• Ново
Естествен прах от шипки 100 г ръчно изработени сапуни, добавки за избелване на бръчки, овлажняване на крем маска на прах чиста растителна

Естествен прах от шипки 100 г ръчно изработени сапуни, добавки за избелване на бръчки, овлажняване на крем маска на прах чиста растителна

BGN 27.01
В магазина

Брой продукти

Природни Зголеми Овошје во Прав 100g рачно изработени Сапун Адитиви Белење Навремено Крем Маска Прав 100% Чисто Растителна
Нето Тежина : 100g
Опис :
Роуз колковите се обично портокал за да црвена боја. Тие се коло во форма. Во некои видови темно виолетова, па дури и црни плодови се наоѓаат. Црвениот оние од нив изгледаат како мали домати. Дивиот одгледува зголеми хип овошја содржат повеќе витамини од одгледува оние.
Роуз колковите главно се наоѓаат во делови на Азија, Европа и Африка. Во денешно време се зголеми колковите се одгледуваат скоро сите делови на светот, создавање на соодветни услови за одгледување.
Роуз колковите содржат витамин Ц во големи количини, 40% повеќе од портокали, исто така,. Роуз колковите, исто така, содржи витамин Б-комплекс во голема количина, па дури и витамин а и Ц, калциум и железо. Истражувачите пронашле навестувања на калиум, силициум, сулфур, и магнезиум во зголеми хип овошје.
Главните Функции
1. Анти-оксидација, спречување на стареење на кожата и го заштитува мозокот и нервните ткива од оксидација.
2. Зајакнување на слезината и помага варењето на храната.
3. Подобрување на циркулацијата на крвта, го зголемува метаболизмот, и набљудувачите на менструалниот циклус.
4. Третманот на пациентите кои страдаат од коленото или колкот остеоартритис.
5. Штитат од рак.
6. Штитат од кардиоваскуларни болести (CVD).
7. Третман на инфлуенца-како инфекции, дијареа
8. Диуретик и лаксатив и третман на различни нарушувања на уринарниот тракт
Примена :
1. Рачно изработени додаток на сапун
2. Козметика
3. DIY Маска
1. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. 2.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. 1.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување.

Подробности

Тип Елемент:
Лечение И Маска
Пол:
Унисекс
Тип:
Моющаяся Маска
Характеристика:
Подмладяващ Препарат
Воспользуйся:
Цялото Лице Изцяло
Съставка:
плодовете на розите
НЕТНО ТЕГЛО:
100 гр
Текстът на:
мръсотия
Номер На Модела:
Друго

Те също купуват с този продукт

10 Двойки / Лот Gold Crystal Колагенът Под Очите Кръпка За Очите, Маска За Намаляване На Фини Линии, Бръчки, Премахване На Черно Око

BGN 25.00 43.42

10 Пара / Многу Злато Кристал Колаген Под Око Печ За Око Маска За Намалување На Ситните Линии АнтиНавремено Ги Отстрани Црните Очи2012120 W""""""

50gms 80% Pearl Face Peel Off Mask Powder избелване на овлажнител против Стареене на кожата Грижи лечение на естествено овлажняване

BGN 9.92

Добредојдовте & ви Благодариме за вашата Посета & ве молиме да Уживаат ве Молиме да Дојде и да ја Посетите мојата Продавница или За Мене Страница за да го научите и видете повеќе на мојата прекрасна ЗЕМЈА Чиста, Природни, Органски Спектар на Лице, Тело, Коса, Исцелување, Адвокатско, Бременоста, Детето & Бебе Нега & Чистење Земјата пријателски Производи, Чисто Природни Органски Есенцијални Масла & Мешавини, Масажа & Парфем Масла, Природни Кози Млеко Сапун и Нега на Кожата Опсег & Суровини и Состојки ~ DIY Кожата & Здравствена Заштита, Природна Минерална Шминка, Хималаите Солт Светилки & Додатоци, Wholistic Дома~Здравствени Производи, Ароматерапијата Накит & многу повеќе за вас, да Уживаме!50gms 80% Бисер Лице Кора Off Маска Прав Белење Навлажнувачки Анти Стареењето Нега на Кожата Третман ПриродниУпотреба : 1...

Корейска козметика KOELF Pearl & Shea Butter Eye Mask Patch 60шт Bling-bling Skin Eye Mask нестареющие тъмни кръгове PETITFEE Sub-brand

BGN 27.00 31.76

Кореја Козметика KOELF Бисер & Шеј Путер Око Маска Печ 60pcs Blingbling Кожата Око Маска Столетните Темни Кругови PETITFEE СуббрендКарактеристики : окосјај на Кожата и очитенавлажнувачки кожата со Pearl & Шеј путер.Бисер која има 20 видови на минерали и амино киселина го прави вашата кожа светла со кожата сјај.Шеј путер со богата исхрана и неверојатни moizturizing моќ, што ја прави вашата кожа мека и влажна.Интензивна грижа за чувствителни и слаби ококожа со овој taegeuk во облик на око печ.Како да го користите : 1...

10 бр HANHUO хидратиращ овлажняващ маска за лице охлюв копър колаген, хиалуронова киселина Избелваща Маска Фиброиновая

BGN 27.20

Полжав Суштината Moisturising Лицето Маска За Белење Хидратантен За Нега На ЛицеНавлажнувачки / Хидратантен / Белење...

3шт за 3 цвята BIOAQUA грижа за кожата естествен билков екстракт маска за лице, хидратиращи маска за лице против бръчки сън 8г * 3шт

BGN 3.00 4.32

3pcs за 3 бои BIOAQUA за нега на кожата природни растителни екстракт лицето маска навлажнувачки антинавремено спиење маска, 8g * 3pcs

10 бр. / опаковане. маска за лице Маска за лице с черна глава мръсотия усвояването на Черна Маска на носа от черни точки Отстраняване лечение на акне, грижи за кожата, ?

BGN 3.00 4.78

10pcs / Пакет Лицето Маска на Лицето Маска, Црна Глава Кал Вшмукување Црна Маска Нос Blackhead Смена Третман на Акни Кора исклучување за Нега на Кожата, Наменет за : Лицето стареење на кожата, фини линии и други дефекти; Мрсна кожа јагода носот MM; носот порите blackheads се повеќе; дневни седат пред компјутер со компјутер зрачење штета...

Грим За Очи Очна Линия Набор От Водоустойчив Блестящ Молив За Очи Лесно Се Носят Козметични

BGN 4.00 5.36

Око Шминка Eyeliner Поставите Водоотпорен Трепет На Око Лагер Молив Лесно Да Се Носат КозметичкиПроизвод вовед : Нето влажни :1.3*12gПакет се вклучени : 1 сет EyelinerВе Молиме Имајте Во Предвид : 1...

ЕРЕС B2UTY NEW TOP Brand 24-hour Long lasting Eyeliner Лесно-да се носят Quick Dry Matte Waterproof Liquid Eye liner четки pen козметика

BGN 6.00 7.98

Мора Да Ги Прочитате Пред ЦелПредупредување : НЕМА ВРАЌАЊЕ НАЗАД !НЕМА ПРОМЕНА !Козметички шминка производи се лични работи, откако сте се обиделе, но не се задоволи со тоа, returing назад нема да биде во можност да го продажба повторно, бидејќи тоа беше се користи.Ако има било каков проблем ,ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот.1, Поради долг рок транспорт и Царинската одлагање, тоа обично трае најмалку 6090 дена за цел да се дојде до Јужна Америка Земји како Чиле, Бразил, Аргентина, Перу и сл.НЕ ја ПРИФАТИ каков БИЛО СПОР ПРЕДИЗВИКАН ОД "пакет уште во транзит".2, Различни монитори може да размислуваат поинаку од боја но ние гарантираме тие се претежно исто како што е прикажано на слики.3, не се отвори спорот без комуникација со нас...

12шт изображения грижа за лицето-Черна Маска активен въглен носа си змиорка Отстраняване на Маска, порите почистващо средство черна глава порите грижа за кожата

BGN 10.00 12.14

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Отстрани blackheand и затегнување пораПроизводи име : Носот МаскаУпотреба : ТЗонатаНЕТО WT : 8gКоличина : 12 компјутери1 buc Носот МаскаX 12

Aloe Vera Essence Face Treatment Лицето Sheet Moisturizing Mask Oil Control грижа за кожата, Свиване Pores Masks 1бр

BGN 2.00 2.40

Навлажнувачки Лицето Маска Лист Маска за Природен Алое Вера Гел Целото Лице Третман Маска Лист 25ml 30ml / 1pcsФункции : Го негуваат кожата, додадете го бара водаНавлажнувачки, навлажнувачки кожата мазнаПомага да се подобри сувост на кожатаПредности : * Paraben слободни : благи и неиритирачки дури и за најчувствителните на типови на кожа* Целосно се апсорбира суштината : светлина,тенки и меки свила маска* Одличен за заштита на кожата, антистареење, и прочистувачките1...

12шт BIOAQUA Rose Лицето Mask гладка хидратиращ маска за лице контрол на масла хидратиращ подхранващ намаляване още пилинг маска за грижа за кожата

BGN 15.00 15.81

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Го негуваат кожата, додадете го бара водаНавлажнувачки, навлажнувачки кожата мазнаПомага да се подобри сувост на кожатаИме на производ : Лицето маскаКарактеристики : Nourshing, Хидрантни, Навлажнувачки, Масло За Контрола На БелењеНЕТО WT : 30gГолемина : Полна ГолеминаКоличина : 12pcsЗабелешки : Нов&Стариот пакување ќе бидат испратени по случаен избор...

ARSYCHLL Chamomile Face Mask Избелваща хидратиращ маска за грижа за кожата, Anti-sensitive Repairing Acne Treatment Masks face Care Beauty

BGN 25.00 44.67

торбаARSYCHLL Камилица Лицето Маска за Белење Хидратантна Нега на Кожата Античувствителни Поправка на Третман на Акни Маски за Нега на Лице и Убавина

Горещи продажба на NESI лечение на растеж на мигли грим естествени билкови лекарства растежа на миглите течен подобрител на мигли по-дълъг, по-дебел

BGN 6.38

Топла Продажба FEG Eyelash Раст Третмани, Шминка Природна Хербална Медицина Eyelash Раст Течни Подобрувач Око Lash Подолго Подебели 3ml

80 бр./лот BIOAQUA Джин Gui Hua Eye Mask грижа за очи против подпухналост тъмен кръг овлажнител против стареене на кожата и избелване

BGN 10.00 15.97

Опис на производот: 80 Pcs / Може да BIOAQUA Џин Gui Hua Око за Око Маска за Нега на Анти подпухналост Темно Круг Навлажнувачки Против Стареење И белењеКарактеристики На Производот : Мека : Џин Guihua суштина, негуваат кожата, очите, кожата мазнаУјп : негуваат кожата, додадете влага на кожата, кожата мека, очите се движатРок : богат суштината на негување на око кожата, додадете потребните вода, така што на кожата влажна и нежнаНега : блага и нежна нега на кожата, кожата еластична и мазна, Yingnun се движатИм помогне на окото за подобрување на кожата навлажнувачки, нежна нега на кожата, така што кожата мазна кожаКако да го користите : Прв чекор : чистење на кожата на лицето, направи на кожата се чисти и уредноВтор чекор : око маска во прилог на околу очите, со прстите нежно притиснете, направи повеќе послушниТрет чекор : 1015 минути по изложување на око маска, нежно масажа на окото, без чистењеПол:FamelБренд Име:BIOAQUAПакет Се Вклучени:1x BIOAQUA Џин Guihua око маска објавено 80 PCS / 140g