• Ново
IN-a Solvent Resistant Neon Yellow Color Musical Note Shape Glitter for Nail Polish and decoration направи си САМ 1 пакет =50 грама

IN-a Solvent Resistant Neon Yellow Color Musical Note Shape Glitter for Nail Polish and decoration направи си САМ 1 пакет =50 грама

BGN 13.60
В магазина

Брой продукти


ВО НЕКОЈ Растворувач Отпорни Неонски Жолта Боја Музички Забелешка Форма Сјај за лак и DIY декорација 1 Pack =50g
-Точка Бр. : ОН-A
- Сјајот Големина : За 6mm
Сјајот Облик : Музички Забелешка Форма Сјај
-Сјајот Боја : Како на сликата Неонски Жолта Боја
( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни,ве молиме да бидат разбирање)
-Пакување Тежина : Abt. 50g Сигурен Полиестер Торба ,50g во една торба
(Забелешка : почитувани ,за оваа точка е пакување за полиестер торба НЕ кутијата како што покажува на слика ,ве молиме љубезно се напомене!)
Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,добредојдовте на големо и OEM наредби ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
1. Висок Квалитет и отпорни растворувач
2. Светла и Искра Боја
3. 100% осигурување на квалитет
Производ Слика : За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други . Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач .
За испорака :
1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail во Рок од 48 часа (Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди . Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-45 дена .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. За сите купувања на $100 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна .
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
3 .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
За Враќање Policys :
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и surpply најдобра услуга.

Подробности

Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Брой:
50 г
Материал:
Пластмаса
Размер:
6mm
Тегло:
50g
Номер На Модела:
UN-A
is_customized:
Yes
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт

2018 Beauty glitter bow tie pearl wheel 3D Nail Art Decoration Accessories Нокти Доставки Wheel маникюр инструменти за красота

BGN 3.00 3.18

Производ Fetures : 100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.Облик : Лак вратоврскаКоличина : 1 тркалаГолемина на тркало : app 6 CMЛак големина : app 5*4 MMБоја : Розова боја Бела и ЦрнаАко ви требаат повеќе форми , ве молиме побарајте го во мојата продавница.Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

1000шт 3 мм ss12 3D желе черен лилаво AB смола Crystal плоска задната планински кристал, перли, ноктите съвети не коригиране на ноктите да използвате лепило w20

BGN 1.00 1.65

Големина : ss12 (3мм) Пакување Содржина : 1000pcs Стил : Flatback Кристално Не амбуланта корегирање Кристал Употреба : се Користи : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн Забелешка : Доволно акции...

12 листа / Лот Nail Art SY1461-1472 жълто и червено Plum Blossom Flower Nail Art Water Sticker стикер за нокти (12 дизайни в 1)

BGN 2.93

12 Листови / Многу Уметност Помине SY14611472 Жолта и Црвена Слива Цвет Цвет Помине Уметност Вода Налепница Decal за Помине Уметност(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

10 бр./лот японски вид на ноктите ретро метална сплав злато, сребро

BGN 1.00 1.12

Изненадување!!! кога цел износ достигне $5, ние ќе ви испратиме малку подарок!Тоа е бесплатно!!! ако количината е голема, pls контакт со мене, ние ќе ви ги даде голем попуст...

Търговия на едро с 20 бр./опаковане. златото е метал египетски стилове форма на сплав нокти Rhinesones шипове декорации DIY салон съвет

BGN 3.00 3.18

100% Сосема Нов Материјал : Метал (модел 4 и 5 се со монистра) Боја : Злато Облик : Египетскиот Стилови Количина : 20 Pcs / Пакет 1 Packs / многу Пакет Содржина 20 PCS Помине Уметност Метални Декорации Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција...

1бр нов черен цвете от дантела нокти пробиване плоча от неръждаема стомана нокти печат шаблон маникюр инструменти

BGN 2.00 2.70

1pcs Нови Црна Цвет Чипка Помине Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Помине Уметност Печат Образец Маникир Нокти АлаткиМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 6cm X12cm Тежина : 20g Употреба : DIY лак за пренос на креативни уникатен стил Пакување Содржина : 1pcs плоча

11 листа / Много вода нокти стикер BLE1731-1741 пъстри цветя маникюр Transfer Water стикер за нокти Gel's Mate(11 дизайни в 1)

BGN 2.72

11 Листови / Многу Вода Помине Decal BLE17311741 Шарени Цвет Помине Уметност за Пренос на Вода Налепница За Нокти Гел бате(11 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=11 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

Мода бял блясък на прах за нокти съвети тънки лазерни декорация на нокти розов блясък блясък същия размер прах стила на 50

BGN 2.00 2.08

парчеМоден Бел Сјај во Прав за Помине Уметност Совети Ultrafine Ласерски Помине Украси Сјајот Розова Сјај Иста Големина Прашина Стил 50материјал : МИЛЕНИЧИЊА, во чист сад...

Elite99 Zebra Pattern Нейлз Sticker Tips Guide маникюр Nail Art Decals Guides САМ Fashion Design Beauty Tools 100 бр.

BGN 3.00 3.12

Објектот Се Вклучени : 100 Packs x Совет ВодичиКарактеристики : * Погоден за користење на врвот на ноктите полирање ,УВ градител гел ,акрилик ,итн.* Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти или пети* Леплива назад, лесно да се однесуваат на вашите нокти* Да ги користат сите вашата лак дома да се создаде егзотични француски насмевка

10шт Crystal кристали на кръст нокти бижу цвете за украса 6 мм, кръгли шипове за нокти YX194

BGN 3.00 3.01

Примена : Нанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил...

Стикери за нокти с пълно покриване на водни преводи стикери за нокти, стикери за нокти риби, везни мивка Морска звезда перлата на BN157-163

BGN 0.37

[DESCRIPTION]КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : ГОЛЕМИНА : 6.2 X5.2cmКОЛИЧИНА : 16 парче од етикетата како фото шоу[ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 1530 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

4 * 120 cm холограма фолио за нокти цветен дизайн на звездното небе хартия цветни маникюр Transfer стикер маникюр стикер 16 ролки/лот

BGN 7.55

4*120cm Holographic Помине Фолија Цвет Дизајн Ѕвезденото Небо Хартија Шарени Помине Уметност Трансфер Налепница Нокти Налепница 16 Rolls / многуПомине Уметност Трансфер FoilsКористење со Ноктите Фолија ЛепакСекоја боја е 4cm x 120cm долгоколичина 16rolls=1 многуНастава : Може да се користи за УВ ноктитеПомине Уметност Foils создаде совршен "мешани метали" заврши за било полски боја.(Темен лак е подобро)Ноктите Фолија може да се отстрани лесно со лак сменаКако да го користите : 1...

11 листа / Много Люти Нокти BLE2292-2302 Сладко Pet Dog Nail Art Water Transfer Sticker стикери за нокти(11 дизайни в 1)

BGN 2.00 2.72

11 Листови / Многу Топло Помине BLE22922302 Симпатична Миленичиња Куче Помине Уметност Вода Трансфер Налепница Decals За Нокти(11 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=11 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

12 листа / Лот Изкуство на ноктите етикети YB001-012 карикатура на пеперуда на цвете Nail Art Water Transfer стикер за върха на нокътя(12 дизайни в 1)

BGN 2.93

12 Листови / Многу Уметност Помине Налепница YB001012 Цртан филм Пеперутка Цвет Помине Уметност Вода Трансфер Decal За Нокти Совет(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

HM2104-233 кафе златист цвят метален блясък форма на шестоъгълник блясък блясък за нокти направи си САМ украса за Хелоуин декорация

BGN 15.79

HM2104233 Кафе златна Боја металик сјај Шестоаголна Форма Сјајот Sequins за помине уметност помине гел DIY и декорацијаПразник украсиОпис : Сјајот Облик : Хексагонални миксСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

3D маникюр Tips AB Milk Jelly Цвят на Кристал Mix Size Flat back Beads not hotfix for САМ Нейлз Phone Case Rose Gold AB J151

BGN 1.00 1.55

3 D Помине Уметност Совети AB Млеко Желе Боја и Кристал се Меша Големина на Станот назад Монистра не амбуланта корегирање за DIY Ноктите Телефон Случај се Зголеми Злато AB J151 големина : 2mm, 3мм, 4mm микс тежина : 5g секоја торба ОписПакување Содржина : 1000pcs rhinestones, боја молиме обратете се на погорение, исто така, имаат друга боја и големина, ве молиме изберете еден ви се допаѓа, ви благодаримеОписПакување Содржина : 5g rhinestones, боја молиме обратете се на погорение, исто така, имаат друга боја и големина, ве молиме посетете ја нашата продавница, ви благодаримеВе молиме имајте во предвид : Овие rhinestones треба да бидат залепени на своето место...

Ново пристигане на ноктите украса инструменти 6*6 см триъгълник вълна геометрия шаблон нокти картината плоча пробиване шаблон шаблон

BGN 2.00 2.40

Нови Пристигнување Помине Декорација Алатки Триаголник Бран Геометријата На Моделот Помине Уметност Слика ПлочаПечат Образец МатрицатаСпецификации : 100% сосема новГолемина : 6*6cm, плоштадМатеријал : нерѓосувачки челикМодел : триаголник, бран, геометријата на моделотКако да се чекор по чекор со оваа помине уметност дизајн? 1.Отстрани сина филм пред употреба; 2.Се применуваат на лак на ноктите(ова е боја на позадината),почекајте го сув; 3.Изберете моделот ви се допаѓа и се применуваат лак(ова е пример боја) на печат образец; 4.Користете помине уметност scraper остатоци печат плоча со 30 степен ангел, ве молиме да се осигурате моделот ритам полн со лак; 5.До што може да се види на метални делови од моделот, пред лак сува, користете помине stamper да притиснете на моделот; 6.Потоа притиснете го stamper на ноктите, го отстранат ако се обезбеди шема беше пренесува целосно на ноктите,почекајте го сув; 7.Appy на topcoat за да го заштити

1 бр. 12 листа/Лот голям Nail Art Water Transfer Water Decal етикети съвети Секси известна звезда Мерилин Монро костюми страна на ноктите

BGN 1.92

12 Во 1 Помине Уметност Вода Трансфер Налепница A481492Опис100% сосема новТип : A48149212 Различни малку налепници во 1 Голема Нокти Налепница, ги зачувате вашите пари за да се создаде повеќе стиловиГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикПакет : 1pcs Големи помине уметност НалепнициКАКО ДА СЕ КОРИСТИ1...

Маникюр Glitter Gel Nail Tools маникюрная гъба Stamper Polish Template Transfer Tips маникюр си САМ комплекти

BGN 1.00 1.65

Описи : Предмет Тип : Помине Уметност StamperStamper Вкупна Должина : App 3.5 смСунѓерот Големина : App 2.3 см(Дијаметар)* 1.3 см(Висина)Материјал : Пластични, СунѓерБоја : Како на сликата прикажаниТежина : Околу 3gПакет Содржина : 1 x Stamper5 x Променливи Сунѓерот 1...

TCM0203 Dot shape Bright Gold Sprinkling 2.0 MM Color Glitter Металик Colors пайети за изкуство и декорация на нокти DIY

BGN 13.60

TCM0203 Точка форма Светла Злато Прскање со вода 2.0 MM Боја Металик Сјајот РамнинаБои Spangles за Уметност и Ноктите декорација DIY sequinsСјајот облик : DotСјајот големина : 2.0 mmСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

12 Листа Звезда Френски Дизайн Ципа Татуировки Прехвърляне На Вода Стикери За Нокти Фолио Жени Маникюр Материал Набор От Козметични Продукти Кръпка

BGN 10.00 11.17

100% сосема нов и висок квалитетНаправи модна изјава со вашите раце користење на овие шик swirly флорални cuticle налепнициКоличина : 12 листГолемина : 4.1 cm*15.3 cmПакет Содржина : 1 Лист Cuticle Тетоважа Помине Уметност НалепнициФункција : Лесно да се примени, пренос и отстрани без било лепакОстанете нахален шик со овие времени црна cuticle тетоважи!Заборавајте носат прстени, ги користат овие нахален cuticle како единствен рака мода!Лесен и брз за декорација на ноктите уметност.Убава декорација на вашите нокти.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

Нов прием на 50 бр./компл. 3D цвете стикери за нокти самозалепващи се смесват цвят евтини декорации за нокти изкуство на ноктите стикер за нокти инструменти направи с?

BGN 7.00 7.81

Нови Пристигне 50pcs / set 3 D Цвет Нокти Налепници самолепливи Мешавина Боја Евтини Ноктите Уметнички Декорации на Ноктите Decal Помине Алатки DIY Висок квалитет ,Преку ЕУ, сад и други земји сертификација Тип : 3 D Нокти налепници и decals Количина : 50pcs Боја : Шарени Дизајни Големина : 6.4 x 5.2 cm (секој лист) Зошто да се одбере предметот : 1.Со чипка дизајн што е убава и модерен 2.Погоден за 3 D помине уметност апликација 3.Налепници се погодни за декорација на вашите нокти 4.Со елегантен и модерен стил,тоа е лесно да одговара на било какви нокти во боја 5.Погоден за вашата партија или модерен изглед 6.Заштита ќе помине од гребење и прави да се помине повеќе убави 7.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти 8.Овие се гледа толку симпатична и gorgoна било бои помине исчезне ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки...

RAM321-168 Mix Colors Dot shapes кръг блясък за нокти, гел за нокти, грим и бижута направи си САМ

BGN 15.79

RAM321168 Меша Бои Точка форми круг Сјај за нокти уметност,ноктите гел,шминка и DIY декорацијаОбјектот : Сјајот SpanglesСјајот Облик : Тркалезна Точка ФормиСјајот Големина : Микс големинаСјајот Боја : Како на слики( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање)Сјајот Пакување и Н...