• Ново
1.2 CM елегантен малък нашийник за кучета луксозен Кристално колие естествена кожа нашийник за малки кученца аксесоари за кучета

1.2 CM елегантен малък нашийник за кучета луксозен Кристално колие естествена кожа нашийник за малки кученца аксесоари за кучета

BGN 11.00
BGN 13.98
-21 %
В магазина

Брой продукти


1.2 СМ Домот Мала Куче, Мачка Јака Ѓердан Луксузни Кристал Вметнете 100% Вистински Кожа Јака За Chihuahua Мал Кутре Кучиња [Име] : Пет Јака [Материјал] : Вистинска Кожа [Пердув] : Домот,Трајни [Боја] : Сина,Црвена [Ширина] : 1.2 см [Примена] : Мали домашни Миленици [Количество] : 1 КОМПЈУТЕР
** Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека cowhide е извоз од странски,кои можат да бидат во различна боја и дебелина. Се надевам дека ќе може разбирање.Ви благодариме!
Можете да го видите на исти поводник како што е подолу веб-страница :

Подробности

Размер:
1.2cm
Тип:
Куче
Характеристика:
Персонални
Модел:
Твърд
Тип:
Яки
търговска марка:
HptYfd
Тип Яка:
Основните Яки
Сезон:
Всички Сезони На Годината
Материал:
Кожа
Тип:
Куче
Име Типа На:
нашийник за кучета
Характеристика:
Елегантен, Траен
Материал:
естествена кожа
Цвят:
Син, Червен
Количество:
1 бр.

Те също купуват с този продукт

2018 Нов високо качество естествена кожа регулируем нашийник силен яка Зоотовары яки за по-големи кучета Pitbull котки

BGN 7.82

2018 Нов Висок Квалитет Вистинска Кожа Прилагодливи Куче Јака Силна Јака Милениче Обезбедува Јаки за Големи Кучиња Pitbull МачкиКарактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : СТП Кожа Оваа јака е голема забава Моден додаток за вашето домашно милениче...

1000 бр./лот нова мода найлон яки за малки кучета Пет Cat яка регулируем нашийник от найлон

BGN 604.78

Куче Куче Мачка Јака Милениче Рефлексивни Безбедност Прилагодливи Јака Пет Јака Боја : Розова,Црвена,Жолта,Сина,Зелена,ЦрнаДимензии : Ширина : 1.0 см Должина на : 1932 cmПакет : 1000 парчиња по многу ,Мешавина боја

Petminru трайни автоматично каишки за домашните кучета удължаване на теглене на Въже, прибиращи врати за домашни любимци каишки за домашни любимци, 3 М и 5 м

BGN 15.00 25.34

Petminru Трајни Автоматско Миленичиња Куче Leashes Проширување на Влечење Јаже Стигнале Миленичиња Куче Јаки Милениче Води 3 M 5 MБренд : PetminruИме : Куче leashesМатеријал : ABSФункција : брзо ослободувањеГолемина Куче Тежина3 метри5 метри

Новият сладък Bling планински кристал цветя нашийник Диамант малък домашен любимец котка, кученце изкуствена кожа яка колие обтегач

BGN 9.00 9.44

Големина На ТабелатаВе молиме земете добар measurment на вашите миленици пред да нарачате! Мерење разлика од 0.51cm , pls бидете сигурни да проверите вашите миленици мерење навистина натпревари на оваа група.Ние не сме одговорни за сите последици ако сте одбрале погрешен големина!

N09 високо качество XS размер 1.5 см Пет cat Dog LED яка нощ сигурност светлина мигаща яка Огърлица за кученце Кучето Йоркшир Котки

BGN 4.00 4.86

N9 Висок квалитет XS големина од 1,5 см Миленичиња Куче, мачка LED Јака Ноќ Безбедност Сјај Трепка Јака Ѓердан за Кученце Куче Мачки Јоркшир Спецификација Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјали : најлон + LED Светло PP (јака помош на два CR2016 копчето батеријата.) Тип : Прилагодлив Режим : 4 режими, Долги светла...

Нови Яки Mascotas Honden За Кучета Led Акумулаторна Батерия Usb Регулируема Мига Нощен Нашийник За Кучета Пластмасова Твърда Шия

BGN 6.00 7.57

LED Куче Јака Батерија USB Прилагодлив Трепка Безбедност Во Ноќта Одговара на Сите домашни Миленичиња100% Сосема нов и висок квалитет!Стил : Батерија USB Led Куче ЈакаБои : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Бела , ПортокаловаМатеријал : ГумаОдговара на Вратот : 70cm или помалку (Може да се намали)Пакетот Вклучува : 1 X Led Блиц Јака1 X USB КабелКарактеристики : 1...

NEW genuine leather Large pet Dog Leash spring impact protect the big dog harness pets lead product for animal ZL282

BGN 28.00 54.24

2016 година НОВИ вистинска кожа Големи домашни миленичиња Куче Поводник пролет влијание заштита големо куче подигнат миленици доведе производ за животно ZL282 Материјал за квалитет : со висок квалитет genunie leathe големина : L : јаже со дијаметар од 2,5 cm; вкупна должина од 50cm

MUTTCO retailing self-design Dog collar The JEAN собственоръчно collar mazarine and brown 5 размери яка и каишка UDC035

BGN 12.00 14.24

MUTTCO промет на мало со лекови самодизајн куче јака НА ЖАН рачно изработени јака mazarine и кафеава 5 големини куче јака и поводник UDC035 Опис Прилагодливи кожа вратот гердан...

50 броя 5 метра дължина, прибиращи каишка оловен колан една каишка за кучета въже многоцветен автоматична регулируема верига Безплатна доставка ZA3746

BGN 412.00 433.42

Материјал : Пластични+НајлонГолемина : Јаже е 5 метри.5 M е погодна за кученце тежина до 15kgСтигнале стил на дизајн, Тоа може да авто водат надвор и нерешено назад.Давајќи му на вашето домашно милениче е многу добар спектар и слобода на движење.Оваа поводник е костум за мали и средни домашни миленици.

Куче и котка яка кърпа каишка набор от синьо, черешов цвят Японски стил нашийник за кучета папийонка пет pupply product S

BGN 11.00 12.80

Јака Големина : 1.3*32 CMКрпа Големина : 1.3*34 CMПоводник Големина : 1.3*120 CMУживање во вашата шопинг!!!Answer : ___________________________ NOTE : 1...

Регулируем Ъгъл На Пат Крило Заек Пор Прасе Колан, Каишка Оловен Колан Найлон Сладък

BGN 3.00 3.17

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Агол крило дизајн, мрежа дупка има добра breathability Погоден за зајаци, стаорци, гвинеја свињи, ferrets, мачки и многу други мали животни Тоа ви дава со целосна контрола при одење вашите мали домашни миленичиња што го прави полесно, побезбедно, но над сите сосема пријатно искуство...

2017 Transer Creative Hot! Пет Cat Dog Address Label Barrel Storage Tube Silver Identification Card Пет drop shipping oT23 m30

BGN 3.00 4.58

Миленичиња Куче, Мачка Адреса Етикета Барел Складирање Цевка Сребро Лична Карта За Домашни МиленичињаФункција : 100% Сосема нов и висок квалитетКоличина : 1 КОМПЈУТЕРИме : Пет ID цевка за пет беџГолемина : 24x10mm (L x Дното Дијаметар)Боја : СребренаОваа цевка содржи важни итни информацииУ nscrewed дното на цевката и го држи лист информацииСтр чипка во вратот домашни миленици и никогаш не се грижите за добивање на изгубени повторноНекој ќе вашите контакт информации може да се чуваат во рок од дозволете другите да знаат како да ве контактирамеS turdy алуминиум легура милениче IDТоа доаѓа со завртката за прицврстување на врвотЈас dentification детали кои содржината е дозволено внатре W о прстен да го држите вашето домашно милениче 's вратотПакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Милениче ID ЦевкаПред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3...

4 Размер На Въглеродна Стомана Пет Яка Силен Здрав Верига Puppy Обучение Яки

BGN 6.00 7.34

4 Големина Јаглероден Челик Куче Јака Силна Издржлив Синџир Кутре Обука ЈакиДраги Пријатели,pls забелешка подолу топло прашај пред да се одвива со цел : 1 ...

FM6 Безплатна доставка на Пет разтегателен каишка за куче 3 м и 5 м кученце автоматично разширяване на куче, котка ходене води чихуахуа, Йоркширски каишка

BGN 13.00 14.38

FM06 Бесплатен превозот Нови Миленичиња Стигнале Куче Поводник 3m 5m Кутре Автоматско Продолжување на Куче, Мачка Одење Води Chihuahua Јоркшир ПоводникСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мека Најлон материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе СИМПАТИЧНА Автоматско Стигнале Leashes Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различниВе молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред...

Чисто Нов Найлон Пет Cat Doggie Кученце На Каишка Оловен Колан, Каишка На Теглене На Въже

BGN 1.00 1.50

Бренд Нови Најлон Домашно Милениче Мачка Кученце Куче Куче Поводник Доведе Подигнат Појас Влечење ЈажеСпецификации : Големина : 1.0*120cmПроизводот се покаже : Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...