• Ново
Пейзаж Скандинавски Стил Гора Мотивационни Цитат Платно На Плакат Печат Черно-Бял Минималистичен Стенни Живопис Декоративна Живопис

Пейзаж Скандинавски Стил Гора Мотивационни Цитат Платно На Плакат Печат Черно-Бял Минималистичен Стенни Живопис Декоративна Живопис

BGN 6.00
BGN 8.94
-33 %
В магазина

Брой продукти


Платно Уметност Постер Печатење
> 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
> Материјал : 100% Памук Платно
> Шаблон : Како Се Покаже Слика
> Боја : Како На Сликата Шоу
> Големина : ве Молиме одберете ја вашата големина, облик, големина опција,или контактирајте со нас за прилагодување големина
> Пакет : Испраќаат во силна пластична цевка
> Забелешка : станува збор постер само, Без Рамка
> Сакаат да Направат се Печати или Прилагодено на вашата фотографија,ве молиме погледнете
Постерот е отпечатен на висок квалитет на Памук Платно,280gsm,има smoothy лице,водоотпорен,и силна навремено отпор,боја на постерот е многу убав,тој е идеален за дома декорација,дневна соба декорација за бебе Деца,Подарок, итн.,.
Превозот во Светот во 24~48 часа ( Освен КИНА Празници и Одмори ) . стандард превозот,e Packet,Кина пост воздух пошта се наш основен shippping услуга. Сад,Канада,велика БРИТАНИЈА, Австралија ,Јапонија,Норвешка,
Превозот време трае Avg. 10 - 20 Работни Дена .
Други Меѓународни
Никаде на друго место во светот е потребно околу 15-25 работни Дена за превозот време.
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен;
2.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да се добие логистичка информации за вашиот пакет;
3. Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,замена или рефундирање ќе биде прифатливо,
4.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да помогне да се остави позитивни повратни информации,
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА !!!

Подробности

Размер (Инчове):
13х18см, без рамка, 15х20см, без рамка, 20х25см, без рамка, А4, 21х30см, без рамка, А3 30х42, без рамка, 40х50см, без рамка, 50х70см, без рамка, 60х80см, без рамка, 70х100см, без рамка
Цвят:
Комплект от 2 броя
търговска марка:
BLINGIRD
Тип:
Плакат
Продукти:
Пейзаж
Режим на рамката:
Без рамка
Материал:
Платно
Стил:
Модерен
Рамка:
No
Среден:
Водоустойчиви Мастила
Поддържаща База:
Платно
Форма:
Единична стая
Техника:
Боядисване Със Спрей
Форма:
правоъгълник
оригинал:
No

Те също купуват с този продукт

5 Бр. Dragon Ball Goku Аниме Снимки Платно Живопис Изкуството За Домашен Интериор Печатни Плакат С Модерен Декор На Стените Платно Изкуството На Куадрос

BGN 9.00 18.40

Големина големина : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 (4x6x2,4x8inx2,4x10inx1) size1 : 20x35cmx2,20x45cmx2,20x55cmx1 (8x14x2,8x18inx2,8x21inx1) size2 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16x2,12x24inx2,12x32inx1)size3 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1(16x24inx2,16x32inx2,16x40inx1) ВрамениНа врамени опција е 5 парче платно дека е веќе на дрвена рамка и е подготвен да се откажам.Тоа изгледа како убава како што се гледа на сликата погоре...

Познай влак Иван Макгрегър Эдинбургская Младежка филмова звезда крафт-хартия плакат на декоративни стенни живопис 51x35. 5cm

BGN 2.54

Големина : 51 CM x 35.5 CM Материјал : 150 g kraft хартијаПроцес : печатење (без peritoneum, не е водоотпорен)Погоди Воз Иван Mcgregor Единбург Младинската Филмска Ѕвезда Kraft Хартија Постер Декоративни фреска 51x35.5cm

F-158 Custom ford mustang горещо момиче 3 Home Decor Fashion modern за спални от естествена Коприна размер на плакат 40x60cm Коприна плакат F83-158TB

BGN 10.00 12.78

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.​Добредојдовте во мојата продавница на AliexpressМатеријал : сатен постерЗа сатенски : Сатен постери имаат добар степен на сјај виси се чувствуваат мека, мека свила симулација на резултатиАко имате прилагодено печатење на постер, ве молиме контактирајте со продавачот! Прифати обичај printting : Можете да одберете постоечка слика за печатење и, исто така може да испрати свој омилени фотографии на мојот inbox(Може да биде во било кој формат,JPG е подобро),ние може да направи за вас!(Повисока од слика пиксели, на поостри).Се разбира,ние може да го прилагодите големина според вашите барања.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Изкуствен дървен мост страхотна градина миниатюрни джуджета мъх терариуми смола занаяти фигурки за украса на дома аксесоари

BGN 1.00 2.05

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Ве молиме Изберете Моделот што го сакате од паѓачкото мени.Материјал : синтетичка смолаДел се должи на рачно изработени, неизбежно се појавуваат малку нерамномерна боење, белење, малку off цвеќиња и други прашања, е нормален феномен, не е неисправен! Не се ова бара, фотографирани се смета за согласување.Сива Мост : Прибл.23*28*18mm / 0.91"*1.1"*0.71"Жолта Мост : Прибл.23*28*18mm / 0.91"*1.1"*0.71"Напомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Раканасликани, секоја боја ќе биде малку поинаков...

Стъклена мозайка сребро с бял модел

BGN 348.48

Почитувани клиенти : Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница за шопинг.Сите наши производи се прилагоденипроизводи(што не се во акции),сите производи се заврши до 100% целосна рачно изработени,па тоатрае најмалку 20 дена да се направи за испорака.Ве молиме помогнете да се продолжи рокот за доставување поќе го поставите цел(becase од Aliexpress стандардниот рокот за испорака е 7 дена).Ве молиме слободно контактирајте со нас за детали на вашиот сопствен цел.Со Почит,Јован

Стари пощенски картички платно отпечатва Париж кула, Лувъра пейзаж плакат на стенно изкуство платно за Живопис за всекидневна Декор на стените Drop Ship

BGN 22.00 30.56

modname=ckeditor Гроздобер Разгледница HD Печати Уметност Платно Париз Кула Лувр Пејзаж Ѕидното Сликарство Декорација за Дома Соба Канцеларија Топла Подарок Dropshipping Прилагодено трговија на Големо КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел...

Стикери за стена хол Vinyl самозалепващи стикер мъж жена моден салон стикери за стена цитат спалня изкуството за домашен интериор стенопис LA158

BGN 13.00 17.01

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 42cm X 65cm56cm X 86cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент...

Коледни Чорапи, Шапка Котка Стикер На Стената Звънец Снежинка Нова Година Коледна Украса Стикер На Стената Художествена Живопис Витрина На Магазин Декор

BGN 6.45

Божиќ Мачка Чорапи Ѕид Налепница Бел Снегулка Нова Година, Божиќ Декорација Ѕид Decal Уметност Mural Продавница Продавница Прозорец Оркестарот

Пица Стикер Храна Стикер Плакат На Винилови Стикери За Стена Pegatina Quadro Parede Декор Рисувани Стенни Пица Стикер

BGN 6.00 8.00

Пица Налепница Храна Decal Пица Налепница Храна Decal Постер Винил Уметност Ѕид Decals Pegatina Quadro Parede Оркестарот Mural Пица НалепницаДраги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

Моделиране на овце полиетилен и кожи на овце модел на забавен подарък около 10cmx4cmx8. 5cm

BGN 14.00 25.60

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.опис : Симулација на овциСпецификација на производот : 10cmx4cmx8.5cm40502468599

ю dong jin Анди Уорхол натюрморт абстрактна живопис с маслени бои фигура изкуството на спрей, без рамка платно миниатюрна желязна стена 24034526

BGN 14.00 25.66

КУПУВАЧОТ ГЛАСИ : Пакување со ролери,сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.Не врамено.

5 бр платно изкуство HD печат залез тропически плаж палма живопис на картини за стени за сядане, безплатна доставка UP-1831C

BGN 11.00 14.90

Бренд нови 5 Панел HD печатени платно сликарство!CavasВисока Светлина, Водоотпорен ВлакнаРамкаИмаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка ...