• Ново
Модерни дамски слънчеви очила с марка дизайнер полигональные слънчеви очила Жени метални кухи огледални очила Oculos De Sol UV400

Модерни дамски слънчеви очила с марка дизайнер полигональные слънчеви очила Жени метални кухи огледални очила Oculos De Sol UV400

BGN 18.00
BGN 22.53
-20 %
В магазина

Брой продукти

modname=ckeditor
Производство Опис
- Едноставен, но симетрични и око-фаќање дизајн
- UV400 поларизирана, мулти-слој филтер леќи и да го блокира над 99.96% од сјајот, со што овие очила за сонце совршен избор за outdoor спортови и активности
Чистење на инструкциите :
Не чистење на очила за сонце со хартија крпи или облека, и да се избегне со користење на домаќинство детергенти или сапуни. Додека некои благи сапуни нема да и наштетат на леќи, модерен екстра-сила сапуни полека може да се распадне премази на леќите.
Тајната : Собирање на продавници ќе се најдат поевтино.

Подробности

Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Материал На Рамката:
Сплав
Лещи Материал:
Поликарбонат
Височина На Обектива:
49мм
Номер На Модела:
Жените Метални Кухи Огледални Очила
Стил:
За лоялни клиенти
Оптично Атрибут Лещи:
Огледало, UV400
Широчина На Обектива:
58мм
търговска марка:
SHYBIRD
Анти UV клас:
UV400
Скорост на перспективите на видимата светлина:
99.9 (%)

Те също купуват с този продукт

MADELINY Модни дамски квадратни слънчеви очила корпоративна дизайн извънгабаритни метални слънчеви очила 2018 нови луксозни очила нюанси MA267

BGN 11.00 17.58

1.Превозот И Товарни : ние ќе им понуди бесплатни изразат испорака.Предмети ќе биде предаден во рок од 23 дена, по плаќање потврдена.Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / enОбично за време на Испорака за 1635 работни дена...

Качеството на цветни очила Слънчеви очила очила мека чанта чантата е чисто индивидуални микрофибър очила чанта чанта 50 бр./лот

BGN 19.89

Ние прифаќаме прилагодено лого,големина ,боја и gsm на Торбичка како вашето барање,доколку е потребно,pls контактирајте со нас,ние може да се работи од цената како вашето барање.

Steampunk кръгли слънчеви очила Жени steam punk circle мъжки женски марка метални огледални лещи слънчеви очила за жени на Мъжки ретро de sol

BGN 6.00 7.98

Steampunk Круг очила за сонце Жените пареа панк мажите женски бренд Метални Рамки Огледало Леќи за Сонце Очила За жените Машки oculos de sol

Барок мода луксозен планински кристал, котешко око Слънчеви очила жените марка дизайнер големи слънчеви очила pearl party ladies Oculos UV400

BGN 21.00 38.38

Забелешка : АКО сте во руската Федерација , ве молиме оставете ги вашите полно име (тоа е 3 зборовите), или можеби не може да се добие вашиот објект од поштата...

Очила Титановая рамки за очила мъжки слънчеви очила компютърни оптични рецепта четене прозрачни лещи за очи мъжки слънчеви очила oculos grau de

BGN 60.78

Answer : ___________________________ Note : рамка само со обична леќи, без било рецепт степен,ако сакате да сопствен рецепт леќи, ќе треба да плати дополнително ,можете да проверите овде : Поради различни мерка начин, постојат 13 mm грешкаЦрнасиваКога ќе нарачате, ве молиме да ги доставите вашите право и точна адреса информации внимателно...

Продажба на едро промоция половината рамки жените montures de люнета oculos леща optique gafas лилаво червен черен дама предписани очила

BGN 68.00 72.00

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

BENZEN Computer Glasses Против Blue Лъчи Readers очила за четене Полукадровые очила за компютър, TV Gaming зареден очила With Case 5118

BGN 64.00 116.34

BENZEN Компјутерски Очила Анти Сини Зраци Читатели Читање Очила Половина Рамка Очила За Компјутер ТВ Игри Очила Со Случајот 5118

Стъклени лещи ретро горещите лъчи G15 2140 луксозни класически слънчеви очила на Жените и мъжете ацетат слънчеви очила Очила gafas feminin oculos de sol

BGN 28.00 51.84

Топ ацетат рамка uv400 Стаклена леќаНе compair со пластична смола еден!Леќи материјал : СтаклоРамка Материјал : АцетатАнтиУВ ниво : UV400 100% UV заштита .Погодни места ...

EE New Fashion Round Metal Frame Glasses Women Gold Glasses Frames Half Rimless Glasses Men Eye Glasses

BGN 77.00 148.80

Здраво, Драги Клиенти може да им Нареди на Очила Рамка или Само може да се цел и на Двете Рамка и Леќи на Нашите Професионални Optometrist ќе го направи Presciption леќа и го Стави во Рамка, доколку Купите Двете Рамки и Леќи...