• Ново
Горещи цветни AB Glitter упорит на горния акрил кристал в колелото на декорации за нокти инструмент

Горещи цветни AB Glitter упорит на горния акрил кристал в колелото на декорации за нокти инструмент

BGN 2.00
BGN 3.20
-37 %
В магазина

Брой продукти


Shippment .ние можеме да брод во светот од страна на e Packet/Кина Пост/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС; .plz бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај; .ние ќе се обезбеди следење на број навремено да сте,plz известување Кина Пост не може да track пакет статус во текот на shippment. Дојде Време тоа зависи од вашиот превозот адреса и превозот метод сте одбрале : .Кина Пост : (од 15 до 40 дена нормално,но 40 до 60 дена во посебен случај); .e Packet : (10 до 15 дена); .DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС : (5-10 дена); (време погоре е само за референца,точното време може да се разликува поради некои фактори за време на превозот) (ние и ветуваме на вашиот пакет ќе пристигнат вашите раце 60 дена,ако сеуште не го добиете вашиот пакет рок од 60 дена,plz контактирате директно за наплата или да го препрати одеднаш,и plz не достави спор кој не е од помош) Политика за Наплата доколку постои каква било неисправни на стоките што ги примате,plz контактирајте со нас за враќање или компензира Повратни информации .ако ви се допаѓа нашите производи,ние ќе ја многу ги цениме вашите позитивни ревизија; .ако не сте задоволни,plz комуницира со нас за решавање пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. За Нас .стабилен и ефикасен фабрика производство, снабдување; .убаво производ,со висок квалитет,добра услуга и брза испорака; .трговија на големо е добредојдена и поволни цени ќе бидат понудени; .повеќе квантитет повеќе попуст и повеќе изненадување подароци; .Продажба се Занимава секој ден и голема Продажба се Занимава со посебен ден; .Ажурирање на нови производи секоја недела.

Подробности

Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Номер На Модела:
остър връх планински кристал
Размер:
4mm
Материал:
Акрил
Тегло:
30g
търговска марка:
SEENCON
Брой:
1 колело
Цвят:
Цветна AB
Името на елемент :
Блестящ Остър Връх Акрил Кристал
Характеристика:
Остър Връх

Те също купуват с този продукт

Черен метал нокти фолио, стикер стикери 3d nail art decoration инструменти за дизайн на паяка

BGN 7.00 11.74

Боја : пред црно , назад е бронзени Многу тенка и лесна за употреба на Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн...

Ново колело 2.0 mm 12 цвята 500 бр. маникюр Glitter съвети кристали кръгли скъпоценни камъни

BGN 1.00 1.38

Карактеристики : Нова и никогаш не се користи од 12 Различни бои ја Исчистите површината на ноктите, четка база на полска,место на ноктите и печат со јасна врвот грбот Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти,исто така, може да ги красат вашиот мобилен телефон, книга, играчот случај, картон, стакло и други DIY...

50 грама бонбони с цвят на ноктите блясък цветен блясък на прах с зелена светлина дъгата за нокти лак за нокти украса

BGN 15.97

Облик : во правГолемина : 0.1 mmБоја : 6 боиКоличина : 1 ТорбаПакување Тежина : Околу 50grams или 200 грама со Сигурен Полиестер ТорбаИма 50 грама и 200 грама два вида на пакување на располагање, ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Ве молиме љубезно ве молиме ИМАЈТЕ предвид сите на предмети полни со пластични кеси НЕ кутии во слики!!!​Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздухопловната со следење на број! Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети...

12 Листа Nail Art Water Transfer Sticker Black Преводачи Letter Number Love Decals Етикети Wrap Tips Decoration B097-108

BGN 2.00 2.08

12 ВО 1 Ноктите Вода Трансфер Decal Налепници Помине Уметност Цвет ДизајнОПИС 100% сосема нов Тип : 12 ВО 1 (12 листови во 1 Страна) Пакет : 1pcs Големи помине уметност Налепници (12 листови) НАСТАВА 1...

1 кутия MTSSII плоско дъно Кристал планински кристал, цветни смесени размери САМ маникюр, маникюр декорации

BGN 1.00 1.31

Спецификација : Материјал : АкриликБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Кутија Рамен Дното КристалФункција : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

10 бр. / лот голяма глава лук с голям планински кристал, 3D Слънцето сплав бижута блясък на ноктите Съвет украса

BGN 3.00 3.04

10pcs / многу Голем Лак со голема кристал 3 D Сонцето Легура Накит Сјајот Помине Уметност Совет ДекорацијаГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност, итнДа секој купувач : ако цел износ достигне $5, ќе испрати еден мал подарок за у за слободни.и количината е голема, pls контакт со мене, ќе се даде голем попуст.Пакет Содржина : 10pcs x Помине уметност легура декорација

Черен метал нокти фолио, стикери, етикети 3d маникюр декорации инструменти гениален дизайн

BGN 7.00 11.74

Боја : пред црно , назад е бронзени Многу тенка и лесна за употреба на Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн...

Магнитен огледален ефект пигмент маникюр декорации UV гел прах светкавица хром Хамелон 3D котешко око Магнит за нокти, блясък на прах

BGN 1.00 1.68

ФункцијаНови Пристигнување 3 D Мачка ОчиКоличина : 1 Box 1gДизајни : Мода Мачка ОчиСтилови : Нови ПристигнувањеПредмети : Помине Уметност Магнетни Во ПравПакет Содржина : 1 кутија Помине Сјајот во ПравКако да го користите : Огледало ефект : 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБ, ЧИСТА БОЈА ГЕЛ(Црна препорачува, но не е потребно) 2.Применуваат Без избрише УВ ВРВОТ ГРБ, ја излечи, под УВ ламба или LED светилка додека не се целосно да се обидете...

YWK 1 Пакет ретро златни часовници съоръжения шипове 3D САМ маникюр декорации за маникюрного салон

BGN 3.00 4.00

Спецификација : Материјал : Метал Количина : 3g Декорација Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 Пакет 3Д Декорација на Ноктите Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација За на доградба на Акрилни нокти, УВ гел ноктите и Смола ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, Професионална и домашна употреба исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

TCJ102 Pearlescent Light Rose Crystal Металик блясъкът варира Color for Нокти Glitter nail art decorations makeup facepainting Nail gel

BGN 14.00 14.37

TCJ102 Бисерна Светло Роза Кристал Металик сјај Боја за Нокти Сјајот помине уметност украси шминка facepainting помине гел објект : ТЦ J102 Облик : ТРКАЛЕЗНА DOT Големина : 4 Видови Големина(1 MM.2 MM.3ММ.Микс Големина) Боја : Како на слики Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

1 лист 3D маникюр стикери стикери нов пристигане мода декорация на нокти щанцоване маникюр САМ нежен набор от инструменти за нокти

BGN 1.94

Еден лист од лепило помине уметност налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети...

Розата е цветето на лист правоъгълник нокти пробиване на плочи модел на линиите на мрежата в юмрук дизайн маникюр Nail Art Печат Image Plate Mezerdoo C46

BGN 4.00 4.21

Роза цвет и лист Правоаголник Помине Печат Плочи Образец линија мрежа тупаница Дизајн на Нокти Помине Уметност Печат Слика Плоча Mezerdoo C46Функција : Ноктите печат плоча професионална Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка Најдобри контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на производите кои ги нуди широка видови на корисниците да се доживее професионални помине уметност во разумна цена Фантастичен и супер светол нокти за вас...

Маникюр Stamper с стъргало и резервен силиконов глава in3different sizes set, Clear Jelly Stamper kit, скандалджия и Стампер

BGN 1.95

Помине Уметност Stamper со Scraper и резервни силикони главата in3different големини поставувате, да ги бришете Желе Stamper комплет, Scraper И StamperЈасно Помине Уметност Желе Stamper, Гребење Поставите 3 Различни големина Stamper со 3 Заменливи Силикони Глави, силициум stamper, Squishy Stamper, Помине Уметност Желе Stamper,Карактеристики : *Погоден за лична и професионална употреба помине уметност* На силиконски глави се мека, лесна за употреба* Отстранлив stamper за лесно чистење, тоа може да се постојано користење* Големина : на голема големина е 3.8 cm (1.50 инчен),средната големина е од 3,5 см (1.38 инчен),малата големина е 2,8 cm (1.10 инчи)Како да го користите : * Првиот : се применува база слој лак на ноктите.* Второ : се применува лак за да ја саканата слика во чинија.* Трето : scrape низ плоча со scraper да се отстрани прекумерна лак.* Четврто : брзо притиснете го stamper на плочата за да ги собереш на дизајн, ве молиме нежно притиснете го stamper кога користите stamper.* Петтиот : печат на сликата на вашиот ноктите со тркалање движење или само притиснете надолу и подигнете веднаш.* Шеста : се применува врвот грб малку и брзо.деталите за секој сајт на сет* 1 x 3.8 cm Stamper, 1 x 5.3 cm * 8.3 cm scraper* 1 х 3.5 см Stamper, 1 x 3.9 cm * 5.9 cm scraper* 1 x 2.8 cm Stamper, 1 x 5.3 cm * 8.3 cm scraper* 1 x 3.8 cm силикони глава* 1 х 3.5 см силикони глава* 1 x 2.8 cm силикони главаПакетот вклучува : 1 PCS stamper1 PCS ScraperЗабелешка : ве Молиме чувајте ги далеку од деца за да се избегне chockingВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

Biutee 2Pcs 2.8 см Clear Jelly Silicone Нокти Stamper Head маникюр Nail Art Печат Stamping Head инструменти

BGN 1.00 2.75

Објектот спецификите Предмет Тип : Template Template Тип : Колекции Количина : 2pc јасно желе главата Материјал : силикон Големина : 2.8 CM помине уметност stamper главата Тежина : 0.02 kg Број на Модел : ноктите печат Бренд Име : шаблон алатки Употреба : ноктите печат печат Помине додатоци : ноктите stamper главата силикони употреба : јасно помине stamper стил : јасно stamperstyles : јасно желе stamper Опис на Производот Ексклузивни Јасно Желе 2.8 cm Помине Stamper Рефил Печат Помине Уметност Транспарентен Stamper Главата полскиот Печат Главата Нокти 100% нов бренд и високо квалитетен Материјал : Силикон Забелешка : Овој објект е Stamper Главата и ве молиме да се свесни Пакетот вклучува : 2 X Желе Stamper Главата 0.78 / торба