• Ново
Мобилен Телефон Снимки Selfie Стикер На Стената На Съдове Removale Мода Момичета Стая Художествена Живопис Спалня Glanour Жена Vinyl Стикер

Мобилен Телефон Снимки Selfie Стикер На Стената На Съдове Removale Мода Момичета Стая Художествена Живопис Спалня Glanour Жена Vinyl Стикер

BGN 16.00
BGN 19.18
-17 %
В магазина

Брой продукти


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Медиум : 42 x 66 cm
Голем : 57 x 90 см
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Подробности

Цвят:
Черен
Размер:
42x66cm, 57x90cm
Стил:
Модерен
Модел:
Плосък Релеф Стикер За Стена
Материал:
Хартия
Класификация:
За Стенни,Мебелни Етикети
Сценарий:
Стена
търговска марка:
Най-сладкото дете
Номер На Модела:
М-1173
Тема:
Модел
Спецификация:
Single-piece Package

Те също купуват с този продукт

YOYOYU Весела Коледа Wall Decal Window Pattern Snowflake Wall Stickers винил Честит празник Interior подвижна начало декор SY244

BGN 12.00 15.68

Производ Inforamtion : Број : SY244 Големина S : 58 x42cm M : 79x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаpls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

15*4 см цветни дървени апликации издълбани ъглови врати, мебели, декорация на дървени декоративни скулптури дървени резбовани краища

BGN 4.00 6.64

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот.Материјал : Дрво.Големина : 15*4cmПакет листата : 1 PC Резба DecalAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 15 mm грешка поради прирачник за мерење.2.Поради светлината и на екранот разлики, боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.Ние Брод на Светот.Ние брод на alipay потврди адреса САМО...

Xiangying flying трикотажный полиестер 90*135см руската армия военен Северо-Кавказкия регион на вътрешните войски Флаг

BGN 10.66

Добредојдовте на JOHNIN, чест ми е да се утврди и да се задржи на долгорочни бизнис односи со вас Јас ќе дадам се од себе за да на задоволително ниво на вашите барања...

Пасторальный пейзаж плакат HD печат златна пшеница под синьото небе художествена стая декоративно монтиране на изкуството за домашен интериор Drop Shipping

BGN 24.00 32.00

modname=ckeditorПастирски Пејзаж Постер HD Печати Златното Жито Под Сино Небо Уметнички дела Соба Декоративни Ѕид Уметност за Дома Декор Пад на ПревозотКЛИЕНТИТЕ се ГРИЖАТ е нашата главна цел...

Направи си САМ Self Adhesive Foam PE 3D Wall Stickers Anti-collision Waterproof Wallpaper Wall Decor Living Wall Sticker For Room 30X30CM

BGN 2.67

Спецификации : Материјал : ЈП животната средина памукГолемина : 30 x 30cm / 11.81 x 11.81 воAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 23% грешки поради рачни мерења и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека не може да има боја разлика како го слика однесени во друга локација.Описи : Нова генерација на самолепило кожа врежана позадина ѕид налепници, пауза традиција, нов материјал, изработка на производ полесни, потенки, еластична антисудир, самолепило и други нови функции1 x Ѕид Налепница

4 Panel Animal Elephant With Son Платно Живопис HD Printed Платно Art Wall Pictures For Living Room Home Decor

BGN 19.00 36.62

4 Панел Животинско Слон Со Син Платно Сликарство HD Печатени Платно Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декорsize1 : 20x40cmx2 20x60cmx2 (8inchx16inchx2 8inchx24inchx2)size2 : 30x60cmx2 30x80cmx2 (12inchx24inchx2 12inchx32inchx2)size3 : 40x80cmx2 40x100cmx2 (16inchx32inchx2 16inchx40inchx2)​

1 бр френски цитати живот пиеше броене на овце лидице плоча знак стенни стикери за декорация на дома дропшиппинг метален плакат

BGN 12.00 12.78

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави порака ако ви треба голема цел и ние ќе ви понуди конкурентна цена за висок квалитет за вас веднаш.Ние не измената на комерцијални калај знаци и ние имаме повеќе од 800 дизајниЗа било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Објектот големина : 20x30 CM

3 бр. / компл. чаша вино на винилови стикери за декорация сватба / купоните, дами и господа знак стикер стикер чаши чаши

BGN 2.00 3.17

Добредојдовте На Нашата Продавница!Ние сме професионални производител на Винил Сечење decal налепница .Квалитетот на нашите vinyaterial е еден од биде о roducts во различни бои според т на нашите клиентиКарактеристики На Производот : Квалитет : Внатрешна 47 години, Отворено 35 години без боја исчезнува или испаѓање; Нема позадина сенка; без бел раб; Материјал : Животната средина; Пренослив; Водоотпорен; Чиста Боја; Простор : Спална соба, Дневна Соба, Гостинската Соба, Купатило, Кујна Соба, Канцеларија, Детска градинка, ученичкиот дом, Продавница, и така натаму...

One Punch Man Hot Аниме Pokemon Игра Silk Платно Poster 13x20 24x36 inch Pictures For Room Decor Gift (more)-5

BGN 8.00 9.26

Материјал Свила или Платно ТехнологијаHD Печатење (без рамка)Големина 1 .30x45cm[13x18inch]; 41x56cm[16x22inch]; 50x68cm[20x30inch]; 60x80cm[24x32inch]; 71x94cm[28x37inch]; 80x108cm[32x43inch] 2 .33x50cm[13x20inch]; 41x60cm[16x24inch]; 50x75cm[20x30inch]; 60x90cm[24x36inch]; 71x106cm[28x42inch]; 80x120cm[32x48inch]; 3 .33x60cm[13x24inch]; 41x75cm[16x30inch]; 50x90cm[20x36inch]; 60x108cm[24x43inch]; 71x127cm[28x50inch]; 80x145cm[32x48inch]; 4 .33x33cm[13x13inch]; 41x41cm[16x16inch]; 50x50cm[20x20inch]; 60x60cm[24x24inch]; 71x71cm[28x28inch]; 80x80cm[32x32inch]; Ние се нудат многу големина опции.(Но ако ви е потребна уште една големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го прилагодите за вас) Боја Можете да одредите боја со порака Забелешка1, може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор или мобилен амбиент.2, големината е мерени рачно...

Безплатна доставка Noctilucous стикери за стена екологично чист лъскав чадър етикети в скандинавски стил за детска стая с тоалетна и домашен декор

BGN 3.65

11861 Препорачувам11026За NoctilucoНалепници : NoctilucoНалепници не може да блесне директно, Тие треба да ги апсорбира и да ги чува бел ден или електрично осветлување од надвор прво, и ослободување од светлината во темнината на животната средина.Нашите налепници може да се задржи за да сјае 3 до 6 часа еднаш во време кога апсорбира доволно светлина, ве молиме држи ги на место каде што се имаат светлина во текот на денот.NoctilucoНалепници се секогаш sticked на ѕидот веднаш до прекинувач или во тоалет да се земе погодност кога ќе излезат од кревет во текот на ноќта.Тие, исто така, може да се создаде фантастична атмосфера за деца соба барови и продавници во текот на ноќта...

ръчна изработка на гоблени натурална дебели памучни прежди детска стая виси декор сватбена фон декор ръчно плетени стенен гоблен

BGN 24.00 27.97

100% РакаПлетени Hangings Природни Дебел Памук Предиво Бебе Соба Виси Оркестарот Свадба Позадина Оркестарот Рака Поврзана Ѕид Tapestry Пад на ПревозотКарактеристики : 1...

Традиционен японски местен специален флаг карта забележителност на планината Фуджи подвижна стикер на стената художествени етикети стенопис САМ тапети стая стик

BGN 25.00 26.66

Објектот спецификите Класификација На Ѕид Функција Лесно да се Примени, да се Отстрани, Издржливи, Притисок Отпор, Шок Отпорност, Отпорност на Влага Материјал Винил Големинадолжината на најдолгата страна : 60cm Водоотпорен ДаПовратни информации : Ние сме вид и искрен продавач...

Модерен Минималистичен Зелени Растения Лист Бутилка Плакат Nordic Хол Стени На Изкуството Печат На Снимки Домашен Интериор Платно Живопис Без Рамка

BGN 7.00 11.20

Информација За Производот : Отпечатоци доаѓаат стандардно во 200gsm Полиестер влакна платно, што е далеку подобро од хартија...

On / off ключ на дизайна на вашия собствен led светлинния знак потребителски неонови надписи бар открит дропшиппинг

BGN 20.00

Еден сосема нов обичај led неонски знак, не се користи (ве Молиме да ни ги испратите ТЕКСТ или дизајн, со јасен преглед по плаќање, најдобар формат е JPG)LED ПРО Светлосни ЗнациРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа!Приближна големина : W : 30cm x H : 20cm или W : 40cm x H : 30cm или W : 20cm x H : 30cm или W : 30cm x H : 40cm или Круг 25cm Дијаметар ( ...

Изтъркан шик метални консервени знаци забождам момиче пълна гама от услуги гараж знак Hot Rod пъб бар начало стена, стикери за украса

BGN 9.00 9.58

започнетекрајотОпис На ПроизводотФункција : Висок квалитет, креативни, договорената, модерен.Декорација : бар, кафе куќа, дом, сите видови на индивидуален карактер места...

YOYOYU винилови стикери за стена под океана Русалка Кралица мечтателна красота момиче стая за декорация на дома етикети FD140

BGN 15.00 20.00

Купувачот Забелешка : 1 имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .2...

HD Printed 5 Piece Платно Abstract Art Cool Guitar Music Painting Aperture Wall Pictures For Living Room Free Shipping CU-1748A

BGN 11.00 14.90

Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!!Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите.Со Врамени значи сликата е протегала на дрвената рамка, подготвен да се откажам!Не Врамени значи платно само.Големина на : големина 1 : 20x40cmx2,20x55cmx2pcs (8x16x2, 8x22x2inch)големина : 10x15cmx2pcs,10x20cmx2pcs,10x25cmx1pc (4x6x2, 4x8x2, 4x10inch)Време На Испорака : 1.Количина2...

4 панела Акварел тропически листа от растения платно изкуство печат плакат на Зелени листа на растенията на селските райони, стенни картини за декорация на дома

BGN 19.00 36.62

4 Панел Акварел Тропски Растенија остава Платно Уметност Печатење на Постер Зелено Растение лист руралните Ѕид Слики за Домашна Декорацијаsize1 : 20x40cmx2 20x60cmx2 (8inchx16inchx2 8inchx24inchx2)size2 : 30x60cmx2 30x80cmx2 (12inchx24inchx2 12inchx32inchx2)size3 : 40x80cmx2 40x100cmx2 (16inchx32inchx2 16inchx40inchx2)​

голям 30x9x25cm моделиране сив хъски куче модел полиетилен и кожа хъски занаяти, декорация на дома играчка d2155

BGN 68.00 127.98

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.имаме многу различни серии на играчки, и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.Материјал : внатрешната структура пластични садовинадвор структура fursвистински објект фотографии како следниве емисии : ​

035 Corona Beer OPEN Bar LED неонова реклама с ключа Вкл./Изкл 20 цвята + 5 размери на избор

BGN 19.00 19.18

LED ПРО Светлосни ЗнациРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа!Приближна големина : W : 30cm x H : 20cm или W : 40cm x H : 30cm или W : 20cm x H : 30cm или W : 30cm x H : 40cm или Круг 25cm Дијаметар ( ...