• Ново
Мини-смола ограда с куче и птица / приказна градина / DIY материал / bonsai / terraium украса/смола занаяти / любители / бебешки подаръци/

Мини-смола ограда с куче и птица / приказна градина / DIY материал / bonsai / terraium украса/смола занаяти / любители / бебешки подаръци/

BGN 9.58
В магазина

Брой продукти


Детали За Производот
Име : мини смола ограда со кучето и птица
Големина : Како пик, околу 10cm
Материјал : Смола
Пакетот вклучува : 1pcs * мини смола ограда со кучето и птица
S hipping Опис :
Некој ќе предмети се во акции, и ќе бидат испратени до вас во рок од 7 дена од денот на уплатата се примени и потврдена. (Со исклучок на Викенди и државни Празници)
нашата цел ќе биде предаден од нашиот магацин каде предмети е точно набрана, безбедно спакувани и испратени на професионален начин.
ВАЖНА НАПОМЕНА : Ако вие, вашето онлајн системот за е-пошта или вашиот интернет провајдер да ги користат СПАМ Блокирање на Софтвер, може да биде ограничување на нашата способност да комуницираат со вас преку е-маил.
Вашиот предмет ќе се одбележи како ПОДАРОК и под неговата вредност. Ние НЕ сме одговорни за било каква увоз даночни, царински давачки или царинските задоцнување. Купувачот не може да ги побара за да го откажете аукција или барање за враќање на средствата во рамките на оваа ситуација. Ве молиме проверете со вашиот локален даночните власти пред наддавање. Сепак, поголемиот дел од нашите објекти може да стигне до купувачите без никакви даноци.
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO /FPO)
Руските купувачи ќе бидат барање примачи полно име, ќе трае околу 4-6weeks поради строгите обичај
Испорака Метод :
Брод-да Дестинации
Типичен Минимум Превозот Пати
Сад
10 до 30 работни дена
Канада
10 до 30 работни дена
Европа
Од 15 до 30 дена
Австралија
10 до 30 работни дена
Политика на враќање : клиент-образовна шопинг искуство секогаш е нашата цел и ние сакате да бидете целосно задоволни со секој предмет што ќе ги купите онлајн од нашата продавница. Ако не сте задоволни со некоја точка што сте го купиле од нас, може да се врати на објектот во рок од 14 дена од денот на нарачката датум за целосно рефундирање на куповната цена, минус превозот и ракувањето со такси. (Било "Бесплатен Превозот" точка врати ќе имаат излезни товарни полнење одзема од вкупната враќање.) .Pls контактирајте со нас пред да ја врати стоката.
За Нас :
Нашата цел е да одговори на сите клиент пораки во рамките на истиот работен ден. Одговорен и Достапни.
Нашата Служба за корисници Одделот ќе одговори на вашите пораки во рок од 24 часа .Ако имате прашања, ве молиме слободно да ни e-mail или со кликнување на контакт продавачот линк .
Услуги на клиентите Часови : понеделник - сабота од 9 часот - 9pm Пекинг стандардно Време.
За Повратни Информации
Јас f сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации.

Подробности

Стил:
Pastorale
Материал:
Смола
Тема:
Домашни любимци

Те също купуват с този продукт

28см* / сложна китайска Тибетски медни изкуствена бяла статуя на Буда Шакямуни

BGN 1282.00 1439.98

добредојдовте во мојата продавница Опис Големина : 28 см * / 11 инчи 23 см * / 9 инчи 12 cm * / 5 инчи Тежина : 7.2 KGвклучени тежината на пакување, материјали За Објектот Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

Сложен афганистански бял Нефритови дракон благоприятна кадилница тамян, митично диво животно

BGN 370.00 415.98

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Максимална : 15 cm / 5.91 инчи Должина : 14 cm / 5.51 инчи Вкупната тежина : 950 g / 2.09 фунти За Објектот Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

Free Old ship Motorcycle Графика Живопис Vintage Kraft Poster retro bar, cafe living room wall sticker decor 42x30cm ZO-119

BGN 3.15

Главната СликаПакетние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигна во вашето место, без било каква штетаздраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

морски пейзаж печат върху платно плакат пейзаж стенни печат домашно платно изкуство картини водни лилии по Claude Monet

BGN 35.00 35.18

1 Наоѓање на уметнички дела и ѕидни декорации, кои се одразуваат на вашата личност и уникатна смисла на вкус, може да биде тешко, но ние ќе ви помогнеме тука...

Птици и цветя живопис китайското традиционно изкуство живопис птиците живопис цвете свитък изкуство paintingsPrinted живопис

BGN 24.00 32.00

Ве молиме Вид знаетеТОА Е 100% СЕ СУПЕР КВАЛИТЕТ .Постојат два вида на големини може да се избере : 100cmx30cm и 140cmx45cmве молиме изберете големина што ви треба .Материјали : СвилаВе молиме Вид знаетеЗа плаќање : Вие сте сигурно се купи директно преку веб страната.ако имате било какви други прашања или сакате купи повеќе ве молиме слободно контактирајте .За превозот : Бесплатен превозот ќе ја испрати преку Кина пост воздух mail ...

DCTAL Pizza Sticker Itly Map Food Decal плакат на винилови стикери за стена Pegatina Quadro Parede Decor Mural Pizza Sticker

BGN 28.00 40.03

Пица Налепница Храна Decal Пица Налепница Храна Decal Постер Винил Уметност Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Пица НалепницаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

пейзаж живопис Копринен свитък художествена живопис печатна живопис

BGN 24.00 32.00

Ве молиме Вид знаетеТОА Е 100% СЕ СУПЕР КВАЛИТЕТ .Постојат два вида на големини може да се избере : 100cmx30cm и 140cmx45cmве молиме изберете големина што ви треба .Материјали : СвилаВе молиме Вид знаетеЗа плаќање : Вие сте сигурно се купи директно преку веб страната.ако имате било какви други прашања или сакате купи повеќе ве молиме слободно контактирајте .За превозот : Бесплатен превозот ќе ја испрати преку Кина пост воздух mail ...

Фън Шуй 8 Златна мантра пагода с W Free Fengshuisale Red String гривна W1645

BGN 92.80

Големина : 7.6 X5.5 X21cm / 3x2.2x8inch Состојба : Brand New Тежина : 620g Материјал : алуминиум Опис на Производот Пет Жолти посети на Североисток сектор, со сериозна несреќа на оние чии куќи се соочуваат Североисток или на оние чија спални соби / канцеларии се во Североисточниот регион...

ю dong jin Анди Уорхол натюрморт абстрактна живопис с маслени бои фигура изкуството на спрей, без рамка платно миниатюрна желязна стена 24034526

BGN 14.00 25.66

КУПУВАЧОТ ГЛАСИ : Пакување со ролери,сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.Не врамено.

Нова цвете стенни рисуване на Мандала мантра чакра медитация йога ом винилови стикери за стена аксесоари за дома размер 56x56cm LS59041

BGN 20.78

Обичај прави било која боја било која големина било кој дизајн.ве молиме оставете порака за нас во вашата нарачка или испратете email на нас...

Стъклена мозайка сребро с бял модел

BGN 348.48

Почитувани клиенти : Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница за шопинг.Сите наши производи се прилагоденипроизводи(што не се во акции),сите производи се заврши до 100% целосна рачно изработени,па тоатрае најмалку 20 дена да се направи за испорака.Ве молиме помогнете да се продолжи рокот за доставување поќе го поставите цел(becase од Aliexpress стандардниот рокот за испорака е 7 дена).Ве молиме слободно контактирајте со нас за детали на вашиот сопствен цел.Со Почит,Јован