• Ново
TCT-047 3D ефект 3 мм триъгълна форма 12 цвята блясък комплект за нокти, блясък, пайети Nail Art Decoration Makeup Facepaint направи си САМ

TCT-047 3D ефект 3 мм триъгълна форма 12 цвята блясък комплект за нокти, блясък, пайети Nail Art Decoration Makeup Facepaint направи си САМ

BGN 24.67
В магазина

Брой продукти

TCT-047 12 Бои 3 D Ефект 3ММ Триаголник Форма Сјајот Сет За Нокти Сјајот Sequins Помине Уметност Декорација Шминка Facepaint И DIY Украси -објект : TCT-047 -Обликот : Триаголник -Size : 3ММ -Боја : Како на сликите( 12 Видови Бои ) -Количина : 1 Торба -Пакување Тежина : Abt. 50g/120g/200g/240g/600g Сигурен Полиестер Торба , 50g/120g/200g/240g/600g во една торба -Забелешка : Сите предмети се одликува со platic кеси НЕ кутии во слики ,ве молиме љубезно се напомене !! Тука се 50g 120g 200g 240g и 600g пет видови на пакување на располагање,ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.
1. Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
2. Големи цел MOQ : 5 KGS (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
3. добредојдовте OEM наредби Царинската Пакување на располагање,Слободни царински Лого.
4. прифати Т/T,Western Union ,Paypal и останатите, ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.Добредојдовте да контактирате со нас. Најдобар квалитет, Најдобра цена,Фабрика директни снабдување . Ајде една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . O(∩_∩) O~
1. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата.
2. Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
3. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака

1. Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail Во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени. Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-50 дена .Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере. Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. За сите купувања на $150 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна
2. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не го купи предмети. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.Но, откако ќе купување ,ние ќе се обидеме да испратите наредби за што ПОБРЗО.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
4. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и понуди најдобра услуга.

Подробности

Тип Елемент:
блясък за нокти
Материал:
Блестящи Пайети
търговска марка:
Бинвон
Номер На Модела:
TCT-047
Брой:
1 чанта
НЕТНО ТЕГЛО:
50 гр/120/200 грама/240 грама/600г
Форма:
триъгълник
Цвят:
12 Вида Цветя
Размер:
3MM
Опаковка:
Найлонови Торбички
Търсене Стая:
TCT-047

Те също купуват с този продукт

SS3 25 цвята 3D Nail Art Glass Кристал Не Hotfix Flatback лепило на кристали за направи си САМ Nail Art бижута

BGN 0.91

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

10шт на Едро 3D прозрачен сплав планински кристал вратовръзка пеперуда нокти филийки направи си САМ украса

BGN 2.00 2.51

Објектот описи : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетГолем за Двете Професионални Помине Специјалист или Помине Уметност УченикТоа се Направи Вашите Нокти да Изгледаат Елеганција и СпецијалниКомпатибилен со Двете Природни и Вештачки Нокти и Лесно да се ПримениИсто така може да се Користи за Декорација на Вашиот Дом, Мобилен Телефон Случај, Покана Картичка, Телото Уметност и др.Инструкции : Може да се користи со лак, УВ гел или акрил нокти, итн.Чистење на површината на ноктите, четка и база на полска, место на ноктитеПакетот Вклучува : Промет на големо со 10pcs Помине Уметност DIY Декорација (лажни нокти совети не се вклучени)

Високо качество на 100 бр./лот 5 мм, 3D обикновена морска звезда формата на злато, сребро цвят металик Nail Art направи си САМ украса 290254

BGN 2.64

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

50 грама бонбони с цвят на ноктите блясък цветен блясък на прах с зелена светлина дъгата за нокти лак за нокти украса

BGN 15.97

Облик : во правГолемина : 0.1 mmБоја : 6 боиКоличина : 1 ТорбаПакување Тежина : Околу 50grams или 200 грама со Сигурен Полиестер ТорбаИма 50 грама и 200 грама два вида на пакување на располагање, ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Ве молиме љубезно ве молиме ИМАЈТЕ предвид сите на предмети полни со пластични кеси НЕ кутии во слики!!!​Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздухопловната со следење на број! Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети...

Перлен, тъмно-розов кристал метален блясък цвят за нокти, блясък за нокти украса грим facepainting лак за нокти, гел

BGN 14.00 14.37

Бисерна Длабоко Розова Кристал Металик сјај Боја за Нокти Сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски помине гел објект : ТЦ J104 Облик : ТРКАЛЕЗНА DOT Големина : 4 Видови Големина(1 MM.2 MM.3ММ.Микс Големина) Боја : Како на слики Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

Холограма на 1 г/скоростна метални Кленови листа форма на ноктите блясък, пайети Лазерна блестка съвети 3D маникюр Deocorations красотата хроматическая

BGN 0.93

Спецификација : Количина : 1 КутијаНето тежина на sequins : Прибл 1g секоја кутија не е во целосна ( ве Молиме овозможи 0.05 g грешка поради прирачник за мерење...

12 Листа Nail Art Water Transfer Sticker Black Преводачи Letter Number Love Decals Етикети Wrap Tips Decoration B097-108

BGN 2.00 2.08

12 ВО 1 Ноктите Вода Трансфер Decal Налепници Помине Уметност Цвет ДизајнОПИС 100% сосема нов Тип : 12 ВО 1 (12 листови во 1 Страна) Пакет : 1pcs Големи помине уметност Налепници (12 листови) НАСТАВА 1...

1бр Гъби цвете изображение на ноктите пробиване плоча от неръждаема стомана нокти шаблон за печати за нокти маникюр модел инструменти 021-030

BGN 5.00 5.60

Печурки Цвет Слика на Ноктите Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Помине Матрицата за Помине Уметност Марки Нокти Образец АлаткиГОЛЕМИНА : 6.5*12.5 CMСекој има винил поддршка за зголемување на леснотијата на користењеКако да го користите : 1) Отстранување на заштита на филмот2) се Применуваат печат лак на саканиот дизајн3) да се Отстрани вишокот лак со scraper користење на 45º агол4) ги Собереш на дизајн со stamper користење на возен движење5) Печатот на дизајн на вашите нокти со користење на возен движење6) се Применуваат Врвот Палто за подолго траење резултат

1 ролка холограма фолио за нокти Лазерна Сребърна цветна холограма хартия полски лепило за нокти изпращане залепваща стикер за Нокти DIY Decal

BGN 1.00 1.95

1 тркалаат Holographic Помине Foils Ласерски Сребро Шарени Holo Хартија полски Лепак Ноктите Трансфер Лепило Налепница DIY Помине DecalУбава DIY се ТРКАЛААТ НАЛЕПНИЦА............Тоа ќе биде различен ефект ако користите различни полски, ви благодаримеОписНов & Висок квалитет.различни стилови availible...

Маникюр Stamper с стъргало и резервен силиконов глава in3different sizes set, Clear Jelly Stamper kit, скандалджия и Стампер

BGN 1.95

Помине Уметност Stamper со Scraper и резервни силикони главата in3different големини поставувате, да ги бришете Желе Stamper комплет, Scraper И StamperЈасно Помине Уметност Желе Stamper, Гребење Поставите 3 Различни големина Stamper со 3 Заменливи Силикони Глави, силициум stamper, Squishy Stamper, Помине Уметност Желе Stamper,Карактеристики : *Погоден за лична и професионална употреба помине уметност* На силиконски глави се мека, лесна за употреба* Отстранлив stamper за лесно чистење, тоа може да се постојано користење* Големина : на голема големина е 3.8 cm (1.50 инчен),средната големина е од 3,5 см (1.38 инчен),малата големина е 2,8 cm (1.10 инчи)Како да го користите : * Првиот : се применува база слој лак на ноктите.* Второ : се применува лак за да ја саканата слика во чинија.* Трето : scrape низ плоча со scraper да се отстрани прекумерна лак.* Четврто : брзо притиснете го stamper на плочата за да ги собереш на дизајн, ве молиме нежно притиснете го stamper кога користите stamper.* Петтиот : печат на сликата на вашиот ноктите со тркалање движење или само притиснете надолу и подигнете веднаш.* Шеста : се применува врвот грб малку и брзо.деталите за секој сајт на сет* 1 x 3.8 cm Stamper, 1 x 5.3 cm * 8.3 cm scraper* 1 х 3.5 см Stamper, 1 x 3.9 cm * 5.9 cm scraper* 1 x 2.8 cm Stamper, 1 x 5.3 cm * 8.3 cm scraper* 1 x 3.8 cm силикони глава* 1 х 3.5 см силикони глава* 1 x 2.8 cm силикони главаПакетот вклучува : 1 PCS stamper1 PCS ScraperЗабелешка : ве Молиме чувајте ги далеку од деца за да се избегне chockingВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

20 бр. нов 3d злато, сребро сплав Морска звезда дизайн на ноктите, планински кристал, шипове самата красота UV-гел на ноктите на аксесоари за украса

BGN 2.00 2.80

20pcs Нова 3d Злато Сребро Алуминиум морска ѕвезда Дизајн на Ноктите Кристал Studs DIY Убавина УВ Гел Ноктите Додатоци за ДекорацијаМатеријал : Метал помине уметност украси Големина : 3мм / 5mm / 7mm Тежина : 1g / еез Дизајн : Креативен шарм и, лесна за користење,само стави капка лепак на декорација потоа се применува на вашите нокти...

Красива и толкова скъпа серия Bow-knot 3D маникюр Foil Decoration най-високо качество за DIY Nail Art Decoration 290060

BGN 4.00 5.78

Материјал : Цинк ЛегураГолемина : Како на сликата шоу.Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage : Помине уметност DIY1.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни email,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.2...

YWK 1 Пакет ретро златни часовници съоръжения шипове 3D САМ маникюр декорации за маникюрного салон

BGN 3.00 4.00

Спецификација : Материјал : Метал Количина : 3g Декорација Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 1 Пакет 3Д Декорација на Ноктите Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Ноктите декорација За на доградба на Акрилни нокти, УВ гел ноктите и Смола ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, Професионална и домашна употреба исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн...

1 лист мода перо форма на 3D маникюр вода стикер стикери за декорация на нокти

BGN 0.83

11230 Поврзани Со Спецификации : Декорација на вашите нокти со 3Д нокти налепници.Погодна за двете професионални или домашна употреба.Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите!Тип : Помине Уметност НалепницаТема : УбавинаКоличина : 1 ЛистСтил : МодаМодели : ПердувМатеријал : Вода Decal НалепнициКарактеристики : Пердув Дизајн, Помине Уметност Decal, DIY Совети, Алатки за УбавинаЗабелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Пакетот Вклучува : 1 Лист Помине Уметност Налепници