• Ново
Jieshalang Античен Мед Сешоар-Часова Полк За Баня, Сешоар Щанд Стенен Държач Сешоар Рафтове За Баня 6835

Jieshalang Античен Мед Сешоар-Часова Полк За Баня, Сешоар Щанд Стенен Държач Сешоар Рафтове За Баня 6835

BGN 45.00
BGN 88.51
-49 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Тип:
Етажерка За Баня
търговска марка:
цзешалан
Покритие Повърхността На Притежателя На:
бронз
Номер На Модела:
6835
Задаване На Стил:
Тип Вмъкване На Болта
Брой хора:
Едноетажна
Монтирани:
Ъгъл
Материал На Рафтовете:
Мед
Материал:
Месинг

Те също купуват с този продукт

1бр YEK-8022 горещи продажба лира, неръждаема стомана, електрически отопляеми кърпа притежателя на аксесоари за баня, монтиран на стената

BGN 90.00 94.32

1 PC Топла Продажба Загреан Пешкир Железнички, од не ' Рѓосувачки ЧеликЕлектрични Крпа Полици Носителот Бања Прибор Монтира На ЅидЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Describtion : 1) Машински големина : 350*100*500mm2) Моќност : 25w3) Напон : 110240 V4) Пакет Тежина : 2kg5) Пакет големина : 35*52*6 CM6) Должина : 5060cm7) Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик8) Број на Моделот : YEK80229) Тип : Крпа Полици10) Производот број : FA093

FLG Luxury 304 неръждаема стомана баня стенен сгъваема закачалка за кърпи, халати и хавлии за баня закачалки за кърпи баня рафт за кърпи G208

BGN 120.00 200.00

Flg вклучување Луксузни 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Ѕид Монтирани Свитлива Крпа Рек Бањарки & Бања Пешкир Полици Бања Пешкир Полица G2081.Бренд нови во кутија подготвени да брод...

Многофункционален метален кука тип сгъваеми 5 бара притежателя кърпи, рафтове за съхранение на организаторът дренажна стелаж за сушене на дрехи

BGN 41.60

Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Виткање дизајн, лесен за складирање кога не е во употреба,3.Балкон стакло бања радијатор, итн...

Наскоро Безплатна доставка рафтове за тоалетна хартия от неръждаема стомана с телефонна рафт за притежателя на ролка хартия за баня от 5 цветен държач за тоалетна ?

BGN 22.00 43.84

профил : 304 од не ' Рѓосувачки челик хартија phone држач со полица, погодно за домаќинство алатка за бања и балкон.Нов дизајн, уникатна и мултифункција за да се направи вашиот тоалет бизнис многу полесно.Практични за употреба, можете да го поставите вашиот телефон, паричник, цигари на полица, како и може да послужи како ткиво држачот.Не ' рѓосувачки челик 304 материјал со вакуум позлата, кој е светло како огледало и никогаш нема да згаснат.Фиксни и не е лесно да се падне, носителот со кука дизајн, трудот не е лесно да падне кога ќе ја раскинам.Функција : Полица со Ткиво Телефон НосителотМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : 5 боигаранција : normmaly над 5 годиниПакет тежина : 0.3 kgПроизвод големина (L x W x H) : 18.000 x 9.000 x 7.00 cm / 7.087 x 3.701 x 2.559 инчиПакет Содржина : 1 x Ткиво Phone Држач со полица , 1 x Комплет за МонтажаПлаќање : методи за плаќање на aliexpress ве молиме проверете овде http : / / help.aliexpress.com / paymentmothod.htmПревозот : Бидете сигурни дека ќе обезбеди УРЕДНА ДОСТАВА, со АДРЕСА и ТЕЛЕФОНпред да го одржи редот...

Frap лешник 1 компл. модерен стил тоалетна кула притежателя монтиране на две куки, аксесоари за баня и кърпа кука F1615-2

BGN 17.00 33.82

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Аксесоари за баня / 450 мм античен месинг стенни одноярусная кошница за съхранение на сапун / гъба за душ Wba031

BGN 48.00 73.58

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Frap лешник 1 компл. стенен прът въртящи се на 360 stainlesss стоманен държач за кърпи куки тоалетна закачалка за хавлии, аксесоари за баня F1613

BGN 26.00 50.78

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.Превозот : Ве молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

2 елемента закачалки куки икономка стенни закачалка за дрехи палто дървена закачалка за дрехи Градински кука за монтиране на куката стенни закачалка е дървена зак?

BGN 21.00 21.73

Закачалката Организатор Закачалки Куки Housekeeper Ѕид Облека Закачалка Ролетни Грб Дрво Грб Рек Градина Кука Креативни Подароци2 кука / 1 многу пакувани за продажбаИмеWENTANGГолемина Lцилиндричен дијаметар 4.5 cm, должината 6.5 смГолемина Sцилиндричен дијаметар 3cm, должина 5.5 cmМатеријал ДРВЕНИM10 цевка проширување заврткиПлаќање : 1...

Европейската Мед Античен Бронз Закачалка За Кърпи, Тоалетна Кърпа Бар, Баня Единния Бар, Стенни Аксесоари За Баня, Безплатна Доставка

BGN 37.00 62.40

Европски Антички Бакар Бронза Крпа Рек Тоалет Крпа Бар БањаЕден Бар,Ѕид Монтирани Бања Прибор,Бесплатен ПревозотМатеријал : МесингИме : Крпа БарКрај : АнтичкиотЗа повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодарам.Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде winwin партнери

Лайден Държач За Кърпи От Неръждаема Стомана, Полиран Хром Кърпи Пръстени, С Монтиран На Стената Закачалка За Кърпи Кръг Кърпа На Ринга Аксесоари За Баня

BGN 29.00 50.02

modname=ckeditorФункција : Овој минималистички дизајн и неговиот рабза обработка на заштедува простор, како и заштити од остар раб.Сокриени Завртки Ѕид Монтирање намалува ризиците и го подобрува естетскиот ефект во голема мера се за својот изглед.Овој производ е изградена на Премиум Sод не ' Рѓосувачки Челик, кој гарантира својата долговечност и издржливост за секојдневна употреба.Овој производ е delicately врежан, стабилна, мултифункционални, удобен, практичен и совршен за вашата бања и тоалет.Хром Заврши површината не само што го прави тоа да изгледа Модерно, светла, модерен и привлечен, но, исто така, се отпорни на корозија и ' рѓа.Пакет Се Вклучени : 1* Крпа Прстен1* Инсталација На Пакетот1* Инсталација НаставаПлаќањеКредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.ПревозотВе молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

Аксесоари за баня от масивен месинг черен цвят, кърпа и четка с притежателя на X16013-1

BGN 54.00 54.37

[ Точка Бр ] : X160131[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Црна[ Употреба ] : Бања & Тоалет[ Додатоци ] : Торба Монтирање Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BULUXE Solid Brass луксозни аксесоари за баня държач за кърпи Пръстен държач за тоалетна хартия кука стенни закачалка комплект аксесоари HP7707

BGN 26.00 49.28

Забелешки : 1.Додека плаќањето за објектот има потврдено Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 23 дена како што ми вети.(со исклучок на празници)2.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,но ние ќе се обидеме потрудиме да помогне да се намали должност.3.Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки над УСД$500,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви понудиме попуст.4.Почитувани купувачи од Бразил,ве молиме да забележите,ако избор брод од UPSот,ве молиме оставете ни го вашето CPF бр.(Бидејќи Бразил царинската куќа прашамора да се стави на вредноста)5.Почитувани купувачи од Русија,ве молиме да ни нудат вашето целосно име и презиме кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за Ali Express,така што ќе може да се добиевашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.6.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.7.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас какошто е можно поскоро.

Нова Силиконова Кухня, Баня Гъвкава Препарат За Съдове Притежателя Чинии Тава Препарат За Съдове Спад На Кораба

BGN 2.00 2.34

Материјал : Силикон Боја : Розова / Зелена / Бела / Зелена Антилизгање Ленти дизајн нека фах лесно да се исцеди Силиконски материјал, мека и нодуларен, може да биде произволно месење деформација, uniquecomb форма, надземни структура, погодно Одвод, сапун не е лесно да се промени Шарени бонбони бои, декорирање на вашиот дом Шарени стилски, многу практични Уникатен стил, чешел, надземни структура, лесно се исцеди и сапун не е лесно да се раствораат Силиконски материјал, еколошка издржливост Флексибилен и адаптибилен, не е лесно да се деформирани во секое месење Големина на : 11.3*8cm / 4.45*3.15" Нема Мало Пакет Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

high end black modern style wall hook практичен монтиране на куката за кърпи добро качество на ниска цена безплатна доставка за пазара на globle B2C

BGN 22.00 43.20

Објектот спецификите· Бренд Име : SEHNGRUIJIA· Тип : Облека Куките· Лепливоста Метод : Ноктите· Стил : Модерна· Број На Модел На : 8132 ,8231, 8331, 8631 ,8731· Број на куки : 3· Материјал : ЦинкЛегури· Боја : 5 бои availabe : Хром, ,златна, зелена chrone , црна, брусен nickle· Инсталација : Монтира На Ѕид· Примена : Бања / Спална соба / кујна· Тип : облека кука ,грб кука , облека кука ,Крпа Полици,Крпа решетката.· Стил : Виткање Подвижен Бања облека кука· Кука Начин : ѕид кука· Type2 : Грб Куките· Големина на : 9.5*11*2.5 CMтежина : 0.25 кг·примена Место : Бања ,Bedroomhook, кујна, итн​Испорака1...

Направи си САМ free combination background wall decoration организатор полк начало хол, баня рафтове за съхранение на отпадъци

BGN 7.97

Карактеристики : 100% нов и висок квалитет на Мултицел полиците, АБС материјал, аглите не се изедначи и не боли раце, може да го прилагодите растојанието според реалните потреби, за складирање на повеќе слобода; големина на 2 групи, со 4 двострано лепило, користењето на флексибилни, кујна, купатило, Креативните слободни комбинација на полиците, тоа е многу силен со лепило, не е лесно да падне...

Высокосортные питейни чешма от неръждаема стомана притежателя на хартиени чаши за еднократна употреба полк автоматично приемане на чаши

BGN 25.00 26.56

Карактеристики : Производ гарантира 100% нов и висок квалитет 1 Употреба на висококвалитетни нерѓосувачки челик површина полирање, анти ' рѓа / корозија 2...

Безплатна доставка на стенни препарат за съдове със стъклен ястие черни аксесоари за баня SUS304 неръждаема стомана черен титуляр и сапун ястия

BGN 37.00 53.39

Црна Нерѓосувачки Челик SБања Прибор СИТЕ МЕТАЛНИ : Изградени од нерѓосувачки челик , обезбедување на квалитет и долговечност...

KEMAIDI смесител за баня, смесители за баня Строителство и недвижими имоти стенни две дръжки 3 бр набор от вик комплекти

BGN 95.00 186.86

Функција : Бренд нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром финиш 3 парчиња када слив тапа постави Добар квалитет и најдобра цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се инсталира и чисти Заврши со топли и ладна вода црева & додатоци Доаѓа со 24 месеци производство налог· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро...

BULUXE месингови аксесоари за баня стенни закачалка хром кука халат за баня Acessorios de banheiro HP7755

BGN 23.00 44.80

Забелешки : 1.Додека плаќањето за објектот има потврдено Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 23 дена како што ми вети.(со исклучок на празници)2.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,но ние ќе се обидеме потрудиме да помогне да се намали должност.3.Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки над УСД$500,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви понудиме попуст.4.Почитувани купувачи од Бразил,ве молиме да забележите,ако избор брод од UPSот,ве молиме оставете ни го вашето CPF бр.(Бидејќи Бразил царинската куќа прашамора да се стави на вредноста)5.Почитувани купувачи од Русија,ве молиме да ни нудат вашето целосно име и презиме кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за Ali Express,така што ќе може да се добиевашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.6.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.7.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас какошто е можно поскоро.