• Ново
Гореща Продажба Карта На Света Пяна Земното Кълбо Ръка Китката Упражнение Стреса Стиснете Леко Пенопластовый Топка Аутизъм Облекчение Настроението Здрави Играчк

Гореща Продажба Карта На Света Пяна Земното Кълбо Ръка Китката Упражнение Стреса Стиснете Леко Пенопластовый Топка Аутизъм Облекчение Настроението Здрави Играчк

BGN 1.00
BGN 1.31
-24 %
В магазина

Брой продукти


H01 : дијаметар 7,6 cm, H02 : дијаметар 10cm
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа?s trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани за Жените?s и Дете?s Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Купи Со Доверба!
Сервис И Повратни Информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Подробности

Цвят:
76 мм, 100мм
търговска марка:
дискаунтех
Материал:
PU
Батерия:
no
Размери:
76 мм
Възрастова Група:
> 3 години
Номер На Серия Mfg:
Играчка
Номер На Модела:
C49TT0006544
Пол:
Унисекс
Тема:
Кино и телевизия
Предупреждение:
Антистрессовое Средство За Облекчаване На Лицето
Размер:
60mm;76mm
Тегло:
23g;27g
Функция 1:
Твърди меки топчета
Функция 2:
Карта на света, образователни играчки
функция 3:
Анти-Стрес Играчка За Облекчаване На Лицето
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.04kg (0.09lb.)
Размер На Опаковката:
10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

Те също купуват с този продукт

Пластмасов скелет на Хелоуин 1 торба кости 28ШТ симулация на човешки кости на ужасите играчки Хелоуин подпори духове къща декорация

BGN 41.58

Ноќта на вештерките Скелет 1 Торба на Коските 28 PCS Симулација на Човечки Коски Хорор играчки Гонет Куќа Бегство Хорор реквизити ДекорацииИме на производ : 28pieces живот големина пластични скелет коскиМатеријал : ABS пластикаголемина на : Производ Големина : живот големинаПакување големина : 17.5 x 23.5 х 41 смБоја : Оригинални КоскаПакување : картонУпотреба : бар, кафе бар, гонет куќа, сали, училишта, поставување на објекти, итнфункција : 1,ноќта на вештерките украсување идеи за живот со совршен ноќта на Вештерките држач за вашиот гонет куќата.2,лесно да се постави, оваа Торба На Коските ќе му овозможи на вашето ноќта на Вештерките дома декор со стравови сте жедни.3,овој висок Пластични Скелет има поврзувани рацете и нозете и насмеан череп подобро за spook трикилиtreaters.4,assembles во секунди и disassembles за компактен складирање.1 x пластични скелет коски сет

Плюшено Паяк На Хелоуин Разчита На Партията Бар, Закрит И Открит Украса Паяк Смешно

BGN 2.00 3.54

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Секој пакет содржи 1 spider голем плус на секое ноќта на Вештерките партија Совршен за masquerades, топки, костимот партии, carnivals, Mardi Gras и уште повеќе ја Прави партијата многу кул Карактеристики : Материјал : Кадифен Димензии : 30cm Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради различни серија, шарени spider има различна боја Пакетот вклучува : 1 X Кадифен Spider

Гореща 2017 8x7cm Red Visual Magic Growing Paper Любовта Tree Magical Grow Любовни Сърце Christmas Trees Kids Science Toys For Children

BGN 10.00 11.50

Бесплатен Превозот i Wish Топла Нови 2017 80x70mm Црвено Визуелна Магија Расте Хартија Љубов Дрво Магичен Расте Љубов Срцето Новогодишни Елки Деца Наука Играчки За Деца 1 PCSПроизвод големина : Висина 3.15 x Ширина инчен 2.76Пакување : Блистер КутијаПакување големина : 4.34 x 3.94 x 0.79 инченТочка Бр...

Футболен Фен Футболни Фенове На Мач Фестивал Перука На Карнавалните Костюми Топката Шапки Mohawk Хелоуин Срешете Косата Бар Забавна Идея Reliance

BGN 11.00 11.52

Стоковните материјал : Квалитет на Влакно на КосатаСостојба : 100% НОВИГолемина на : слободен големинаРеферентни информацииЦена : Оваа цена е за 1 парчеБоја : како на сликата покажуваДоаѓаат со мало перниче & добро заштита.Парцела со internation следење, Тоа ќе биде побрзо и побезбедно.Убав подарок за навивачите, не пропуштајте

Новост вълшебни 3D пъзели Лабиринт Вълшебна кутия Лабиринт на търкаляне 3D декомпрессионные играчки логическа игра за деца и възрастни

BGN 7.98

Новина Магичен 3 D Загатки Магијата Лавиринт Кутија Лавиринтот Возен 3 D Декомпресија Играчки Загатка Игра За Деца и Возрасни Големи Идеи за Некој Пак евтини Божиќ или роденденски подарок идеи во нешто возбудливо и интригантна...

3шт 2017 нови горещи реакционни играчки превключвател ръчно акробатично декомпрессионный концентрат играчка забавни играчки за партита не се ограничава възрастта

BGN 11.00 12.64

Производ големина : висок 9.5 см, со дијаметар : 2.5 cm Пакување големина : 11.2*4.2*2.7 cm Производ тежина : нето тежина 31 G, вклучувајќи пакување 39 G Материјал : бука Производ површина : спреј бои Основно игра : Средно игра : Кога ќе започне, можете само да им помогнам на тоа нежно со вашата дланка Средно игра : Со крајот на возен род и флип и назад од лево кон десно контрола е лебди над задниот дел од раката Употреба тркалање стап да им помогнам на превртам друг превртување на стап и фати тоа во друга насока Двете раце за контрола 2 рол бар тркалање во 2 quadrilateral брзини Напредни игра : над акција, игра ќе се практикува, Природно сакате да се обиде да биде повеќе тешко да се оди, Една рака контрола, 3 превртување прачки во редови, превртување на Една рака контрола, 5 превртување прачки во редови, превртување

Направи си САМ Забавни мека пластмаса слама смешни очила детски творчески карикатура на глупавите очила сламени играчки, консумация на шега тръба съдове за пиене

BGN 1.00 1.90

Количина : 1 * Пиење Очила Флексибилна цевка пиење очила очила се направени од долго парче флексибилни цевки Едноставно ги стави на, внесете краток крајот во устата и на долго и на крајот во вашиот пијалок Види пијалок се вртат низ слама и околу очите со секоја голтка Голема забава за пиење ве Молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки...

16*4.5 см смешно вентилационни дълги врата пиле писклив пилешка звук Преса наперен равенства играчка бебе детски играчки детски играчки

BGN 6.24

100% Сосема нов и висок квалитетКога ќе се во лошо расположение или имаат голем притисок, што може да цедење или притиснете го петел.Тоа ќе емитираат звукТоа може да ви донесе големо задоволствоТоа е многу интересно за вас да се игра тоаОваа симпатична миленичиња пилешко може да биде совршен подарок за вашите деца и пријателиБои : ЖолтаМатеријал : ПластикаДолжина : 16*4.5 cmПакет : 1x Shrilling ПилешкоЗа вашето Задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ако одберете бесплатен превозот,Ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина...

Светещи в тъмното череп Прилеп Паяк пръстени лот от 12 разнообразни модел пластмасови аксесоари за Хелоуин партита Пината играчка cosplay грим

BGN 7.98

12 Стилови избрани светат во темница прстен, треба да ја апсорбира светлината пред да светат во темнина...

Детски комплекти, играчки за баня жълто променящия се многоцветен led лампа мига патица играчка E2shopping M09

BGN 3.00 4.11

Бебе Колекции Бања Играчка Жолта Менување на Мулти Боја LED Светилка Светло Трепка Патка Играчка E2shopping M09 Опис : Совршен бања играчка за двете деца и возрасни!Додадете funs да бања време!Вода за да се активира : се пали автоматски кога ставање во водаДопир контрола : исто така, може да light it up со допирање на базаОсветлување ефект : авто боја се менува, светкави beatifullyЗаштеда на енергија : автоматски исклучи кога излезе од водата за 20 секундиПатка боја : жолтаОсветлување бои : multicolorПакетот Вклучува : 1x Бања Патка Играчка

HT00640 лешояд пръст скейтборд + отвертка случаен модел

BGN 3.98

Сосема нов и висок квалитет на Боја : multicolor Големина : околу 99 x 29 x 25 mm Сосема нов и висок квалитетБоја : multicolorГолемина : околу 99 x 29 x 25 mmМатеријал : цинк легураБоја : случајниПакет Се Вклучени : 1 x Прст скејтборд1 x Замена налепница1 x ШрафцигерAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Слънчевата Енергия Е Енергията На Мини Детска Играчка Кола Смешно Състезателни Състезател Образователен Притурка Високо Качество

BGN 3.00 3.38

Соларна Енергија Енергија Мини Деца Играчка Автомобил Смешно Трки Racer Образовни Gadget Висок Квалитет на многу неверојатни автомобил, кога сонцето сјае врз соларен панел , панел прави електрична енергија која се врти моторот и тркалата...

TOFOCO нов Rainbow Топка гроздов вода балон Преса Squishy Anti Stress Relief Face Reliever подарък вицове, смешни играчки

BGN 6.00 6.03

Специфики : Име : нови виновата лоза топкаМатеријал : TPRСпецификација : Како слика покажува Боја : Испраќаат по случаенПакет се вклучени : 1 Парче Грозје Топка (Боја по случаен)

High End Хелоуин Decorations Светия Прилеп Scary Toys Индукция Забавни Подаръци Шега Електрически High End Хелоуин Decorations 73

BGN 39.00 76.13

Име на производ : се искачи на духот Производ извор : ноќ на Вештерките Производ материјал : пластични Забелешка : не се вклучени батерии Ова е многу интересна, хорор, страшно, ноќта на Вештерките декорација од суштинско значење материјали и играчки, 3 AA1.5 V батеријата инсталиран...

Гореща разпродажба антистрессовое средство за облекчаване на лицето Grapeball аутизъм настроение Преса Relief здравословен Funn два размера

BGN 2.00 3.04

Топла Продажба Анти Стрес се Соочуваат со Знаците Grapeball Аутизам Расположение Стискаш Олеснување Здрава Funn две големинаОпис : Состојба : Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : полиетиленБоја : Црвен Портокал Зелена Сина (Испрати во случаен избор)Димензии : Дијаметар : S големина 5cm / 1.95" (1cm=0.39 инчен) големина L 6.5 см / 2.53"пакетот вклучува : 1pc ТопкаAnswer : ___________________________ Note : 1 Ова грозје топката може да се ублажат сите видови на стрес.2 Стискаш неговото тело, тоа ќе се претвори во грозје3 Многу добра порака притисок на апаратот за канцеларија или дома...

KUSO кукла Хелоуин Thriller Night electric plush кукла Sounding lighting toy skull светия play guitar подаръци за рожден ден

BGN 29.00 36.82

KUSO кукла ноќта на Вештерките Трилер Ноќ електрични кадифен кукла се Огласува осветлување играчка черепот дух игра гитара роденден подароци опис на Производот Точка име : Игра гитара дух Големина : 20*12*28cm Тежина : околу 440 грама Пакување : OPP Материјал : висок квалитет на кадифен Функција : пресврт на телото, направи звук, испрати светло Режим на работа : копче за контрола (види видео) ве Молиме цел според боја и стил ви се допаѓа, ве Молиме да ги доставите на примачот име и презиме и ви посакувам пријатен шопинг! Бидете внимателни: Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики...

15 цвята електронен нажежен стик бар парти концерт за рождения Ден на фестивала на Детски играчки

BGN 9.18

СпецификацијаМатеријал : Пластични+Електронски компонентиБоја : БелаМоќност : Пратката 1.Глобалната испорака.(освен во некои земји и APO / FPO) 2.Потврди за плаќање во времето по цел на обработка...

8шт клипове shell игли за WLtoys L959-66 car RC L959

BGN 2.00 2.54

Сосема нов и висок квалитет на Безбедно произведува Сосема нов и висок квалитетСигурно го произведуваИме на производ : тело КлиповиУпотреба : WLtoys L959 РК автомобил резервни делови8 x Клипови на автомобил школкаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

Мигаща Светлина Нагоре Бодлив Високи Скачащи Топки Новост Докосване На Топката Таралеж M09

BGN 2.00 2.61

Трепкачко Светло До Spikey Висока Бие Топки Новина Сензорни Еж Топката M09 Опис : 100% Сосема Нов.Материјалот е nontoxic TPR.Тоа може да се стави на мултиобоени LED insaide на puffer топката да flash, необично во темница.Погоден за деца на возраст над 3year е стар(не се препорачува за деца под 3).Движење активирате LED светло...

Слънчевата енергия multiped насекомото, насекомото грешка на обучение играчка, подарък с високо качество

BGN 3.68

Смешни Соларни multiped инсекти Напојува од страна на сончева светлина, без батерија е потребно, енергијазаштеда на енергија и еколошкипријателски...

2 x мини скейтборд играчки пръст дъска момче деца детски подаръци

BGN 6.48

Стабилна дек е совршен за почетници Палубата Материјал : Пластични Стил : Еден да стане warped плоча, Погоден за деца стабилна дек е совршен за почетнициДек Материјал : ПластикаСтил : Еден да стане warped плочаПогоден за децаPacakge Вклучуваат : 2 * Мини Играчка Скејтборд(испратите Случајно, батерија вклучени во играчка за себе)4 * Макара2 * Завртки1 * ШрафцигерСкејтборд Димензии : 9.5 x 2,2 см / 3.7 * 0.9"(L x W)Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.