• Ново
2015 цена на едро 5mW 6in1 Green Ray Beam Laser Pointer Pen Puntero Laser Verde с 5 различни лазерни модели + 5 звездни капсули

2015 цена на едро 5mW 6in1 Green Ray Beam Laser Pointer Pen Puntero Laser Verde с 5 различни лазерни модели + 5 звездни капсули

BGN 7.20
В магазина

Брой продукти


До 2015 трговија на Големо Цена 5m W 6in1 Зелена Ray Зрак Ласерски Покажувач Пен Puntero Ласерски Верде Со 5 Различни Модели на Ласерски + 5 Ѕвезда Капи Опис : Ласерски во Боја : Зелена сина ласерски не е сина 100% ,тоа е сина, виолетова боја! Излез режим : Постојана Бран Напојување : AAA Батерии x2 (не се вклучени) Димензија : φ14×160mm Технички Параметар : Фиксен фокус, точка facula, континуирано производство Зелени ласерски Излез бранова Должина : 532 nm Излезна Моќност : 5mw Работен Напон : DC=3.0 V Потребен Напон : DC=2.8 V УПОТРЕБА : Притисни притисни копче за да го вклучите,ослободување притисни копче за да се затвори доколку се исклучи автоматски. Тоа ќе се користи до точка во секое саканиот цели на проекција на екранот, видео монитори и презентација графика. Исто така може да се користи за вештачење, осветлување, укажува, усогласување, небото посочувајќи (астрономија) или само да се биде кул. УПОТРЕБА Забелешка : Пријателски потсетување : ласерот е висока моќност .Па тоа истекува на батеријата брзо.И немојте да се задржи ласер на непрекинато повеќе од 20 секунди или таа ќе се изгорат од внатре лесно. На користење на ласерски зрак, е апсолутно и не дозволува на зрачење на око пред луѓето и животните! Отстранување на батериите кога не е во употреба, се стави на детето не е лесно да се дојде на место! Ако мислите дека светлината на ласерскиот зрак е сериозно намалена ве Молиме имајте на ум дека за да ја полните батеријата или да ја замените батеријата. 5mw повеќето моќен ласерски покажувач lazer azul супер пенкала lanterna ласерска
црвениот ласерски пен lazer покажувачот на PPT Водител ласерски Powerpoint Презентација Пакет (без мало пакет) 1x зелени ласерски покажувач пен (батеријата не inclueded) 5x ѕвезда капи
зелен ласер,ласерски 303,сина ласерски,18650,презентер,lazer покажувачот,ласерски верде 50000mw
laserpointer,ласерски azul,carabina де pressao,безжични водител,sabre де и луз star војна,
5w ласерски,lanterna led
високо-моќ-зелена-laser-покажувач,carabina де pressao,презентер,висок напојува горење ласерски покажувач
Фабрика
Производство
1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата
процесор ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.
Ние брод на светот од DHL,UPS-от,FEDEX,EMS или регистрирани Воздухопловната(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кина пост Воздух).

Подробности

Максимална Изходна Мощност:
5 Mw
Цвят:
Зелени
Тип:
Лазерна Писалка
USB Интерфейс:
No
светъл цвят:
Зелени
търговска марка:
ЗУГУГО
Функция:
Указател
Номер На Модела:
Зелен Лазер
Размер:
9*9*1.5mm
дистанционно управление:
No
Хлопушка Страници:
No
Безжичен:
No
Разстояние Управление:
500 м
Батерия:
Батерии 2XAAA не е включена в комплекта
използвайте за:
Офис, Експедиция, Преподаване
Модел:
Зелен лазер 5 Mw
тип 1:
Pointeur laser
тип 2:
Зелена лазерна показалка
Тип 3:
lazer verde
Тип 4:
водещ powerpoint
Тип 5:
корта лазер
Тип 6:
лазер lanterna
Функция:
лазерна показалка
Тип 7:
5 Mw

Те също купуват с този продукт

Регулируема Нова мода кука гривни мъжки Чар оцеляването на въже, верига Спортни паракорд гривни мъжки приключи метална driftwood SF

BGN 1.90

комбоОваа Нараквица должина околу 75см,може да 4 кругови околу рачниот зглоб и Прилагодлив Значи, мажите или жените сите да можат да се носат.Ако ви требаат повеќе , ние ќе ви даде трговија на големо цена,ние сме Фабрика ,може да ви даде Ѕверотцена.Добредојдовте тука! ние немаме мин цел! добредојдовте на купувањетоAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)1.$9$150,бесплатен превозот со ЕМС / DHL / SF / ARAMEX(320days)2.ако сакате трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,email,порака.3.ако сакате мешавина боја или големина ,само оставете порака во вашата нарачка забелешка!!!!!!!! : )4.Ако цел е помалку од $7,а вие се би сакал да ги пратите вашите објекти,ве молиме да го плати превозот цена $1.98

TAJA475K016RNJ 16V 4.7 UF 475PF 475A вид на чип танталовый кондензатор 1206 нов оригинал

BGN 8.00

Hui Cheng електронски (Х К) CO.,LTD Компанијата примени поддршка на операции како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност, бидејќи широк спектар, а тоа е додавање на нови сорти , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да купите повеќе предмети , може да се направи листа , колона име, и добра количина, јас ќе ви дадам цена пресметка...

Жените йога сутиен спортни панталони разтеглив влагоотталкивающие силови упражнения чорапогащник женски фитнес бягане 2 бр жилетка и панталони на тънки гамаши

BGN 34.00 35.68

Жените Јога Градник Спортски Панталони Еластична Wicking Сила Вежба Хулахопки Женски Фитнес Работи 2 парчиња Вест Панталони Тенок Leggings

8-14 см търговия на Едро с Малайзийски коса Джери къдрава 8шт вълна на косата къдрава къдрава коса безплатна доставка

BGN 35.00 40.96

Евника Коса Производи 100% Необработени Џери Кадрава Коса Ткаат 8 Pcs / многу Откачен Кадрава Продолжување Природни Црна Точка име : Бразилски Откачен Кадрава Коса, Коса стил : Откачен Кадрава Коса,Длабоко Кадрава,Длабоко Бран,Џери Кадрава Коса Боја : Природна black,#1 B / 27,#1 B / 30,#1 B / Бубачка Предмети по Пакет : 8 парчиња по пакет Нето Тежина : 400g / пакет 8pcs кадрава Коса Ткаење Должина : 8pcs 8inch или 8pcs 8"14" Количина за целата глава : Обично Еден Пакет може да се направи за целосна главатаВистински шут : Нови пристигнување Бои8pcs Длабоко Кадрава 8"14"8pcs длабоко бран 8"14"8pcs Длабоко Бран 8inch8pcs Џери Кадрава 8"14"8pcs 8inch Џери Кадрава​​

JINSE HCW007 нов раци косата прости коса и нокти, имитация на перли, аксесоари за жени скоба смола, пластмасови зъби еластична шнола

BGN 2.00 3.42

JINSE HCW007 Нови Рак на Косата Едноставно Косата Канџи Имитација Бисер Коса Додатоци за Жени Менгеме Смола Пластични Заби Еластична BarretteДлабоко морето џакузи кожа нараквица со личноста,од легиран кожа нараквица,мажите хривнија трговија на големо парче2014 Најновите кожа нараквица,4colors благослов рачно изработени нараквица, мода обичните нараквица,испрати боја по случаен избор парчекожни нараквици & алки мажи, Крстот ткаат Шарм мода накит трговија на големо парчеСупер Ѕвезда мода черепот нараквица, пиратите од Карибите накит боја на кожа нараквици парчеСупер Ѕвезда мода черепот нараквица, пиратите од Карибите накит боја на кожа нараквици парчеТопла продажба на пресек кожа нараквица, жените и мажите панк кожа хривнија парчеshopkeeper препорачуваме длабоко морето рибите легура кожа нараквица,Обична кожа хривнија трговија на големо парче2014 уникатен корејски хривнија трговија на големо, хороскопски хривнија грнчарија накит за жените и мажите парче

Безплатна Доставка С Качулка Малка Червена Шапчица Филм Cosplay Костюм, Карикатура За Възрастни На Хелоуин Cosplay На Карнавалните Костюми За Жени

BGN 34.69

Бесплатен Превозот Маскирани Малку Црвено Јава Худ Филм Cosplay Костим,Цртан Филм За Возрасни Ноќта На Вештерките Cosplay Фенси Облека За ЖениПроизводот Се Покаже1...

Олимпийска богиня възрастни гръко римски костюм тога Хелоуин маскарадните костюми за парти

BGN 33.00 35.17

Добредојдовте На Нашата ПродавницаЗошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти...

[ 3M ] PRO войлочный край въглеродни влакна Vinyl обвивка, опаковка Гумен инструмент стъргало 5шт

BGN 15.00 15.84

Авто Возило Прозорец Филмот Заврши Барањето за Инсталација на Алатките воздух ослободување пенкало Автомобил Возило Фолија Заврши Винил Алатки Опис : Издржлив и лесен за употреба Scrape надвор од меурчиња чист под филм Прозорец Scraper комплет е лесен и удобен за користење на Делови боја може да дојде во различни со слика се прикажува Ова е за еден сет на Автомобил Прозорец Поправка Алатка како на сликата прикажани, scrape надвор од меурчиња чист под филм Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

IPC хранително-вкусовата силикон мат крокодилска кожа ефекти сватбена торта декорация на мухъл фондан торта Силиконова форма

BGN 27.00 44.78

Опис на Материјал : Силикон Мат Боја : Rosyred Мувла Големина на : 37.7*56.7*0.15 c Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

HairBands Пръстен За Коса На Жената Момичета Рози Цвете Имитация На Перли Еластичен Прическа Вратовръзка Гумена Лента За Коса, Бижута, Аксесоари Шапки

BGN 0.45

Hair Bands Коса Прстен Жените Цвет Девојка Се Зголеми Симулирани Бисер Еластична Главата Вратоврска Гума Коса Бенд Накит Додатоци HeadwearОбјектот Информации Материјал : Гумени Бендот Големина : Боја : Количина : 1 парче

Охлаждаща докинг станция вертикална поставка вграден 3 високоскоростни вентилатор с 2-портов USB Charing синхронизация на данни L / H превключвател на скоростта на венти?

BGN 13.00 13.26

Опис на производотВнимание : Со цел да ја користите оваа производи правилно и да се обезбеди ефикасност е добра ве молиме прочитајтеследете ги внимателно.Не го погоди овој производ сериозно.Не дозволувајте овој производ, контактирајте со бензен,разредувач,хемиски.итн.Не блиску до силно магнетно поле ,електричното поле.Избегнувајте директно осветлување или за греење апарати.Не поправка и реконструкција со себе.Clasify и да се справи со Отпад од пакување,батерии ,електронски производи,стара класификацијаправилно.Спецификации : Примена : за Xbox Една S конзолаВлезен напон : Vmax=5 V (микро USB влез)Фан тип : 4010L исклучете : 360m A±20m A, H swtch : 410m A±20m AПроизвод Материјал : ABSПроизвод Големина : 223 x 97 x 22mmПакет големина : 271 х 145 28mmПакет се вклучени : 1 x Ладење Вентилатор за XBOXЕДЕНS Игри Конзола1 x USB Кабел1 x Упатство

18 инча однорядная кожа и велур, естествена перла индивидуално колие

BGN 24.00

Точка Име2 велур BROWN 1 white pearl & 1 темно бисер 2 СИВА кожа : 1 white pearl & 1 темно бисер 2 кожа БРАУН : 1 white pearl & 1 темно бисерМушка ТипПриродните Слатководни бисериМушка Големина1112 mmМушка Бела Боја / Розова / Сребрена / ЦрнаМушка ФормаОриз или КомпирДолжина На Ѓердан18 инчиЃердан СтилSinge Ред ЃерданКожа со Дијаметар од 1,5 mmВелур со Дијаметар од 2 mm Пакување & ИспоракаПакет : 1.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .2.Како на клиент детални барања.Време на испорака : 1.По добивањето на пари во 35 дена за цел во парк .2.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 730 дена, според редоследот износ .Плаќање : 1.Што може да се плати од страна на T / T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам2.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето .3.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето ...

оригинална стойка капака Eustein за BMW E70 E71 X5 X6 51237148346 на ляво и на дясно M54 N52 N62 N63 S63 N54 N55

BGN 43.20

оригиналниот Eustein худ кочење за BMW E70 E71 Х5 X6 51237148346 лево и десно M54 N52 N62 N63 S63 N54 N55Направи Модел Submodel Моторот на BMW E70 Х5 M57 3.0 L BMW E70 Х5 N52 3.0 L BMW E70 Х5 N55 3.0 L BMW E70 Х5 N62 4.8 L BMW E70 Х5 S63 4.4 L BMW E70 Х5 М S63 4.4 L BMW E70 Х5 x Drive30i N52 3.0 L BMW E70 Х5 x Drive35d M57 3.0 L BMW E70 Х5 x Drive35i N55 3.0 L BMW E70 Х5 x Drive48i N62 4.8 L BMW E70 Х5 x Drive50i N63 4.4 L BMW E71 X6 S63 4.4 L BMW E71 X6 35i X N54 3.0 L BMW E71 X6 50i X N63 4.4 L BMW E71 X6 50i X S63 4.4 L BMW E71 X6 Active Hybrid N63 4.4 L BMW E71 X6 M S63 4.4 L BMW E71 X6 x Drive35i N54 3.0 L BMW E71 X6 x Drive35i N55 3.0 L BMW E71 X6 x Drive50i N63 4.4 L

Нови горещи продажба торта лъскав който е паркет инструменти торта лъскав фондан Sugarcraft торта аксесоари САМ кухня печене инструменти за доставка

BGN 3.00 5.12

Одлична алатка за обликување и мазнење валани фондан и вашата торта.Карактеристики : Работи одлично на врвот, edge и од страна на Форми страни на торта и фондан означена рачка за да се одржи цврсто Големина (L x W) : Прибл...

2sc2712-GR 2SC2712 SOT23 нов оригинал

BGN 14.40

Hui Cheng електронски (Х К) CO.,LTD Компанијата примени поддршка на операции како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност, бидејќи широк спектар, а тоа е додавање на нови сорти , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да купите повеќе предмети , може да се направи листа , колона име, и добра количина, јас ќе ви дадам цена пресметка...