• Ново
Маникюр Glitter Gel Nail Tools маникюрная гъба Stamper Polish Template Transfer Tips маникюр си САМ комплекти

Маникюр Glitter Gel Nail Tools маникюрная гъба Stamper Polish Template Transfer Tips маникюр си САМ комплекти

BGN 1.00
BGN 1.65
-39 %
В магазина

Брой продукти


Описи :
Предмет Тип : Помине Уметност Stamper
Stamper Вкупна Должина : App 3.5 см
Сунѓерот Големина : App 2.3 см(Дијаметар)* 1.3 см(Висина)
Материјал : Пластични, Сунѓер
Боја : Како на сликата прикажани
Тежина : Околу 3g
Пакет Содржина :
1 x Stamper
5 x Променливи Сунѓерот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Подробности

Тип Елемент:
блясък за нокти
Материал:
Пластмаса, Гъба
търговска марка:
Син зоопарк
Брой:
1 Стампер + 5шт замяна гъба
НЕТНО ТЕГЛО:
5g
Номер На Модела:
блясък за нокти
Тип Елемент:
Модел
Тип Шаблон:
Пробиване
Размер:
Stamper Total Length
Тегло:
3g

Те също купуват с този продукт

12 листа/Лот Нокти Water SY1605-1616 Full Cover Red and Yellow Flower Nail Art Water Transfer Sticker For Нокти(12 дизайни в 1)

BGN 2.00 2.93

12 Листови / Lot Nail Вода SY16051616 Целосно Покривање Црвена и Жолта Цвет Помине Уметност Вода Трансфер Налепница За Нокти(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

1000PCS Mix размери Crystal Clear Flatback Кристал Нокти кристали за нокти 3D Нейлз Art Decoration Stass Mix SS3-SS30 размери

BGN 5.00 6.40

8.10 / торба 2.42 / торба торба торба торбаСпецификација : Количина : за 1000pcs / пакетБоја : Crtstal Јасно Големина : Микс SS3SS30(1.36.0 mm) Производ Стил : Кристал & Декорација Пакет Содржина : 1 пакет 3Д декорација на Ноктите Функција : Мешани големина за лесна употреба...

4 бр Япония и Южна Корея мода един прекрасен малък зъб орган на Jun яка жени брошка на жени личност

BGN 15.97

4 Парчиња Јапонија и Јужна Кореја мода прекрасна мала заб орган Јуни јака pin brooch pin личностПлаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

10шт Crystal кристали на кръст нокти бижу цвете за украса 6 мм, кръгли шипове за нокти YX194

BGN 3.00 3.01

Примена : Нанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил...

3D Нокти Decal HBJY001-018 Black Lace Flower 3d маникюр Decal за декорация на нокти(12 дизайни в 1)

BGN 4.24

3 D Помине Decal HBJY001018 Црна Цвет Чипка 3d Помине Уметност Decal за Нокти Декорација(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

11 листа / Много вода нокти стикер BLE1731-1741 пъстри цветя маникюр Transfer Water стикер за нокти Gel's Mate(11 дизайни в 1)

BGN 2.72

11 Листови / Многу Вода Помине Decal BLE17311741 Шарени Цвет Помине Уметност за Пренос на Вода Налепница За Нокти Гел бате(11 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=11 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

3 бр. / лот нов модерен грим инструменти художествени съвети формата на ресни 3 стил на ноктите стикер 3 бр. / опаковане. Дама на френски маникюр

BGN 0.56

боја : белаМатеријал : ПВЦнапомена : Еден Пакет Големина : 6.5 см(L), 6.5 см(W) (приближно)Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам, Кредитна картичка ,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

2Box стоманени мъниста в розово злато, сребро, розово злато Бальк метал 0.8 мм размер 3D нокти кръгли декорация на нокти DIY аксесоари

BGN 3.00 3.74

Количина : 2 ТенџереМатеријал : Челик МонистраБоја : злато, сребрена и црна роза злато, ги собереш 1 бојаМонистра, големина : Прибл...

Ново пристигане на ноктите украса инструменти 6*6 см триъгълник вълна геометрия шаблон нокти картината плоча пробиване шаблон шаблон

BGN 2.00 2.40

Нови Пристигнување Помине Декорација Алатки Триаголник Бран Геометријата На Моделот Помине Уметност Слика ПлочаПечат Образец МатрицатаСпецификации : 100% сосема новГолемина : 6*6cm, плоштадМатеријал : нерѓосувачки челикМодел : триаголник, бран, геометријата на моделотКако да се чекор по чекор со оваа помине уметност дизајн? 1.Отстрани сина филм пред употреба; 2.Се применуваат на лак на ноктите(ова е боја на позадината),почекајте го сув; 3.Изберете моделот ви се допаѓа и се применуваат лак(ова е пример боја) на печат образец; 4.Користете помине уметност scraper остатоци печат плоча со 30 степен ангел, ве молиме да се осигурате моделот ритам полн со лак; 5.До што може да се види на метални делови од моделот, пред лак сува, користете помине stamper да притиснете на моделот; 6.Потоа притиснете го stamper на ноктите, го отстранат ако се обезбеди шема беше пренесува целосно на ноктите,почекајте го сув; 7.Appy на topcoat за да го заштити

Красотата на шаблон за пробиване плоча маникюр САМ полски печат за нокти шаблон Коледна модел на печатни стоманена квадратен шаблон

BGN 3.18

Состојба : 100% сосема новТип : 0103 за да избератПакет : 1pc / назадНапомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.ИСПОРАКАПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

Розово Злато Огледало Нокти, Блясък На Прах, Гел Лак Хром Пигмент На Прах Блестящи Пайети Маникюр Декорации

BGN 2.00 2.38

Спецификација : Количина : 1 КутијаКапацитет : Прибл 0.1 g / 0.3 g / 0.5 gМатеријал : ПравБоја : Како на сликите покажуваатПакет Содржина : 1 кутија Помине во правФункција : 100% сосема нов и висок квалитетДекорација на ноктиРазлични база бои покажуваат различни ефектиЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиКако да го користите : 1.Се применуваат база на грбот на вашите нокти и да ја излечи, под LED / УВ ламба.2.Се применуваат боја на грбот на вашите нокти и да ја излечи, под LED / УВ ламба.3.Се применуваат горниот слој на ноктите и ја излечи, под LED / УВ ламба.4.Користете сенки стап или силиконски четка за да ги собереш на прав и burnish тоа врз вашите нокти.5.Врзете ја со врвот грб, ја излечи, под LED / УВ ламба.Повратни Информации И Услуга : 1) Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем...

11 листа / Много Люти Нокти BLE2292-2302 Сладко Pet Dog Nail Art Water Transfer Sticker стикери за нокти(11 дизайни в 1)

BGN 2.00 2.72

11 Листови / Многу Топло Помине BLE22922302 Симпатична Миленичиња Куче Помине Уметност Вода Трансфер Налепница Decals За Нокти(11 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=11 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

TCA801 0.2 mm лазерна светлина лилав цвят на ноктите блясък, татто блясък, блясък козметичен и други декорации DIY блясък на едро

BGN 11.82

TCA801 0.2 мм ласерско Светло Виолетова боја на Ноктите сјајот ,tatto сјај и другидекорација сјајТочка Бр : TCA801 Сјајот Големина : 0.2 мм (1 / 128 008)Сјајот Дебелина : 38umСјајот Облик : ХексагоналниСјајот на Бојата : Ласерско Светло Виолетова Боја (како на сликата)( Забелешка : Dears, фотографијата ги покажува боите ' ефект не може да биде 100% целосно се рефлексивни becuase на камерата на екранот фактор,ве молиме да бидат разбирање)Пакување Тежина : Сигурен Полиестер ТорбаТука се 50g,200g и 500g три видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!Производ Слики : За Промет На Големо : Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат таксаГолема цел MOQ : 3 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други...

12 листа / Лот Nail Art SY1461-1472 жълто и червено Plum Blossom Flower Nail Art Water Sticker стикер за нокти (12 дизайни в 1)

BGN 2.93

12 Листови / Многу Уметност Помине SY14611472 Жолта и Црвена Слива Цвет Цвет Помине Уметност Вода Налепница Decal за Помине Уметност(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

HA2104-223 лазерен холографски светлина черен цвят, форма на шестоъгълник блясък блясък за нокти DIY и празнична украса

BGN 15.79

HA2104223 Ласерски Holographic Светлина Црни Бои Шестоаголна Форма Сјајот Sequins за помине уметност помине гел DIY и декорацијаПразник украсиОпис : Сјајот Облик : Хексагонални миксСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

4 * 120 cm холограма фолио за нокти цветен дизайн на звездното небе хартия цветни маникюр Transfer стикер маникюр стикер 16 ролки/лот

BGN 7.55

4*120cm Holographic Помине Фолија Цвет Дизајн Ѕвезденото Небо Хартија Шарени Помине Уметност Трансфер Налепница Нокти Налепница 16 Rolls / многуПомине Уметност Трансфер FoilsКористење со Ноктите Фолија ЛепакСекоја боја е 4cm x 120cm долгоколичина 16rolls=1 многуНастава : Може да се користи за УВ ноктитеПомине Уметност Foils создаде совршен "мешани метали" заврши за било полски боја.(Темен лак е подобро)Ноктите Фолија може да се отстрани лесно со лак сменаКако да го користите : 1...

2018 Beauty glitter bow tie pearl wheel 3D Nail Art Decoration Accessories Нокти Доставки Wheel маникюр инструменти за красота

BGN 3.00 3.18

Производ Fetures : 100% сосема новГолем за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученикТоа го прави вашите нокти изгледа eligance и специјалниЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полскиМесто тоа на ноктитеСо овој сет, вашите нокти ќе биде поатрактивенВие исто така може да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилни телефони' случај, очила, покана картички, телото уметност, итн.Облик : Лак вратоврскаКоличина : 1 тркалаГолемина на тркало : app 6 CMЛак големина : app 5*4 MMБоја : Розова боја Бела и ЦрнаАко ви требаат повеќе форми , ве молиме побарајте го во мојата продавница.Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

Мода бял блясък на прах за нокти съвети тънки лазерни декорация на нокти розов блясък блясък същия размер прах стила на 50

BGN 2.00 2.08

парчеМоден Бел Сјај во Прав за Помине Уметност Совети Ultrafine Ласерски Помине Украси Сјајот Розова Сјај Иста Големина Прашина Стил 50материјал : МИЛЕНИЧИЊА, во чист сад...

BORN PRETTY BP73 Rose Flower Nail Art Печат Template Image Plate BP Нокти Stamping Plate 1 бр

BGN 1.00 1.42

Спецификација : 100% нов малоКруг со Дијаметар : 5.5 cmПакет Содржина : 1pc Роден Прилично Помине Уметност Печат ОбразецИнструкции : Плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper.Функција : 1...

3D маникюр Tips AB Milk Jelly Цвят на Кристал Mix Size Flat back Beads not hotfix for САМ Нейлз Phone Case Rose Gold AB J151

BGN 1.00 1.55

3 D Помине Уметност Совети AB Млеко Желе Боја и Кристал се Меша Големина на Станот назад Монистра не амбуланта корегирање за DIY Ноктите Телефон Случај се Зголеми Злато AB J151 големина : 2mm, 3мм, 4mm микс тежина : 5g секоја торба ОписПакување Содржина : 1000pcs rhinestones, боја молиме обратете се на погорение, исто така, имаат друга боја и големина, ве молиме изберете еден ви се допаѓа, ви благодаримеОписПакување Содржина : 5g rhinestones, боја молиме обратете се на погорение, исто така, имаат друга боја и големина, ве молиме посетете ја нашата продавница, ви благодаримеВе молиме имајте во предвид : Овие rhinestones треба да бидат залепени на своето место...

12 листа / Лот Нокти Water Decal YB289-300 Зелена КОЛЕДА Christmas Tree Nail Art Water Transfer стикер за нокти(12 дизайни в 1)

BGN 2.00 2.93

12 Листови / Помине Многу Вода Decal YB289300 БОЖИЌ Зелен Божиќ Дрво Помине Уметност Вода Трансфер Налепница За Нокти(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

12 Листа Звезда Френски Дизайн Ципа Татуировки Прехвърляне На Вода Стикери За Нокти Фолио Жени Маникюр Материал Набор От Козметични Продукти Кръпка

BGN 10.00 11.17

100% сосема нов и висок квалитетНаправи модна изјава со вашите раце користење на овие шик swirly флорални cuticle налепнициКоличина : 12 листГолемина : 4.1 cm*15.3 cmПакет Содржина : 1 Лист Cuticle Тетоважа Помине Уметност НалепнициФункција : Лесно да се примени, пренос и отстрани без било лепакОстанете нахален шик со овие времени црна cuticle тетоважи!Заборавајте носат прстени, ги користат овие нахален cuticle како единствен рака мода!Лесен и брз за декорација на ноктите уметност.Убава декорација на вашите нокти.Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently?A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPSот и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена?А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни email или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ни,ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа.Ви благодариме.П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница?A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас.За Плаќање : 1...

10шт Crystal камъни нокти nail art бижута Циркон блясък цвете сплав бухал окачване ключова дизайн и кристали ongle ноктите Y1079~1086

BGN 7.00 7.12

Примена : Материјал : алуминиумски + ЦиркониПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.кристал камења ноктите помине уметност украси Циркон сјајот цвет легура був шарм копче дизајн strass ongle ноктитеПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

1 г мулти хром прах Хамелеон пигмент на прах алуминиев прах магията на ноктите блестят ноктите пайети NailMAD пигмент

BGN 5.74

Спецификација : 100% нов мало Тежина : 1g прибл Материјал : Прав во Боја : како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 кутија 1g Помине во прав за тоа Како да го користите : 1.Се подготват вашите нокти со УВ ВРВОТ ГРБ.(Други врвот грб не може да се добие ефект на огледало) 2.Користете сенки се држи до собереш прав и применуваат врз вашите нокти 3.Повторете го чекор до сте задоволни со ефект...

12 листа / Лот Изкуство на ноктите етикети YB001-012 карикатура на пеперуда на цвете Nail Art Water Transfer стикер за върха на нокътя(12 дизайни в 1)

BGN 2.93

12 Листови / Многу Уметност Помине Налепница YB001012 Цртан филм Пеперутка Цвет Помине Уметност Вода Трансфер Decal За Нокти Совет(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

Нередовни 10 г / бутилка маникюр акрилен блясък лъскава смес от лед майлар тъмно розово Shell Paper Glitter podwer SG-10

BGN 1.84

Answer : ___________________________ Note : Мојот драг кориснику, Добредојдовте на нашата продавница!10g / шише Помине Уметност Акрилик Сјајот Shinny Мешавина Мраз Mylar Длабоко розова Школка Хартија Сјајот во прав СЕКРЕТАР10Меѓународни Купувачи – ве Молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Тоа не е вклучена на увозните давачки, даноци, давачки во објектот цена...