• Ново
Естествен латекс спортни гумени ленти на повърхността на набор от фитнес зала эспандер кроссфит Николов гостилница укрепване на мускулите

Естествен латекс спортни гумени ленти на повърхността на набор от фитнес зала эспандер кроссфит Николов гостилница укрепване на мускулите

BGN 10.00
BGN 14.38
-30 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
1.Тоа може да помогне да се носат на обука за губење на тежината и мускулите се зголеми со отпор бенд.
2.Можете да ги користите отпор бенд кога правите загревање и истегнување на вежби.
3.Бендот може да се подобри на мускулите, физички перформанси и флексибилност effctively.
Параметри :
1.Материјал : латекс
2.Применливи сцена : фитнес вежби

Подробности

Номер На Модела:
HA00208
Отдел Име:
Унисекс
търговска марка:
МУМИАН
Функция:
Тяло
Приложение:
ленти съпротива

Те също купуват с този продукт

3 Метра Метална Лагери Регулируема Скорост На Тренировка Скок Упражнение Въже Спорт Прескачане На Фитнес Оборудване На Домашен Фитнес Зала Drop Shipping

BGN 12.00 15.47

3 Метри Метал Топката Имајќи Прилагодливи Обука Брзина Скок Вежба Јаже Спорт Скокнеш Фитнес Опрема Дом Салата Пад На ПревозотКарактеристики : Ова јаже е одлична за крстот фитнес тренинг и секојдневно вежбање...

Краката и ръцете многофункционален сила треньор, 50 паунда рали упражнения за краката на тялото тренировка треньор безплатна доставка

BGN 168.00 208.00

детали за производотСодржина2 парчиња тренер колекции 1.2 метар должина2 парчиња Глуждот тока2 парчиња рака тока1 рака1 торбичкатаЗабелешка : цената не вклучува improt данок , увоз данок и други даночни треба да се плати од страна на купувачотПад на превозот : 1 .Ве молиме напишете детали во коментар кога ќе го поставите цел...

талия твистер с кабел дръпна талия извивающаяся плоча пластмасова магнитна обрат масажът борда на фитнес оборудване за безплатна доставка

BGN 28.00 29.15

Опис на производот : со мозок се повлече половината wriggling плоча 3 Colors за вашиот избор 24.5 см дијаметар,2.5 cm дебелина Предности : Преносни половината wriggling плоча Здрава и ПрактичнаПоврзани настава s : Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас.Големината или да Одговара на ПрашањаГолемини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации...

2017 15pcs resistance bands exercise set fitness tube yoga тренировка пилатес за търговия на едро и безплатна доставка kylin sport

BGN 62.00 65.49

започнете Цена : $7.81 Цена : $25.30 Цена : $46.27 Цена : $29.04 Цена : $8.39 Цена : $28.45крајотКарактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Одлично за сила за обука.Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група.И за мажите и за жените.Боја може да се прилагоди.1 x сина повлече јаже1 x портокал се повлече јаже1 x жолта повлече јаже1 x црвено повлече јаже1 x зелена повлече јаже1 x 8 вежба цевка јаже 1 x Ѕид макара 2 x се Справува со 2 x Глуждот ремени 1 x Вратата сидро 1 x Складирање торба Поврзани со настава s : Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас.Големината или да Одговара на ПрашањаГолемини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации...

Диаметър на 16mmX3mm 1 метър speargun гумена лента подводен арбалет гума bankd

BGN 14.21

Нуркање се Нурне Прашка Spearfishing Пиштол Вежба Гумена Цевка надвор / внатре Φ14 / 3мм Надворешниот дијаметар : 16mm Внатре дијаметар : 3мм Должина : може да биде било метри сакате, над цена е 1 метар цена.

Високото качество на 1 бр. 4.5 см алуминиев водоустойчив мотор под наем на мотоциклет лост за монтиране на кръгъл циферблат на часовника мотор аксесоар

BGN 7.00 7.71

100% Сосема нов и висок квалитет!Handlebar часовникот за мотоциклВисок квалитет на производот направена од алуминиум, се повеќе издржливи.Многу кул моден дизајн.Прецизни за време на чувањеДодава светла допир на вашиот МоторМатеријал : АлуминиумБирате Боја : Црна, БелаЧасовникот Дијаметар : прибл...

Фигура 8 група на съпротива тип ръчно заснемане на силни упражнения тръба йога спра група съпротива оборудване

BGN 7.00 7.89

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Одлично за сила за обука.Направени од врвен квалитет TPR и нема да надпротега за разлика од поевтини копии.Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група.И за мажите и за жените.Боја може да се прилагоди...

BBR03 208 см, естествен латекс Pull Up Physio Resistance Bands фитнес-CrossFit Loop Bodybulding йога упражнения на фитнес оборудване

BGN 17.00 17.15

BBR03 208cm Природен Латекс се Повлече До Physio Отпор Бендови Фитнес Cross Fit Јамка Bodybulding Јога Вежби Фитнес Опрема1.100% новиот модел.2.Боја : Сина,црвена ,црна ,виолетова,ornage и зелена .3.Материјал : латекс4...

LCD умни ръчен часовник гривна с крачкомер спортен монитор джогинг упражнения брояч на стъпки фитнес силикон гривна

BGN 4.00 4.64

Карактеристики : Ова е најдобро да се користи кога трчање или вежбате.Погодна за двете отворен и затворен работа.Добар помошник за тоа спорт, здравје и следење на асистент.Моден изглед, компактен и лесен, лесно да се носат.Како совршен подарок за себе си и вашите пријатели.Описи : Вашиот здрав менаџер, паметни pedometer да се брои вашиот чекори секој ден.Напредна технологија и одличен квалитет, е веројатна и доверливи.Силиконски wristband ви даде повеќе удобно чувство на допир.Спецификации : Материјал : Силикон, ABSБоја : Црна / Sky blue / РозоваСлучај дебелина : 15mmБирање големина : 40*27mmБендот ширина : 17mmБендот должина : 250mmПакетот Вклучува : 1 x Pedometer Силикони WristbandЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2017 Топла Фитнес Зала Фитнес Оборудване За Силови Тренировки Латекс Ластични Ленти Съпротива Кроссфит Тренировки Йога Гумени Панти Спорт Пилатес

BGN 4.00 4.94

Карактеристики На Производот : 1 Можете да го направите тренинг со отпор бендови на телесната тежина и изградба на мускулите.2...

6шт бебешки ленти съпротива еластичен набор от упражнения на фитнес тръба йога тренировка за търговия на едро и безплатна доставка kylin sport

BGN 19.00 20.61

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Одлично за сила за обука.Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група.За мажите.Боја може да се прилагоди...

Фитнес Тренировки Стягат Примка Колани Силова Тренировка Лента За Боксов Чанта Йога Коремни Колани Начало Тренировка Обзавеждане Инструмент

BGN 15.00 20.54

Фитнес Тренингот Се Повлече До Прашка Ремени Сила За Обука Панделки За Боксерска Вреќа Јога Абдоминална Ремени Дома Тренингот Опрема Алатка Описи : Боја : ЦрнаГолемина : 19cm*2.5 cmПакетот вклучува : 2 * прашка ремени(НЕ вклучуваат куки)

10-40 Кг Регулируеми Тежки Дръжки Ръчно Заснемане На Фитнес Power Fitness Ръчно Треньор Улови Китката, Предмишницата Силовата Тренировка Ръчно Заснемане

BGN 6.00 7.92

[relateproductdetail / ]Карактеристики : Една рака моќ за контролаЗдрав и робустен дизајн10kg 40kg прилагодливи опсег, може да се прилагоди на сила на тензија од 10kg да 40kg со вртење на црвениот ротари knob.Одличен тренинг алатка која ги зајакнува вашите раце, зглобовите и надлактицата.Мала, исклучителна, лесен и пренослив, можете да го носите со вас да вежба во секое време.Погоден за стари лица, заводот толпата и спортски ентузијасти.Спецификации : Tpye : Рака костецМатеријал : Нови армираноABS, TPR еластична пластична, Полипропилен и парична казна челикСила Опсег : 1040 KgГолемина : 14.8 x 9.5 x 2cm / 5.8 x 3.7 x 0.7 во1 X Рака Костец[relateproductdetail / ]

£ 2*2 нови торби с пясък гири малка торба с пясък дъмбели за отслабване отслабване фитнес оборудване за търговия на едро и безплатна доставка

BGN 63.00 66.72

Поврзани настава s : Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас.Големината или да Одговара на ПрашањаГолемини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации...

Безплатна доставка природа, чист латекс кроссфит съпротива ленти и тръби се в 3 размера на фитнес тренировка с тежести тегло ленти

BGN 61.00 64.35

КарактеристикиПроизвод Тежина : 180g(Црна)+260g(Виолетова)+ 380g(Зелена) ,Вкупната тежина 820gДолжина 104cm ,circumference208cmШирина : 2,2 см ( Црн ) / 3.2 cm (Виолетова) / 4.4 cm (Зелен)Дебелина : 4.5 ммМоќ Опсег : 2550 LBS ( Црн ) / 5075 LBS (Виолетова) / 100120 LBS(Зелен)Пакет Се Вклучени : 1× ЦРНА моќ бенд1× ПУРПУРНА моќ бенд1× GREEN power бендНие го поминале 7 P сертификација...

талия твистер плоча с диаметър 24,5 см пластмасова магнитна обрат масажът борда на фитнес оборудване за търговия на едро и безплатна доставка

BGN 24.00 25.25

Опис на производот : Магнетни Половината Wriggled Плоча 3 Colors за вашиот избор 24.5 см дијаметар,2.5 cm дебелина Предности : Преносни половината wriggling плоча Здрава и ПрактичнаПоврзани настава s : Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас.Големината или да Одговара на ПрашањаГолемини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации...

Естествен латекс на напрежението на съпротивлението на тренировка ленти пилатес, фитнес упражнения рехабилитация йога ядрото на панти фитнес зала, йога, фитнес ле

BGN 3.00 3.66

Нов Отпор Тренингот Бендови Пилатес е Фитнес Excercise Рехабилитација Јога Core Јамка Фитнес, јога Фитнес Бендови Квалитет 100% сосема нов и висок квалитет На затворенијамка дизајн на оваа рамни бендот се вклопува удобно околу горниот или долниот дел на нозете,па можете да ги вежба мускулите на колковите и нозете, како и зглобовите и рацете Ќе ви помогнат да се зголеми тонус на мускулите и силата Совршен за асистирана pullups, тежина вежби, Јога дома или салата Развивање на Рамнотежа и Координација Текстура Површината за Професионална Фитнес Употреба Обезбеди целото Тело Тренингот Боја : Црвена Роза, Зелена, Жолта Материјал : Латекс 1 x Отпор бенд

Resilent Double Колела AB Roller Coaster with Kneelers Mat Metal Spring Belly Exercise Strength Training Rollers gym fitness

BGN 38.00 39.68

Resilent Двојно Тркала AB тобоганот со Kneelers Мат Метал Пролет Стомак Вежба Сила за Обука Ролки фитнес салатаМатеријал : ПВЦ, Челик, од ГумаДолжина : 50 cmТркала Дијаметар : 15 смБоја : Сива§ Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата.§ Ние го цениме сите наши клиенти да оставите позитивен фидбек...

6 бр. женски ленти съпротива еластичен набор от упражнения на фитнес тръба йога тренировка пилатес за търговия на едро и безплатна доставка kylin sport

BGN 23.00 23.78

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Одлично за сила за обука.Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група.За жените.Боја може да се прилагоди...

безплатна доставка power, heavy resistance bands set strength gym fitness exercise тренировка фитнес оборудване

BGN 11.00 14.00

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Одлично за стартбазирани сила за обука.Направени од премиум квалитет на природен латекс и нема да надпротега за разлика од поевтини копии.Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група.И за мажите и за жените.Боја може да се прилагоди.Обемот 2080mm , ширина 13mm, дебелина 4.5 мм...

черно-синя комбинация по-евтино от естествен латекс 41 тегло ленти съпротива стягат укрепване на мускулите

BGN 57.00 59.73

Црна 2565 фунти, периметар 208cmСина 65175 фунти, периметар 208cmКарактеристикиПроизвод Тежина : 560gДолжина : 104cm ,обемот : 208cmШирина : 6.4 cmДебелина : 4.5 ммМоќ Опсег : 120175 LbsПакет Се Вклучени : 1× BLUE моќ бенд(104cm долг од 6.4 cm ширина x 4.5 мм дебелина)Ние го поминале 7 P сертификација.Тест СертификатР среќен инструкции : Квалитетот на Сите производи се внимателно разгледани пред продажба и испорака, квалитетот е загарантирана...

9 бр. / компл. дръпна въжето и аксесоари за йога, съпротивление упражнения фитнес зала фитнес латекс тръба разтеглив тренировка Безплатна доставка

BGN 24.00 25.79

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Одлично за сила за обука.Ви овозможува да го тонот и sculpt секоја мускулна група.И за мажите и за жените.Боја може да се прилагоди...