• Ново
1000шт 3 мм ss12 3D желе черен лилаво AB смола Crystal плоска задната планински кристал, перли, ноктите съвети не коригиране на ноктите да използвате лепило w20

1000шт 3 мм ss12 3D желе черен лилаво AB смола Crystal плоска задната планински кристал, перли, ноктите съвети не коригиране на ноктите да използвате лепило w20

BGN 1.00
BGN 1.65
-39 %
В магазина

Брой продукти


Големина : ss12 (3мм) Пакување Содржина : 1000pcs Стил : Flatback Кристално Не амбуланта корегирање Кристал Употреба : се Користи : Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн Забелешка : Доволно акции. Ако сакате да се купи голема количина или треба ни да се откажат од бродот, pls контактирајте со нас. Превозот Услови : ве Молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса. Испорака Метод : Изберете метод што сакате. Повратни информации : 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас. 3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Подробности

търговска марка:
Эчикъ
Номер На Модела:
3мм
Размер:
ss12
Брой:
1
Тегло:
6g
Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
Материал:
Смола
Вид На Продукта:
Кристали
Техника:
Не коригиране / нужда от лепило на
Пакет:
1000 бр. / лот

Те също купуват с този продукт

10 бр. / опаковане. нов Япония Корея стил ретро сплав нокти камък бижута направи си САМ 3d Чар на ноктите доставка на инструменти

BGN 2.00 2.85

10pcs Нови Јапонија Кореја Стил Ретро Легура Помине Уметност Камен Украси DIY 3d Шарм Помине Обезбедува АлаткиРетро Легура 3d Помине ДекорацииГолемина : како фотографија шоуКарактер : Ретро и креативни да те направи повеќе елегантна и шармантнаПакување Cotent : 10pcs

HM2104-233 кафе златист цвят метален блясък форма на шестоъгълник блясък блясък за нокти направи си САМ украса за Хелоуин декорация

BGN 15.79

HM2104233 Кафе златна Боја металик сјај Шестоаголна Форма Сјајот Sequins за помине уметност помине гел DIY и декорацијаПразник украсиОпис : Сјајот Облик : Хексагонални миксСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

3D Нокти Decal HBJY001-018 Black Lace Flower 3d маникюр Decal за декорация на нокти(12 дизайни в 1)

BGN 4.24

3 D Помине Decal HBJY001018 Црна Цвет Чипка 3d Помине Уметност Decal за Нокти Декорација(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

BORN PRETTY BP73 Rose Flower Nail Art Печат Template Image Plate BP Нокти Stamping Plate 1 бр

BGN 1.00 1.42

Спецификација : 100% нов малоКруг со Дијаметар : 5.5 cmПакет Содржина : 1pc Роден Прилично Помине Уметност Печат ОбразецИнструкции : Плочата е заштитен со тенка проѕирна заштитна фолија, ве молиме да се отстрани филмот пред да го користите, така што лак може да биде префрлена од stamper.Функција : 1...

1бр нов черен цвете от дантела нокти пробиване плоча от неръждаема стомана нокти печат шаблон маникюр инструменти

BGN 2.00 2.70

1pcs Нови Црна Цвет Чипка Помине Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Помине Уметност Печат Образец Маникир Нокти АлаткиМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 6cm X12cm Тежина : 20g Употреба : DIY лак за пренос на креативни уникатен стил Пакување Содржина : 1pcs плоча

11 листа / Много вода нокти стикер BLE1731-1741 пъстри цветя маникюр Transfer Water стикер за нокти Gel's Mate(11 дизайни в 1)

BGN 2.72

11 Листови / Многу Вода Помине Decal BLE17311741 Шарени Цвет Помине Уметност за Пренос на Вода Налепница За Нокти Гел бате(11 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=11 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

1000 броя 4 мм SS16 AB, млечно желе цвят на смола, планински кристал акрил Flatback САМ маникюр декорации мъниста в розово злато AB J15-4mm

BGN 2.00 2.34

1000 компјутери 4mm SS16 AB Млеко Желе Боја Смола Кристал Акрилик Flatback DIY Помине Уметност Декорација Монистра се Зголеми Злато AB J15ОписПакување Содржина : 1000pcs rhinestones, боја молиме обратете се на погорение, исто така, имаат друга боја и големина, ве молиме посетете ја нашата продавница, ви благодаримеВе молиме имајте во предвид : Овие rhinestones треба да бидат залепени на своето место...

Нередовни 10 г / бутилка маникюр акрилен блясък лъскава смес от лед майлар тъмно розово Shell Paper Glitter podwer SG-10

BGN 1.84

Answer : ___________________________ Note : Мојот драг кориснику, Добредојдовте на нашата продавница!10g / шише Помине Уметност Акрилик Сјајот Shinny Мешавина Мраз Mylar Длабоко розова Школка Хартија Сјајот во прав СЕКРЕТАР10Меѓународни Купувачи – ве Молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Тоа не е вклучена на увозните давачки, даноци, давачки во објектот цена...

Elite99 Zebra Pattern Нейлз Sticker Tips Guide маникюр Nail Art Decals Guides САМ Fashion Design Beauty Tools 100 бр.

BGN 3.00 3.12

Објектот Се Вклучени : 100 Packs x Совет ВодичиКарактеристики : * Погоден за користење на врвот на ноктите полирање ,УВ градител гел ,акрилик ,итн.* Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти или пети* Леплива назад, лесно да се однесуваат на вашите нокти* Да ги користат сите вашата лак дома да се создаде егзотични француски насмевка

Стикери за нокти с пълно покриване на водни преводи стикери за нокти, стикери за нокти риби, везни мивка Морска звезда перлата на BN157-163

BGN 0.37

[DESCRIPTION]КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : ГОЛЕМИНА : 6.2 X5.2cmКОЛИЧИНА : 16 парче од етикетата како фото шоу[ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 1530 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Нередовни 10 г/бутилка маникюр акрилен блясък лъскава смес от лед майлар ярко оранжево Shell Paper Glitter podwer SG-11

BGN 1.79

Мојот драг кориснику, Добредојдовте на нашата продавница!10g / шише Помине Уметност Акрилик Сјајот Shinny Мешавина Мраз Mylar Светла Портокалова Школка Хартија Сјајот во прав СЕКРЕТАР11Меѓународни Купувачи – ве Молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Тоа не е вклучена на увозните давачки, даноци, давачки во објектот цена...

12 листа / Лот Изкуство на ноктите етикети YB001-012 карикатура на пеперуда на цвете Nail Art Water Transfer стикер за върха на нокътя(12 дизайни в 1)

BGN 2.93

12 Листови / Многу Уметност Помине Налепница YB001012 Цртан филм Пеперутка Цвет Помине Уметност Вода Трансфер Decal За Нокти Совет(12 ДИЗАЈНИ ВО 1) Пакување : 1 Големо Парче=12 Листови=1 Многу , Имаат Пакет.Пакување Р eferenceЛесен за користење : 1...

TCM0203 Dot shape Bright Gold Sprinkling 2.0 MM Color Glitter Металик Colors пайети за изкуство и декорация на нокти DIY

BGN 13.60

TCM0203 Точка форма Светла Злато Прскање со вода 2.0 MM Боја Металик Сјајот РамнинаБои Spangles за Уметност и Ноктите декорација DIY sequinsСјајот облик : DotСјајот големина : 2.0 mmСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

Rolabling New white flower 3d golden Self-adhesive Нокти sticker decal Series nail art decoration beauty flower design

BGN 5.00 7.52

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 10gГолемина : 6.4 cm*5.2 cm за секој сет ( 12 дизајн во една голема piec e)12 Листови дизајн на Ноктите НалепницаПакет Содржина : 1 x 12 дизајн во еден голем делЛесен за употреба и долготрајниКако да го користите : 1) го Чисти површината на ноктите2) Одберете дизајн и кора надвор од вашите нокти3) Место на налепницата на вашиот совет и нежно тријте4) се Применуваат topcoat за подобра заштита5) Заврши Својата врата до Врата Пратката.Слободно испратете го на повеќе од 100+ земјите Сите производи ќе бидат држави како подарок и изјави како што е подолу $30 за избегнување на данок ако имаат посебни барање, ве молам дозволете ми да знам...

4 бр Япония и Южна Корея мода един прекрасен малък зъб орган на Jun яка жени брошка на жени личност

BGN 15.97

4 Парчиња Јапонија и Јужна Кореја мода прекрасна мала заб орган Јуни јака pin brooch pin личностПлаќање Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

10шт Crystal камъни нокти nail art бижута Циркон блясък цвете сплав бухал окачване ключова дизайн и кристали ongle ноктите Y1079~1086

BGN 7.00 7.12

Примена : Материјал : алуминиумски + ЦиркониПакет : 10pcs во polybagНанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место Rhinestones на посакуваната област, тоа не е се користи само за декорација на ноктите, но исто така се користи за да DIY вашиот телефон или прави scrapbooking уметност.кристал камења ноктите помине уметност украси Циркон сјајот цвет легура був шарм копче дизајн strass ongle ноктитеПРЕВОЗОТ и ПолитикаЗемјата На ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаРеференца Превозот времеСад15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку Eпакет≥250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 25~60 денаAliexpress превозот : 25~40 работни денаEпакет : 7~18 денаDHL : 6~10 работни денаПовеќето Европски Земји / ЈугоИсточно Азиските Земји / Австралија / Нов Зеланд / Канада≥250 ДОЛАРИ Преку DHL / Посебни експрес ЛинијаКина пост обичните мали пакети : 20~60 денаAliexpress превозот : 20~50 денаDHL : 6~10 работни денаПосебни Експрес Линија : 7~12 работни денаРусија Федерација15~250 ДОЛАРИ Бесплатен Превозот Преку EпакетChian пост ordinday мали пакети : 35~90 денаAliexpress превозот : 25~40 денаEпакет : 7~25 денаПовеќето Блискиот Исток Земји≥250 Преку AramexAliexpress превозот : 30~60 денаAramex : 7~12 работни денаМексико≥250 Преку DHLКина пост обичните мали пакети : 30~90daysAliexpress превозот : 35~60 денаDHL : 6~10 работни дена Погоре, за време на испорака не се однесуваат на Лоши Временски услови,војна,и Зафатен сезона(ноември до Март Следната) пратката ќе бидат испратени по исплата потврди во 24~48 часа Експрес испорака секогаш со ДАНОК,различни земји има различни minmum стандарди за ДАНОК,можете да се консултирате со нас,ние може да ви помогне...

1бр английското писмо нокти пробиване плоча от неръждаема стомана нокти шаблони за нокти Шаблони маникюр печат инструменти

BGN 2.00 2.16

Нови Пристигнување англиски Писмо Помине Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Слика на Ноктите Матрицата за Помине УметностНокти Образец Помине Печат АлаткиСпецификација : 100% сосема новМатеријал : нерѓосувачки челикГолемина : 6*12cmМодел : писмаКако да се чекор по чекор со оваа помине уметност дизајн? 1.Отстрани сина филм пред употреба; 2.Се применуваат на лак на ноктите(ова е боја на позадината),почекајте го сув; 3.Изберете моделот ви се допаѓа и се применуваат лак(ова е пример боја) на печат образец; 4.Користете помине уметност scraper остатоци печат плоча со 30 степен ангел, ве молиме да се осигурате моделот ритам полн со лак; 5.До што може да се види на метални делови од моделот, пред лак сува, користете помине stamper да притиснете на моделот; 6.Потоа притиснете го stamper на ноктите, го отстранат ако се обезбеди шема беше пренесува целосно на ноктите,почекајте го сув; 7.Appy на topcoat за да го заштити

10шт Crystal кристали на кръст нокти бижу цвете за украса 6 мм, кръгли шипове за нокти YX194

BGN 3.00 3.01

Примена : Нанесете неколку капки на ноктите лепак / четка на смола на готовиот нокти и место на оваа шарм на посакуваната област, повторно спроведе празнини помеѓу помине и шарм со гел или акрил...

HA2104-223 лазерен холографски светлина черен цвят, форма на шестоъгълник блясък блясък за нокти DIY и празнична украса

BGN 15.79

HA2104223 Ласерски Holographic Светлина Црни Бои Шестоаголна Форма Сјајот Sequins за помине уметност помине гел DIY и декорацијаПразник украсиОпис : Сјајот Облик : Хексагонални миксСјајот бои : Како слики.Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Пакување Тежина : Abt...

BORN PRETTY Mirror Rose Gold Black Glitter Nail Powder Блестящ маникюр Chrome пигмент декорация на нокти прах, UV гел лак

BGN 1.58

Спецификација : Количина : 1 Кутија Капацитет : Роза Злато : Прибл.0.3 g Црно : Прибл 0.5 g Материјал : Прав во Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 Кутија Помине Сјајот Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација Различни база бои покажуваат различни ефекти Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Како да го користите : 1.Се применуваат база на грбот на вашите нокти и да ја излечи, под LED / УВ ламба...

50 листа / UE нов Nail Art Water Transfer смесен дизайн на етикети воден знак етикети направи си САМ украса за нокти инструменти за красота

BGN 5.00 5.63

50sheets / пакет Нови Помине Уметност Вода Трансфер Мешан Дизајн Налепница Жиг Decals DIY Декорација за Нокти Убавина АлаткиДизајн : Мешани цвеќиња дизајн Тежина : 50g Употреба : Вода трансфер помине налепница, само да се стави на вода за втор потоа се применува на налепница на вашите нокти, па лесно Пакување Содржина : 1pack (50sheets)

1 г мулти хром прах Хамелеон пигмент на прах алуминиев прах магията на ноктите блестят ноктите пайети NailMAD пигмент

BGN 5.74

Спецификација : 100% нов мало Тежина : 1g прибл Материјал : Прав во Боја : како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 кутија 1g Помине во прав за тоа Како да го користите : 1.Се подготват вашите нокти со УВ ВРВОТ ГРБ.(Други врвот грб не може да се добие ефект на огледало) 2.Користете сенки се држи до собереш прав и применуваат врз вашите нокти 3.Повторете го чекор до сте задоволни со ефект...