• Ново
Бароковата украса за коса, Кристали, перли сватбена кръстосани коса лоза цвете ореол романтични сватбени аксесоари за коса превръзка диадема JL

Бароковата украса за коса, Кристали, перли сватбена кръстосани коса лоза цвете ореол романтични сватбени аксесоари за коса превръзка диадема JL

BGN 4.00
BGN 5.44
-26 %
В магазина

Брой продукти

Барокот на Коса и Накит Кристал Бисер Булчински Преминал Коса Лозата Цвет Ореол Романтична Свадба Коса Додатоци Headband Тиара Л Опис
За производот :
Рачно изработени, 100 % ексклузивни
Материјал : Бакар, кристал, кристално
Големина : 32*7cm (L*W), 31g во тежина.
Боја : како што е прикажано на сликата.
Карактеристики :
*Оваа косата со чешел сјае со благодат и убавина. Пупки, остава, прачки и кристал
beaded гранки, опкружена со цвеќиња и форма на гроздобер изглед на косата клип.
*Совршено се вклопуваат. Бисери и стакло beaded е врзан врз мазна тенок-намалување на висок квалитет
метал бенд, кои на пригоден начин го прави додаток удобно, разновиден и
прилагодлив.
*Безбедност : Завршува со два циклуси кои ќе ви овозможи да се зацврсти во вашата коса со боби иглички.
*Сите рачно изработени занаетчиски го прави овој косата тиара совршен за двете класични и гроздобер свадби.
Тоа е исто така добар подарок за невестата, сопруга, пријатели, браќа и мајка.
Answer : ___________________________ Note : Добро стокмено свадба косата додаток. Секој од нашите headpiece е рачно изработени цел да
и доаѓа во па така не може да биде мала разлика од photos.
Пакет се Вклучени 1* гума
Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е conside#2 F51 BD користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.

Подробности

Цвят на метала:
Златното Шампанско
Тип:
Превръзка на главата
Материал:
Crystal
Стил:
Реколта
Формамодел:
Растение
търговска марка:
SEXYBRIDAL
Номер На Модела:
31940
Тип Елемент:
Облекло за коса
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Друго

Те също купуват с този продукт

Коса и нокти, пеперуда перли шик прическа Родословни инкрустиран кристал Hairgrip аксесоари за коса на дребно, Безплатна доставка TAIERS

BGN 4.00

ДобредојдеБесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 57 работни дена.Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 1525 работни дена откако ќе бидат поставени...

Летен открит пешеходен туризъм, катерене Риболов слънцезащитен крем дишаща мрежа чиста кофа Boonie Cap кръгли полета военен камуфлаж боли шапки

BGN 11.00 13.70

Лето Отворено Пешачење Се Искачи Лов Риболов Дише Мрежа Нето Кофа Boonie Капа Круг Гребенот Воена Маскирна Сончање Сонцето КапиИме : Кофа КапиМатеријал : памукГолемина : 5662cmБоја : како на сликатаТежина : околу 80g

5000g огромни силиконови форми на гърдата кроссдрессеры сутиени мъжки фалшиви гърди peito изкуствен suporte de mamas фалшиви цици

BGN 271.00 319.18

Добредојдовте на Нашата ЉубовПрилично@ ПродавницаСиликони на градите форма за crossdresser, транссексуалци,MastectomyЗошто го Купи и Доверба на Нашите Силикони Лажни ГрадитеКвалитет – по извршувањето повеќе тестови на различни силикони материјаливо текот на годините ние создадени за повеќето реални чувство и изгледсиликони на градите достапни на пазарот денес.Удобност – можете да го носат овој гради колку што сакате и се чувствувамчувството дека нема други гради може да понуди.◊ Детални Спецификации ◊ Ова е посебен teardrop силиконски гради За огромен 13 XL Големина Тежина : Околу 5000g / 11 lbs Должина : 25cm / 9.8" Ширина : 18cm / 7.1" Height : 11.5 cm / 4.5" Unde Тонот на Кожата & Suntan Кожата две бои се достапни Пакет содржина : 1x 5000g / пар Посебна Teardrop Силиконски ГрадиAnswer : ___________________________ Note : 1...

Науката Благородни Газове King Wars Възрастни Качулки 2017 Гореща Разпродажба Есен-Зима На Топло Руно Raglan С Качулка Химия Hoody За Мъже

BGN 28.61

1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен празници .Стандардната превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,кој обично трае околу 1050 работни денови.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори...

Лот от 10 бр. отключени ZTE Hotspot MF 910v 150 Mbps, джобен 4G мобилен модем рутер, LTE plus 2 бр. антена

BGN 662.00 736.00

Боја / ЛОГО / Пакет по Случаен избор испоракаСтавка ОписТоа не е важно ако сте дома, во автомобил, или само излезени, да ги преземе Opt GX мрежа со вас...

Нео Chrome Jdm Aluminum Quick Release крепежный комплект е подходящ за броня Trun ЕП-DQ002-7C

BGN 1.94

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN Нео Хром JDM Алуминиум Брзо Ослободување сврзувачки елементи за Полнење Одговара За Браник Trun ЕПDQ0027 C НЕО ХРОМ БРАНИК БРЗО ОСЛОБОДУВАЊЕ сврзувачки елементи (алуминиум сврзувачки елементи бои може да мало различни со слика се должи на резолуцијата амбиент...

Допълнителна такса за съединител BMW, използван в автомобилната камера-не е единична продажба!! супер захранващ адаптер

BGN 4.80

Екстра плаќање за BMW конектор се користи во автомобил камера,супер моќ адаптерНа овој линк е само за купување на камерата заедно во нашата продавница...

Кунли 2017 нова мъжки тенис риза Спорт на открито O яка облекло бягане бадминтон облекло баскетбол къса тениска риза чай

BGN 52.00 73.90

НОВИ 2017 KUNLI Мажите бадминтон кошула / спорт одговараат / водење кошули / тениски маици и шорцеви / Фудбалски Дресови / volleybal кошули Бренд Име:KUNLI Модел Бр.:KL5001 Тип : Спортски одговараат Материјал:Полиестер Големина : S~5 XL Применливи:Тенис, Бадминтон, пинг понг, трчање, фудбал, одбојка итн....

Додо луксозни кристални сватбени аксесоари за коса-имитация на перли елегантен сватбен гребен за коса цвете шапки, бижута за жени A102

BGN 17.00 29.68

1 Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас...

Ръцете и краката на защитник ММА изкуствена кожа половината от пръстите на Таекуондо ръкавици защита на краката борба карате боксови ръкавици обувки

BGN 16.00 24.30

Рацете и Нозете Заштитник ММА СТП Кожа Половина Прст Taekwondo Ракавици Нога Guard Борба против Карате, Бокс Ракавици Footgear Карактеристики : Направени од висококвалитетен материјал, тие се издржливи за долгорочна употребаТие може да ви даде оптимални впечатлива заштита во обука и конкуренцијатаТие се неопходни апарати за дневна обукаТие се лесни за употреба и удобно да се носат за време на бокс натпревариОвие ракавици се оптимални за grappling и впечатлива и во двата тренинг и натпревар Спецификации : Материјал : ПВЦ + Најлон Погоден : Возрасни / Деца Боја : БелаГолемина : XS / S / M / L / XL / XXL (како на следната слика)Пакетот вклучува : 1 Пар Боксерски Ракавици или Нога Заштитник

Търговия на едро и дребно за продажба 50шт 4Pin злато керамични вакуумни тръби контакти основа клапан за 805 845 аудио HiFi amp безплатна доставка

BGN 2178.00 3513.20

Состојба : НоваКоличина : 50 парчеЗа 4pins цевка : 805 845..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отпор Корисен Век на траење : 200 патиПакетот вклучува : 1x 50pc 4 Pin Злато Керамички вакуум Цевки sockets вентил база за 805 845 аудио HIFI ampНие стоиме зад секој производот што го продава...

За BMW BMW S1000RR 2010-2014 C600 Sport G650GS Sertao 2012-2014 аксесоари за мотоциклети указател на завоя мигалка

BGN 27.00 30.38

Бренд : Лидер На МоторМесто на потекло : КинаИме на производ : Претворање на сигнал BlinkerСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Висок Квалитет ABSСветлината Wattage : Работи на DC 12 V / 10 WПозиција : предното или ЗаднотоПакет : 1pairFitment : За BMW S1000 RR 20102014За BMW C600 Спорт 20122014За BMW G650 GS Sertao 20122014( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Търговия на едро и дребно за продажба 50шт 4pin керамика вакуумни тръби контакти клапан база за j212 аудио усилвател за HiFi части безплатна доставка

BGN 2178.00 3513.20

Состојба : НоваКоличина : 50 парчеЗа 4pins цевка : J212..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отпор Корисен Век на траење : 200 патиПакетот вклучува : 1x 50pc 4pin Керамика вакуум цевки sockets вентил база За J212 аудио засилувач HIFI деловиНие стоиме зад секој производот што го продава...

Универсален метал 6 големи цветни отпечатъци куршум за контролер PS4 бутона алуминий

BGN 13.00 14.24

Генерички Метал 6 Боја Thumbsticks Куршум За Контролер PS4 Копчиња АлуминиумФункција : Метал PS4 Thumbsticks, Метал црна копчето и Хром црна Dpad се Вклопува како оригиналот...