• Ново
Мини 3,5 мм винт за заключване вратовръзка на ревера петличный клип на микрофон за запис на лекции Безжичен предавател на караоке DJ миксер пеене

Мини 3,5 мм винт за заключване вратовръзка на ревера петличный клип на микрофон за запис на лекции Безжичен предавател на караоке DJ миксер пеене

BGN 7.95
В магазина

Брой продукти


Микрофон : Назад Electret Кондензаторот Поларните шема : Omnidirectional Боја : Црна Боја Професионални Lapel Lavalier кондензаторот микрофон Кабел должина : Околу. 3.3 ft / 1.2 m Фреквенција : 50 Hz - 16 KHz Чувствителност : - 45 d B +/- 3d B Отпорност : 600 Ohms +/- 30% (на 1 Khz) Оперативен Напон : 1 V - 10 V DC Компатибилен со безжичен микрофон систем, компјутер, вокал, говор, танц и спорт апликации, и други инструменти на Пакувањето содржи : 1 x 3,5 мм Завртка Lockable Lavalier Микрофон Плаќање&Пратката&Политика 1.Можеме да го прифатиме Alipay. 2.ЗАБЕЛЕШКА : за Плаќање треба да бидат испратени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање. Или неплатена спорот ќе биде поднесена за затворање на аукцијата. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со платежните процедури. 3.Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена (сабота & недела се исклучени.) . 4.Ве молиме бидете советувани дека меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и вашата локална пост услуга. 5.Ние можеме да брод вашата нарачка само за вашиот потврден Ali Express адреса и вашиот мобилен телефон . Вашата адреса и целосно име и презиме или на вашиот мобилен телефон на Ali Express мора да одговара на вашиот превозот адреса . Ако ми даде погрешна порака , мора да ги сноси сите загуби. Ако не ја прифатите мојата политика , ве молиме да не купи 6. Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете го вашиот царинските давачки пред да купите. Враќање&Гаранција 1.Нашите предмети дојде со Една година гаранција. 2.Ако се чувствуваат разочарани со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по приемот на испорака. Тие мора да се врати со оригиналниот пакет за наплата или размена. 3.Ве молиме контактирајте со нас прво, пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален или негативен фидбек. 4.Ние ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем во добар бизнис начин. 5. Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем или да ни испратите некои слики за потврда. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање. 6. Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се врати себеси, според адресата на превозот пакет. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците.

Подробности

Цвят:
Черен
Стил:
Петличный Микрофон
Номер На Модела:
Гърдите Микрофон Майк Microfono Mikrofone Mikrofon Mikrafon Microfon
Информационни материали:
Жичен
търговска марка:
СИНЬИ СТАР
Тип Набиране:
Един Микрофон
Конвертор:
Электретный Микрофон
Полярната Модели:
ненасочено
Воспользуйся:
Караоке Микрофон
Пакет:
ДА
Тип штепсельной вилици:
Штепсельная вилица Jack винт 3.5 mm Lockable
Цвят:
Черен
Място на произход на стоките:
Гуандун, Китай (Континентален)
Гаранция:
Гаранция 5 Години
Воспользуйся:
Компютър, широковещание, домашно парти, KTV, DJ, караоке, студио и т.н.
Дължина на кабела:
120 см
Приложение:
На Срещата, Става, Конференция, Пеене, Представа За Етапа, Да Пее
Състояние:
100% Чисто Нов

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка M202 BS професионален микрофон Микрофлексный външен микрофон безжична микрофонной система Bodypack Transmitter

BGN 119.18

Бесплатен Превозот!! Професионални Супер Cardioid Надземни Кондензација Микрофон Тоа е тешко да се поверува дека како мал, ненаметлива микрофони може да произведе таков одличен звук, но тоа е вистина...

Безплатна доставка персонален компютър караоке пеене USB запис микрофон с алуминиева предавателна

BGN 121.60

1pc Професионални Звучници Кондензаторот Динамичен Студио за Снимање Микрофон / USB Микрофон / Computure Микрофон YR03YR03Професионално Снимање МикрофонАпликации вклучуваат : Podast вокали ,voiceovers и повеќето музички инструменти снимањеФункција1)Студио кондензаторот со USB дигитален излез2)кој е Компатибилен со било која компанија база на дигитални аудио работна станица.3)Вграден во транзистори намалување на шумот коло,ниско ниво на бучава ,стабилни перформанси ,висока SPL4)Погодни за снимање ,за радиодифузија ,како и насценски перформанси5)Комбинација на акустична дизајн ,висока чувствителност ,низок само бучава и ниска дисторзија6)Микрофон ontology користење на алуминиумски материјал производство ,силна и druable7)Микрофон дизајн воздушна филтрација функција ,може да се елиминира бучавата е пеење здив.СпецификацијаЗа Превозот 1...

Безплатна доставка 3,5 мм спираловидна резба включете лента за глава Майк Headworn кондензаторен микрофон слушалки с микрофон за безжичен предавател Bodypack

BGN 10.00 11.18

КАРАКТЕРИСТИКИ & СПЕЦ : Работи за bodypack предаватели Јасна и стабилна емитува квалитет на звук репродукција Професионални вокал подигнување на кондензаторот за микрофон Со 3,5 mm Приклучок Завртка Тема Заклучување слушалки микрофон Компатибилен со Телото Пакет Предавателот Модели Пот и ПрашинаДоказ Направен Првенствено за Внатрешна и Надворешна професионалци Дизајниран за Употреба на Сцената, Куќи на Обожување, Предавачи и Други Апликации кои што Бараат Минимум Микрофон Видливост со ракабез Операција Фреквенција : 50 Hz 18,000 Hz Чувствителност : 60 d B + / 3d B Отпорност : 1,500 Ohms + / 30% (на 1 Khz) Боја : Црна Оперативен Напон : 1 V 10 V DC Пакување содржи : 1 x 3,5 mm Приклучок Завртка ја Иконата за Заклучување на Црна Headworn вградениот Микрофон Главата Микрофон Плаќање&Пратката&Политика 1.Можеме да го прифатиме Alipay...

CAENBOO открит чистачките на предното стъкло Lavalier клип на вятъра кожен калъф за Saramonic UwMic9 Lavmic SRWM4C безжичен VHF микрофон

BGN 5.00 5.73

CAENBOO Отворено ветробранското стакло Шофершајбната Lavalier Клип Правец на Кожен Покритие За Saramonic Uw Mic9 Lavmic SRWM4 C VHF Безжичен МикрофонФункција : Микрофон Шофершајбната / ветробранското стакло Крзно Muff е дизајниран да се намали правец на шумот при снимање во отворено или неповолни услови на животната средина...

Професионален микрофон UHF 8 микрофон, безжичен микрофон за караоке microfoon draadloos една безжична система за микрофон

BGN 1046.00 1100.80

Примачот Фреквентен опсег : 615.5675.5 MHz Опсег : 60 MHz Фреквенција одговор : 40 Hz ~ 15k Hz (± 3db) Динамички опсег : > 95d B Број на канали : 200 CHANNEL Канал проред : 300 KHz Ефективни растојание : 100 Оперативни температура : 10 ° C до + 50 ° CКонференција предавателот Фреквентен опсег : 615.5675.5 MHz FM mode : широкопојасен FM Излезна моќност : RF H = 20 Mm W, RF L = 5m W Подбран сузбивање : Максимум модулација длабочина : ± 50k Hz

Мини XLR 4-пинов конектор TA4F Headworn кондензаторен микрофон слушалки с микрофон Mic Mikrofon Microfone за SHURE UHF Wireless Karaoke Mixer

BGN 13.41

Вовед : Оваа ставка е Лесен и пренослив вградениот микрофон со мини XLR(4 pin) Приклучокот, исто Така, со Ветробранот се вклучени...

DSLR камера, Безжична Петличная Петличная микрофон система за външна записи, интервюта, видео, разпръскване на микрофона

BGN 238.40

UKINGMEI велика БРИТАНИЈА300 dslr фото Камера Безжична Lavalier Lapel Микрофон Систем за Надворешна Снимање, Интервјуа, Видео Снимање и Емитување МикрофонТехнички Спецификации : Приемник : bodypack Осцилација на владата : PLL синтетизираната Фреквенција стабилност : ±0.005% Фреквенција стабилност : UHF798 830 MHz Фреквенција altemation : 32 MHz Работат режим : упатство за адаптација Примање начин : еден подесување Чувствителност : Отстапување 25 KHz, кога сте поврзани 7d Bu V, S / N>78d B Max Отстапување : ±48 KHz S / N : >94d B(1 KHzА) Т...

10 бр. Безплатна доставка професионална ревера мини кондензаторен микрофон 4Pin клип микрофон за Shure Bodypack mini 4-Pin XLR TA4F

BGN 363.00 381.86

Спецификација : Конектори : Mini 4 Pin XLR приклучок Елемент : Супер насочен назад electret кондензаторот Поларните pattem : Cardioid Фреквентен Опсег : 40 Hz Од 20.000 Hz Чувствителност : 35.5 d B+3d B(0d B=1v / pa во 1 KHz) Отпорност : 1,640 Ohms + / 30% (на 1 Khz) Јачина на Бучава Сооднос : TBD Боја : Црна Микрофон карактеристики на Cardioid подигнување на моделот...

Преносим малък преносим микрофон за Уоки Токи Ultra-small Dual ПР Speaker микрофон за Baofeng UV-82 UV-82L GT-5

BGN 5.00 5.26

Карактеристики : Ултрамали мини преносни рачен микрофон воки Токи со јасен звук.Со 360степен ротирачки нерѓосувачки челик метален клип;Материјалот опфаќа животната средина СТП жица на bulletproof kevlar со ликвидација структура, и тоа е погодно и издржливи.Може да биде поврзан со monaural слушалки на надворешен 3,5 mm приклучок .Се применува за различни видови на вокитоки приклучокот.Спецификации : Материјал : СТП жицаТежина : околу...

Професионален студиен 3,5 мм, регулатор на силата на звука микрофон жична компютърен микрофон микрофон със стойка за КОМПЮТРИ лаптоп лаптоп Skype

BGN 26.54

Карактеристики1 100% сосема нов и висок квалитет.2 Мултимедија и мултифункционален.3 Специјален дизајн за разговор во текот QQ,MSN,SKYPE игра говор и пеење на интернет.4...

Staraudio Pro Stage Audio UHF IR Wireless bodypack In-Ear Stereo system monitor SMSU-0208

BGN 347.00 364.78

Staraudio Про Фаза Аудио UHF IR Безжична bodypack Во Уво Стерео систем за следење SMU0208 Технички Параметри Сеопфатна Перформанси : Фреквентен опсег : UHF600928 MHz Фреквенција стабилност : Динамички Опсег : > 105d B Хармонично нарушување : Фреквенција одговор : 50 Hz15 KHz ± 3d B Приемник Напојување напонот : 3 V (2 X1.5 V) потрошувачка на Енергија : 1 .5 WATT SNR : > 90d B Слушалки излез : 6.3 mmφ Примање чувствителност : 10d Bu V Континуирано користење време : 8 часа Радио Предавателна моќност : 5 / 10 / 30 / 100m W Модулација : FM Повеќето големи систем : 20 KHz Хармонично : > 60d B напон : DC12 V Пакетот Вклучува : (1) UHF Стерео систем за следење Микрофон приемник (1) Bodypack earophone (1) ACDC адаптер (110 V240 V универзална) ☆ За сите Бразил купувачот ве молиме наведете го Даночниот регистрација број ...

Безплатна доставка UHF Professional SX 14 безжичен микрофон система с Bodypack слушалка микрофон обхват R5 800-820 Mhz

BGN 215.63

Бесплатен Превозот! Оди со Дигитални Безжични Целосно страшни, ја менува играта безжичен микрофон приклучок за слушалки систем! Пакетот е она што ви треба за handsfree сцената ѓаволиите...