• Ново
AGSan мъжки ботуши двойка мъжки зимни топли обувки за ски, мъжки кожени плюшени високи ботильоны маратонки работна обувки мъжете botas стягам

AGSan мъжки ботуши двойка мъжки зимни топли обувки за ски, мъжки кожени плюшени високи ботильоны маратонки работна обувки мъжете botas стягам

BGN 28.00
BGN 46.62
-40 %
В магазина

Брой продукти


1.Ве молиме мерка ногата должина со под метод.
2.Нашите НАС Големината Не е Стандард НАС Големина , ве молиме изберете големина според вашиот метри должина .
НИ големина 4.5=Кинески големина 35= 22.5 cm нога должина;
НИ големина 5=Кинески големина 36= 23 см нога должина;
НИ големина 5.5=Кинески големина 37= 23.5 cm нога должина;
НИ големина 6=Кинески големина 38= 24 см нога должина;
НИ големина 6.5=Кинески големина 39= 24.5 cm нога должина;
НИ големина 7=Кинески големина 40= 25 cm нога должина;
НИ големина 7.5=Кинески големина 41= беа 25,5 см нога должина;
НИ size 8=Кинески големина 42= 26 cm нога должина;
НИ големина 8.5=Кинески големина 43= 26.5 cm нога должина;
НИ големина 9=Кинески големина 44= 27 см нога должина;
Совети :
Обично кинески големина е помала од Еур, Русија, Бразил големина, па ве молиме изберете големина според вашиот метри должина. Јас f вие сте збунети во врска со големината,ве молиме контактирајте со нас,ви благодариме .
Љубезно ве молиме да Напомена : Ние сме Фабрика за Директна Продажба!!! Значи ние се гарантира највисок квалитет и најдобра цена меѓу сите продавачи. ние поддршка на мало, трговија на големо, капка превозот , било какви прашања само се чувствуваат слободни да контакт.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Paypal(за некои земји), Visa & Mastercard, Credit Card , Банкарски Трансфер,и Др
Превозот :
1.Ние ќе брод надвор предмети во 5 работни дена, обично ќе брод во 2 дена.
2.Ние брод нашите предмети на светот преку Стандард Превозот, Epacket, Кина Пост Воздух Mail, DHL, EMS, и Др.
3. Обично брод преку DHL ќе испорака од 3-7 работни дена;
Обично брод преку Epacket ќе испорака 7-25 работни дена;
но, во шпицот на сезоната, тоа ќе биде потребно повеќе време да се направи царинење.
Враќање & Exchange :
1. Ние ќе го провериме нашите чевли внимателно пред превозот, и ветување 100% нови чевли и добра состојба.
2. Ако не сте задоволни со нашата чевли, може да се врати или размена во рок од 15 дена по испорака, ние ќе рефундирање на пари за вас, но ве молиме имајте чевли во оригиналната состојба. (На превозот надомест за испраќање на чевли назад треба да се преземаат од страна на купувачот, доколку тоа е поради лична причина)
Повратни информации :
Вашето задоволство е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации; ако не сте задоволни со нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Подробности

Обувки Размер:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Отдел Име:
Възрастен
Тип Елемент:
Обувки
Височина На Обувката:
Глезен
Вид На Модела:
Смесени Цветове
Номер На Модела:
ГММ10217
Сезон:
Зима
Подкладочный Материал:
Плюш
is_handmade:
ДА
Форма На Носа:
През Цялата Чорап
Материал На Подметката На:
Pu
Горния Материал:
PU
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
търговска марка:
Агсан
Елемент На Модата:
Шиене
Материал На Вала:
Стадо
Вид На Обувката:
Снегоходки
Петата Височина:
Нисък (1 см-3 см)
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал Стелки:
Плюш
Цвят:
Черен, Бял
Размер:
4.5,5,5.5,6,6.5,7,7.5,8,8.5,9
ГОЛЯМ РАЗМЕР:
35,36,37,38,39,40,41,42,43,44

Те също купуват с този продукт

FORUDESIGNS Fashion Мъжки Vulcanized Shoe 3D Animals Wolf High Top Обувки, домашен Любимец Куче Хъски Print Flats Man Canvas Обувки Мъжки обувки

BGN 45.00 68.78

Добредојдовте НаВе Молиме Имајте Во Предвид:01ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;02Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 00.5 cm;03Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;04ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.За Да Ги Прилагодите 1...

FORUDESIGNS мода 3D Пет куче вулканизировать обувки, мъжки Ежедневни обувки класически мъжки висок топ платно обувки плоски Zapatillas Hombre обувки

BGN 45.00 63.98

Добредојдовте НаВе Молиме Имајте Во Предвид:01ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;02Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0.51 см;03Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;04ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.Совет : Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 310 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.Дали има некој царина?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Ние сме професионални чевли трговија на големо друштво,имаме свој чевли фабриката;FORUDESIGNS е vpgue бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightese квалитет и пристапни цени.Во нашата продавница,можете да најдете сет на предмети за вашето семејство или од најдобрите подароци за вашите пријатели.FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи .Само сега.Додај за да ги зачувате на листа ,да стане ВИП,се повеќе се изненади и попуст;Add to желба листа ,ќе добиете попуст информации во најрано време;Скенирање на AQ код ,голем попуст вие ќе добиете во нашата продавница.

2018 Нов Високо Качество Естествена Кожа, Мъжки Обувки Обувки Дантела Бълок Бизнес Рокля Мъжете Oxfords Обувки Мъжки Вечерни Обувки

BGN 47.00 93.06

2016 Година Нови Висок Квалитет Вистинска Кожа Мажите Brogues Чевли ЧипкаUp Булок Бизнис Се Облекуваат Мажите Oxfords Чевли Машки Формалните Чевли1...

YIQITAZER 2017 мода бизнес рокля Мъжки обувки, Остър чорап лачена кожа Ежедневни обувки, мъжки пуловер oxfords обувки

BGN 40.00 71.97

YIQITAZER 2017 Модниот Бизнис се Облекуваат Мажите Чевли,Посочи Пети Патент Кожа Секојдневен Чевли на Мажите се Лизга На Oxfords Чевли

Плюс размер Мъжки обувки нов метален чорап мъжете черно кадифе само за чехли мъжки бала нощ и банкети мокасини мъжки апартаменти размерът на САЩ 4-17

BGN 158.00 158.40

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

BIMUDUIYU пролет есен бизнес мъжки ежедневни мода кожа плоски единични обувки минималистичен дизайн междина евтино общо 9 двойки

BGN 46.00 89.60

Добредојдовте на нашата продавница Уживајте во вашата шопинг тука! Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања...

FORUDESIGNS мъжки вулканизированная обувки череп на платното за печат с висока горна обувки тийнейджър момчета чрез шнурове плоски обувки мъжки дишащи обувки

BGN 45.00 63.98

​​За Нашата Продавница 1 Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст...

китайска бродерия готин дизайнер на обувки за мъже естествена кожа печат цвете луксозна марка приплъзване на сватбени оксфордские обувки за мъже

BGN 60.00 79.84

Важни Информации : Нога должина не е insole должина.Нога должина не е outsole должина.Нога должинаЕУР големина 38 = Кинески големина 240 = НАС големина 6.5 = Нога Должина од 24 смЕУР големина 39 = Кинески големина 245 = НАС големина 7 = Нога Должина 24.5 cmЕУР големина 40 = Кинески големина 250 = НАС големина 7.5 = Нога Должина 25 смЕУР големина 41 = Кинески големина 255 = НАС size 8 = Нога Должина беа 25,5 смЕУР големина 42 = Кинески големина 260 = НАС големина 8.5 = Нога Должина 26 смЕУР големина 43 = Кинески големина 265 = НАС големина 9 = Нога Должина 26.5 cmЕУР големина 44 = Кинески големина 270 = НАС големина 9.5 = Нога Должина 27 см

голям размер мъжка мода работна безопасност изолация летни обувки-готвач коровья кожа кухня водоустойчив маслостойкий носене готвач обувки

BGN 65.00 124.80

1.Големина информации : Ова е со висок квалитет унисекс безбедносни чевли со челик пети капа и пункција доказ челик,толку малку се тешки.Чевли големина е малку поинаква од САД ,Тука е големината информации,ве молиме изберете во зависност од вашите нога должина : НИ големина 5= Евра големина 35 (одговара нога должина 22.122.5 cm), НИ големина 5.5=Евра големина 36 (одговара нога должина 22.623 см) , НИ големина 6=Евра големина 37 (одговара нога должина 23.123.5 cm), НИ големина 6.5=Евра големина 38 (одговара нога должина 23.624 cm), НИ големина 7=Евра големина 39 (се вклопуваат нога должина 24.124.5 cm), НИ големина 7.5=Евра големина 40 (одговара нога должина 24.625 cm), НИ size 8=Евра големина 41 (погодни нога должина 25.1беа 25,5 cm), НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm), НИ големина 9 =Евра големина 43 (одговара нога должина 26.126.5 cm), НИ големина 9.5 =Евра големина 44 (одговара нога должина 26.627 см), НИ големина 10=Евра големина од 45 (одговара нога должина 27.127.5 cm), НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см), НИ големина 11=Евра големина 47 (одговара нога должина 28.128.5 cm).На пример : 1.Ако ногата должина е 25.8 cm,изберете НИ големина 8.5=Евра големина 42 (одговара нога должина 25.626 cm)2.Проверете ги вашите чевли јазик,како овој,нога должина е 28 см,изберете НИ големина 10.5=Евра големина 46 (одговара нога должина 27.628 см),Внимание : А Ако постои нешто што мириса,ве молиме да се стави во отворено или вентилирани место неколку дена,тоа ќе биде во ред.Б...

Мъжете Луксозни Дишащи Обувки Голям Размер 45 Мъжки Ежедневни Кожени Лодка Обувки Черен Син Кафяв Zapatos Ръчно Изработени Модерни Мокасини

BGN 47.00 78.08

Добредојдовте На Нашата Продавницаhttp : / / www.aliexpress.com / store / 81334Мажите Луксузни Дише Чевли Голема Големина Од 45 Mens Секојдневен Кожа Брод Чевли Црна, СинаБраун Zapatos Рачно Изработени Модни МокасиниГорниот материјал : кожа стпЕдинствена материјал : гумаЧевли стил : секојдневен чевлиПети стил : тркалезна петиГолемина : 39 40 41 42 43 44 45Како да се избере големината,на пример : Ако нога должина е 24,5 цм(9.6 инчи) и нога се нормални или тенок,можете да изберете НИ size6.5(Евра size39), ако нога се широки, треба да се избере (Евра size40)Добредојдовте На Нашиот Магазин1...

Batzuzhi Ръчно Изработени Висококачествени Мъжки Обувки, Луксозни Официални Обувки От Естествена Кожа, Мъжки Дизайнерски Обувки Chaussure Homme 2017

BGN 131.00 192.00

Ве молиме проверете ја вашата големина тука !( Забелешка : Нога должина е должината на ногата, тоа не е insole на чевлите ! ) EUR38=USmen 6=Нога Должина 24 CM9.45 Инчен EUR39=USmen 6.5=Нога Должина 24.5 СМ9.65 Инчен EUR40=USmen 7=Нога Должина 25 CM9.842 Инчен EUR41=USmen 8=Нога Должина беа 25,5 СМ10.04 Инчен EUR42=USmen 8.5=Нога Должина 26 CM10.24 Инчен EUR43=USmen 9.5=Нога Должина 26.5 СМ10.43 Инчен EUR44=USmen 10=Нога Должина 27 CM10.63 Инчен EUR45=USmen 11=Нога Должина 27.5 СМ10.83 Инчен Ние ќе брод според EUR ( европската ) големини...

2018-нови висококачествени мъжки сандали, летни ежедневни сандали мъжки удобни плоски плажни обувки за морето размер 37-44

BGN 31.00 51.04

Совети : ве Молиме додадете нашата продавница до вашите омилени, кликнете на "Следат",ќе добиете $1 купон! ако може да се плати за тоа на Мобилен СТАН, тоа е уште поевтино! Cheers! НИ 5.5 = ЕУ 37 = 23.1 23.5 cm

Vikeduo Собственоръчно Classic Men Snow Shoe Luxury Lace-up Designer Wedding Party Dress Shoe мъжки естествена кожа, мъжки обувки дерби

BGN 484.00 484.45

(Ние направи чевли врз основа на ЕУ големина Тоа е подобро да го потврдите вашето Европската големина е правото ;Ако вашите нозе премногу масти или широка.instep високи, тоа е препорачливо да се поврзеш со сервисот .)