• Ново
Безплатна доставка за 14Pin Nellcor Non-OxiMax детски мек връх Spo2 сонда сензор,3 м

Безплатна доставка за 14Pin Nellcor Non-OxiMax детски мек връх Spo2 сонда сензор,3 м

BGN 56.00
В магазина

Брой продукти


Спецификација
1.3 M , 14 Pin
2. OD 4.0 mm TPU кабел
3. Една година гаранција
4. CE & ISO 13485
5. Нудиме OEM/ODM
Nellcor педијатрија мека совет spo2 сензор со 14 Pin
♦ Компатибилен бренд : Nellcor
♦ Компатибилен модел : Datascope : Accutorr Плус (Nellcor) nellcor : NPB-290/5,N-390,N-395,N-3000,N-6000,NPB-290/5,N-390,N-395,N-3000,N-6000,Нихон Kohden : BSM -4104 A,BSM-4114 A,Колин BP88/306

Подробности

Размер:
3M/10ft
Материал:
Друго
Функция:
spo2 сензор
Номер На Модела:
NPB-290/5, N-390
търговска марка:
ЮНКАНГА
Тип:
Права За Многократна Употреба SpO2 Сензор
съединител:
14PIN
Дължина на кабела:
3M
OEM / ODM :
Разположение
Име на продукта:
възрастен клип spo2
Сертификат:
CE & ISO
срок на доставка:
3-7 работни дни
Гаранция:
1 година

Те също купуват с този продукт

Додо луксозни кристални сватбени аксесоари за коса-имитация на перли елегантен сватбен гребен за коса цвете шапки, бижута за жени A102

BGN 17.00 29.68

1 Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас...

Търговия на едро и дребно за продажба 50шт 4Pin злато керамични вакуумни тръби контакти основа клапан за 805 845 аудио HiFi amp безплатна доставка

BGN 2178.00 3513.20

Состојба : НоваКоличина : 50 парчеЗа 4pins цевка : 805 845..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отпор Корисен Век на траење : 200 патиПакетот вклучува : 1x 50pc 4 Pin Злато Керамички вакуум Цевки sockets вентил база за 805 845 аудио HIFI ampНие стоиме зад секој производот што го продава...

Kisstyle Fashion Shakugan no Shana Summer School Uniform Cosplay Clothing Cos Costume, Customized Accepted

BGN 86.00 95.98

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогерија,можете да се обидете да контактирате со нас кога ќе треба повеќе...

4 бр. / лот множество алуминиево фолио газова печка защитно покритие / подложка множество антипригарная Силиконова миялна машина-безопасно защитно фолио

BGN 4.00 4.53

Карактеристики : За шпорет на гас, стави заштитници под режач решетки подолу пламен Заштитник мора да биде јасно на секој пламен за да се избегнат можните датотека повреди или производот штета Заштитник може да се скрати за да ги собере различни гас печки...

72 цвят Джоузеф цветни моливи комплект мазни картонени цветни моливи за рисуване децата раскрашивающий молив преливащи пастели Art Buntstifte

BGN 43.01

Почитувани купувачот,ве Молиме имајте во предвид : ако цел да купите надминува наведени тежина(3kg или повеќе), Ние ќе ве информира однапред, ќе бидат поделени 2 пати да ја испратам до тебе...

JINGLANG златист цвят пъпа пръстени от неръждаема стомана пръти виси Червен кристал цвете пръстен на пъпа Пиърсинг бижута за тяло

BGN 2.99

Начин на плаќање : прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

Huiermeimi 1бр 30 W 12V U3 LED мотоциклет Фокус Driving Light мотоциклет противотуманная фаровете head angel лампа фарове ATV Offroad DRL

BGN 16.00 22.37

1 PCS 30 W U3 Мотоцикл центарот на Вниманието led Возење Светлина Мотор магла светилка Мото Главата светлина Теренски Автомобил АТВ светилки drl 4 Боја 1500 LMWОпис На Производот : Светот 's врвот Американски оригинални U3 светлина лежиште, надминува brighness на ѕвездите...

Vampire knight cosplay костюм ден от клас момиче училищни униформи Куросу Юки женски костюми за Хелоуин

BGN 84.00 95.98

Вампир Витез Cosplay Костим Ден Класа Девојка Училиште Униформа Kurosu Yuuki Жените е ноќта на Вештерките Партија НосииКолет се вклучени : грб+кошула+здолниште+вратоврска+armband

2ps 6Pin Power Eject Switch Button for PS3 Slim Flex Кабел Connector 4012 USA

BGN 9.00 9.58

2 Ps 6 Pin Моќ Eject Switch Копчето за PS3 Слим Flex Кабел Конектор 4012 САДОпис100% Сосема нов и висок квалитет!Направени од исто одделение од материјали како оригиналиСовршено се вклопуваат и совршена замена.Ова е високо квалитетна замена рамен моќ кабел за префрлување дела за PS3 СлимЛесно да се инсталира...

I Key купи говорител на окото плат пылезащитная плат HiFi аксесоари висококачествен прозрачен плат, черен

BGN 8.30

Говорникот Мрежа прашина платноСпецификации : 170 CM * 50 CM1 Според вистинската големина на нето покрие платно width намалување (крпа област мора да биде поголема од рамката)2 во аголот обложени со лепак (лепак).3...

Възрастните мъжки ужасите Убиец клоун костюми Маска с Хелоуин костюми страна клоун гащеризон cosplay Убиец клоун костюми

BGN 41.00 43.01

Welc ome На Нашата ПродавницаЗошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти...

Търговия на едро и дребно за продажба 50шт 4pin керамика вакуумни тръби контакти клапан база за j212 аудио усилвател за HiFi части безплатна доставка

BGN 2178.00 3513.20

Состојба : НоваКоличина : 50 парчеЗа 4pins цевка : J212..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отпор Корисен Век на траење : 200 патиПакетот вклучува : 1x 50pc 4pin Керамика вакуум цевки sockets вентил база За J212 аудио засилувач HIFI деловиНие стоиме зад секој производот што го продава...

Кунли 2017 нова мъжки тенис риза Спорт на открито O яка облекло бягане бадминтон облекло баскетбол къса тениска риза чай

BGN 52.00 73.90

НОВИ 2017 KUNLI Мажите бадминтон кошула / спорт одговараат / водење кошули / тениски маици и шорцеви / Фудбалски Дресови / volleybal кошули Бренд Име:KUNLI Модел Бр.:KL5001 Тип : Спортски одговараат Материјал:Полиестер Големина : S~5 XL Применливи:Тенис, Бадминтон, пинг понг, трчање, фудбал, одбојка итн....

Отключени Huawei E5577 4G Рутер Mobile Hotspot Wireless Router e5577ts-321 wifi pocket PK e5776 E5172 b593 ac760s

BGN 122.00 171.26

Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на рутер( ee / 3 / O2 / yes optvivo / 4g / плус / мц / водафон / портокал..),боја (бела и црна ),ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!На diffence помеѓу E5577cs321 и E5577ts321 е само на батеријата.Батеријата на E5577ts321 е подебел од E5577cs321...

10шт вратовръзка обратно камуфляжные превръзки участък спортни Sweatbands йога коса група влага влага тренировка кърпи бягащи ленти

BGN 27.00 28.78

10pcs Памук Вратоврска Назад маскирна Headbands Водат Спортски Sweatbands Коса Бенд Влага Wicking Тренингот Bandanas Работи БендовиКарактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само...

3 бр. / компл. високо качество на китайската калиграфия с четка дръжка невестулка коса писмо за вълна учебни ресурси живопис учебни инструменти

BGN 3.00 3.22

[xlmodel][фото][0000] Опис Име : 3 ЕЕЗ / Set Top Квалитет Кинески Calligraphy Четки Пенкало Weasel Коса Пишување за Волнени Наставата Ресурси Сликарство Наставно средствоСосема нов и висок квалитет.Одлично за пишување на мазни површини.Преносни и лесен за употреба.Оваа Calligraphy Четка Пенкало е Одлична за пишување.Тоа може да ги задоволи потребата на уметникот и некој како пишување и сликарство.Материјал : 80% волнени влакна и 20% Weasel косаМали Редовни Сценариото Големина : за 27 CMМедиум Редовни Сценариото Големина : за 28 CMПоголемите Редовни Сценариото Големина : за 29 CMПенкало Род Боја : КафенаРачка материјал : ДрвоКоса : БелаПакетот вклучува : 3 КОМПЈУТЕРИ / Set Calligraphy Четка Пенкало(Големи*1,Медиум*1,Мали*1)[xlmodel][фото][0000] СликиАко имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со насПо плаќање на Вашата нарачка...

(Безплатни подложки)под формата на водни капки етерично масло дифузор висулка от неръждаема стомана, Дърво на живота, медальон висулка магнитен дифузор бижута

BGN 8.00 9.60

Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrysПовеќе од 10 години на производство искуствоПрилагодено дизајн ,слободни гравирање ,Одличен за попродажбата на услугатаПроизвод Детали : Тежина : Околу 15~25gВисок qulityЕтерично масло diffuser ѓерданНајдобра цена, продаваат директно од фабриката, без било други комисија, па цената е најдобар.Како да се користи ?Начини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1...

2X BREMSSATTEL BREMSZANGE HINTEN LINKS RECHTS за SEAT / SKODA/VW/AUDI A3 8L 1.6-1.9 TDI TT 8N 1.8 T ляв и десен спирачните челюсти

BGN 112.00

Забелешка 1За Промет На Големо Клиенти .Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци...

Сърцето обици за момичета дами подарък за рождения Ден на модерен 24-каратово жълто дребни злато напълнена годежни пръстени ангажимент, обещание обеци

BGN 10.00 11.18

Оваа прекрасна Злато Исполнет ќе трае цел живот со соодветна грижа и доаѓа со 100% Гаранција за Квалитет.Објектот е целосно солидна не шупливи.Препорачуваме малопродажната цена : $95.95големина : 9*10ммНикел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрни100% сосема нов, никогаш не се носиСите објекти од пушите, петfree home.Бесплатен Дар Случај ,Безусловна, Доживотна Заместителна Гаранција.Она што е злато исполнет? Сите Злато исполнет накит доаѓа со БЕСПЛАТЕН сомот накит торба и доживотна гаранција да не оцрни, discolour или fader исчезнат...

Търговия на едро и дребно за продажба 20pcs 9pin керамични вакуумни тръби контакти клапан 12AX7 12AU7 6P1 EL84 аудио усилвател на резервни части безплатна доставка

BGN 32.00 51.70

Состојба : НоваКоличина : 20 парчињаЗа 9pins цевка : 12 AX7 12 AU7 6 P1 EL84..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отпор Корисен Век на траење : 200 патиПакетот вклучува : 1x 20pc 9pin Керамички вакуум цевки sockets вентил 12 AX7 12 AU7 6 P1 EL84 Аудио засилувач деловиНие стоиме зад секој производот што го продава...

за PS4 Pro пылезащитная cover калъф окото корк опаковка комплекти за PS4 Pro игрова конзола 2-в-1 пылезащитная делото прахоустойчив комплект

BGN 4.00 7.09

Опис : Тој е дизајниран за спречување на прашината во за PS4 Про игри конзола.Тоа може ефикасно да се спречи нечистотија и прашина од внесување на внатрешниот дел на за PS4 Про игри конзола и продолжување на работниот век на за PS4 Про игри конзола.Спецификација : Боја : ЦрнаМатеријал : СунѓеротКомпатибилен : За PS4 ПроТоа содржи слој на чистење на сунѓерот која може да го спречи прашина додека го користите за PS4 Про игри конзола...

Kangoku Gakuen Prison School midorikawa hana cosplay аниме костюм по поръчка

BGN 146.00 174.40

Kangoku Gakuen Затвор Училиште midorikawa хана Cosplay Костим Аниме Сопствени НаправениСодржи : грб, кошула,здолниште,bowtie,шорцевиМатеријал : униформа ткаенина, памукПрилагодена големина : pls извести ме подолу информацииОбичај циклус околу 710 работни дена,ве молиме кажете ни за вашата висина, тежина, рамењата, градите, половината, колковите и арм должина , обичај е машки или женски??ПревозотБидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел .Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате : 1...

Fit Линкълн Меркурий 3U2Z5580PA задната въздушна пружина чанта Air Ride окачване FOVY5560A 3U2Z5580BA за Ford Crown Victoria Luftfeder

BGN 65.00 78.42

Задните Воздушни Пролет Торба Собранието На Ford за Линколн МеркурОдговара за1992 2011 Ford Круна Викторија Задната со Тешки Суспензија1990 2011 Линколн Towncar Заднисо ИСКЛУЧОК на Limousine & Забавува Пакет1992 2011 Меркур Гранд Marquis Задната со Тешки СуспензијаРеференца OE / OEM Број3 U2 Z5580 AA , 3 U2 Z5580 BA , 3 U2 Z5580 PA , 6 W1 Z5560 AA , FOVY5560 AСостојбаБренд НовиКоличина1 парче (за задните левата или десната страна)Гаранција2 години ГаранцијаКарактеристики2 Година ГаранцијаДругари со OE Air LinesДизајниран за Удобност СуспензијаИзвестување Овие воздушна суспензија кеси се резервни копии...

Dashmats Car-styling Accessories кутията на таблото за Opel Cabrio Buick Vauxhall, Holden Cascada 2013 2014 2015 2017 2018

BGN 56.00

кога ќе Испраќањето на твојот ред.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба! ние може да направите и двете левата рака диск(како САД / Европа ) и десната страна диск (како велика БРИТАНИЈА / AU / ЈАПОНИЈА)Ова е сликата за "Опел" Cabrio Buick Опел Holden Cascada 2013сегаимаме овие бои можете да изберетеИма слики и вистината за десната рака дискИма слики и вистината за Левата рака дискПолитика На ВраќањеГаранција / ВраќањеСите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни...