• Ново
035 Corona Beer OPEN Bar LED неонова реклама с ключа Вкл./Изкл 20 цвята + 5 размери на избор

035 Corona Beer OPEN Bar LED неонова реклама с ключа Вкл./Изкл 20 цвята + 5 размери на избор

BGN 19.00
BGN 19.18
-1 %
В магазина

Брой продукти


LED ПРО Светлосни Знаци
Расте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!
Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа!
Приближна големина : W : 30cm x H : 20cm или W : 40cm x H : 30cm или W : 20cm x H : 30cm или W : 30cm x H : 40cm или Круг 25cm Дијаметар ( . Врежан со најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки) . Не користите ласерско гравирање метод кој само обезбедува 2 D површина ефект.
Обезбеди on/off прекинувач со ** НАС plug да USA & CA ** велика БРИТАНИЈА plug на велика БРИТАНИЈА ** О plug да Австралија ** ЕУ plug на ЕУ и други земји. Должина на жица е 4 метри/ 1.3 метри за една боја и 7 нозе/ 2 метри за multicolor знак. (**освен круг 25cm Дијаметар верзија која не се вклучување/исклучување)
Осветлување : Опремени со највисок квалитет и заштеда на енергија LED светла, соодветна за земји со напон од 110v да 240v , светлата можат да траат со 100,000 часа.
7 бои за да изберете од, или сина , Црвена , зелена , жолта, виолетова, портокалова, ние исто така, обезбеди multicolor далечински управувач со 20+ бои да се избере во еден знак (20 Статични бои, 19 Динамички Режими, 256-Одделение PWM, Брзо се Прилагодува, Осветленост Прилагодливи, Тип на Картичка Далечински управувач, Ултра Тенок Дизајн, Демо Режим, и Auto Save Функција. 3v CR2025 Батерија (не се вклучени поради превозот ограничувања)
Објектот Спецификите на Производителот : LED ПРО Бренд : LED ПРО Знак Вкупната Големина : W : 30cm x H : 20cm или W : 40cm x H : 30cm или W : 20cm x H : 30cm или W : 30cm x H : 40cm . Материјал : Транспарентна Акрилик Напон : 12v да 240v Wattage : 3-5w Извор на Енергија : Corded-Електрични со on/off прекинувач Приклучок : US/ велика БРИТАНИЈА/ AU/ ЕУ plug Извор на Светлина : LED Светло Животен Век : 100,000 часа Место да се Користи : Внатрешна Само Испорака Тежина : 0.5 kg - 1 кг ве Молиме да ја плати веднаш по купување. По добивањето на вашиот расчисти исплата, ние ќе ви испратиме објект со авион пошта преку поштата од Кина. Нормално превозот време во САД, АУ, велика БРИТАНИЈА е околу 14-21 дена. Превозот време за други земји може да се земе 4-8 недели. Испративме на парцела од еколошки пакување, од нашето искуство во минатото, неисправни стапка е помалку од 0.1%. Ако примите оштетени објектот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред било лошо повратни информации, ние ќе го организира замена на дел за вас. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Авторските права на LED ПРО. Сите права се задржани.

Подробности

Цвят:
Бяло, Жълто, Червено, Лилаво, Зелено, Синьо, Оранжево, Мулти
Размер:
Round 25cm Diameter, 40x30cm Horizontal, 30x20cm Horizontal, 30x40cm Vertical, 20x30cm Vertical
Стил:
Модерен
Материал:
Акрил
Форма:
правоъгълник
търговска марка:
innisign

Те също купуват с този продукт

1 бр френски цитати живот пиеше броене на овце лидице плоча знак стенни стикери за декорация на дома дропшиппинг метален плакат

BGN 12.00 12.78

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави порака ако ви треба голема цел и ние ќе ви понуди конкурентна цена за висок квалитет за вас веднаш.Ние не измената на комерцијални калај знаци и ние имаме повеќе од 800 дизајниЗа било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Објектот големина : 20x30 CM

480 VIP само Johnnie Walker Blue Label LED неонова реклама

BGN 19.00 19.18

LED ПРО Светлосни ЗнациРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа!Приближна големина : W : 30cm x H : 20cm или W : 40cm x H : 30cm или W : 20cm x H : 30cm или W : 30cm x H : 40cm или Круг 25cm Дијаметар ( ...

D075 JBL LED неонова реклама с ключа Вкл. / Изкл 20 цвята + 5 размери на избор

BGN 19.00 19.18

LED ПРО Светлосни ЗнациРасте Посветла, Трае Подолго, Боја Избор Повеќе!Одличен за прикажување во вашата продавница , бар , кафуле , паб клуб , ресторан , собна и секаде ви се допаѓа!Приближна големина : W : 30cm x H : 20cm или W : 40cm x H : 30cm или W : 20cm x H : 30cm или W : 30cm x H : 40cm или Круг 25cm Дијаметар ( ...

100 бр. / опаковане. дървени цветни Скрэббл плочки микс букви лакиран азбука N24 тел Drop Ship

BGN 4.00 5.25

Опис : Карактеристики : 100 Pcs дрвени писмо растера декорација Јасно црн екран печатени букви и броеви вредности што го прави полесно да се чита и тешко да се носат надвор Може да се користи за драсканици и други одбор игри Голема игра за замена плочки, уметности и занаети, свадби, пораки, занает накит, подароци, правописот, и многу повеќе! Спецификации : Боја : Бела / Зелена / Блу / Розова / Портокал / Светло Жолти / Црвени / Rose Red / Виолетова Материјал : Дрвени Големина : 18x20mm / 0.71"x0.79" Количина : 1 Bag(100 Pcs) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

Потребителско Име Футболна Топка Стикер На Стената Персонализирани Футбол Стикер На Стената Спорт Хладен Стенен Арт Деца Тийнейджър Момиче Момче Стая Декора На С?

BGN 16.00 19.18

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 43 x 63 cm / Големи : 58 x 85 cm( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер ФилмМатеријал : Неtoxi еколошки ПВЦФункција1.Decals за декорација...

Ръчно Рисувани Palette Knife Абстрактна Айфеловата Кула Живопис С Маслени Бои Върху Платно, Стенни Пана Дневна Спалня Начало На Стена Арт Декор

BGN 60.00 117.60

Рачно Насликани Палета Нож Апстракт Ајфеловата Кула Маслото На Платно Ѕид Слики Дневна Соба и Спалната соба Дома Ѕид Уметност Оркестарот Клиенти цел : Прифатено (само нас, можеме да се наслика било која големина и било слики Апликација : Дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, канцеларија, кафуле, хотел, вински бар Техника : Четка / нож, рачно насликани, фотографии или слика за да сликата Бојата и обликот : Еден маслото на платно Promoiton : Бесплатен превозот, за продажба на големо, евтини и убава масла клучен Збор : Уникатен и модерен апстракт печатени илустрации Етикетата на Производот : Ѕид уметност, дома декор, дома декор, декоративни, ликовната уметност, фотографии Материјал : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на акрилни боиВе Молиме Имајте Во Предвид : Секое парче е обичај прави...

Розово фламинго оцветяване по номера платно маслена живопис занаяти за възрастни декоративни картини, ръчно рисувана акрилна боя

BGN 13.00 18.22

Тип : DIY Слика од бројот ( таа има потреба од вас бојата со себе си ) За големина : 40x50cm(16x20inch) Материјал : Лен Платно / Памук Платно За Пакетот вклучува : Без Рамка : акрилна боја, лен(за вашиот цртеж), најлон четка...

Xiangying flying трикотажный полиестер 90*135см руската армия военен Северо-Кавказкия регион на вътрешните войски Флаг

BGN 10.66

Добредојдовте на JOHNIN, чест ми е да се утврди и да се задржи на долгорочни бизнис односи со вас Јас ќе дадам се од себе за да на задоволително ниво на вашите барања...

Мюсюлмански КУРБАН Алина щастливо изкуство калиграфия платно фоторамка рисувани Дневна Спалня декорация картини YH040

BGN 8.00

100% Сосема Нов Iterm : Декоративни Сликарство Материјал : Платно Лист Големина : 25x30cm; 30x40cm; 50x60cm Пакет Содржина : 1 buc Нагласи : Висок квалитет на платно; Водоотпорен и зелена заштита на животната средина...

Nordic Начало Декор На Стената Фон Висящи Топчета Дървена Полк Детска Стая Ръчно Изработени Двойна Съхранение На Стенни Рафтове Книжарниците

BGN 48.00 80.00

Нордиските Дома Декор Ѕид Позадина Виси Мушка Дрвена Полица Детска Соба Рачно Изработени Двојно Чување Ѕид Полица Книга ПолициОвој Производ сите чиста рачно изработени, ако тоа не се совршени, ви посакувам би можело да се прифати : )Бренд Име : CWHELHJ Материјали : Дрво Инсталација Тип : Кука Тип Бр...

1 бр Южна Дакота, САЩ кола лиценз СЪЕДИНЕНИ Американски Миннехаха тенекеджия табели знаци стена на пещерния човек метални накити на изкуството, стари плакати

BGN 12.78

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави порака ако ви треба голема цел и ние ќе ви понуди конкурентна цена за висок квалитет за вас веднаш.Ние не измената на комерцијални калај знаци и ние имаме повеќе од 800 дизајниЗа било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Објектот големина : 15x30 CM

1 бр френски цитати казват Ma femme love couple life лидице плоча знак стенни стикери за декорация на дома дропшиппинг метален плакат

BGN 12.78

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави порака ако ви треба голема цел и ние ќе ви понуди конкурентна цена за висок квалитет за вас веднаш.Ние не измената на комерцијални калај знаци и ние имаме повеќе од 800 дизајниЗа било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Објектот големина : 20x30 CM

5 бр. / компл. Лъв платно печат съвременна живопис върху платно, животински свят стенен пана за дома

BGN 20.00 39.82

5 парчиња / set Лав Платно Printings Модерна Слика На Платно Животински свет Ѕид Слики За Дома Декорsize1 : 20x30cmx2 20x50cmx2 20x60cm (8inchx12inchx2 8inchx20inchx2 8inchx24inch )size2 : 30x40cmx2 30x60cmx2 30x80cm (12inchx16inchx2 12inchx24inchx2 12inchx32inch )size3 : 40x60cmx2 40x80cmx2 40x100cm (16inchx24inchx2 16inchx32inchx2 16inchx40inch )​

1 бр английски цитати като говорим за красота Мерилин Монро лидице плоча знак стенни стикери пещерния човек реколта дропшиппинг метален плакат

BGN 12.78

Добредојдовте на нашата продавницаВршиме продажба и, исто така, направи трговија на големоНи остави порака ако ви треба голема цел и ние ќе ви понуди конкурентна цена за висок квалитет за вас веднаш.Ние не измената на комерцијални калај знаци и ние имаме повеќе од 800 дизајниЗа било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Објектот големина : 20x30 CM

Платно за Живопис слива дървета в снега пейзаж маслени картини за хола монтиране на изкуството на традиционното китайско изкуство за домашен декор

BGN 19.00 20.80

Платно Сликарство Слива Дрвја Во Снегот Пејзаж Масла за Дневна Соба Ѕид Уметност Традиционалната Кинеска Уметност Дома Декорпостер дијамант сликарство Dropshipping Прилагодено трговија на ГолемоКЛИЕНТИТЕ се ГРИЖАТ е нашата главна цел...

Модерен Минималистичен Зелени Растения Лист Бутилка Плакат Nordic Хол Стени На Изкуството Печат На Снимки Домашен Интериор Платно Живопис Без Рамка

BGN 7.00 11.20

Информација За Производот : Отпечатоци доаѓаат стандардно во 200gsm Полиестер влакна платно, што е далеку подобро од хартија...