• Ново
60шт метал Маркиз форма на кристали 3D маникюр украса на колелото за красота ноктите Аксесоари, Инструменти за маникюр САМ

60шт метал Маркиз форма на кристали 3D маникюр украса на колелото за красота ноктите Аксесоари, Инструменти за маникюр САМ

BGN 3.00
BGN 3.18
-6 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
4 бои , 15 парчиња по боја, 60 парчиња во вкупно ,Marquise форма
Големина : app 3мм*6mm
Голем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност Ученик
Тоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и Специјални
Компатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се Примени
Исто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај,
Покана Картичка, Телото Уметност и др.
Инструкции :
Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.
Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктите
Пакетот Вклучува :
1 Помине Уметност DIY Декорација Додатоци Тркала
Клиент Информации :
1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве Молиме контактирајте со нас прво, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела). Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1) да ја прифатиме сите онлајн плаќање.
2) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3) ве Молам оставете белешка на плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).
4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ преку Кина Пост .
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.
3) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Бразил,Италија, Мексико и Аргентина, поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа. Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.

Подробности

Тип Елемент:
Планински Кристал И Декорации
търговска марка:
Вкус-момиче
Номер На Модела:
Маркиз форма на колело кристали
Материал:
Метални
Тегло:
15g
Размер:
App 3*6MM
Брой:
1 колело

Те също купуват с този продукт

Коледна холограма фолио за нокти Коледа Unicorn Dreamcatcher геометричен маникюр Transfer стикер маникюр съвети украса 4*100 см

BGN 2.00 2.38

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4100cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Тркалаат Помине ФолијаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Може да се користи за УВ ноктитеПомине Уметност Foils создаде совршен "мешани метали" заврши за било полски боја.(Темен лак е подобро)Ноктите Фолија може да се отстрани лесно со лак сменаКако да го користите : 1...

YWK 1 Пакет ретро златни часовници съоръжения шипове 3D САМ маникюр декорации за маникюрного салон

BGN 3.00 4.00

Спецификација : Материјал : Метал Количина : 3g Декорација Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 Пакет 3Д Декорација на Ноктите Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација За на доградба на Акрилни нокти, УВ гел ноктите и Смола ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, Професионална и домашна употреба исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

10шт на Едро 3D прозрачен сплав планински кристал вратовръзка пеперуда нокти филийки направи си САМ украса

BGN 2.00 2.51

Објектот описи : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктитеПакетот Вклучува : Промет на големо со 10pcs Помине Уметност DIY Декорација (лажни нокти совети не се вклучени)

Перлен, тъмно-розов кристал метален блясък цвят за нокти, блясък за нокти украса грим facepainting лак за нокти, гел

BGN 14.00 14.37

Бисерна Длабоко Розова Кристал Металик сјај Боја за Нокти Сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски помине гел објект : ТЦ J104 Облик : ТРКАЛЕЗНА DOT Големина : 4 Видови Големина(1 MM.2 MM.3ММ.Микс Големина) Боја : Како на слики Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

KADS New Trend Creative Припокриват Square Nail Design Transfer Decals Water Stickers Нокти маникюр декорации инструменти

BGN 2.00 2.64

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина : 8.5 cm*13.0 cmПакет Содржина : 1 PC Помине НалепницаКако да го користите : 1.Чистење на вашите нокти прво2.Изберете нокти налепници ви се допаѓа3.Намалување на дизајн ви се сакате и се потопува во вода за неколку секунди4.Користење на пинцети вода трансфер во саканата позиција на вашите нокти5.Се применуваат врвот палто за најдобар резултат

10 бр. / лот голяма глава лук с голям планински кристал, 3D Слънцето сплав бижута блясък на ноктите Съвет украса

BGN 3.00 3.04

10pcs / многу Голем Лак со голема кристал 3 D Сонцето Легура Накит Сјајот Помине Уметност Совет ДекорацијаГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност, итнДа секој купувач : ако цел износ достигне $5, ќе испрати еден мал подарок за у за слободни.и количината е голема, pls контакт со мене, ќе се даде голем попуст.Пакет Содржина : 10pcs x Помине уметност легура декорација

1 кутия MTSSII плоско дъно Кристал планински кристал, цветни смесени размери САМ маникюр, маникюр декорации

BGN 1.00 1.31

Спецификација : Материјал : АкриликБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Кутија Рамен Дното КристалФункција : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

Магнитен огледален ефект пигмент маникюр декорации UV гел прах светкавица хром Хамелон 3D котешко око Магнит за нокти, блясък на прах

BGN 1.00 1.68

ФункцијаНови Пристигнување 3 D Мачка ОчиКоличина : 1 Box 1gДизајни : Мода Мачка ОчиСтилови : Нови ПристигнувањеПредмети : Помине Уметност Магнетни Во ПравПакет Содржина : 1 кутија Помине Сјајот во ПравКако да го користите : Огледало ефект : 1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБ, ЧИСТА БОЈА ГЕЛ(Црна препорачува, но не е потребно) 2.Применуваат Без избрише УВ ВРВОТ ГРБ, ја излечи, под УВ ламба или LED светилка додека не се целосно да се обидете...

Нов 1 чувал Бял, блестящ лак за нокти, за блясък на бижута leaf плоча форма пайети люспи блестка Грим, Маникюр съвети за изкуство на ноктите

BGN 10.00 12.74

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со кутијаКоличина : 1 BagГолемина : 3мм долгоБоја : розова СимфонискиТежина : 100 / 200 / 300g факултативнаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет декорации на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз ноктите Печат со јасна topcoat исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом ѕид, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

50грамм/USD$5.92 дъгата бял с розов светлина цветен звезден блясък и огледален блясък обувки за декорация на нокти

BGN 8.99

50grams / УСД$5.92 Светкава Бели Со Розова Светлина Шарени Ѕвезда Сјајот Specular сјај сјај за нокти Уметност декорацијаЦена : 50g / торба, $5.9 / торбапакет : 50g / opp вреќа или го 100g / кеса, или било која количина како што треба !!!!!боја : бела со розова светлинаоблик : петокрак обликдизајни : транспарентна1...

Горещи цветни AB Glitter упорит на горния акрил кристал в колелото на декорации за нокти инструмент

BGN 2.00 3.20

Shippment .ние можеме да брод во светот од страна на e Packet / Кина Пост / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС; .plz бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај; .ние ќе се обезбеди следење на број навремено да сте,plz известување Кина Пост не може да track пакет статус во текот на shippment...

1бр Гъби цвете изображение на ноктите пробиване плоча от неръждаема стомана нокти шаблон за печати за нокти маникюр модел инструменти 021-030

BGN 5.00 5.60

Печурки Цвет Слика на Ноктите Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Помине Матрицата за Помине Уметност Марки Нокти Образец АлаткиГОЛЕМИНА : 6.5*12.5 CMСекој има винил поддршка за зголемување на леснотијата на користењеКако да го користите : 1) Отстранување на заштита на филмот2) се Применуваат печат лак на саканиот дизајн3) да се Отстрани вишокот лак со scraper користење на 45º агол4) ги Собереш на дизајн со stamper користење на возен движење5) Печатот на дизајн на вашите нокти со користење на возен движење6) се Применуваат Врвот Палто за подолго траење резултат

50 грама бонбони с цвят на ноктите блясък цветен блясък на прах с зелена светлина дъгата за нокти лак за нокти украса

BGN 15.97

Облик : во правГолемина : 0.1 mmБоја : 6 боиКоличина : 1 ТорбаПакување Тежина : Околу 50grams или 200 грама со Сигурен Полиестер ТорбаИма 50 грама и 200 грама два вида на пакување на располагање, ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Ве молиме љубезно ве молиме ИМАЈТЕ предвид сите на предмети полни со пластични кеси НЕ кутии во слики!!!​Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздухопловната со следење на број! Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети...

12 Листа Nail Art Water Transfer Sticker Black Преводачи Letter Number Love Decals Етикети Wrap Tips Decoration B097-108

BGN 2.00 2.08

12 ВО 1 Ноктите Вода Трансфер Decal Налепници Помине Уметност Цвет ДизајнОПИС 100% сосема нов Тип : 12 ВО 1 (12 листови во 1 Страна) Пакет : 1pcs Големи помине уметност Налепници (12 листови) НАСТАВА 1...

Черен метал нокти фолио, стикери, етикети 3d маникюр декорации инструменти гениален дизайн

BGN 7.00 11.74

Боја : пред црно , назад е бронзени Многу тенка и лесна за употреба на Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн...

Красива и толкова скъпа серия Bow-knot 3D маникюр Foil Decoration най-високо качество за DIY Nail Art Decoration 290060

BGN 4.00 5.78

Материјал : Цинк ЛегураГолемина : Како на сликата шоу.Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage : Помине уметност DIY1.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни email,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.2...

Черни котвата метал дизайн нокти фолио, етикети стикери за декорация на нокти инструменти

BGN 7.00 11.76

Боја : пред црно , назад е бронзени Многу тенка и лесна за употреба на Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн...

20 бр. нов сплав 3D маникюр стикери shell Морска звезда перлата бижута блясък на ноктите с гел инструменти за нокти DIY планински кристал, бижута

BGN 9.00 12.48

ПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)2...

TCT-047 3D ефект 3 мм триъгълна форма 12 цвята блясък комплект за нокти, блясък, пайети Nail Art Decoration Makeup Facepaint направи си САМ

BGN 24.67

TCT047 12 Бои 3 D Ефект 3ММ Триаголник Форма Сјајот Сет За Нокти Сјајот Sequins Помине Уметност Декорација Шминка Facepaint И DIY Украси објект : TCT047 Обликот : Триаголник Size : 3ММ Боја : Како на сликите( 12 Видови Бои ) Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

SS3 25 цвята 3D Nail Art Glass Кристал Не Hotfix Flatback лепило на кристали за направи си САМ Nail Art бижута

BGN 0.91

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

1000шт SS12 3 мм карамфил супер-лъскав висококачествени смоли плоски 3D лак за нокти мобилна красотата САМ декоративни материали N22-3

BGN 1.84

торба торба торба ДОЛАРИ, 1.15 / торба ДОЛАРИ 1.40 / торба торба торбазапочнетекрајниот Производ Карактеристики Нокти, мобилен убавина, лаптоп убавина, огледала, запалки, козметички кутии, MP4, автомобил убавина, се држи автомобилот на логото, дома декорација, позадина разубавувањето, леплива каде да блесне, многу убава мода! Општи помине употреба 2mm или 3мм мал дијамантбазирани, леплива мобилен телефон со 2mm да 4mmбазирани, специјално за да видите лични преференции, големи бисер разубавувањето, мали бисер зглобовите! 【Име на производ】 : Ноктите смола вежба 【Боја】 : Транспарентна AB 【Производ Материјал】 : Акрилик 【Спецификација на Производот】 : 3мм 【Опис】 : Секој пакет од околу 1000pcs, пакувањето е OPP вреќа може да се отвори, ќе се носат и солза во транзит, па ние завиткани колку што е можно, ве молиме клиенти се увери...