоредување затворач 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

Forsining мъжки механични часовници скелет водоустойчив дизайн автоматични часовници за самостоятелно ликвидация със светещи стрелки, кафява кожена каишка

BGN 38.38

Опис : Вистинска кожа ви дава нова класична дефиниција Не ' рѓосувачки esistance (не челик види случај го прави види повеќе издржливи...

Bliger 40mm бял циферблат дата сини керамични bezel луминисцентно сапфирен кристал автоматичен механизъм мъжки часовник

BGN 128.00 158.40

врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : бела dail Случај дијаметар : 40mm без крунаСлучај дебелина : 14mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик со керамички рамки распоредување затворач 30m отпорност на вода Стакло : сафир стакло Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објектпревозот обвиненија...

SINOBI марка хронограф кварцов часовник мъжки часовник водоустойчив каишка от каучук спортни часовници Relogio masculino reloj hombre

BGN 33.00 35.54

SINOBI Бренд Хронограф Кварц Види Мажите се Види Водоотпорни Гумени Рака Спортски Часовници Час Часовник relogio masculino reloj hombreНие немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел на Нашите пакување...

Parnis 43 мм черен циферблат PVD case 200 м водоустойчив MIYOTA автоматично мъжки часовник

BGN 175.00 216.00

врвен висок квалитет одлична работна состојба, Опис Движење : MIYOTA Automatic (автоликвидација) Движење ; Dial : Црн бран бирате со светлосен раце и знаци ,датум на 3 часот положба; Стакло : Сафир стакло Случај материјал / големина : Црна PVD 316 L не ' Рѓосувачки челик случај / Дијаметар : 43mm ,дебелина : 13mm Црна Керамички рамки Рака : 23mm ширина кожа за на рака 200m отпорност на вода...

Смарт гривна многофункционален IP67 водоустойчив часовник IOS Спорт Здраве крачкомер фитнес ръчен часовник GPS движение гривна 2017

BGN 40.00 57.12

Главни Карактеристики : 1.СТАН Име : Smart Зглоб Бенд.2.Се компатибилни за Android (Андроид 4.3 или над и Bluetooth мора да биде 4.0 или над); за Iphone (IOS7.0 или над и Bluetooth мора да биде 4.0 или над)3.GPS движење Траекторија, растојание, Време, Темпо, Калории, Историски записи, песна, споделување на датотеки.4.Сигнализација & Известување функција : повик потсетник (Android, i OS), контактирајте го name display; Facebook, Twitter, Линија, Skype, Whats App (Android, i OS), содржината на екранот; Sedentary; Антиизгубени предупредување; аларм; Задача сигнализација.5.Smart копчиња се Најде телефон : Камера далечински управувач, Музика далечински управувач, Video remote.6.wake up екран од страна пак зглоб7.Вграденво 90mah Литиумјонска полимер батерија на,може да се користи за 10 дена.8.Спорт и Здравство : спортски следење (Pedometer, растојание,калории) спиење следење (време за спиење, спиење квалитет) поставете фитнес цели движење шема (Велосипедјава на владата, Работи на владата, Јаже скокнеш, Седат прозорци, Скокање приклучоци).9...

BOBO BIRD кръгли Старинни часовници абанос кварцов часовник с естествена кожена каишка на дамски керамични часовници в кутия за подарък

BGN 30.00 35.20

Напомена : види е направен од природни бамбус / дрво и е обвиен со рака, па тоа може даима некои природни груби линии и неколку флеки.Материјал : Природно Дрво, Бамбус & МенталнаРачно Изработени, Единствена, Аналогни, Кварц, Светло & Економски, Удобно & ЗдравјеКапка s колкот и wholesalesКапка брод и кој lesales и двете сме lcomed.За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 47 работни дена.Како да ги пратите на пакетМожете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа вебстраница : http : / / www.17track.net / enДали има некој ЦаринаОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

2018 BIANA Brand Military Man Sport Watch Men XFCS водоустойчива led цифров часовник мъжки часовник Hodinky Relogio Masculino

BGN 19.00 31.98

2017 САНДА Бренд Човек Воена Спорт Види Мажите XFCS Водоотпорен LED Дигитален часовник Машки Часовници Часовник Hodinky Relogio MasculinoБРЕНД : САНДАСТИЛ : НЕВРЗАНdual време покажува со ЕЛ светлото функцијаТип : Мажите Спортски Рачни ЧасовнициДвижење : Јапонија Оригинални Дигитални ДвижењеПостојат четири бои за избор : Црна, Сина, Златна, Црвена,СребренаРака Материјал : Силна СТПСлучај Материјал : Гума+ Висока Јачина Појачани СтаклоЗатворач : ТокаПокажува одредено време30 M Отпорни на Вода , Можат да Пливаат Со Тоа.(Ве молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)Тоа е добар подарок за некој посебенЗа по продажбата на услугатаПлаќање:Ние прифаќаме Alipay,Western union,Money Gram,кредитна картичка и Moneybookers,Master Card,Visa,QIWI и банкарски трансфер.Можете исто така да платите со изберете дебитна cardsincluding Маестро,Самостојна,Carte bleue,Poste Pay.Carta Si,4 B и Euro6000.Ви благодариме за вашата поддршка.Имаат убав бизнис во нашата продавница.Пратката:1.Сите производи ќе бидат испратени во 37 дена по уплатата направено.2.Ние брод на сите наши објекти во светот што е можно побрзо со ЕМС / DHL / UPS / ARAMEX / FEDEX или Хонгконг Пост / Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупната цена : Стандардната логистички метод : Превозот Начин(бесплатно) : Aliexpress Стандард за ИспоракаAli Express Стандард за Испорака : 1045 работни дена .EMS / DHL : 715 работни дена .(Редоследот цена на повеќе од $300)Се разбира,можете да изберете превозот начин на кој што треба .Што може да ни се јавите пред да се направи исплата.3, Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци...

relogio masculino LIGE мъжки часовник Top Brand Luxury Fashion Casual кварцови часовници, Мъжки спортни напълно стомана водоустойчив часовник

BGN 30.00 55.25

Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМВе молиме да забележите дека eпроверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

Нов Julius Lady дамски часовник 5 цвята елегантен Shell Star Cut модни часовници рокля гривна от кожа на момиче, подарък за Рожден Ден, кутия

BGN 32.00 35.20

Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега Но, некои опис слики се уште не се замена уште...