• Ново
Art Home Decor For Living Room Framework Платно Живопис Wall 3 бр. Plumeria Rubra Pictures HD цветни щампи на цветя плакат

Art Home Decor For Living Room Framework Платно Живопис Wall 3 бр. Plumeria Rubra Pictures HD цветни щампи на цветя плакат

BGN 9.00
BGN 15.50
-42 %
В магазина

Брой продукти


Ова е high-definition печати платно слики!!!
Овој производ е само платно сликарство јадро, Рамка
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно.
1 инч = 2.54 см 1cm = 0.39 инчен
Големина на :
Size1 : 20cmx20cmx3 Pcs(8x8inchx3pcs)
Size2 : 30cmx30cmx3 Pcs(12x12inchx3pcs)
Size3 : 40cmx40cmx3 Pcs(16x16inchx3pcs)
Size4 : 50cmx50cmx3 Pcs(20x20inchx3pcs)
Size5 : 60cmx60cmx3 Pcs(24x24inchx3pcs)

Answer : ___________________________ Note : 1 set = 5 КОМПЈУТЕРИ ( Рамка ) раб: Еднострано 3-5cm
Маслото Рамки Ѕид Модуларен Слики За Дневна Соба Декоративни Печати Сликарство HD Постер Платно Постер Дома Декор Детска Соба

Подробности

Размер (Инчове):
20cmx20cmx3pcs, 30cmx30cmx3pcs, 40cmx40cmx3pcs, 50cmx50cmx3pcs, 60cmx60cmx3pcs
Цвят:
Без Рамка, Рамка ...
Стил:
Класически
Режим на рамката:
Огледала В Рамки
Форма:
Разход
Материал:
Платно
Среден:
Маслени
Номер На Модела:
печат върху платно живопис
Тип:
Печат Върху Платно
Рамка:
ДА
оригинал:
ДА
Техника:
Боядисване Със Спрей
Поддържаща База:
Платно
Продукти:
Цвете
търговска марка:
YGYT
Форма:
Непостоянен
Тип калиграфия и живопис:
Живопис Върху Платно
съвременна живопис:
НАПЕЧАТАННАЯ ЖИВОПИС С МАСЛЕНИ БОИ
Стил И Техника На Живописта:
МОДЕРНА ДЕКОРАТИВНА ПЕЧАТ ВЪРХУ ПЛАТНО
Стил На Маслената Живопис:
модерните стенни рисунки жикли
модерните стенни рисунки жикли:
печат на зелено мастило върху платно
Покритие:
УЛТРАВИОЛЕТОВА, ВОДОУСТОЙЧИВЫЙ, ВЛАГОУСТОЙЧИВ, ОТГОВАРЯТ НА ВИСОКИ
Рамка:
с рамка
Материал:
Платно
изображение:
стенно изкуство
Произведение на изкуството:
печат върху платно

Те също купуват с този продукт

YOYOYU винилови стикери за стена карикатура момичето слуша музика на слушалки слушалки, интериор на салон за декорация на стени, стикери FD252

BGN 12.00 15.84

Купувачот Забелешка : 1 имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .2...

100 бр. / опаковане. дървени цветни Скрэббл плочки микс букви лакиран азбука N24 тел Drop Ship

BGN 4.00 5.25

Опис : Карактеристики : 100 Pcs дрвени писмо растера декорација Јасно црн екран печатени букви и броеви вредности што го прави полесно да се чита и тешко да се носат надвор Може да се користи за драсканици и други одбор игри Голема игра за замена плочки, уметности и занаети, свадби, пораки, занает накит, подароци, правописот, и многу повеќе! Спецификации : Боја : Бела / Зелена / Блу / Розова / Портокал / Светло Жолти / Црвени / Rose Red / Виолетова Материјал : Дрвени Големина : 18x20mm / 0.71"x0.79" Количина : 1 Bag(100 Pcs) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

Потребителско Име Футболна Топка Стикер На Стената Персонализирани Футбол Стикер На Стената Спорт Хладен Стенен Арт Деца Тийнейджър Момиче Момче Стая Декора На С?

BGN 16.00 19.18

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 43 x 63 cm / Големи : 58 x 85 cm( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер ФилмМатеријал : Неtoxi еколошки ПВЦФункција1.Decals за декорација...

Платно за Живопис слива дървета в снега пейзаж маслени картини за хола монтиране на изкуството на традиционното китайско изкуство за домашен декор

BGN 19.00 20.80

Платно Сликарство Слива Дрвја Во Снегот Пејзаж Масла за Дневна Соба Ѕид Уметност Традиционалната Кинеска Уметност Дома Декорпостер дијамант сликарство Dropshipping Прилагодено трговија на ГолемоКЛИЕНТИТЕ се ГРИЖАТ е нашата главна цел...

15*4 см цветни дървени апликации издълбани ъглови врати, мебели, декорация на дървени декоративни скулптури дървени резбовани краища

BGN 4.00 6.64

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот.Материјал : Дрво.Големина : 15*4cmПакет листата : 1 PC Резба DecalAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 15 mm грешка поради прирачник за мерење.2.Поради светлината и на екранот разлики, боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.Ние Брод на Светот.Ние брод на alipay потврди адреса САМО...

Модерен Минималистичен Зелени Растения Лист Бутилка Плакат Nordic Хол Стени На Изкуството Печат На Снимки Домашен Интериор Платно Живопис Без Рамка

BGN 7.00 11.20

Информација За Производот : Отпечатоци доаѓаат стандардно во 200gsm Полиестер влакна платно, што е далеку подобро од хартија...

Розово фламинго оцветяване по номера платно маслена живопис занаяти за възрастни декоративни картини, ръчно рисувана акрилна боя

BGN 13.00 18.22

Тип : DIY Слика од бројот ( таа има потреба од вас бојата со себе си ) За големина : 40x50cm(16x20inch) Материјал : Лен Платно / Памук Платно За Пакетот вклучува : Без Рамка : акрилна боја, лен(за вашиот цртеж), најлон четка...

2018 Нов Дом Стикер На Стената Спортна Активност Жена Момиче Кроссфит Фитнес Винил Тапети За Спалнята Стикери За Стена

BGN 12.00 14.38

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 28 x 45 cm / Големи : 45 x 70 см( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер ФилмМатеријал : Неtoxi еколошки ПВЦФункција1.Decals за декорација...

1 бр размер на sous haute наблюдение на кучето незаконно проникване френска лидице знак знак стенни стикери за декорация на дома дропшиппинг метален плакат

BGN 12.78

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави порака ако ви треба голема цел и ние ќе ви понуди конкурентна цена за висок квалитет за вас веднаш.Ние не измената на комерцијални калај знаци и ние имаме повеќе од 800 дизајниЗа било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Објектот големина : 20x30 CM

1 бр моят гаражно механик което се случва, остава в колата ми лидице знак знак стенни стикери за декорация на пещерата дропшиппинг метален плакат

BGN 12.78

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави порака ако ви треба голема цел и ние ќе ви понуди конкурентна цена за висок квалитет за вас веднаш.Ние не измената на комерцијални калај знаци и ние имаме повеќе од 800 дизајниЗа било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Објектот големина : 20x30 CM

Dragon Ball Z-Goku Fighting Hot Япония Аниме Art Silk Платно Poster 20x71 24x85inch Picture For Room Decor (more)-13

BGN 23.00 27.18

Материјал Свила или Платно ТехнологијаHD Печатење (без рамка)Големина 1 .30x45cm[13x18inch]; 41x56cm[16x22inch]; 50x68cm[20x30inch]; 60x80cm[24x32inch]; 71x94cm[28x37inch]; 80x108cm[32x43inch] 2 .33x50cm[13x20inch]; 41x60cm[16x24inch]; 50x75cm[20x30inch]; 60x90cm[24x36inch]; 71x106cm[28x42inch]; 80x120cm[32x48inch]; 3 .33x60cm[13x24inch]; 41x75cm[16x30inch]; 50x90cm[20x36inch]; 60x108cm[24x43inch]; 71x127cm[28x50inch]; 80x145cm[32x48inch]; 4 .33x33cm[13x13inch]; 41x41cm[16x16inch]; 50x50cm[20x20inch]; 60x60cm[24x24inch]; 71x71cm[28x28inch]; 80x80cm[32x32inch]; Ние се нудат многу големина опции.(Но ако ви е потребна уште една големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го прилагодите за вас) Боја Можете да одредите боја со порака Забелешка1, може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор или мобилен амбиент.2, големината е мерени рачно...

1 бр английски цитати като говорим за красота Мерилин Монро лидице плоча знак стенни стикери пещерния човек реколта дропшиппинг метален плакат

BGN 12.78

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави порака ако ви треба голема цел и ние ќе ви понуди конкурентна цена за висок квалитет за вас веднаш.Ние не измената на комерцијални калај знаци и ние имаме повеќе од 800 дизајниЗа било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Објектот големина : 20x30 CM

Ръчно Рисувани Palette Knife Абстрактна Айфеловата Кула Живопис С Маслени Бои Върху Платно, Стенни Пана Дневна Спалня Начало На Стена Арт Декор

BGN 60.00 117.60

Рачно Насликани Палета Нож Апстракт Ајфеловата Кула Маслото На Платно Ѕид Слики Дневна Соба и Спалната соба Дома Ѕид Уметност Оркестарот Клиенти цел : Прифатено (само нас, можеме да се наслика било која големина и било слики Апликација : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, кафуле, хотел, вински бар Техника : Четка / нож, рачно насликани, фотографии или слика за да сликата Бојата и обликот : Еден маслото на платно Promoiton : Бесплатен превозот, за продажба на големо, евтини и убава масла клучен Збор : Уникатен и модерен апстракт печатени илустрации Етикетата на Производот : Ѕид уметност, дома декор, дома декор, декоративни, ликовната уметност, фотографии Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни боиВе Молиме Имајте Во Предвид : Секое парче е обичај прави...

ръчна изработка на гоблени натурална дебели памучни прежди детска стая виси декор сватбена фон декор ръчно плетени стенен гоблен

BGN 24.00 27.97

100% РакаПлетени Hangings Природни Дебел Памук Предиво Бебе Соба Виси Оркестарот Свадба Позадина Оркестарот Рака Поврзана Ѕид Tapestry Пад на ПревозотКарактеристики : 1...

5 бр. / компл. Лъв платно печат съвременна живопис върху платно, животински свят стенен пана за дома

BGN 20.00 39.82

5 парчиња / set Лав Платно Printings Модерна Слика На Платно Животински свет Ѕид Слики За Дома Декорsize1 : 20x30cmx2 20x50cmx2 20x60cm (8inchx12inchx2 8inchx20inchx2 8inchx24inch )size2 : 30x40cmx2 30x60cmx2 30x80cm (12inchx16inchx2 12inchx24inchx2 12inchx32inch )size3 : 40x60cmx2 40x80cmx2 40x100cm (16inchx24inchx2 16inchx32inchx2 16inchx40inch )​

D075 JBL LED неонова реклама с ключа Вкл. / Изкл 20 цвята + 5 размери на избор

BGN 19.00 19.18

LED ПРО Светлосни ЗнациРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа!Приближна големина : W : 30cm x H : 20cm или W : 40cm x H : 30cm или W : 20cm x H : 30cm или W : 30cm x H : 40cm или Круг 25cm Дијаметар ( ...

Мюсюлмански КУРБАН Алина щастливо изкуство калиграфия платно фоторамка рисувани Дневна Спалня декорация картини YH040

BGN 8.00

100% Сосема Нов Iterm : Декоративни Сликарство Материјал : Платно Лист Големина : 25x30cm; 30x40cm; 50x60cm Пакет Содржина : 1 buc Нагласи : Висок квалитет на платно; Водоотпорен и зелена заштита на животната средина...

Безплатен дизайн Безплатна доставка двупосочен Inground Спайк Flying Style и печатни тип перо Flying Сълза банер флаг

BGN 122.00 122.40

Бесплатни Дизајн Бесплатен Превозот Двојно Двострано Inground Скок Teardrop Знамиња Банери Знаци Рекламирање Пердув Знамиња Пол Пердув ЗнакОваа цел е двојно двострано знамиња производНашата фабрикаНАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА ШТО ЗНАМЕ ДИЗАЈН Е НАЈСООДВЕТЕН ЗА МЕНЕ? Ние нудиме многу различни знаме и знамето дизајни во опсег на големини, и изборот на најдобрите дизајн зависи од намената на знамето...

2 стил с модерни аксесоари за декорация на дома уникална смола елен фигурка занаяти щастлив творчески миниатюрен домашен любимец елен украса

BGN 86.00 140.94

Материјал : СмолаГолемина : 19.5*7.5*28cm / 17.5*7.5*37cmСтил : Модерен стилПакет : 1pc / картонска кутијаПакувањето се вклучени : 1pc x елени украсиКарактеристики : 1.DIY Екопријателски,Исклучителна Изведба.2...