• Ново
Професионални Деца Латински Мрежести Чорапи Възрастни Секси Салса, Самба Танго Танцови Чорапогащи Чорапогащи За Момичета

Професионални Деца Латински Мрежести Чорапи Възрастни Секси Салса, Самба Танго Танцови Чорапогащи Чорапогащи За Момичета

BGN 11.87
В магазина

Брой продукти


Професионални Деца Латинска Нето Чорапи Возрасни Секси Фудбалскиот Самба Танго Pantyhose Танц Хулахопки За Девојки
Секоја Девојка е дијамант , Танцување од Младите! ^ _ ^
Тип на производ : латинска Танц Чорапи Материјали : Најлон+Spandex Возраст : Децата и Возрасните се Однесуваат на големината на табелата
Answer : ___________________________ Note :
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема големина кога ставање на наредби(ако вашата бројка е plumpy)
Можете да изберете една големина поголема ако не сте сосема сигурни за големината на табелата
детали за производот
Зошто да изберете нас :
1.Нашата фабрика имаме 15 години искуство на dancewear и танц чевли.
2.Ние имаме КК тим за контрола на квалитет добро.
3.Имаме силна производство способност со неколку производство продавници и линии за производство.
4.Нашите дизајн,производство,продажба услуга во комбинација во една.
5.Нашите продукции,постојат околу 80% тешки енергија во сите на светот.
6.Имаме многу години директно искуство во увоз и извоз трговија.
7.Висок квалитет и добра услуга.
8.Имаме најдобрите по-продажба на услуги.
9.OEM прифатени. 10.Совршена изведба со строга контрола на квалитетот на системот Клиенти Шоу
Компанијата Преглед

Подробности

Размер:
S, M, L
Танц Тип:
Латински
търговска марка:
дневен танц
Материал:
Ликра, Найлон
Пол:
Момичета
Номер На Модела:
KW6059
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер

Те също купуват с този продукт

Професионален Новият Египетски Танц На Корема Облекло Комплект Мъниста Сутиен B / C Купа Вълна Пола Египет Жените Танц На Корема Костюми

BGN 87.68

Големина на Табелата ( единица : cm) Градник Големина Големина на ЕУ Големина велика БРИТАНИЈА Големина на Градите Биста Флуктуација Биста Јазот Првенство Големина S 75 C 34 C 72.5 77.5 cm 90cm 12.5 15cm C M 80 C 36 C 77.5 82.5 cm 95cm 12.5 15cm C L 85 C 38 C 82.5 87.5 cm 100cm 12.5 15cm В Појас за Должина S 80 85cm M 80 85cm L 85 90cm Здолниште Големина (one size) Должина : 95cm Половината : 68 118cm Колковите : 90 120cm Што 's во пакет?2 парчиња Сет : 1 x градник, 1 x појас3 парчиња Сет : 1 x градник, 1 x појас, 1 x здолништеАко треба да се купи половина бисер чевли, ве молиме кажете ни во коментарите со големина што ви треба!

Професионално ръчно изработени сутиена топ + колан+Коприна дълга пола+воал момичета денс костюм за жени танц на корема изпълнението на облекло

BGN 364.62

Жените стомак танц сет : 4 Pcs / set : градник*1 здолниште*1 појас*1 рака превез*1Материјали : свилаГолемина : Сопствен стил.ве молиме испратете ја вашата Висина,тежина,градник големина,градите,половината и колковите на продавачот,благодарам многу!1 инч=2.54 смЗа сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување...

конфигуриране на конкурс по състезателни танци рокли валс планински кристал бална рокля конкурс по състезателни танци рокли черен бял

BGN 640.00 736.00

Пред да нарачате, ве молиме прочитајте informaiton подолу,1,ве Молиме да ми кажете вашето рамо, хип, биста, половината, должината на фустанот,тежина,висина,рака обемот, вратот обемот,обемот, ние ќе се прилагодите според вашиот големината на телото.2, објектот не вклучуваат headflower и earring како на сликата,нашата дизајнерка ќе дизајнира нов еден како подарок за вас.3, процесите на донесување на овој фустан е многу строга, таа ги зема околу 1015 дена да се направи.

Момичета бродерия Китайски народен танц костюми зелен/червен деца фен Янко класически танц сценичното представяне на облекло

BGN 38.00 47.68

вклучува : врвот + панталониТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експресВе молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеако пратката може да се ' t пристигнат на време ...

Продажба на едро 1 бр десни фенове+1 бр ляво феновете 5 размера*0.9 m (ХХ*35), ръчно рисувани танц на корема Коприна фен на завесата,

BGN 33.00 33.44

Цената е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24" * 35.43")M 150cm *90 см (59.05" * 35.43")L 180 CM *90 см (70.86" * 35.43")XL 230 CM *90 см (90.55" * 35.43")XXL 280 CM *90 см (110.24" * 35.43")(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !

Нов стил латински танц, костюми, секси старши ликра ръкави латински танц рокля за жените латински танц конкурс рокли S-4XL

BGN 219.01

За латинска танц облечи : Ткаенини : дијамант+spandex Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL (фустан може да бидат слободни да нарачате, ве молиме контактирајте го продавачот и да се обезбеди конкретни биста,хип, половината,рамо и висина.) број : F115За материјал за кожата? На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа...

дизайн истински коприна танц на корема завесата, евтини танцови воали, полукръгли завесата на едро 250*114 cm бял тюркоаз, синьо

BGN 31.84

2016 година дизајн 100% реално свила стомак танц превез, евтини танц превези, semicercle превезот на големо 250*114cm Бела Сина, ТиркизнаНови тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големини Боја : како на сликата show (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4"x44.8"инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3"x44.8"инчи(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга

Момичета памук дълги ръкави, балет, танц гимнастика бански с шифоновой завязанной пола облекло за сценичното представяне на класически дрехи

BGN 14.00 20.90

Сет Вклучуваат : 1 Pc Балет Леотар, 1 Pc Врзани ЗдолништеСостојба : Нова со ознакаМатеријал : Полиестер, Памук, ChiffonКарактеристики : Балет облека е изработена од полиестер, памук и chiffon материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Долги ракави, круг деколте, потабсорбента памук леотар, меки и удобни за носење.Одделени chiffon износени здолниште, лента може да биде поврзано со лак, за да заврши околу половината...

Момичета Пайети Бродерия Китайски Народен Танц Костюми Канфу Танц За Деца Фен Янко Класически Танц Сценичното Изпълнение На Облекло

BGN 44.00 67.68

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,За да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеАко не го направите тоа ние не презема никаква одговорностЗа било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!Големина на Табела (Азија Големина ) / Единица (CM)Големина(cm) / ЕтикетатаСе препорачува висинаS110М120L130XL140XXL150Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .Како различни мерни методи ...

Фигурно пързаляне рокля за момичета доброто нови маркови конькобежные рокли за състезания индивидуални DR3912

BGN 358.00 376.80

уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани...

Изпълнението на Belly Dancer облекло 4шт облекло мъниста сутиен, пискюл колан рибя опашка пола с огърлица на денс костюм злато

BGN 116.48

Големина на Табелата ( единица : cm) Градник Големина Големина на ЕУ Големина велика БРИТАНИЈА Големина на Градите Биста Флуктуација Биста Јазот Првенство Големина S 75 C 34 C 72.5 77.5 cm 90cm 12.5 15cm C M 80 C 36 C 77.5 82.5 cm 95cm 12.5 15cm C L 85 C 38 C 82.5 87.5 cm 100cm 12.5 15cm В Појас за Должина S 80 85cm M 80 85cm L 85 90cm Здолниште Големина (one size) Должина : 92cm Половината : 70 102cm Колковите : 90 120cm Што 's во пакет? 4 компјутери set : 1 x градник, 1 x појас, 1 x здолниште, 1 x ѓердан

Нова мода деца уличен танц хип-хоп дрехи момчета и момичета Джаз танцови костюми топ и къси изпълнения на дрехи за деца

BGN 32.00 48.80

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,За да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеАко не го направите тоа ние не презема никаква одговорностЗа било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!Големина на Табела (Азија Големина ) / Единица (CM)Големина(cm) / ЕтикетатаСе препорачува висинаXS110S120М130L140XL150XXL160Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .Како различни мерни методи ...

Високо Качество На Дантела Черно, Без Ръкави Танц Бански Лейси Пола, Комплект За Момиче Децата Балет Танцови

BGN 17.00 17.97

Висок Степен На Црна Чипка Ракави Танц Леотар Чипка Здолниште Поставите Девојки Деца Деца Балет DancewearГолемината На Табелата За Врвот ЛеотарГолемина Должина Биста Одговара ВисинаL 49cm 52cm 95105cmXL 51cm 55cm 105115m2 XL 53cm 58cm 115125cm3 XL 55cm 61cm 125135cm4 XL 57cm 64cm 135145cm5 XL 60cm 68cm 145155cm6 XL 63cm 72cm 155165cmГолемината на Табелата За Чипка Здолниште(половината се водат )Големина Должина половината се Вклопуваат ВисинаS 30cm 46cm 95135cmL 34cm 52cm 135165cmТоп Леотар Големина L XL 2 XL 3 XL Со S Здолниште;Топ Леотар Големина 4 XL 5 XL 6 XL Со L ЗдолништеAnswer : ___________________________ Note : 1inch=2.54 смОзнака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина.Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разликаБидејќи на различни мерни методи, може да се 13cm од дозволената спектар грешка.ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема големина кога ставање на наредби(ако вашата бројка е plumpy)Објектот Вклучува : поставено : 1*Леотар и 1*здолниште ;1*Леотар

безплатна доставка на окото танк танц, секси чорапогащи жени балет, танц тренировочная облекло възрастен ликра балет танцови момичета ML6017

BGN 28.64

НИ 16.99 / парче НАС 21.99 / парче НАС 18.99 / парче НАС 16.99 / парче НАС 16.99 / парче НАС 15.99 / парче НАС 14.99 / парче НАС 23.99 / парче НАС 19.99 / парче НАС 21.99 / парчеОписи бесплатен превозот мрежа резервоарот секси танц леотар жените балет танц обука облека возрасни spandex балет dancewear девојки ML6017 Мет lycra(84.5%Poyester 15.5% lycra)...

Полукръг коприна подпори сценичното представяне 1 чифт Копринени завеси танц наклон цвят с дървени пръчки танц на корема воал Крила

BGN 9.89

Превези со стапчиња : Превези без стапчиња : Стапови Материјал : Нерѓосувачки челикСтап должина : 100 cmТрговија на големо цена е прифатлива, ве молиме контактирајте не директно, ви благодарам.

Танц на корема практика облекло лятото на 2017 нов практика рокля на ресни пола лято секси ръкави прашка костюм 4 цвята

BGN 49.00 52.48

Стомакот танц пракса облека летото 2017 нова пракса фустан реси здолниште лето секси ракави прашка костим 4 боиГолемината на врвот и здолниште може да се прилагоди!Забелешка : горенаведените големина за рачно мерење,грешка помеѓу 13 см е нормален феномен.

Мода Мода певица, танцьори костюм dj костюми облекло

BGN 128.00

Повеќе За ПроизводотСАД $ 87.9 / ЦенаСАД $ 139.8 / ЦенаСАД $ 88.6 / ЦенаСАД $ 136 / ЦенаСАД $ 133.6 / ЦенаЦенаСАД $ 69.23 / ЦенаСАД $ 58 / ЦенаСАД $ 98 / ЦенаСАД $ 74 / ЦенаСАД $ 75 / ЦенаСАД $ 120 / Цена детали за производотОваа облека е еластична ткаенинаСоопштение : Азија Кинески облека големина е помала од сад и Европската облека големина, се препорачува да се избере големи дворови.Ако се купи облека пријател сакате да изберете повеќе соодветни за вашата големина, па ве молиме оставете порака на вашата висина, тежина, половината обемот, хип обемот, градите турнеја.Ние ќе ви помогне да го изберат правото големина.за превозотАко сакате да ја прими стоката во краток период на време, за да испратите што Курирска служба, ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да платат дополнителна такса.Ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.EMS 7 до 10 дена DHL 3 до 7 дена

Детски рокли за по ски-доброто нови маркови рокли за каране на кънки за състезания DR4125

BGN 648.00 682.08

уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани.уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани...

Мъжки сверкающая пайети риза Риза сценичното представяне на дрехи за танц гала концерт на хор ризи

BGN 21.00 23.98

Детални Функција : 100% сосема нов, со ознака, пакување со opp вреќаБоја : како на сликата шоуКоличина : 1 BUC кошулаГолемина Информации : Внимание!!мери со раце, ве молиме овозможи 13cm грешкии боја можеби малку се разликува со реалноста, тоа е нормално.не се избира големина од имагинација, ве молиме изберете според нашите големина на табела.

Дамски дрехи за ориенталски танци, ориенталски стил формовани топ и зона 2 бр. компл костюми за танц на корема сутиен костюм с огърлица

BGN 57.00 63.68

Големина на Табелата ( единица : cm) Градник Големина Големина на ЕУ Големина велика БРИТАНИЈА Големина на Градите Биста Флуктуација Биста Јазот Првенство Големина S 75 C 34 C 72.5 77.5 cm 90cm 12.5 15cm C M 80 C 36 C 77.5 82.5 cm 95cm 12.5 15cm C L 85 C 38 C 82.5 87.5 cm 100cm 12.5 15cm В Појас Големина S 80см 85cm М 80см 85cm L 85cm 90cm Што 's во пакет? 1 x Градник, 1 x Појас, 1 x Ѓердан (не се вклучени здолниште)Совети : item вклучуваат градник, појас & ѓердан , не вклучуваат здолниште, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум тоа пред да нарачате.Најди појавување здолниште :

Модерна детска хип-хоп джаз танц исполнительская дрехи, момчета и момичета петзвезден лакиран кожен костюм за празнични тържества

BGN 8.00

>>> почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавницаНие Професионални Деца Перформанси Костими Производителот , Сите објекти во нашата продавница се на располагање ,можете да поставите цел слободно, ако треба да се направи трговија на големо нарачки во голема количина, се чувствуваат слободни да не контактирате за попуст и организирање производство за вас.Ви посакувам среќен шопинг искуство во нашата продавница!!!Големина Информации : Постојат 6 големини за овој фустан : S ( за девојки / момчиња со висина 110cm)М ( за девојки / момчиња со висина 120cm)L ( за девојки / момчиња со висина 130cm)XL ( за девојки / момчиња со висина 140cm)XXL ( за девојки / момчиња со висина 150cm)XXXL( за девојки / момчиња со висина 160cm)Внимание ве Молам : Ако децата се многу потешки отколку нормално , тогаш ве молиме изберете една големина поголем)Без капи вклучени во костум , ако е потребно , ве молиме кликнете на следната слика за понудата , или одберете во оваа листа , caps имаат само една големина која одговара на сите : Производ Прикажува : Плаќање : да ја прифатиме плаќање преку Кредитна Картичка , Money Bookers , TT , Western Union , Qiwi Паричник , Зачувам...

Детски рокли за по ски-доброто нови маркови рокли за каране на кънки за състезания DR4126

BGN 274.00 287.97

уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани.уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани...

Жените / децата китайски изпълняват барабан костюми градиентный цвят фен Янко класически танцови костюми сценична облекло

BGN 50.00 52.77

Опис : Жените / Деца Кинески Изврши Тапан Носии од Тебе Боја Фан Yangko Класичен Танц носии Фаза на Изведба на ОблекаПовеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница : Големина На Табелата : Контакт со нас на : Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа.Клиент Информации : Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и ние не ќе наплата на превозот обвиненија.Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Момиче Балет Гимнастически Трика, Сако, Шал С Дълъг Ръкав Отгоре Палтото Деца Момичета Детски Танцов Яке Памук Розово Едро

BGN 24.00 26.34

танц фустан,jupe femme,танц фустан за девојки,танц костим,saia,танц носии за деца,танц здолниште,vestido де вер?о,фустани,danse,дан?а,танц,faldas,евтини танц фустани,облека де danse,jupe,tanzkleid,танц носии евтини,танцување се облекуваат децата,dancewear,се облекуваат игра,костими danse,vestidos де renda,деца танц носии,танцување фустани,танц облека,облека за танц,танц, играта се облекуваат жените,данс kleding,dansjurk,танц носии,костим за танц,danza,baile,девојки танц носат,déguisement enfant,дете танц костим,балет облека за деца,танцување здолниште,танцување фустан,танц фустани,танц облека,abiti ballo,облека де danse enfant,disfraz infantil,танц здолништа,танц носии деца,танц костим дете,danse fille,vetements де danse,танцување облека,vestidos baile,ropa де danza mujer,облека де danse femme,се облекуваат за да танц за жените,се облекуваат танц за жените,танц фустани жените,туту балет,vetement де danse,облека де danse,лес облека де danse,фустани танц,данс jurkjes,данс jurken,балет танц носии за девојки,cottДевојка Балет Gymnastic Леотар Јакна Shawl Долг Ракав Врвот Грб Деца Девојки Деца Танц Облека Јакна Памук Розова Трговија На ГолемоОпис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : 95% Памук , 5% Lycra Боја : Розова Големина : Драг Пријател : ве Молиме Изберете Големина Според Вашите Деца' Вистинскиот тип на тело ,ви благодарам...

Детски Китайски народен костюм момичета, деца шорти Ханфу костюм децата на детската китайски традиционен костюм топ + панталони Тан костюм 18

BGN 28.00 35.18

Бебе Кинески Народната Носија Девојки Деца Шорцеви Hanfu костим деца Младата Кинеската Традиционална Костим Врвот+панталони Танг Одговараат 18На облека вклучуваат Топ+Панталони , материјалот е ЛенТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,За да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеАко не го направите тоа ние не презема никаква одговорностЗа било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)Големина(cm) / LebalXSSМLCM90100110120Предлагам Висина (CM)809090100100110110120Answer : ___________________________ Note : Одделение : 1 cm = 0.39 инчи ,На пример : 10cm*0.39=3.9 инченОзнака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големинаКако различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 12cmАко вашето бебе е малку масти, pls изберете поголем siz eНа соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Племенен Танц На Корема 2017 Изпълнение Цигански Пола Пеперуда Пълен Кръг Фламенко Дамски Цигански Танц На Корема Поли Шифон

BGN 49.00 52.64

Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Половината Здолниште должина Укажуваат на тоа висина М 72 100cm 90cm 155 165cm L 80 105cm 96cm 165 180cm Она што е во пакет? 1 x здолниште, не вклучуваат врвот и хип шамијаЦел 2 парчиња Облека тука :