• Ново
Нов стил латински танц, костюми, секси старши ликра ръкави латински танц рокля за жените латински танц конкурс рокли S-4XL

Нов стил латински танц, костюми, секси старши ликра ръкави латински танц рокля за жените латински танц конкурс рокли S-4XL

BGN 219.01
В магазина

Брой продукти

За латинска танц облечи : Ткаенини : дијамант+spandex Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL (фустан може да бидат слободни да нарачате, ве молиме контактирајте го продавачот и да се обезбеди конкретни биста,хип, половината,рамо и висина.) број : F115
За материјал за кожата? На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа. За превозот Бесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените цена За промет на Големо Здраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! За услугата Ние се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Латински
търговска марка:
Жизнена сила танцьор
Пол:
Жени
Материал:
Ацетат, Акрил, Полиестер, Ликра, Вискоза
Номер На Модела:
f115
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

Пайети петата протектор професионален балет, танц Чорапи 1 двойка танц на корема крака прашки Toe Pad танц на корема аксесоари

BGN 10.88

* Уникатен стомак танц пети подлога пракса чевли* Исклучителен изработка, велур единствена и elasticated нето материјал* Им овозможи на нозе да дишат* Големина : S : ЕУР 34 35 ЕВРАМ : ЕУР 35 ЕУР 36L : ЕУР 37 EUR 38XL : ЕУР 39 40 ЕВРА

2017 момичета момчета пайети ликра комплекти сценичното представяне на облекло танци, пеене горещи продажба безплатна доставка 110 ~150 см 877

BGN 21.00 24.32

2017 Девојки и Момчиња sequins Spandex Поставува Фаза на Изведба на Облека танцување пеење топла продажба бесплатен превозот 110 ~150 см1 cm = 0.39 инчен 1 инч = 2.54 смS : 105~114 смМ : 115~124 cmL : 125~134 смXL : 135~144 cm2 XL : 145~154 см3 XL : 155~164 цмВе молиме изберете поголема големина за пумпа дете.можете да платите со : кредитна картичка / web паритрансфер / дебитни картички / western union / QIWI Паричникот / зачувамако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме проверете на линкот1.Ние ќе брод вашата објект во рамките на 3 дневна.2.Стоките ќе бидат испратени од страна на економски превозот услуга,ние нудиме бесплатен превозот.ако сакате изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас.3.Превозот време : 1)Воздухопловната (35 недели ) (Бесплатен превозот+Следење на број)2)...

безплатна доставка на окото танк танц, секси чорапогащи жени балет, танц тренировочная облекло възрастен ликра балет танцови момичета ML6017

BGN 28.64

НИ 16.99 / парче НАС 21.99 / парче НАС 18.99 / парче НАС 16.99 / парче НАС 16.99 / парче НАС 15.99 / парче НАС 14.99 / парче НАС 23.99 / парче НАС 19.99 / парче НАС 21.99 / парчеОписи бесплатен превозот мрежа резервоарот секси танц леотар жените балет танц обука облека возрасни spandex балет dancewear девојки ML6017 Мет lycra(84.5%Poyester 15.5% lycra)...

Drum Yangko Dance Clothes Фен Dance Costume дамски класически бальная облекло Китайски народен танц

BGN 50.00 74.56

на облека вклучуваат : Врвот + Панталони не вклучуваат headwearТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,За да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеАко не го направите тоа ние не презема никаква одговорностЗа било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!Големина на Табела (Азија Големина ) / Единица (CM)ГолеминаБистаПоловинатаВисинаТежинаS85771551604350kgМ93841601655055kgL100931651705560kgXL1071001701756065kgXXL1141071701756570kgAnswer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .Како различни мерни методи...

Детски Китайски народен костюм момичета, деца шорти Ханфу костюм децата на детската китайски традиционен костюм топ + панталони Тан костюм 18

BGN 28.00 35.18

Бебе Кинески Народната Носија Девојки Деца Шорцеви Hanfu костим деца Младата Кинеската Традиционална Костим Врвот+панталони Танг Одговараат 18На облека вклучуваат Топ+Панталони , материјалот е ЛенТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,За да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеАко не го направите тоа ние не презема никаква одговорностЗа било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)Големина(cm) / LebalXSSМLCM90100110120Предлагам Висина (CM)809090100100110110120Answer : ___________________________ Note : Одделение : 1 cm = 0.39 инчи ,На пример : 10cm*0.39=3.9 инченОзнака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големинаКако различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 12cmАко вашето бебе е малку масти, pls изберете поголем siz eНа соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

120-160 см горещи продажба румба латински танц рокля танго самба ча-ча син Завързана конкурс професионален момиче детето обличам костюм

BGN 26.00 27.18

L На костими е погодна за девојка со висина 120cmXL На костими е погодна за девојка со висина 130cmXXL носии е погодна за девојка со висина 140cmXXXL На костими е погодна за девојка со 150cm висина4 XL На костими е погодна за девојка со висина 160cmПакет се вклучени : фустан

Мода Мода певица, танцьори костюм dj костюми облекло

BGN 128.00

Повеќе За ПроизводотСАД $ 87.9 / ЦенаСАД $ 139.8 / ЦенаСАД $ 88.6 / ЦенаСАД $ 136 / ЦенаСАД $ 133.6 / ЦенаЦенаСАД $ 69.23 / ЦенаСАД $ 58 / ЦенаСАД $ 98 / ЦенаСАД $ 74 / ЦенаСАД $ 75 / ЦенаСАД $ 120 / Цена детали за производотОваа облека е еластична ткаенинаСоопштение : Азија Кинески облека големина е помала од сад и Европската облека големина, се препорачува да се избере големи дворови.Ако се купи облека пријател сакате да изберете повеќе соодветни за вашата големина, па ве молиме оставете порака на вашата висина, тежина, половината обемот, хип обемот, градите турнеја.Ние ќе ви помогне да го изберат правото големина.за превозотАко сакате да ја прими стоката во краток период на време, за да испратите што Курирска служба, ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да платат дополнителна такса.Ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки.EMS 7 до 10 дена DHL 3 до 7 дена

дизайн истински коприна танц на корема завесата, евтини танцови воали, полукръгли завесата на едро 250*114 cm бял тюркоаз, синьо

BGN 31.84

2016 година дизајн 100% реално свила стомак танц превез, евтини танц превези, semicercle превезот на големо 250*114cm Бела Сина, ТиркизнаНови тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големини Боја : како на сликата show (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4"x44.8"инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3"x44.8"инчи(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга

Танц на корема практика облекло лятото на 2017 нов практика рокля на ресни пола лято секси ръкави прашка костюм 4 цвята

BGN 49.00 52.48

Стомакот танц пракса облека летото 2017 нова пракса фустан реси здолниште лето секси ракави прашка костим 4 боиГолемината на врвот и здолниште може да се прилагоди!Забелешка : горенаведените големина за рачно мерење,грешка помеѓу 13 см е нормален феномен.

Нов ток протектор професионален балет, танц Чорапи 1 двойка танц на корема крака прашки танцови аксесоари чорап подложки

BGN 9.00 9.28

* Уникатен стомак танц пети подлога пракса чевли* Исклучителен изработка, велур единствена и elasticated нето материјал* Им овозможи на нозе да дишат* Големина : S : ЕУР 34 36 EURМ : ЕУР 37 EUR 38L : ЕУР 39 40 ЕВРАДизајн #1 : Дизајн #2 : Дизајн #3 :

Ръчно изработени на една кука триъгълник денс хип шал, колан за жени изпълнение ориенталски танцови костюми корема, талията верига пола 89

BGN 20.00 35.26

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89Answer : ___________________________ NOTE : само вклучуваат хип шамија , да не се вклучат и други додатоци

Момичета бродерия Китайски народен танц костюми зелен/червен деца фен Янко класически танц сценичното представяне на облекло

BGN 38.00 47.68

вклучува : врвот + панталониТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експресВе молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеако пратката може да се ' t пристигнат на време ...

Детски рокли за по ски-доброто нови маркови рокли за каране на кънки за състезания DR4126

BGN 274.00 287.97

уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани.уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани...

Жените / децата китайски изпълняват барабан костюми градиентный цвят фен Янко класически танцови костюми сценична облекло

BGN 50.00 52.77

Опис : Жените / Деца Кинески Изврши Тапан Носии од Тебе Боја Фан Yangko Класичен Танц носии Фаза на Изведба на ОблекаПовеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница : Големина На Табелата : Контакт со нас на : Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа.Клиент Информации : Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и ние не ќе наплата на превозот обвиненија.Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Племенен Танц На Корема 2017 Изпълнение Цигански Пола Пеперуда Пълен Кръг Фламенко Дамски Цигански Танц На Корема Поли Шифон

BGN 49.00 52.64

Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Половината Здолниште должина Укажуваат на тоа висина М 72 100cm 90cm 155 165cm L 80 105cm 96cm 165 180cm Она што е во пакет? 1 x здолниште, не вклучуваат врвот и хип шамијаЦел 2 парчиња Облека тука :

конфигуриране на конкурс по състезателни танци рокли валс планински кристал бална рокля конкурс по състезателни танци рокли черен бял

BGN 640.00 736.00

Пред да нарачате, ве молиме прочитајте informaiton подолу,1,ве Молиме да ми кажете вашето рамо, хип, биста, половината, должината на фустанот,тежина,висина,рака обемот, вратот обемот,обемот, ние ќе се прилагодите според вашиот големината на телото.2, објектот не вклучуваат headflower и earring како на сликата,нашата дизајнерка ќе дизајнира нов еден како подарок за вас.3, процесите на донесување на овој фустан е многу строга, таа ги зема околу 1015 дена да се направи.

Професионално ръчно изработени сутиена топ + колан+Коприна дълга пола+воал момичета денс костюм за жени танц на корема изпълнението на облекло

BGN 364.62

Жените стомак танц сет : 4 Pcs / set : градник*1 здолниште*1 појас*1 рака превез*1Материјали : свилаГолемина : Сопствен стил.ве молиме испратете ја вашата Висина,тежина,градник големина,градите,половината и колковите на продавачот,благодарам многу!1 инч=2.54 смЗа сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување...

Нов Фламенко Танц Костюм Разширяване На Пола, Костюм За Модерен Танц Изпълнение Дрехи Листенце Пола Испански Фламенко Рокля

BGN 120.00 149.92

вклучува : фустан + headwear , не се вклучат и другиТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експресВе молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеако пратката може да се ' t пристигнат на време ...