• Ново
Бял диамант и планински кристал за акрилни нокти съвети украса капки вода DIY красотата закачане на аксесоари за нокти инструменти 1 колело

Бял диамант и планински кристал за акрилни нокти съвети украса капки вода DIY красотата закачане на аксесоари за нокти инструменти 1 колело

BGN 2.00
BGN 2.22
-10 %
В магазина

Брой продукти


Бели Дијаманти Кристал за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Декорација Вода Капки DIY Убавина, Шарм Помине Додатоци Tools 1 Тркала
Функција : 100% Нов Бренд и Висок Qualit Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Одговараат За Домашна Употреба или Професија Убави, Слатки, со Висок квалитет, Преносни и Endurable Спецификации : материјал : Акрилик големина на тркало : за 6cm во дијаметар. Пакет Содржина : 1 Воланот на Ноктите Уметност Декорација Бела Multicolor Rhinestones тоа Како да го користите : Користете навлажнета нокти стап или нашиот Rhinestones Nipper да ги собереш на бебето бисер и место во полски или topcoat се Повторува се додека саканиот дизајн е целосно ги Покрие целата помине со topcoat
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
1. Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. 2. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. 3. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. 4. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Подробности

търговска марка:
Мезерду
Материал:
Акрил
Номер На Модела:
съвети за изкуство на ноктите
Размер:
Multicolor Acrylic Nail Art Decoration
Брой:
едно колело
Тегло:
20g
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Материал:
Смола
Воспользуйся:
декорация на нокти
Дизайн:
Сребърен Злато Многоцветен Спойка Декорации За Нокти Изкуство
Цвят:
Бял / Прозрачен
Функция:
3d Пърл маникюр планински кристал, бижута
ноктите планински кристал:
Цветя шипове доставка за нокти 3D цветна смола цветен дизайн
декорация кристали за нокти:
Кристални кристали за нокти изкуство Не е hotfix ясни за нокти
аксесоари за нокти:
АБ през цялата акрил кристал декорации за нокти изкуство

Те също купуват с този продукт

Маникюр Stamper с стъргало и резервен силиконов глава in3different sizes set, Clear Jelly Stamper kit, скандалджия и Стампер

BGN 1.95

Помине Уметност Stamper со Scraper и резервни силикони главата in3different големини поставувате, да ги бришете Желе Stamper комплет, Scraper И StamperЈасно Помине Уметност Желе Stamper, Гребење Поставите 3 Различни големина Stamper со 3 Заменливи Силикони Глави, силициум stamper, Squishy Stamper, Помине Уметност Желе Stamper,Карактеристики : *Погоден за лична и професионална употреба помине уметност* На силиконски глави се мека, лесна за употреба* Отстранлив stamper за лесно чистење, тоа може да се постојано користење* Големина : на голема големина е 3.8 cm (1.50 инчен),средната големина е од 3,5 см (1.38 инчен),малата големина е 2,8 cm (1.10 инчи)Како да го користите : * Првиот : се применува база слој лак на ноктите.* Второ : се применува лак за да ја саканата слика во чинија.* Трето : scrape низ плоча со scraper да се отстрани прекумерна лак.* Четврто : брзо притиснете го stamper на плочата за да ги собереш на дизајн, ве молиме нежно притиснете го stamper кога користите stamper.* Петтиот : печат на сликата на вашиот ноктите со тркалање движење или само притиснете надолу и подигнете веднаш.* Шеста : се применува врвот грб малку и брзо.деталите за секој сајт на сет* 1 x 3.8 cm Stamper, 1 x 5.3 cm * 8.3 cm scraper* 1 х 3.5 см Stamper, 1 x 3.9 cm * 5.9 cm scraper* 1 x 2.8 cm Stamper, 1 x 5.3 cm * 8.3 cm scraper* 1 x 3.8 cm силикони глава* 1 х 3.5 см силикони глава* 1 x 2.8 cm силикони главаПакетот вклучува : 1 PCS stamper1 PCS ScraperЗабелешка : ве Молиме чувајте ги далеку од деца за да се избегне chockingВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

1бр Гъби цвете изображение на ноктите пробиване плоча от неръждаема стомана нокти шаблон за печати за нокти маникюр модел инструменти 021-030

BGN 5.00 5.60

Печурки Цвет Слика на Ноктите Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Помине Матрицата за Помине Уметност Марки Нокти Образец АлаткиГОЛЕМИНА : 6.5*12.5 CMСекој има винил поддршка за зголемување на леснотијата на користењеКако да го користите : 1) Отстранување на заштита на филмот2) се Применуваат печат лак на саканиот дизајн3) да се Отстрани вишокот лак со scraper користење на 45º агол4) ги Собереш на дизајн со stamper користење на возен движење5) Печатот на дизајн на вашите нокти со користење на возен движење6) се Применуваат Врвот Палто за подолго траење резултат

Черен метал нокти фолио, стикери, етикети 3d маникюр декорации инструменти гениален дизайн

BGN 7.00 11.74

Боја : пред црно , назад е бронзени Многу тенка и лесна за употреба на Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн...

Розата е цветето на лист правоъгълник нокти пробиване на плочи модел на линиите на мрежата в юмрук дизайн маникюр Nail Art Печат Image Plate Mezerdoo C46

BGN 4.00 4.21

Роза цвет и лист Правоаголник Помине Печат Плочи Образец линија мрежа тупаница Дизајн на Нокти Помине Уметност Печат Слика Плоча Mezerdoo C46Функција : Ноктите печат плоча професионална Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка Најдобри контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на производите кои ги нуди широка видови на корисниците да се доживее професионални помине уметност во разумна цена Фантастичен и супер светол нокти за вас...

горещ бежов цвят металик край блясък на перлите пирони мъниста шипове САМ красота дизайн нокти украса на колелото

BGN 1.00 1.54

2016 година Топла Беж Боја Метал Работ Сјајот Бисери на Ноктите Монистра Studs DIY Убавина Помине Уметност Декорации3 D Бисер Помине ДекорацииБои : Беж бојаДизајн : Половина бисер со метални работУпотреба : Лесна примена користите само малку лепак потоа притиснете на вашите нокти.Пакување Содржина : 1setПрепорачуваме Производи : Како да се купатАко сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега"...

SS3 25 цвята 3D Nail Art Glass Кристал Не Hotfix Flatback лепило на кристали за направи си САМ Nail Art бижута

BGN 0.91

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

Нов 1 чувал Бял, блестящ лак за нокти, за блясък на бижута leaf плоча форма пайети люспи блестка Грим, Маникюр съвети за изкуство на ноктите

BGN 10.00 12.74

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со кутијаКоличина : 1 BagГолемина : 3мм долгоБоја : розова СимфонискиТежина : 100 / 200 / 300g факултативнаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз ноктите Печат со јасна topcoat исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом ѕид, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

11 ОПАКОВКИ/ЛОТ UPRETTEGO МАНИКЮР BEAUTY WATER DECAL SLIDER НОКТИ STICKER FLOWER DOLPHIN BUTTERFLY DRAGON FLY BIRD BLE188-198

BGN 1.00 2.03

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 6.3 X5.3 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 11 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : НЕМА ПАКЕТКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 2045 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

1бр стомана нокти пробиване плоча кръг на пръстови отпечатъци дизайн инструменти за нокти DIY аксесоари фолио за красота Star модел Mezerdoo6

BGN 3.00 3.07

1 Pcs Челик Помине Печат Плочи Круг Отпечаток Дизајн Алатки Помине Уметност DIY Додатоци Foils Убавина Ѕвезда Шема Mezerdoo6Функција : Ноктите печат плоча професионална Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка Најдобри контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на производите кои ги нуди широка видови на корисниците да се доживее професионални помине уметност во разумна цена Фантастичен и супер светол нокти за вас...

Магнитен огледален ефект пигмент маникюр декорации UV гел прах светкавица хром Хамелон 3D котешко око Магнит за нокти, блясък на прах

BGN 1.00 1.68

ФункцијаНови Пристигнување 3 D Мачка ОчиКоличина : 1 Box 1gДизајни : Мода Мачка ОчиСтилови : Нови ПристигнувањеПредмети : Помине Уметност Магнетни Во ПравПакет Содржина : 1 кутија Помине Сјајот во ПравКако да го користите : Огледало ефект : 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБ, ЧИСТА БОЈА ГЕЛ(Црна препорачува, но не е потребно) 2.Применуваат Без избрише УВ ВРВОТ ГРБ, ја излечи, под УВ ламба или LED светилка додека не се целосно да се обидете...

1 лист мода перо форма на 3D маникюр вода стикер стикери за декорация на нокти

BGN 0.83

11230 Поврзани Со Спецификации : Декорација на вашите нокти со 3Д нокти налепници.Погодна за двете професионални или домашна употреба.Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите!Тип : Помине Уметност НалепницаТема : УбавинаКоличина : 1 ЛистСтил : МодаМодели : ПердувМатеријал : Вода Decal НалепнициКарактеристики : Пердув Дизајн, Помине Уметност Decal, DIY Совети, Алатки за УбавинаЗабелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 Лист Помине Уметност Налепници

Високо качество на 100 бр./лот 5 мм, 3D обикновена морска звезда формата на злато, сребро цвят металик Nail Art направи си САМ украса 290254

BGN 2.64

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

12 Листа Nail Art Water Transfer Sticker Black Преводачи Letter Number Love Decals Етикети Wrap Tips Decoration B097-108

BGN 2.00 2.08

12 ВО 1 Ноктите Вода Трансфер Decal Налепници Помине Уметност Цвет ДизајнОПИС 100% сосема нов Тип : 12 ВО 1 (12 листови во 1 Страна) Пакет : 1pcs Големи помине уметност Налепници (12 листови) НАСТАВА 1...

60шт метал Маркиз форма на кристали 3D маникюр украса на колелото за красота ноктите Аксесоари, Инструменти за маникюр САМ

BGN 3.00 3.18

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет4 бои , 15 парчиња по боја, 60 парчиња во вкупно ,Marquise формаГолемина : app 3мм*6mmГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај,Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктитеПакетот Вклучува : 1 Помине Уметност DIY Декорација Додатоци ТркалаКлиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

50 грама бонбони с цвят на ноктите блясък цветен блясък на прах с зелена светлина дъгата за нокти лак за нокти украса

BGN 15.97

Облик : во правГолемина : 0.1 mmБоја : 6 боиКоличина : 1 ТорбаПакување Тежина : Околу 50grams или 200 грама со Сигурен Полиестер ТорбаИма 50 грама и 200 грама два вида на пакување на располагање, ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Ве молиме љубезно ве молиме ИМАЈТЕ предвид сите на предмети полни со пластични кеси НЕ кутии во слики!!!​Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздухопловната со следење на број! Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети...

1 лист мода метални стикери за нокти 3D злато черна вълна формата на самозалепващи се стикери за украса САМ творчески маникюр аксесоари

BGN 2.00 2.48

1 Лист Мода Метал Нокти Налепници 3 D Злато Црн Бран Форма самолепливи Decals Украси DIY Креативни Нокти ДодатоциСпецификација : Дизајн : 3 D Бран Бои : Црна и Златна Карактер : самолепливи, нема потреба лепак повеќе Пакет Содржина : 1 Лист 3 D Нокти Налепници Карактеристики & Употреба : Сосема Нов во мало пакување и добар квалитет ! Еден лист од лепило нокти налепници за да ги собере сите нокти, ноктите и ноктите совети...

Ново колело 2.0 mm 12 цвята 500 бр. маникюр Glitter съвети кристали кръгли скъпоценни камъни

BGN 1.00 1.38

Карактеристики : Нова и никогаш не се користи од 12 Различни бои ја Исчистите површината на ноктите, четка база на полска,место на ноктите и печат со јасна врвот грбот Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти,исто така, може да ги красат вашиот мобилен телефон, книга, играчот случај, картон, стакло и други DIY...

TCT-047 3D ефект 3 мм триъгълна форма 12 цвята блясък комплект за нокти, блясък, пайети Nail Art Decoration Makeup Facepaint направи си САМ

BGN 24.67

TCT047 12 Бои 3 D Ефект 3ММ Триаголник Форма Сјајот Сет За Нокти Сјајот Sequins Помине Уметност Декорација Шминка Facepaint И DIY Украси објект : TCT047 Обликот : Триаголник Size : 3ММ Боја : Како на сликите( 12 Видови Бои ) Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

100шт злато / сребро/черен метал маникюр окачване кръг / овална сплав маникюр stud маникюр декорации Япония мода тенденция на нокти част от

BGN 10.00 12.00

ПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)2...

11 ОПАКОВКИ/ЛОТ UPRETTEGO МАНИКЮР BEAUTY WATER DECAL SLIDER НОКТИ STICKER FLOWER PANDA BAMBOO AZALEA BIRD FEATHER BLE212-222

BGN 1.00 2.54

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 6.3 X5.3 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 11 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : НЕМА ПАКЕТКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 2045 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Горещи цветни AB Glitter упорит на горния акрил кристал в колелото на декорации за нокти инструмент

BGN 2.00 3.20

Shippment .ние можеме да брод во светот од страна на e Packet / Кина Пост / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС; .plz бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај; .ние ќе се обезбеди следење на број навремено да сте,plz известување Кина Пост не може да track пакет статус во текот на shippment...

YWK 1 Пакет ретро златни часовници съоръжения шипове 3D САМ маникюр декорации за маникюрного салон

BGN 3.00 4.00

Спецификација : Материјал : Метал Количина : 3g Декорација Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 Пакет 3Д Декорација на Ноктите Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација За на доградба на Акрилни нокти, УВ гел ноктите и Смола ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, Професионална и домашна употреба исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

UPRETTEGO МАНИКЮР BEAUTY WATER DECAL SLIDER НОКТИ STICKER BLACK GEOMETRY FIGURES ARROR WAVE LINES ДАНТЕЛА YE501-506

BGN 0.78

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 6 X12.5 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 16 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : ЕДНОСТАВЕН ПАКЕТКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 2045 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Коледна холограма фолио за нокти Коледа Unicorn Dreamcatcher геометричен маникюр Transfer стикер маникюр съвети украса 4*100 см

BGN 2.00 2.38

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4100cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Тркалаат Помине ФолијаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Може да се користи за УВ ноктитеПомине Уметност Foils создаде совршен "мешани метали" заврши за било полски боја.(Темен лак е подобро)Ноктите Фолија може да се отстрани лесно со лак сменаКако да го користите : 1...

1 ролка холограма фолио за нокти Лазерна Сребърна цветна холограма хартия полски лепило за нокти изпращане залепваща стикер за Нокти DIY Decal

BGN 1.00 1.95

1 тркалаат Holographic Помине Foils Ласерски Сребро Шарени Holo Хартија полски Лепак Ноктите Трансфер Лепило Налепница DIY Помине DecalУбава DIY се ТРКАЛААТ НАЛЕПНИЦА............Тоа ќе биде различен ефект ако користите различни полски, ви благодаримеОписНов & Висок квалитет.различни стилови availible...

TCJ102 Pearlescent Light Rose Crystal Металик блясъкът варира Color for Нокти Glitter nail art decorations makeup facepainting Nail gel

BGN 14.00 14.37

TCJ102 Бисерна Светло Роза Кристал Металик сјај Боја за Нокти Сјајот помине уметност украси шминка facepainting помине гел објект : ТЦ J102 Облик : ТРКАЛЕЗНА DOT Големина : 4 Видови Големина(1 MM.2 MM.3ММ.Микс Големина) Боја : Како на слики Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

Перлен, тъмно-розов кристал метален блясък цвят за нокти, блясък за нокти украса грим facepainting лак за нокти, гел

BGN 14.00 14.37

Бисерна Длабоко Розова Кристал Металик сјај Боја за Нокти Сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски помине гел објект : ТЦ J104 Облик : ТРКАЛЕЗНА DOT Големина : 4 Видови Големина(1 MM.2 MM.3ММ.Микс Големина) Боја : Како на слики Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

50грамм/USD$5.92 дъгата бял с розов светлина цветен звезден блясък и огледален блясък обувки за декорация на нокти

BGN 8.99

50grams / УСД$5.92 Светкава Бели Со Розова Светлина Шарени Ѕвезда Сјајот Specular сјај сјај за нокти Уметност декорацијаЦена : 50g / торба, $5.9 / торбапакет : 50g / opp вреќа или го 100g / кеса, или било која количина како што треба !!!!!боја : бела со розова светлинаоблик : петокрак обликдизајни : транспарентна1...