• Ново
Търговия на едро с 20 бр./опаковане. златото е метал египетски стилове форма на сплав нокти Rhinesones шипове декорации DIY салон съвет

Търговия на едро с 20 бр./опаковане. златото е метал египетски стилове форма на сплав нокти Rhinesones шипове декорации DIY салон съвет

BGN 3.00
BGN 3.18
-6 %
В магазина

Брой продукти


100% Сосема Нов Материјал : Метал (модел 4 и 5 се со монистра) Боја : Злато Облик : Египетскиот Стилови Количина : 20 Pcs/Пакет 1 Packs/многу Пакет Содржина 20 PCS Помине Уметност Метални Декорации Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. 2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Плаќање : 1) да ја прифатиме сите онлајн плаќање. 2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата. 3) ве Молам оставете белешка на плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина). 4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака. Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. И ние нудиме Регистрирани следење на број. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена. 3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. 5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Италија , Бразил и руската Федерација, поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен. 6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа. Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да. Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети. 7) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Гаранција и се Врати на Политиката : 1) објектот доаѓа со 30-ден полн со наплата на гаранција.

Подробности

Цвят:
Модел 1, Модел 2, Модел 3, Модел 4 Модел 5 Модел 6 Модел 7 Модел 8
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Тегло:
0.1g
Номер На Модела:
Египетски Стилове
търговска марка:
Вкус-момиче
Материал:
Метални
Брой:
20 броя
Размер:
see details

Те също купуват с този продукт

Мода бял блясък на прах за нокти съвети тънки лазерни декорация на нокти розов блясък блясък същия размер прах стила на 50

BGN 2.00 2.08

парчеМоден Бел Сјај во Прав за Помине Уметност Совети Ultrafine Ласерски Помине Украси Сјајот Розова Сјај Иста Големина Прашина Стил 50материјал : МИЛЕНИЧИЊА, во чист сад...

12 Листа Звезда Френски Дизайн Ципа Татуировки Прехвърляне На Вода Стикери За Нокти Фолио Жени Маникюр Материал Набор От Козметични Продукти Кръпка

BGN 10.00 11.17

100% сосема нов и висок квалитетНаправи модна изјава со вашите раце користење на овие шик swirly флорални cuticle налепнициКоличина : 12 листГолемина : 4.1 cm*15.3 cmПакет Содржина : 1 Лист Cuticle Тетоважа Помине Уметност НалепнициФункција : Лесно да се примени, пренос и отстрани без било лепакОстанете нахален шик со овие времени црна cuticle тетоважи!Заборавајте носат прстени, ги користат овие нахален cuticle како единствен рака мода!Лесен и брз за декорација на ноктите уметност.Убава декорација на вашите нокти.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

10шт Crystal кристали на кръст нокти бижу цвете за украса 6 мм, кръгли шипове за нокти YX194

BGN 3.00 3.01

Примена : Нанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил...

Нов прием на 50 бр./компл. 3D цвете стикери за нокти самозалепващи се смесват цвят евтини декорации за нокти изкуство на ноктите стикер за нокти инструменти направи с?

BGN 7.00 7.81

Нови Пристигне 50pcs / set 3 D Цвет Нокти Налепници самолепливи Мешавина Боја Евтини Ноктите Уметнички Декорации на Ноктите Decal Помине Алатки DIY Висок квалитет ,Преку ЕУ, сад и други земји сертификација Тип : 3 D Нокти налепници и decals Количина : 50pcs Боја : Шарени Дизајни Големина : 6.4 x 5.2 cm (секој лист) Зошто да се одбере предметот : 1.Со чипка дизајн што е убава и модерен 2.Погоден за 3 D помине уметност апликација 3.Налепници се погодни за декорација на вашите нокти 4.Со елегантен и модерен стил,тоа е лесно да одговара на било какви нокти во боја 5.Погоден за вашата партија или модерен изглед 6.Заштита ќе помине од гребење и прави да се помине повеќе убави 7.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти 8.Овие се гледа толку симпатична и gorgoна било бои помине исчезне ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки...

10шт Crystal камъни нокти nail art бижута Циркон блясък цвете сплав бухал окачване ключова дизайн и кристали ongle ноктите Y1079~1086

BGN 7.00 7.12

Примена : Материјал : алуминиумски + ЦиркониПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.кристал камења ноктите помине уметност украси Циркон сјајот цвет легура був шарм копче дизајн strass ongle ноктитеПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

1бр английското писмо нокти пробиване плоча от неръждаема стомана нокти шаблони за нокти Шаблони маникюр печат инструменти

BGN 2.00 2.16

Нови Пристигнување англиски Писмо Помине Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Слика на Ноктите Матрицата за Помине УметностНокти Образец Помине Печат АлаткиСпецификација : 100% сосема новМатеријал : нерѓосувачки челикГолемина : 6*12cmМодел : писмаКако да се чекор по чекор со оваа помине уметност дизајн? 1.Отстрани сина филм пред употреба; 2.Се применуваат на лак на ноктите(ова е боја на позадината),почекајте го сув; 3.Изберете моделот ви се допаѓа и се применуваат лак(ова е пример боја) на печат образец; 4.Користете помине уметност scraper остатоци печат плоча со 30 степен ангел, ве молиме да се осигурате моделот ритам полн со лак; 5.До што може да се види на метални делови од моделот, пред лак сува, користете помине stamper да притиснете на моделот; 6.Потоа притиснете го stamper на ноктите, го отстранат ако се обезбеди шема беше пренесува целосно на ноктите,почекајте го сув; 7.Appy на topcoat за да го заштити

2018 Beauty glitter bow tie pearl wheel 3D Nail Art Decoration Accessories Нокти Доставки Wheel маникюр инструменти за красота

BGN 3.00 3.18

Производ Fetures : 100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.Облик : Лак вратоврскаКоличина : 1 тркалаГолемина на тркало : app 6 CMЛак големина : app 5*4 MMБоја : Розова боја Бела и ЦрнаАко ви требаат повеќе форми , ве молиме побарајте го во мојата продавница.Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

Rolabling New white flower 3d golden Self-adhesive Нокти sticker decal Series nail art decoration beauty flower design

BGN 5.00 7.52

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 10gГолемина : 6.4 cm*5.2 cm за секој сет ( 12 дизајн во една голема piec e)12 Листови дизајн на Ноктите НалепницаПакет Содржина : 1 x 12 дизајн во еден голем делЛесен за употреба и долготрајниКако да го користите : 1) го Чисти површината на ноктите2) Одберете дизајн и кора надвор од вашите нокти3) Место на налепницата на вашиот совет и нежно тријте4) се Применуваат topcoat за подобра заштита5) Заврши Својата врата до Врата Пратката.Слободно испратете го на повеќе од 100+ земјите Сите производи ќе бидат држави како подарок и изјави како што е подолу $30 за избегнување на данок ако имаат посебни барање, ве молам дозволете ми да знам...

1 г мулти хром прах Хамелеон пигмент на прах алуминиев прах магията на ноктите блестят ноктите пайети NailMAD пигмент

BGN 5.74

Спецификација : 100% нов мало Тежина : 1g прибл Материјал : Прав во Боја : како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 кутија 1g Помине во прав за тоа Како да го користите : 1.Се подготват вашите нокти со УВ ВРВОТ ГРБ.(Други врвот грб не може да се добие ефект на огледало) 2.Користете сенки се држи до собереш прав и применуваат врз вашите нокти 3.Повторете го чекор до сте задоволни со ефект...

Ново пристигане на ноктите украса инструменти 6*6 см триъгълник вълна геометрия шаблон нокти картината плоча пробиване шаблон шаблон

BGN 2.00 2.40

Нови Пристигнување Помине Декорација Алатки Триаголник Бран Геометријата На Моделот Помине Уметност Слика ПлочаПечат Образец МатрицатаСпецификации : 100% сосема новГолемина : 6*6cm, плоштадМатеријал : нерѓосувачки челикМодел : триаголник, бран, геометријата на моделотКако да се чекор по чекор со оваа помине уметност дизајн? 1.Отстрани сина филм пред употреба; 2.Се применуваат на лак на ноктите(ова е боја на позадината),почекајте го сув; 3.Изберете моделот ви се допаѓа и се применуваат лак(ова е пример боја) на печат образец; 4.Користете помине уметност scraper остатоци печат плоча со 30 степен ангел, ве молиме да се осигурате моделот ритам полн со лак; 5.До што може да се види на метални делови од моделот, пред лак сува, користете помине stamper да притиснете на моделот; 6.Потоа притиснете го stamper на ноктите, го отстранат ако се обезбеди шема беше пренесува целосно на ноктите,почекајте го сув; 7.Appy на topcoat за да го заштити

HM2104-233 кафе златист цвят метален блясък форма на шестоъгълник блясък блясък за нокти направи си САМ украса за Хелоуин декорация

BGN 15.79

HM2104233 Кафе златна Боја металик сјај Шестоаголна Форма Сјајот Sequins за помине уметност помине гел DIY и декорацијаПразник украсиОпис : Сјајот Облик : Хексагонални миксСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

12 листа/Лот Нокти Water SY1605-1616 Full Cover Red and Yellow Flower Nail Art Water Transfer Sticker For Нокти(12 дизайни в 1)

BGN 2.00 2.93

12 Листови / Lot Nail Вода SY16051616 Целосно Покривање Црвена и Жолта Цвет Помине Уметност Вода Трансфер Налепница За Нокти(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

HA2104-223 лазерен холографски светлина черен цвят, форма на шестоъгълник блясък блясък за нокти DIY и празнична украса

BGN 15.79

HA2104223 Ласерски Holographic Светлина Црни Бои Шестоаголна Форма Сјајот Sequins за помине уметност помине гел DIY и декорацијаПразник украсиОпис : Сјајот Облик : Хексагонални миксСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

12 листа / Лот Нокти Water Decal YB289-300 Зелена КОЛЕДА Christmas Tree Nail Art Water Transfer стикер за нокти(12 дизайни в 1)

BGN 2.00 2.93

12 Листови / Помине Многу Вода Decal YB289300 БОЖИЌ Зелен Божиќ Дрво Помине Уметност Вода Трансфер Налепница За Нокти(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

12 листа / Лот Nail Art SY1461-1472 жълто и червено Plum Blossom Flower Nail Art Water Sticker стикер за нокти (12 дизайни в 1)

BGN 2.93

12 Листови / Многу Уметност Помине SY14611472 Жолта и Црвена Слива Цвет Цвет Помине Уметност Вода Налепница Decal за Помине Уметност(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

3D маникюр Tips AB Milk Jelly Цвят на Кристал Mix Size Flat back Beads not hotfix for САМ Нейлз Phone Case Rose Gold AB J151

BGN 1.00 1.55

3 D Помине Уметност Совети AB Млеко Желе Боја и Кристал се Меша Големина на Станот назад Монистра не амбуланта корегирање за DIY Ноктите Телефон Случај се Зголеми Злато AB J151 големина : 2mm, 3мм, 4mm микс тежина : 5g секоја торба ОписПакување Содржина : 1000pcs rhinestones, боја молиме обратете се на погорение, исто така, имаат друга боја и големина, ве молиме изберете еден ви се допаѓа, ви благодаримеОписПакување Содржина : 5g rhinestones, боја молиме обратете се на погорение, исто така, имаат друга боја и големина, ве молиме посетете ја нашата продавница, ви благодаримеВе молиме имајте во предвид : Овие rhinestones треба да бидат залепени на своето место...

11 листа / Много вода нокти стикер BLE1731-1741 пъстри цветя маникюр Transfer Water стикер за нокти Gel's Mate(11 дизайни в 1)

BGN 2.72

11 Листови / Многу Вода Помине Decal BLE17311741 Шарени Цвет Помине Уметност за Пренос на Вода Налепница За Нокти Гел бате(11 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=11 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...