• Ново
Автоматични и механични мъжки часовник New Luxury BINKADA Skeleton Tourbillon Watch Fashion Sport Casual Watches Relogio Masculino

Автоматични и механични мъжки часовник New Luxury BINKADA Skeleton Tourbillon Watch Fashion Sport Casual Watches Relogio Masculino

BGN 98.00
BGN 174.51
-44 %
В магазина

Брой продукти


- Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. - Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ред, за да бидете сигурни дека можете да го добивате нашиот висок квалитет види како е можно поскоро. - Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. - Custom/Увоз Даноци : Купувачи се одговорни за плаќање на царина, даноци или ДДВ (ако има) во нивната земја. Износот што се платени исклучува било обичај данок. Ние обично се изјасни како "гледајте(Подарок)" кога превозот да се обиде да ви помогне да се минимизира потенцијалните увоз такси/ДДВ/GST. Но, ние не може да се gurantee нема даночни давачки, како што тоа зависи од вашата земја политика.
- ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) - Предмети ќе биде предаден, како плаќање се примени.(Со исклучок на Викенди и државни Празници) - Ние брод во светот од страна на Ali Express Превозот и другите логистички услуги на Превозот Пратката во зависност од надвор сезона и висока сезона на пошти. Од сега па натаму, ние ги користиме Alibaba Ali Express платформа за испорака метод : Ali Express Превозот. Ali Express Превозот достава на пакети од кина со остатокот од светот, а ние го направите ова, во соработка со големи логистички услуги како што се Сингапур Пост, OMNIVA-Естонија Пост, Correos, Posti Финска, SPSR, DHL и други. Тоа нормално се зема 7-45 работни денови на светот зависи од вашата дестинација. Проценето Време На Испорака Околу : 1.Руската Федерација, Белорусија : 8-25 работни дена. 2.Обединетото Кралство : 15-29 работни дена. 3.Шпанија : 10-25 работни дена. 4.Бразил : 20-40 работни дена. 5.Сад : 7-20 дена. 6.Ирска, Австралија : 18-25 работни дена. 7.Други земји : не повеќе од 10-45 работни дена.
- Целосна наплата ако пратката не примиле или вратени. - Ние се службени овластени продавачот на BINKADA бренд на . Ние сме специјализирани во часовници за многу години. Ние се фокусира на процесот на производство. Секој дел од секој види е прецизен и потрајни. Ние сме посветени да обезбеди висок квалитет часовници и најдобра услуга за сите на нашите клиенти. Ние обезбедуваме 12 месеци Меѓународна Гаранција услуга за сите на нашите часовници. - Ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите извршен пред објектот се врати. - На неисправни објект би можел да се врати во рамките на гарантниот период И со оригиналниот пакет. - Враќање предмети не смеат да се користат.

Подробности

Тип Елемент:
Механични Часовници
Широчина На Лентата:
20 mm
Характеристика:
Водоустойчив, Автоматична Дата,Пълен Календар, Устойчивост На Удар
Вид На Материала На Лентата:
неръждаема стомана
търговска марка:
БИНКАДА
Материал На Корпуса:
неръждаема стомана
Дебелина На Корпуса:
12mm
Номер На Модела:
BKD7062L
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
сапфирен кристал
Движение:
Автоматично Автоматично Движение,Механично Страна На Вятъра
Тип Обков:
Бутон Скрита Закопчалка
Материал Кутии И Чанти:
Хартия
Дължината На Лентата:
24см
Стил:
Мода И Ежедневното Функциониране
Диаметър На Циферблата:
40 мм
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
Форма На Корпуса:
Кръг
Условность:
100% чисто нов с биркой
Цвят:
Сребро / Син / Черен / Кафяв/Бял
Стил:
Луксозни Бизнес Часовници
Стил 2:
Спортни Прости Часовници
Характеристика:
Часовници С Турбийоном На Скелета
Безплатна доставка :
ДА
Ръце:
Светлинен
На Дисплея На Циферблата:
Аналогов/5 Ръце
Пол:
Мъже

Те също купуват с този продукт

ANGELA BOS Waterproof Diver Серията Sport Watch луксозни военни Кварцов ръчен часовник Army Clock Calendar Men Saat Relogio Masculino

BGN 48.00 134.38

АНГЕЛА BOS Водоотпорен Нуркач Серија Спорт се Види Луксузно Воена Кварц Зглоб Види Војска Календар Часовник Мажите Saat Relogio MasculinoОпис : BOS часовници, origined од германската во 1988 година, беше основана од страна на Ангела Фон Bos...

Oulm нов дизайн на три часови зони уникални мъжки часовник луксозна марка мъжки кварцов часовник човек ежедневни окото каишка военни ръчен часовник

BGN 22.00 39.22

Опис : 1 Fashion & Секојдневен стил 2 Висок квалитет на бендот ви дава нова класична дефиниција 3 Отпорен на вода : Дневна Вода Доказ, не се погодни за пливање...

Oulm ретро Мъжки кварцов часовник-добра марка на луксозни два часови пояс ръчен часовник изкуствена кожа, спортни мъжки часовници relogio masculino

BGN 20.00 38.69

Опис : Fashion & Секојдневен стил Висок квалитет на бендот ви дава нова класична дефиниција...

Нова марка SKMEI спорт цифрови часовници мъжка мода водоустойчив многофункционален военен led цифров часовник открит ръчен часовник

BGN 18.00 22.83

Нови SKMEI Бренд Спорт Дигитален часовник Мажите Мода Водоотпорен Мултифункционален Воена LED Дигитални Часовници Отворено Зглоб видиБренд Име : SKMEIБрој На Модел : 1213Пол : МажиСтил : Спортот,Работи,Велосипедизам,НеврзанБои : Црна,Зелена,Сива,Сина,ЦрвенаСлучај Материјал : ПластикаБендот Материјал : СТП РакаТока тип : ТокаВиди за Dial : КругDial Дијаметар : 52mmСлучај Дебелина : 14mmБендот Ширина : прибл 22mmОтпорност на вода Длабочина : 5 BarПокажува време дигитални броеви Дигитални Спортски ВидиФункции : 5bar Отпорни на Вода,Хронограф,Аларм,12 / 24 Часа,ЕЛ Светлина,Датум,МесецКарактеристики : LED Дисплеј,Круг,СТП Рака,од не ' Рѓосувачки Челик Тока,Смола ОчилаВода Reistant 50m (ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни)Пакување содржина : 1 × Спорт Види1 × Упатствоако ви треба подарок кутија , pls одете на линкот подолу за да се купи :

WRG8027M3T5 Winner Automatic men skeleton dress са оригинални часовници с черен силикон каишка безплатна доставка с подарък кутия

BGN 26.00 52.80

FSG319 M3 S2 Forsining најновите Автоматско бизнис види за мажи со фаза на месечината браун вистинска кожа за на рака бесплатен превозот подарок кутија парчеFSG319 M3 S1 Forsining нови пристигнување Автоматско мажите луксузен часовник со фаза на месечината црна вистинска кожа за на рака бесплатен превозот подарок кутија парчеFSG319 M3 T1 Нови Автоматски мажите се облекуваат зглоб види со фаза на месечината браун вистинска кожа за на рака бесплатен превозот подарок кутија целата продажба парчеFSG319 M3 T2 Нови пристигнување Автоматско мажите се облекуваат зглоб види со фаза на месечината целата продажба промоција цена бесплатен превозот со подарок кутија парчеFSG625 M3 S1 топла продажба Автоматско мажите моден бизнис сребрена боја види црн вистинска кожа за на рака бесплатен превозот со подарок кутија парчеFSG625 M3 T1whole продажба на нови Автоматски мажите бела боја луксузни бизнис види црн вистинска кожа за на рака бесплатен превозот withgift кутија парчеFSG625 M3 S2 нови Автоматски forsining мажите сребрена боја луксузни бизнис види црн вистинска кожа за на рака бесплатен превозот withgift кутија парчеFSG319 M3 T3 Нови пристигнување промоција цена Автоматско мажите фаза на месечината да се види црна вистинска кожа за на рака бесплатен превозот со подарок кутија парчеГлавни карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот...

BOBO BIRD Luxury Brand мъжки механични часовници черни дървени часовници с каишка от естествена кожа relogio masculino дървени подаръчни кутии K10

BGN 84.00 158.22

БОБО ПТИЦА Луксузен Бренд Мажите Механички Часовници Црна Дрвени Види Вистинска Кожа за на Рака relogio masculino Дрвени Подароци во Кутии K10

BENYAR Зодиака Dragon мъжки часовник Military Army Top Brand Luxury Sports Casual водоустойчиви часовници силиконови мъжки часовник злато 2017

BGN 37.00 68.11

BENYAR Топла Mens Часовници Воена Војска Врвот Бренд на Луксузни Спортски Секојдневен Водоотпорен Mens Види Кварц Гумени Човек рачен часовник Часовник

YISUYA бамбукови дървени часовници за мъже с уникален елен творчески часовници роман, пълен с дървен ръчно изработени часовници мода съвременен Коледен подарък

BGN 31.00 46.40

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење Тип : КварцСлучај Материјал : БамбусБендот Материјал : БамбусТока Тип : Хривнија ТокаСлучај Дијаметар : Прибл...

Луксозни часовници е от неръждаема стомана, черни кожени часовници на мъже, жени мода Crystal рокля Кварцов ръчен часовник часови часовници

BGN 3.00 3.52

Известување!1 Подсе бира само за декорација ,тие canot работа ,ве молиме donot недоразбирање,пред купување,plz се провери јасно2.За корисниците на руски, целосно име и презиме мора да се даде на нас...

Творчески череп дървени часовници пълен ръчно изработени от бамбук, дърво Мъжки кварцов часовник гривна мъжки спорт relojes hombre 2017

BGN 36.00 55.97

Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјали : ДрвоТока Тип : Хривнија ТокаDial Дијаметар : Прибл...

Старинните дамски часовници Women Band аналогови кварцови бизнес ръчен часовник специален дизайн на циферблата на Едро дропшиппинг JE1

BGN 5.22

Жените Бенд Аналогни Кварц Бизнис Зглоб ВидиФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Ова е добар подарок за вашите роднини и пријатели кои ќе љубов.Модерен, многу шармантна за сите прилики.Посебни dial дизајн привлекува многу внимание од купувачите.Неверојатно потрага види.Прецизно движење.Солидна нерѓосувачки челик задниот поклопец.Одредено време и да се задржи добро време.Батеријата вклучена во се види.Спецификација : Движење : КварцМатерија ls : Порцелански имитираDial Дијаметар : 38mmСлучај Дебелина : 6mmБендот Ширина : 19mmБендот Должина : 235mm Пол : ЖенитеПакет Содржина : 1 PC ВидиНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Ако имате било какви прашања, не отворен спор, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга...

2017 нови горещи продажба на Модата мъжки часовник Япония кварцов дървени часовници, дървени марка мъжки сандали дървени ръчни часовници за мъже часовници

BGN 38.00 54.29

2017 Најновите Топла продажба на Модата машки Часовници Јапонија Кварц Дрво Види Дрвени Бренд Мажите Сандала Дрво рачни часовници За Mens Види

SKMEI марка смарт часовници мъжки спортен гривна часовник с крачкомер калории Bluetooth 50 м водоустойчиви часовници

BGN 32.00 45.70

SKMEI Брендот Smart Watch Мажи Спортски Wristband рачни часовници Pedometer Калории Bluetooth Водоотпорен Часовници Бренд : SKMEI Пол : Машко,Женско Движење : Smart Движење Спорт Тип : Отворен Спортски Повик за Продажба на Точка : Дигитални Smart Watch,Bluetooth Поврзување Поддршка на Android И IOS Систем(За Iphone) Функција : Pedometer,Калории,Растојание,Повик Потсетам,Bluetooth,Ел Светлото Szie : L : 270mm H : 60mm W : 53 Дебелина : 16mmГаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за КупувањеПревозот : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,Да USA & Canada : Околу 715 дена;На Европската : Околу 1030 дена;На Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2590 денаПревозот преку DHL : 25 Работни,EMS : 715 Работни дена.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ние ќе ви помогне ако имате било какви прашања.

WEIDE Analog Digital LED Dual Time Zone истински хакове Кожена каишка каишка дата Ден alarm clock мъжете открит Кварцов спортни ръчни часовници

BGN 46.00 65.58

WEIDE Вистинска Кожа за на Рака Види Мажите Отворено Спортски Часовници Каки Watchband Водоотпорен Двојна Временска Зона Аларм Кварц рачен часовник БРЕНД : WEIDE ПРЕДМЕТ : WH6101 СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГЕНДИГИТАЛЕН LED ДВИЖЕЊЕ : ДИГИТАЛЕН LED + ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИЖЕЊЕ Функција : 8 Атрактивни Верзии За Опции; Напредни производствени технологии; Кул & Специјално дизајнирани голем екран; Види Круна Со Животната средина IPS Бронза Electroplating; не ' Рѓосувачки челик тока & backcase со 3 D WEIDE логото; Прикажете го системот на 12 часа или 24 часа; Време, втор, месец, датум, ден, недела, аларм, светлото функција; 30 Метри Отпорен на Вода (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл., Ве молиме Не Притиснете на Било кое од Копчињата Подводни) Одење На Грешка од ±45 S / M;Оперативен температура : 10°C до +50°C Band Материјал : Вистинска Кожа Спецификација ( приближно) : Случај Дијаметар : 5.0 cm (1.97 инчи) прибл...

Tada класическа черна кожена каишка speed car design прецизен кварцов механизъм мъжки ръчен спортен часовник

BGN 8.96

ОписTADA бренд Класична црна кожа за на рака брзина автомобили дизајн прецизни кварц движење, мажите зглоб спортски видиСпецификација : Големина и тежинаи боии сосема на постоелБендот должина 26cmбендот ширина : 2,2 смСлучај кол...

Reloj Hombre Marca de lujo мода от неръждаема стомана, кварцов часовник луксозен Crystal 3 очите Женева дамски Ръчни часовници горещ марка

BGN 7.97

Reloj Hombre Marca де lujo Мода Нерѓосувачки Челик Часовници Кварц Луксузни Кристал 3 очи Женева Жените рачен часовник топла брендAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат...

CRRJU мъжки часовници бизнес аналогов часовник с дата на кварцови часовници мъжки армия военни ръчен часовник луксозна марка мъжки спортни часовници

BGN 22.00 44.77

Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банкарски Трансфер, кредитна картичка и каков било Метод што може да се плати на Ali Express...

OCHSTIN Watch Мъжки спортни часовници Кожена каишка мода мъжки хронограф кварцов часовник дата мъжки ръчен часовник relogio masculino

BGN 32.00 63.97

Answer : ___________________________ NOTE : Сите Подбира Можат да Работат И да се Види Е Хронограф види,Хронограф Време за еден час,По Хронограф Еден Час,На Хронограф Подбира Ќе Престане да Работи,ве Молиме да знаат За Тоа Пред да Го Купат, ви Благодариме

Нова марка луксозни Мъжки спорт цифрови часовници, мъжки електронни часовници открит alarm clock богат на функции календар часовник

BGN 6.00 6.58

Спортските Електронски Дигитален Рачен часовник за Mens Водоотпорен Отворен СТП Watchband ЧасовникАдвокатско Електронски Дигитален Часовник Водоотпорен Отворено Пешачење Спортски Часовник Рачен ЧасовнициКарактеристики : Посебна функција : осветлување, 24 часа, дисплејот, недела екранот,аларм, календар, престане да се види, светот време,noctilucent, месец екранот.Спецификација : Дисплеј тип : БројВодоотпорен : ДаВодоотпорни перформанси : живот водоотпоренГлавниот тип : ЕлектронскиКруна тип : Рамна врвот конусВиди база тип : ОбичниЗатворач Тип : ТокаМатеријал : Рака материјал : СТПЗатворач материјал : Нерѓосувачки челикШколка материјал : СмолаОгледало површина материјал : Plexiglass огледалоГолемина на : Dial дијаметар : 50mm / 1.97"Дебелина : 17mm / 0.67"Рака ширина : 23mm / 0.91"Види должина : 255mm / 10.04"Забелешки : 1...

Мъжки дървени часовници пълен эбонитовый дървена каишка, кварцов часовник творчески Аквамарин / жълт циферблат спортни часовници, подаръци за мъже Reloj de madera

BGN 34.00 47.98

Карактеристики На Производот : 100% Природата Дрво СлучајДвижење Тип : КварцСлучај Материјали : ДрвоБендот Материјали : ДрвоТока Тип : Хривнија ТокаСлучај Дијаметар : Прибл.4.5 cmСлучај Дебелина : Прибл.1.2 cmБендот Ширина : Прибл.2.4 смБендот Должина : Околу.24.5 cmТежина : Околу...

FSG8088Q4S1 нов кварцов механизъм верижка от неръждаема стомана часовник с цвят сребро барове пощенски код високо качество на най-добрата цена безплатна доставка

BGN 25.00 41.60

Главни Карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот Тоа е уште еден неверојатен дизајн од неговото дизајнирање на тимот. Прецизно Движење со најновиот пробив Патентиран Механичка Технологија. Специјално дизајниран Метал Случај со висококвалитетна Кожа Види Бенд. Составен со Мала Опрема за Составување Технологија од Forsining се види производството. Отпорен на вода до 3 БАНКОМАТ (Не се погодни за пливање, нуркање, туш и сл.).· Ова е добар подарок за вашите деца и роднини и пријатели кои ќе љубов.· Модерен, многу шармантна за сите прилики.· Неверојатна потрага види.· Одредено време и да се задржи добро време.· Отпорни на вода структура (не за нуркање / пливање).· Тоа 's вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет.Пакет Се Вклучени : 1 x Вистински "FORSINING" Види 1 x Подарок Кутија 1 x види упатството за

FSG8083M3G2 Brand l мъжки автоматично луксозни часовници промоция dress watch с черна кожена каишка и подарък кутия безплатна доставка

BGN 27.00 44.78

FSG2373 M3 R2 Forsining најновите Мажите е Автоматски мода обичните аналогни круг се види со црни пластични бенд подарок кутија парчеFSG293 M3 T1 нови пристигнување Автоматско мажите зглоб види со црни вистинска кожа за на рака подарок кутија бесплатен превозот целата продажна цена парчеFSG009 M3 S1 Бесплатен превозот нови Автоматски мажите зглоб види со црни вистинска кожа за на рака подарок кутија парчеFSG2373 M3 R3 Forsining Мажите е Автоматски промоција фустан легура случај зглоб види со црни пластични бенд подарок кутија парчеFSG009 M3 G1 Forsining сосема нов Автоматски мажите зглоб види со црни вистинска кожа за на рака подарок кутија бесплатен превозот САД$ 45.00 / парчеFSG2373 M3 R1 Forsining сосема нов Мажите Автоматски се облекуваат аналогни круг се види со црни пластични бенд подарок кутија парчеFSG293 M3 T2 Forsining Мажите е Автоматски бизнис зглоб види со црни вистинска кожа за на рака подарок кутија бесплатен превозот целата продажба парчеFSG005 M3 S8 Нови пристигнување Автоматско мажите се види со црни вистинска кожа за на рака мода аналогни види подарок кутија бесплатен превозот САД$ 45.00 / парчеГлавни карактеристики : Дизајнирани од познатиот Forsining Види Создателот...

мъжки часовник модерен мъжки Спортни кварцов часовник BOAMIGO dual time date ръчен часовник кожена каишка водоустойчив relogio masculino

BGN 32.00 58.16

Добри Вести 1 Dropshipping , трговија на големо се добредојдени ние може да го направи слободен брод од страна на dhl express ако вашата нарачка над 300 американски долари...