• Ново
Класически HD поляризирани очила на Жените и мъжете шофиране мода ретро слънчеви очила с UV400 женски oculos de sol очила с предавателна 4187

Класически HD поляризирани очила на Жените и мъжете шофиране мода ретро слънчеви очила с UV400 женски oculos de sol очила с предавателна 4187

BGN 20.00
BGN 30.70
-35 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Тип Очила:
Слънчеви очила
Тип Елемент:
точки
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Материал На Рамката:
Ацетат
Широчина На Обектива:
52 мм
Стил:
Площ
Лещи Материал:
TOE
Оптично Атрибут Лещи:
Огледало, поляризованное, UV400, антирефлексно
търговска марка:
ЦВЯТ ЯРОСТ
Височина На Обектива:
47милиметър

Те също купуват с този продукт

Стъклени лещи ретро горещите лъчи G15 2140 луксозни класически слънчеви очила на Жените и мъжете ацетат слънчеви очила Очила gafas feminin oculos de sol

BGN 28.00 51.84

Топ ацетат рамка uv400 Стаклена леќаНе compair со пластична смола еден!Леќи материјал : СтаклоРамка Материјал : АцетатАнтиУВ ниво : UV400 100% UV заштита .Погодни места ...

Peekaboo мъжки правоъгълни слънчеви очила steampunk мъжете метална рамка gold черно червено плосък покрив квадратни слънчеви очила за жени 2018

BGN 11.00 17.20

Peekaboo mens правоаголна очила за сонце steampunk мажите метална рамка злато црвено црни рамни врвот плоштадот сонце очила за жените 2018.​Q & A : Peekaboo Eyewear1 Се на Големо и Пад Превозот на Располагање ?За промет на Големо, Ексклузивен Попуст и Бесплатна Изразат Испорака(57 дена) ќе бидат Понудени.За Пад на Превозот, Ние испрати стоки за вашите клиенти директно, БЕЗ Нашата продавница Инфо.2 Како да го пратите пратката ?Ве молиме следете го вашиот парцела (од кина пост) од линкот подолу : www.17track.net / en 3 Што да правам ако го купите за заштита на времето истекува ?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи.4 дали има некој царина ?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царинските давачки за нашите клиенти.Но, поради различни сопствени политики во различни земји , може да имаат даноци треба да се плати од страна на купувачот.Попродажба на Услуги : Peekaboo EyewearПовратните информации од Peekaboo Eyewear

Нов 2017 мода Cat Eye очила рамка оптичен дизайнер на марката дизайн Реколта Cateye очила рамки за жени черен леопард UV

BGN 31.82

Answer : ___________________________ Note : рамка само со обична леќи, без било рецепт степен,ако сакате да сопствен рецепт леќи, ќе треба да плати дополнително ,можете да проверите овде : Answer : ___________________________ Note : не кутијаПоради различни мерка начин, постојат 13 mm грешкаКога ќе нарачате, ве молиме да ги доставите вашите право и точна адреса информации внимателно...

Мода пилот мъжки поляризирани слънчеви очила слънчеви очила нюанси огледала покритие очила с черна рамка очила мъжки слънчеви очила с UV400

BGN 12.00 12.78

Моден Пилот Мажите Поларизирани очила за сонце Очила за Сонце Нијанси Огледала Слој Поени Црна Рамка Eyewear Машки Сонце Очила со UV400

Очила момче момиче очила лека гъвкави рамки за очила детска рецептурная рамки за очила Силикон грижи за носа 1686

BGN 22.40

1) Рецепт од Еден Формат : SPH___CYL___Секира___Ajouter(ДОДАДИ) R (OD) : + / 1.00___0.50___60___+2.00 L (OS) : + / 100___0.50___60___+2.00 PD : 60mmоуdroit : 30 / gauche : 30мм 2 ) Рецепт очила купување процес : + = Заврши рецепт очила : користете специјален рецепт леќи бараат дополнителни плаќања (suchas : прогресивна мултифокалната, промена на бојата) 3) Леќа прилагоди, не се враќа, и ако јас не се во ред, јас сум одговорен...

Продажба на едро промоция половината рамки жените montures de люнета oculos леща optique gafas лилаво червен черен дама предписани очила

BGN 68.00 72.00

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

Очила Титановая рамки за очила мъжки слънчеви очила компютърни оптични рецепта четене прозрачни лещи за очи мъжки слънчеви очила oculos grau de

BGN 60.78

Answer : ___________________________ Note : рамка само со обична леќи, без било рецепт степен,ако сакате да сопствен рецепт леќи, ќе треба да плати дополнително ,можете да проверите овде : Поради различни мерка начин, постојат 13 mm грешкаЦрнасиваКога ќе нарачате, ве молиме да ги доставите вашите право и точна адреса информации внимателно...

Бамбукови слънчеви очила за мъже с дървени жените женски кръгли квадратни дизайнерски огледала оригинални слънчеви очила cat eye Eyewear retro de sol

BGN 11.00 12.46

Бамбус очила за сонце Мажите Дрвени Жените женски круг Плоштадот Дизајнер Огледало Оригинални мачка очи Сонце Очила eyewear Oculos de sol

BENZEN Computer Glasses Против Blue Лъчи Readers очила за четене Полукадровые очила за компютър, TV Gaming зареден очила With Case 5118

BGN 64.00 116.34

BENZEN Компјутерски Очила Анти Сини Зраци Читатели Читање Очила Половина Рамка Очила За Компјутер ТВ Игри Очила Со Случајот 5118

Барок мода луксозен планински кристал, котешко око Слънчеви очила жените марка дизайнер големи слънчеви очила pearl party ladies Oculos UV400

BGN 21.00 38.38

Забелешка : АКО сте во руската Федерација , ве молиме оставете ги вашите полно име (тоа е 3 зборовите), или можеби не може да се добие вашиот објект од поштата...

Метална смес ацетатная рамки за очила на марката дизайнерски дамски рамки за очила мода високо качество луксозен дамски оптична рамка

BGN 74.00 92.80

Здраво, Драги Клиенти може да им Нареди на Очила Рамка или Само може да се цел и на Двете Рамка и Леќи на Нашите Професионални Optometrist ќе го направи Presciption леќа и го Стави во Рамка, доколку Купите Двете Рамки и Леќи...

Супер-еластичен tr90 пълен рамки за очила ултра-лесна рецепта обектив дамски слънчеви очила рамка gafas силиконови оптични оптични oculos

BGN 182.00 192.00

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

Нови мъжки слънчеви очила с рецепта модни прости огледално TR90 мъжки слънчеви очила рамки женски предписани очила

BGN 22.40

1) Рецепт од Еден Формат : SPH___CYL___Секира___Ajouter(ДОДАДИ) R (OD) : + / 1.00___0.50___60___+2.00 L (OS) : + / 100___0.50___60___+2.00 PD : 60mmоуdroit : 30 / gauche : 30мм 2 ) Рецепт очила купување процес : + = Заврши рецепт очила : користете специјален рецепт леќи бараат дополнителни плаќања (suchas : прогресивна мултифокалната, промена на бојата) 3) Леќа прилагоди, не се враќа, и ако јас не се во ред, јас сум одговорен...