• Ново
800 г C чаша сълза с форма на фалшиви цици форма кроссдрессинг силиконови фалшиви изкуствени гърди

800 г C чаша сълза с форма на фалшиви цици форма кроссдрессинг силиконови фалшиви изкуствени гърди

BGN 72.00
BGN 103.18
-30 %
В магазина

Брой продукти

Карактеристики : 1. На силиконски гради форма е направен во 100% медицински одделение силиконски и врвен квалитет. 2. Формата е животот-како на телесната тежина и се чувствуваат како вистински гради. 3. Одделени Силиконски Гради, Треба градник поддршка или да се спроведе од страна на градник 4. Безбедност на обновливи и лесно чистење на рака мие само. Спецификации : ( Големина еден градите ) Должина : 16cm/ 6.3" Ширина : 11cm/ 4.3" Height : 6cm/ 2.3" пар Тежина : 800g/ 1.7 Ibs Боја : Голи кожа / Suntan Пакет содржина : 1x 800g/пар Одделени Teardrop Силиконски Гради Забелешка : 1. Големина : Поради различни мерења, ве молиме прифатете 1~3 cm грешки .
2. Тежина : Како сите силиконски гради се направени со раце, ве молиме прифатете 10~100 грама разлика .
3. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика . Објектот е спакуван тајно. Никој не може да знаат што е внатре. ПЛАЌАЊЕ
Многу методи за плаќање на располагање, како што се Кредитни Картички,Web Money,Qiwi Паричник, Boleto,SOFORT Банкарство, ТТ и Western Union . За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел.
ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
2. Времето во транзит : Нормално, DHL,FEDEX,UPS-от време на испорака : 4~10 дена; ЕМС : 15~27 дена;Воздух Пост : 10~60 дена . Ние не обезбеди за испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3. Објект за Обработка на Време : Претежно, Ние ќе го испрати предметот во рок од 2~7 работни дена откако вашата уплата е завршен .(На подолг одмор во Кина или други фактори ќе биде доцнење)
4. Оддалечена област : Сите трошоци не вклучувајќи оддалечена област дополнителни трошоци ; ако вашата адреса е оддалечена област една, купувачот мора да плати дополнителни трошоци пред превозот, или ние ќе ги испрати со други превозот методи како ЕМС или Пост Воздух Mail.
5. Увоз Даночни : купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и увозните даноци.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка, ако сакате да се вратите, Или да се врати од страна на вашиот локалните обичаи, ако не направи царинење, ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална состојба, без користење, нема штета .

Подробности

Тип Елемент:
Форма На Гърдите
търговска марка:
ЦЯОЧЖОУ
Размер:
1 pair/ box
Брой:
1 чифт
Номер На Модела:
LTABT-800
Тегло:
800 g
Секси Суггестивный:
No
Материал:
Силикон
Цвят:
Голи цвета на кожата и тен кожа
Размер:
About C cup / L / Size 6
Стил:
Разделени Силиконови Гърди Без Презрамки И Без Лепило, Без Сутиен
Форма:
каплевидная форма
Продажбите на модела:
Търговия На Дребно & Drop Shipping & Wholesale&Factory Direct Sale
Воспользуйся:
Жена Мастектомия Травестит Трансы Crossdressers Травести
Грижа За Дрехите:
Само ръчно пране

Те също купуват с този продукт

500 грама / чифт реалистични, силиконови форми на гърдата чаша за мастектомия кроссдресс силиконови протези фалшиви цици

BGN 54.00 63.34

Добредојдовте на Нашата ЉубовПрилично@ ПродавницаСиликони на градите форма за crossdresser, транссексуалци,MastectomyЗошто го Купи и Доверба на Нашите Силикони Лажни ГрадитеКвалитет – по извршувањето повеќе тестови на различни силикони материјаливо текот на годините ние создадени за повеќето реални чувство и изгледсиликони на градите достапни на пазарот денес.Удобност – можете да го носат овој гради колку што сакате и се чувствувамчувството дека нема други гради може да понуди.◊ Детални Спецификации ◊ Ова е посебен teardrop силиконски гради За Една чаша големина Тежина : Околу 500g / 1.1 lbs Должина : 14cm / 5.5" Ширина : 10см / 3.9" Height : 5cm / 1.9" Unde Тонот на Кожата & Suntan Кожата две бои се достапни Пакет содржина : 1x 500g / пар Посебна Teardrop Силиконски ГрадиAnswer : ___________________________ Note : 1...

Xunzhe 1бр творчески карикатура на Протеин, лъжица оризово антипригарная ориз лъжица ориз лопата кухня ориз лопата

BGN 1.00 1.60

XUNZHE 1 PCS Креативни Цртан филм Верверица Лажица Ориз НеСтап Ориз Лажица Ориз Шпорет Лопата кујна Ориз ЛопатаИме : симпатична верверица ориз лопата Големина : 20.5 cm Материјал : ПП Тежина : 30 г Пакување : opp Вовед : симпатична верверица модел, креативен дизајн, може да издржи, површината е конкавна конвексни жито дизајн, не е лесно да се држиме ориз

1800g F чаша кафяв травестит облекло фалшиви гърди силиконови форми на гърдата с джапанки реалистични гърди

BGN 86.00 101.74

Добредојдовте на Нашата ЉубовПрилично@ ПродавницаСиликони на градите форма за crossdresser, транссексуалци,MastectomyЗошто го Купи и Доверба на Нашите Силикони Лажни ГрадитеКвалитет – по извршувањето повеќе тестови на различни силикони материјаливо текот на годините ние создадени за повеќето реални чувство и изгледсиликони на градите достапни на пазарот денес.Удобност – можете да го носат овој гради колку што сакате и се чувствувамчувството дека нема други гради може да понуди.◊ Детални Спецификации ◊ Ова е Едно Парче Целосна Силиконски Гради со Ремени Abut F првенство Големина Тежина : Околу 1800g / 3.9 lbs Должина : 16.5 cm / 6.5" Ширина : 28.5 cm / 11.2" Висина / Дебелина : 8.5 cm / 3.3" Unde Тонот на Кожата & Suntan Кожата се достапни Пакет содржина : 1x 1800g / парче Целосна Силиконски Гради со РемениAnswer : ___________________________ Note : 1...

10шт HDMI порт конектор конектор интерфейс за Playstation 4 Play Station 4 PS4 ps 4 ремонт на част от дънната платка порт конектор Jack

BGN 18.86

Нови HDMI Порт Приклучок Интерфејс Конектор за Playstation 4 PS4 ps 4 Поправка Делови Плоча Порта Џек КонекторAnswer : ___________________________ Note : Не, Оригиналот!!!

Ръцете и краката на защитник ММА изкуствена кожа половината от пръстите на Таекуондо ръкавици защита на краката борба карате боксови ръкавици обувки

BGN 16.00 24.30

Рацете и Нозете Заштитник ММА СТП Кожа Половина Прст Taekwondo Ракавици Нога Guard Борба против Карате, Бокс Ракавици Footgear Карактеристики : Направени од висококвалитетен материјал, тие се издржливи за долгорочна употребаТие може да ви даде оптимални впечатлива заштита во обука и конкуренцијатаТие се неопходни апарати за дневна обукаТие се лесни за употреба и удобно да се носат за време на бокс натпревариОвие ракавици се оптимални за grappling и впечатлива и во двата тренинг и натпревар Спецификации : Материјал : ПВЦ + Најлон Погоден : Возрасни / Деца Боја : БелаГолемина : XS / S / M / L / XL / XXL (како на следната слика)Пакетот вклучува : 1 Пар Боксерски Ракавици или Нога Заштитник

Красива Лента ръчно изработени от злато прозрачни кристали и Кристални перли лист сватба косата лоза прическа за сватба облекло и аксесоари за коса

BGN 24.00 25.58

Прекрасни рачно изработени Кристал Rhinestones Бисери Свадба Коса додатоци за Коса Лозата Hairbands Булчински Headband Пратилки ЖениМатеријал : Алуминиумски,Rhinestones,Кристали,БисериГолемина : 41cm*7cmПрилики : Свадбена,Ангажирање,Годишнина,Забава,Дневна

ROLECOS аниме Fgo Fate/Grand Order cosplay костюми Black Saber Kyrielight Каша cosplay костюми Костюм на кожено облекло

BGN 57.00 76.56

Боја : Боја која се појави на вашиот монитор може да се разликува од оригиналната боја на слики поради различниmonitor settings.Големина : ве Молиме да проверите на нашата големина на табела и како да се одреди големината пред купување, и ве молиме имајте во предвид дека сите големиниможеби имаат 13cm разлика грешка поради мери со раце ...

За Sony Play Station 3 на PS3 контролер геймпад Мек силиконов провеждане на гумен бутон мат комплект клавиатури 20 компл./ лот

BGN 9.00 9.42

Опис : За Sony Play Station 3 PS3 Контролер Силикони проводници Гума Копчето Подлога Сет со трговија на големо цена100% Сосема новЗа Sony Play Station 3 PS3 КонтролерПакетот вклучува : 20 поставува x Силикони проводници Гума за Sony Play Station 3 PS3 контролер

Лот от 10 бр. отключени ZTE Hotspot MF 910v 150 Mbps, джобен 4G мобилен модем рутер, LTE plus 2 бр. антена

BGN 662.00 736.00

Боја / ЛОГО / Пакет по Случаен избор испоракаСтавка ОписТоа не е важно ако сте дома, во автомобил, или само излезени, да ги преземе Opt GX мрежа со вас...

Kisstyle Мода Биохимията На Чан! Otogi Chikku Idol Lilpri Sasahara Natsuki Cosplay Clothing Cos Костюм, Подгонянный Приет

BGN 144.00 159.98

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогерија,можете да се обидете да контактирате со нас кога ќе треба повеќе...

Huiermeimi 1бр 30 W 12V U3 LED мотоциклет Фокус Driving Light мотоциклет противотуманная фаровете head angel лампа фарове ATV Offroad DRL

BGN 16.00 22.37

1 PCS 30 W U3 Мотоцикл центарот на Вниманието led Возење Светлина Мотор магла светилка Мото Главата светлина Теренски Автомобил АТВ светилки drl 4 Боја 1500 LMWОпис На Производот : Светот 's врвот Американски оригинални U3 светлина лежиште, надминува brighness на ѕвездите...

Vocaloid 3 Saga of Blade & Saber Луо Tianyi Set cosplay костюм K002

BGN 101.00 109.33

Prodcut име : Vocaloid 3 Сагата на Сечилото & Сабја Луо Tianyi Поставите Cosplay Костим K002 пакет се вклучени : Како фотографииголемина на табелата и мерење водич како што е подолу : Костимот се сопствени направени ,ве молиме контактирајте ме на следниве информации : 1> Што се машки или женски?2> Вашата тежина во КИЛОГРАМИ?3>Вашиот височина во СМ4>Биста (Женски)Meassure на обемот околу потполност точка на биста со градник.Градите (Машки)Преземаат мерење на обемот во потполност точка на градите.5>ПоловинатаНајди зрели половината,на narrowest дел над вашата hipbone.6>ХипСтави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.7>Вашиот мобилен телефон или телефон, тоа е многу важно за нашата превозникот,ако е потребно.Превозот и Враќање : Костимот одлуки време е за 510 дена.Времето за испорака е 1015 дена.Можеме да го прифатиме враќа или размена на лош квалитет или оштетени костим,во рамките на 3 дневна по примање на стварта.Купувачот треба да дозволат за враќање превозот цена...

Търговия на едро и дребно за продажба 50шт 4pin керамика вакуумни тръби контакти клапан база за j212 аудио усилвател за HiFi части безплатна доставка

BGN 2178.00 3513.20

Состојба : НоваКоличина : 50 парчеЗа 4pins цевка : J212..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отпор Корисен Век на траење : 200 патиПакетот вклучува : 1x 50pc 4pin Керамика вакуум цевки sockets вентил база За J212 аудио засилувач HIFI деловиНие стоиме зад секој производот што го продава...

за PS4 Pro пылезащитная cover калъф окото корк опаковка комплекти за PS4 Pro игрова конзола 2-в-1 пылезащитная делото прахоустойчив комплект

BGN 4.00 7.09

Опис : Тој е дизајниран за спречување на прашината во за PS4 Про игри конзола.Тоа може ефикасно да се спречи нечистотија и прашина од внесување на внатрешниот дел на за PS4 Про игри конзола и продолжување на работниот век на за PS4 Про игри конзола.Спецификација : Боја : ЦрнаМатеријал : СунѓеротКомпатибилен : За PS4 ПроТоа содржи слој на чистење на сунѓерот која може да го спречи прашина додека го користите за PS4 Про игри конзола...

Kisstyle Fashion Shakugan no Shana училищни униформи cosplay облекло Cos костюм, Подгонянный приет

BGN 86.00 95.98

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогерија,можете да се обидете да контактирате со нас кога ќе треба повеќе...

Търговия на едро и дребно за продажба 20pcs 9pin керамични вакуумни тръби контакти клапан 12AX7 12AU7 6P1 EL84 аудио усилвател на резервни части безплатна доставка

BGN 32.00 51.70

Состојба : НоваКоличина : 20 парчињаЗа 9pins цевка : 12 AX7 12 AU7 6 P1 EL84..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отпор Корисен Век на траење : 200 патиПакетот вклучува : 1x 20pc 9pin Керамички вакуум цевки sockets вентил 12 AX7 12 AU7 6 P1 EL84 Аудио засилувач деловиНие стоиме зад секој производот што го продава...

2 елемента Windows PC-USB Gaming Receiver адаптер за Microsoft за Xbox 360 безжичен контролер acessorios Windows 7/8

BGN 31.82

100% Сосема нов Hight qualit PC безжична игри примачот за XBОX360 Работи со тековните и futuer XBОX360 безжична додатоци Користи интегриран 2.4 Gigahertz (GHz) високаперформанси на безжична технологија што ви овозможува да работат на безжичниот уред од 30 метри ви Овозможува да го користите до четири безжична контролори и четири безжичните слушалки заедно со еден уред со безжична игри примачот да се Поврзе на напојува преку usb 2.0 порта на компјутер Лесно да се интегрира со pc игри сценарија и ги користи истите обврзувачки технологија како XBОX360 Трета страна производ Кабел должина : околу 1.8 M Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни2 парчиња x безжичен ПриемникAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

За BMW BMW S1000RR 2010-2014 C600 Sport G650GS Sertao 2012-2014 аксесоари за мотоциклети указател на завоя мигалка

BGN 27.00 30.38

Бренд : Лидер На МоторМесто на потекло : КинаИме на производ : Претворање на сигнал BlinkerСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Висок Квалитет ABSСветлината Wattage : Работи на DC 12 V / 10 WПозиција : предното или ЗаднотоПакет : 1pairFitment : За BMW S1000 RR 20102014За BMW C600 Спорт 20122014За BMW G650 GS Sertao 20122014( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )