• Ново
4 имитация на кожени животински овце, овче кожа занаяти, предмети от бита

4 имитация на кожени животински овце, овче кожа занаяти, предмети от бита

BGN 26.40
В магазина

Брой продукти


Име на производ : симулација на овци и овците (4)
Производ материјал : кожа направени со рака
Спецификација за производ : висока 20 cm долги 27 см
Heze градот е родното место на симулација на животните, и макро уметност симулација на животинско крзно направи еден од најраните производители Макро уметност крзно co., LTD., долгорочно снабдување со крзно играчка, крзно занаети, симулација на животинско крзно занаети, играчка животни, крзно, пердув занаети. Куче, мачка производи, вклучувајќи симулација, симулација, симулација, симулација на камила, симулација магариња, говеда, симулација симулација yak, симулација на зајак, коза симулација, симулација на овци, елени симулација, симулација на жирафа, симулација на кенгур, тигар, лавот и fox, на koala, симулација koalas, симулација, симулација на Волкот, симулација пингвини, симулација верверица, симулација на панда, орелот, пилешко. Живописни симулација на производи, квалитет, одличен, цената е поволна, флексибилни цел начин. Heze област да бидат ангажирани во крзно традиционалните играчки обработка, ние ги користиме на локалните истражување и развој способност, изобилство од крзно ресурси и работна сила ресурси за развој и производство на сите видови на моделирање симулација крзно производи од животинско потекло, сите производи првата инјекција во за производство на животните форми, школка со зајакот на влакна и волна. Живописни симулација на производи, квалитет, одличен, цената е поволна, флексибилни цел начин. Искрено добредојде клиенти дома и во странство да се распрашува, да разговараат за соработка
Она што е животно симулација занаети :
Симулација на животните користат направени од животинско крзно, во согласност со физичката големина на примероци, тоа е еден вид на кожа играчка животни. Според регуларните изрази и движења на животните, симулација на животните форми, lifelike. Како што се повеќе и повеќе луѓе сакаат миленичиња, продавници за домашни миленичиња, пет болница boomed постепено. Меѓутоа, поради различни причини, голем број на луѓе кои сакаат миленичиња не може или не е погодна за домашни миленици, како што се бремени жени, потоа појавата на симулација на домашно милениче беше во голема мера се направи се за своите потреби. На lifelike симулација мачка куче, ниту хранење, без грижа, исто така, може да донесе среќа на луѓето.
Карактеристики на производот :
Вистинско крзно, длабока обработка, широк спектар, мазен облик, динамичен жив, lifelike, меки и удобни.

Подробности

Стил:
Pastorale
Материал:
Пластмаса
Тема:
Домашни любимци

Те също купуват с този продукт

Стикери за стена хол Vinyl самозалепващи стикер мъж жена моден салон стикери за стена цитат спалня изкуството за домашен интериор стенопис LA158

BGN 13.00 17.01

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 65cm56cm X 86cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент...

Пица Стикер Храна Стикер Плакат На Винилови Стикери За Стена Pegatina Quadro Parede Декор Рисувани Стенни Пица Стикер

BGN 6.00 8.00

Пица Налепница Храна Decal Пица Налепница Храна Decal Постер Винил Уметност Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Пица НалепницаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

Free Old ship Motorcycle Графика Живопис Vintage Kraft Poster retro bar, cafe living room wall sticker decor 42x30cm ZO-119

BGN 3.15

Главната СликаПакетние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигна во вашето место, без било каква штетаздраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

Коприна живопис птици и плодове живопис китайското традиционно изкуство живопис китайски paintingPrinted живопис

BGN 24.00 32.00

Ве молиме Вид знаетеТОА Е 100% СЕ СУПЕР КВАЛИТЕТ .Постојат два вида на големини може да се избере : 100cmx30cm и 140cmx45cmве молиме изберете големина што ви треба .Материјали : СвилаВе молиме Вид знаетеЗа плаќање : Вие сте сигурно се купи директно преку веб страната.ако имате било какви други прашања или сакате купи повеќе ве молиме слободно контактирајте .За превозот : Бесплатен превозот ќе ја испрати преку Кина пост воздух mail ...

Стъклена мозайка сребро с бял модел

BGN 348.48

Почитувани клиенти : Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница за шопинг.Сите наши производи се прилагоденипроизводи(што не се во акции),сите производи се заврши до 100% целосна рачно изработени,па тоатрае најмалку 20 дена да се направи за испорака.Ве молиме помогнете да се продолжи рокот за доставување поќе го поставите цел(becase од Aliexpress стандардниот рокот за испорака е 7 дена).Ве молиме слободно контактирајте со нас за детали на вашиот сопствен цел.Со Почит,Јован

Baiufor Кръгъл Щастлив Котка Терариум Фигурки Страхотна Градина Миниатюрни Мини-Градина Декорация На Дома/ Микро Пейзаж Аксесоари

BGN 0.72

Како да нарачате : Како да се плати : ве Молиме забележете дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Можеби ќе треба другите минијатури : Име : Чаби Среќа МачкаКоличина : 1 парче / 2pcs (мали + големо)Големина : 1.4*2.3 см / 2.0*2.8 cmМатеријал : ПластикаМин...

Сложен афганистански бял Нефритови дракон благоприятна кадилница тамян, митично диво животно

BGN 370.00 415.98

добредојдовте во мојата продавница Опис големина Максимална : 15 cm / 5.91 инчи Должина : 14 cm / 5.51 инчи Вкупната тежина : 950 g / 2.09 фунти За Објектот Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

ю dong jin Анди Уорхол натюрморт абстрактна живопис с маслени бои фигура изкуството на спрей, без рамка платно миниатюрна желязна стена 24034526

BGN 14.00 25.66

КУПУВАЧОТ ГЛАСИ : Пакување со ролери,сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.Не врамено.

- Моторни дървени щори индивидуален размер, безплатна доставка, електрически щори, управление на Wi-Fi е приемливо

BGN 157.00 182.40

Откако ќе се направи ред,ве молиме потврдете некои прашање како што е подолу : 1 Мотор на левата или десната страна ?2...

Събиране на мед в Древен Китай. Гуаньинь бодхисатва

BGN 85.00 95.98

добредојдовте во мојата продавница Опис Големина : 20 cm / 7.88 инчи 7.5 cm / 2.95 инчи 5.5 cm / 2.16 инчи Тежина : 650 грама / 1.43 фунти Драг пријател Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис е вториот засекогаш...