• Ново
1бр стомана нокти пробиване плоча кръг на пръстови отпечатъци дизайн инструменти за нокти DIY аксесоари фолио за красота Star модел Mezerdoo6

1бр стомана нокти пробиване плоча кръг на пръстови отпечатъци дизайн инструменти за нокти DIY аксесоари фолио за красота Star модел Mezerdoo6

BGN 3.00
BGN 3.07
-2 %
В магазина

Брой продукти


1 Pcs Челик Помине Печат Плочи Круг Отпечаток Дизајн Алатки Помине Уметност DIY Додатоци Foils Убавина Ѕвезда Шема Mezerdoo6
Функција :
Ноктите печат плоча професионална Помине Уметност Подарок за вас или вашата девојка Најдобри контрола на квалитетот за да се обезбеди висок квалитет на производите кои ги нуди широка видови на корисниците да се доживее професионални помине уметност во разумна цена Фантастичен и супер светол нокти за вас. Нема повеќе несовршена површината.
Состојба : Нова
Материјал : Челик
Дијаметар : Прибл. 12cm*6cm
Употреба :
1. Се применуваат база на грб или редовни лак на ноктите
2. Се применуваат konad специјален лак за да ја саканата слика во чинија
3. Scrape низ плоча со scraper да се отстрани прекумерна полски
4. Брзо притиснете го stamper на плочата за да ги собереш на дизајн
5. Печат на сликата на вашиот ноктите со gentel возен движење или само притиснете надолу и подигнете веднаш
6. За траен носат, се применуваат врвот грб малку и брзо
Модел : Чипка Лак Јазол /Star/Цвеќиња Дизајн , повеќе детали се прикажани како слики
PLS се НАПОМЕНЕ дека поради светлосни ефекти, се следи светлината/ contrass прилагодувања за ект, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект!
Пакет Се Вклучени :
1 X Помине Печат Плочи
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
1. Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. 2. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. 3. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. 4. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Подробности

търговска марка:
Мезерду
Тип Шаблон:
Пробиване
Номер На Модела:
Модел
Материал:
неръждаема стомана
Тегло:
30g
Размер:
12.0*6.0cm
Брой:
Готварска печка на изображения 1 КОМПЮТЪР
Тип Елемент:
Модел
Тип Елемент:
Модел
Тип Шаблон:
щамповане на ноктите
Размер:
12.0*6.0cm
печат за нокти арт:
печат лак за нокти изкуство
Състоянието На Продукта:
Ноктите Печат Печат Плоча На Ноктите Аксесоари
използвайте с:
Лак За Нокти & Штемпелевать Инструменти
Модел:
плоча за пробиване на ноктите
Дизайн:
Високи токчета / кръг / дизайн на пръстови отпечатъци
Описание на продукта:
штемпельная плоча нийл арт
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

50 см Реколта пънк стил 3D маникюр верига шипове приказно окачване за нокти, декорация на нокти, аксесоари за ретро

BGN 1.00 1.55

50cm Гроздобер Панк стил 3 D Помине Уметност Синџири Studs Поставен Помине Шарм Декорација на Нокти Accessoires РетроСпецификација : Материјал : Метал Должина : 50cm Шема : 3pattern опции како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 Pc Помине Уметност Синџири Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на декорација на Ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз ноктите Печат со јасна topcoatПлаќање & Превозот1...

KADS New Trend Creative Припокриват Square Nail Design Transfer Decals Water Stickers Нокти маникюр декорации инструменти

BGN 2.00 2.64

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина : 8.5 cm*13.0 cmПакет Содржина : 1 PC Помине НалепницаКако да го користите : 1.Чистење на вашите нокти прво2.Изберете нокти налепници ви се допаѓа3.Намалување на дизајн ви се сакате и се потопува во вода за неколку секунди4.Користење на пинцети вода трансфер во саканата позиција на вашите нокти5.Се применуваат врвот палто за најдобар резултат

SS3 25 цвята 3D Nail Art Glass Кристал Не Hotfix Flatback лепило на кристали за направи си САМ Nail Art бижута

BGN 0.91

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2...

Маникюр Stamper с стъргало и резервен силиконов глава in3different sizes set, Clear Jelly Stamper kit, скандалджия и Стампер

BGN 1.95

Помине Уметност Stamper со Scraper и резервни силикони главата in3different големини поставувате, да ги бришете Желе Stamper комплет, Scraper И StamperЈасно Помине Уметност Желе Stamper, Гребење Поставите 3 Различни големина Stamper со 3 Заменливи Силикони Глави, силициум stamper, Squishy Stamper, Помине Уметност Желе Stamper,Карактеристики : *Погоден за лична и професионална употреба помине уметност* На силиконски глави се мека, лесна за употреба* Отстранлив stamper за лесно чистење, тоа може да се постојано користење* Големина : на голема големина е 3.8 cm (1.50 инчен),средната големина е од 3,5 см (1.38 инчен),малата големина е 2,8 cm (1.10 инчи)Како да го користите : * Првиот : се применува база слој лак на ноктите.* Второ : се применува лак за да ја саканата слика во чинија.* Трето : scrape низ плоча со scraper да се отстрани прекумерна лак.* Четврто : брзо притиснете го stamper на плочата за да ги собереш на дизајн, ве молиме нежно притиснете го stamper кога користите stamper.* Петтиот : печат на сликата на вашиот ноктите со тркалање движење или само притиснете надолу и подигнете веднаш.* Шеста : се применува врвот грб малку и брзо.деталите за секој сајт на сет* 1 x 3.8 cm Stamper, 1 x 5.3 cm * 8.3 cm scraper* 1 х 3.5 см Stamper, 1 x 3.9 cm * 5.9 cm scraper* 1 x 2.8 cm Stamper, 1 x 5.3 cm * 8.3 cm scraper* 1 x 3.8 cm силикони глава* 1 х 3.5 см силикони глава* 1 x 2.8 cm силикони главаПакетот вклучува : 1 PCS stamper1 PCS ScraperЗабелешка : ве Молиме чувајте ги далеку од деца за да се избегне chockingВажни Забелешки : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Внимание : ова превозот начин е без следење на број ...

1 кутия MTSSII плоско дъно Кристал планински кристал, цветни смесени размери САМ маникюр, маникюр декорации

BGN 1.00 1.31

Спецификација : Материјал : АкриликБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Кутија Рамен Дното КристалФункција : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се применуваат на природни или вештачки ноктиЧистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и ставете ја на ноктитеИсто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.

50 грама бонбони с цвят на ноктите блясък цветен блясък на прах с зелена светлина дъгата за нокти лак за нокти украса

BGN 15.97

Облик : во правГолемина : 0.1 mmБоја : 6 боиКоличина : 1 ТорбаПакување Тежина : Околу 50grams или 200 грама со Сигурен Полиестер ТорбаИма 50 грама и 200 грама два вида на пакување на располагање, ве молиме да се избере вистинскиот ви треба.Ве молиме љубезно ве молиме ИМАЈТЕ предвид сите на предмети полни со пластични кеси НЕ кутии во слики!!!​Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздухопловната со следење на број! Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети...

Коледна холограма фолио за нокти Коледа Unicorn Dreamcatcher геометричен маникюр Transfer стикер маникюр съвети украса 4*100 см

BGN 2.00 2.38

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4100cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 Тркалаат Помине ФолијаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Може да се користи за УВ ноктитеПомине Уметност Foils создаде совршен "мешани метали" заврши за било полски боја.(Темен лак е подобро)Ноктите Фолија може да се отстрани лесно со лак сменаКако да го користите : 1...

1000шт SS12 3 мм карамфил супер-лъскав висококачествени смоли плоски 3D лак за нокти мобилна красотата САМ декоративни материали N22-3

BGN 1.84

торба торба торба ДОЛАРИ, 1.15 / торба ДОЛАРИ 1.40 / торба торба торбазапочнетекрајниот Производ Карактеристики Нокти, мобилен убавина, лаптоп убавина, огледала, запалки, козметички кутии, MP4, автомобил убавина, се држи автомобилот на логото, дома декорација, позадина разубавувањето, леплива каде да блесне, многу убава мода! Општи помине употреба 2mm или 3мм мал дијамантбазирани, леплива мобилен телефон со 2mm да 4mmбазирани, специјално за да видите лични преференции, големи бисер разубавувањето, мали бисер зглобовите! 【Име на производ】 : Ноктите смола вежба 【Боја】 : Транспарентна AB 【Производ Материјал】 : Акрилик 【Спецификација на Производот】 : 3мм 【Опис】 : Секој пакет од околу 1000pcs, пакувањето е OPP вреќа може да се отвори, ќе се носат и солза во транзит, па ние завиткани колку што е можно, ве молиме клиенти се увери...

20 бр. нов сплав 3D маникюр стикери shell Морска звезда перлата бижута блясък на ноктите с гел инструменти за нокти DIY планински кристал, бижута

BGN 9.00 12.48

ПредКупи Известувања : 1 plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)2...

TCJ102 Pearlescent Light Rose Crystal Металик блясъкът варира Color for Нокти Glitter nail art decorations makeup facepainting Nail gel

BGN 14.00 14.37

TCJ102 Бисерна Светло Роза Кристал Металик сјај Боја за Нокти Сјајот помине уметност украси шминка facepainting помине гел објект : ТЦ J102 Облик : ТРКАЛЕЗНА DOT Големина : 4 Видови Големина(1 MM.2 MM.3ММ.Микс Големина) Боја : Како на слики Количина : 1 Торба Пакување Тежина : Abt...

Черен метал нокти фолио, стикери, етикети 3d маникюр декорации инструменти гениален дизайн

BGN 7.00 11.74

Боја : пред црно , назад е бронзени Многу тенка и лесна за употреба на Погоден за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн...

20 бр. нов 3d злато, сребро сплав Морска звезда дизайн на ноктите, планински кристал, шипове самата красота UV-гел на ноктите на аксесоари за украса

BGN 2.00 2.80

20pcs Нова 3d Злато Сребро Алуминиум морска ѕвезда Дизајн на Ноктите Кристал Studs DIY Убавина УВ Гел Ноктите Додатоци за ДекорацијаМатеријал : Метал помине уметност украси Големина : 3мм / 5mm / 7mm Тежина : 1g / еез Дизајн : Креативен шарм и, лесна за користење,само стави капка лепак на декорација потоа се применува на вашите нокти...

11 ОПАКОВКИ/ЛОТ UPRETTEGO МАНИКЮР BEAUTY WATER DECAL SLIDER НОКТИ STICKER FLOWER PANDA BAMBOO AZALEA BIRD FEATHER BLE212-222

BGN 1.00 2.54

[DESCRIPTION]ГОЛЕМИНА : 6.3 X5.3 CM ЗА СЕКОЈ ЛИСТКОЛИЧИНА : 11 ЛИСТОВИ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦАПАКЕТ : НЕМА ПАКЕТКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : [ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.[ПРЕВОЗОТ]Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 2045 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : 1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку Email пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.[КАПКА ПРЕВОЗОТ]* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас