• Ново
Лазерен скенер за бар кодове за 20 линии за автоматична ненасочена поставка handfree скенер, бар код четец за кодове за surpermarket

Лазерен скенер за бар кодове за 20 линии за автоматична ненасочена поставка handfree скенер, бар код четец за кодове за surpermarket

BGN 254.08
В магазина

Брой продукти


Подробности

Дълбочина На Цвета:
32 бита
Сканиране Източник На Светлина:
лазерен лъч
Тип Елемент За Сканиране:
CMOS
Номер На Модела:
S7120
Тип:
Баркод Скенер
Вид На Продукта:
Плосък Скенер
Ширина На Сканиране:
A4
Време за излизане на пазара:
Март-13
Вид На Интерфейса:
USB
търговска марка:
Techlogic
Оптична Разделителна Способност:
300*600
Иновация:
НОВО
Скорост На Сканиране:
2000 пъти/сек.

Те също купуват с този продукт

Принтер Led размер на печат А4 tablet ултравиолетова за акрил, дърво, стъкло метал

BGN 3184.00

Димензии на Печатење A4 LED Flatbed УВ Печатач За на доградба на Акрилни Дрво, Стакло и МеталПроизводи Предност1.Нашите УВ печатач производ што се користи за индустриското производство...

висока печатна машина Led резолюция 1440dpi A3 Малка Uv с бяло мастило

BGN 4784.00

висока резолуција 1440dpi A3 Мали Ув Led Печатење Машина со бело мастилоПредност на УВ печатачЗошто да се избере Haiwn LED УВ печатач ?1.Haiwn LED УВ дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство...

Веднага от продажбата на принтер размер dtg A3 печатна машина тениски тъкан с ефект 3d

BGN 3184.00

Директна Продажба A3 големина dtg печатач за ткаенина тмаица печатење машина со 3d ефектПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

Актуализиран принтер Novajet 750 с висока скорост на печат 1200Dip

BGN 1680.00

за превозот !можеме да го произведеме од страна на нашите превозот агенција за купувачоти некои од клиентот треба onw спедитор, па ние да ги достави до кина било морско пристаниште и друга адреса слободниЗа Видеоимаме реализирано повеќе од 100 Различни нашите производи видео на Youtube.ве молиме одете на Google за пребарување "Cross Way Индустрија Youtube Канал" .па може да се најдат на нашиот Youtube Канал за Да ги видите нашите сите производи видеа.нашите производи цена : ве молиме контактирајте со нас за да се добие конечно цена...

професионален uv led калъф за телефон с печатащата глава 1390

BGN 4784.00

професионални ув led случај телефон со 1390 глава за печатењеПредност на УВ печатачЗошто да се избере Haiwn LED УВ печатач ?1.Haiwn LED УВ дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство...

Цена по цена на производителя 2 инча 58 мм термопринтер impressora termica поддръжка на android за pos системи

BGN 67.20

Фабрика цена 2 инчен 58mm термички печатач impressora termica поддршка за андроид пос системот1, прифаќаме Alipay, Запад Унија, T / T, Сите Големи Кредитни Картички се прифаќаат Therough Безбедна Уплатата ЗАЧУВАМ...

Висококачествен принтер етикета баркод принтер стикер 152mm/s термален принтер може да печата на едномерен код,QR-код

BGN 91.00 101.01

Висок квалитет 152mm / s налепница печатач Баркод Етикета Печатач Термички Печатач Може да се печати Една димензионална код,qr кодотПакување Листа1 x 350 B печатач1 x USB Кабел за Податоци1 Адаптер x1 x Моќ линија1 x упатство за употреба

Высокомарочный принтер размер A3 Малък UV & PVC / Businessess Card / letther / metal и т.н. като UV машина

BGN 4180.00 4400.00

Ажурирање Економски A3 големина УВ flatbed печатач база на Epson 1390 , 6 боја на водата систем за ладење.Нашите A3 големина УВ печатач е широко се користи за печатење на телефонот опфаќа ,акрилик , лаптоп покрива , стакло , метал , керамика , бизнис картичка итн материјал .Предност за LED светилка УВ flatbed печатач1.Заврши сликата испечатени од страна УВ flatbed printe е врежана на површината .2...

механизми термален принтер микро-панел от високо quanlity DC12V TTL с богата графика използвани в таксито

BGN 62.40

висок quanlity DC12 V TTL микро панел термички печатач механизми со богата со графика се користи во таксиФункција Нискибучава директна термичка печатење метод Печатач control panel изграденаво ANK карактер или GB18030 Кинески карактер, темелно да се отстрани невообичаено зборови на болка, Брзо брзина на печатење, ниско ниво на бучава Може да го поддржи Max.39mm (дијаметар) хартија во ролна, која е најголемата хартија се тркалаат на истите модели...

Автоматично взривяване на печатна машина, тениски принтер A3 T-Shirt DTG с бърза скорост

BGN 3184.00

Автоматско Инкџет ТМаица DTG Печатач A3 ТМаица Печатење Машина Со Брзо растеПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

2018 нова ъглова округлительная машина за подреждане на хартия, картон, фотокниг, Birk с нож R6, тежкотоварни

BGN 174.40

2018 Нов Агол позаоблена машина за магацинот за хартија, картон, photobooks, ознаки со R6 сечилото( Ако сте треба други големина на ножот, ве молиме контактирајте со нас .)Спецификации : Тежина : 10kgМаксимална дебелина на хартија : Големина : 26x16x19cmНожот се вклучени : R6Други големина на ножот : Р3 да R13, не се вклучени...

A4 Professional Lightweight Mini Tattoo Thermal Копирни machine Printer Tattoo Transfer Machine Connect-WLAN or USB portable 1бр

BGN 729.60

Професионални Лесни Мини Тетоважа Термички Копир машина Печатач Тетоважа Трансфер Машина Поврзете WLAN или USB пренослив 1pc Слика покажуваПроизвод параметриИме : Тетоважа трансфер машинаПроизводот број : DL0294Напојување : 14 V 6 AНапон : 220 V / 110 V (50 Hz / 60 Hz)Моќност : 150 WЛаминат картичка машина операција процес : чекор 1 : компјутерски дизајн на изгледот, со користење на боја инкџет печатач за да печатите парична казна модели на ПВЦ платно печатење на материјалиЧекор 2 : Ставете го ткаеше печатење на ПВЦ материјал и laminating филм во laminator фах уреден(Забелешка : 15 копија трудови се поставуваат на дното на садот...

Нов B5 Photo Paper Cutter Гилотина преса машинка за рязане на дървени база 5-10 листа с мрежа

BGN 72.00 95.98

Хартија прилагодувач вклучени, лесно прилагодување за сечење во посакуваната големинаОвој Труд Машина може да се намали Трудови или Слики : Б5 или помали Пост Картички и Фотографии(L) големини се сите cuttableБезбедност заклучување на уредотМетална база, со антилизга стојатМоже да се намали 510 листови( 80g / см)За хартија, фотографија,широко се користи во photoshop, канцеларија, училишта.

Мини 58 мм 5890k термопринтер билет POS принтер термален принтер проверка USB интерфейс ресторант Бил PrinterZJ5890K

BGN 36.00 47.97

Новиот мини 58mm 5890k Термички Приемот Печатач Билет ПОС 58 Термички Печатач USB Интерфејс Ресторан Бил Печатач ZJ 5890 KОсновни Информации и Клучни КарактеристикиТочка Име : Термички Приемот ПечатачРеден Број : ПОС5890 KПогоден за сите типови на комерцијални мало ПОС системиСветлината во тежина и паметни, во формаВисок квалитет на печатење и ниски трошоциНиско ниво на бучава и високобрзински печатењеПоддршка парични фиока возачотЛесен за хартија инсталација, Лесно одржување и одлична структураНиска потрошувачка на енергија и ниски оперативни трошоци ( Не Панделки или Мастило касети )Технички СпецификацииПечати Метод : Термички Линија ПечатењеПечати Големина на Фонт : 384dot / Линија ; ANK КарактерФонт На : 12*24 точки,1.5(W)*3.0(H)mmКинескипоедноставен / традиционален : 24*24 точки,3.0(W)*3.0(H)mmПечатач Карактер : GB еден / два Кинески карактер 24*24 точки, Поддршка Тајван,Хонг конг традиционалнатаСе Прошири Карактер : OEM437 / Катакана / OEM850 / OEM860 / OEM863 / OEM865 / Западна ЕвропаГрчката / Hebrew / Југоисточна Европа / Иран / WPC1252 / OEM866 / OEM852 / OEM858 / Iran II / летонија / Arabic / PT151,1251 / OEM747 / WPC1257 / Vietnam / OEM864 / Hebrew / WPC1255 / ТајландскиПечатач ПараметриПоддршка NV ЛОГОТО ПечатењеБрзината на печатење : 90mm / secИнтерфејс : USB ПортСе тркалаат Дијаметар : 50 mmПечати Дебелина : 0.060.08 mmЕдиница Тежина : 800 gДимензии : 175*130*110mmАдаптер : DC 12 V / 3АПарични Фиока Контрола : 12 V DC / 1 AСигурност Печати : 100 километриВозачи : Win 9 X / Win 2000 / Win 2003 / Win XP / Win Vista / Win 7 / Win8 / LinuxКомпатибилен Со EPSON, SAMSUNG СистемPrint Command : Компатибилен Со Команда ESC / ПОСХартија Излез : печатење на хартија излезСе хранат Копчето : Печатач самопроверката, Модел промени, Хартија хранаСостојбата На Светлина : Црвено светло трепка значи дека нема хартија ; Црвено светло секогаш осветлена значи нормално.Моќта на Светлината : Сина светлина секогаш осветлена значи нормално ; Сина светлина исклучување значи да не се поврзете на власт или абнормални.Моќ за Контрола на Копчето : Контрола на прекинувачМоќ Интерфејс : Поврзете 110 V240 VUSB Интерфејс : Поврзете Таблет / КОМПЈУТЕР преку USBБ кабелПарични Фиока Интерфејс : Поврзете парични фиока преку податочен кабел

ОСНОВНА ТАКСА LT2132001 B57U130-3 ЗА ПРИНТЕР BROTHER MFC J4510DW

BGN 39.98

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА ЈАС ТРЕБА ДА ВЕ ИНФОРМИРАМЕ НЕКОИ ТОЧКИ : 1) АКО ЦЕЛ СТОКИ ЧИЈА ВРЕДНОСТ Е ПОВЕЌЕ ОД РЕДОВНО, НИЕ ЌЕ ГО ИСПРАТИ СТРАНА НА КУРИРСКАТА СЛУЖБА DHL / ФЕДЕКС / ЕМС...

Висока резолюция 5760X1440dpi дървени каменни медиатори за китара, кожа, керамика, шофьорска книжка UV принтер

BGN 4784.00

Висока резолуција 5760 X1440dpi дрво камен гитара зема ,кожа ,керамички, возачот лиценца ув печатачАпликацииУВ flatbed печатач не е предмет на какви било материјални ограничувања,може да се печати на дрво ,стакло,кристали ,ПВЦ,ABS,акрил ,метал,пластика,камен ,кожа ,текстил и други текстилни површината за печатење во боја .Без разлика дали тоа е едноставен блок боја шема ,колор шема или модел има градација боја ,може да се печатат откако ќе заврши,нема плоча ,не копирате и да го повтори на хроматографија ,шарени ,lifelike,слика водоотпорен ,сончање,трајни,не избледи,лесни за работа ,печатење на слики, брзо ,целосно во согласност со печатење на индустриски стандарди.Ниска цена ,може да се широко се користат во посебни печатење печатење на екран индустрија ,подарок преработувачката индустрија ,сигнализацијата индустрија,стакло печатење индустрија ,персоналните печатење индустрија ,и др.и висок квалитет ниска цена производи ,апликации се многу широка .Нашата предност1.Лесно да се работи ,нашите печатач има автоматски нагоре и надолу систем и опрема со висок квалитет на сензори,може да се открие широчината на објекти најсоодветен за печатење ,за заштита на млазницата.2.Нашите печатач има континуирана мастило снабдување систем ,од традиционалните мастило шише линк повеќе едноставен и лесен ,намалување на губење на мастило.3.УВ LED усвојување на најновата LED ладна светлина технологија, без зрачење, Светловеднаш без да се загреете,ниска печатење на материјална површина, температура и без деформација.во Споредба со традиционалните жива светилка, УВ flatпанел принтери, не содржат жива, исто така, нема да произведе озонската, побезбедно,и повеќе животната средина.нашите печатач опрема вода, систем за ладење ,може да брзо ладење ув ламба температура, заштита на печатење објект.4.Нашите печатач е добро направен ,употреба на високо квалитетен челик школка ,добра текстура ,носатотпорни .5.ако треба да масовно производство ,ние исто така, обезбеди сопствени мувла услуга ,што ќе ви овозможи да се постигне масовно производство.6.печати погодно и сува веднаш,не треба било предтретман може да постигне добри резултати од печатењето;за стакло и ceremics ,ако сакате да се постигне повеќе од 3 години не исчезнат ,ние исто така, обезбеди висок квалитет слој течност .Спецификација на ARLED Mini4Модел ARУВ LED Mini4 Големина 280mm X420mm Спецификации 640×610×410 mm(W*L*H) Боја на владата CMYK+втората светска војна или CMYKLMLC Нето тежина 60 Kg Бруто тежина 65kg брзината на печатење 173sec( A3 фото) печати висина 175mm(прилагодливи, OEM цел) глава за печатење чистење метод на автоматско печатење резолуција 5760*1440dpi медиуми лична карта .

A4 ръчно топлинна машина гуменият пръстен зажимная машина гребен договор тръжна топлинна машина 21 дыропробивная машина

BGN 116.80

Прирачник bookbinding машина C12 гумени прстен менгеме обврзувачки машина чешел договорот тендер обврзувачки машина 21 дупка удирање машинаСликата покажуваПроизвод параметриИме : гумени бендот менгеме обврзувачки машинаМодел : C12Производот број : DL0354Број на дупки : 21 дупкиДупка проред : 14.3 mmВредноста опсег : 2,5 mm, 4.5 мм, 6.5 mmПечатени Страници : 012 Копија На ХартијаСтраници за обврзувачки : 0500 листови на хартија за копирањеStapling ширина : Нето тежина : околу 5.2 кгГолемина : 375*260*120mm​​Ве молиме имајте во предвид како што е подолу : Ако се избере "продавачот за испорака метод"(368.42 ДОЛАРИ), што ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.Ако изберете DHL / ARAMEX / FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!Ако пратката од експрес, по пристигнувањето , купувачот треба да се справи со царина и плаќаат данок е во ред.Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молимеконтакт со нас во рок од 24 часа.1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќедобиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате...

Преносим 80 мм термален Bluetooth Bluetooth принтер принтер проверка bluetooth USB / сериен порт за Windows Andriod POS принтер

BGN 89.00 94.06

Преносни 80mm Термички Bluetooth Печатач на Bluetooth Приемот Печатач на bluetooth USB / сериски порт за Windows Andriod IOS ПОС ПечатачСпецификации : Вкупната Димензија (W×D×H)98×103×45mmТежина280gБојаЦрнаЕфикасен печатење ширина72mmПечати методТермички линија печатењеПечати командиESC / ПОС компатибилен command setБрзината на печатењеДо 90mm / secРезолуција8 точки / mm(203dpi)Печати на фонтот12x24 / 24x24Колона капацитет48 колони / 24columnsКарактер големина1.5 x 3.0 mm(W x H) / 3.0x3.0mm(Wx H)Хартија димензии80.0±0.1 mm x дијаметар 30.0 mmХартија дебелина0.06 да 0.08 mmСетот наAlphanumeric / Кинески КанџиИнтерфејсUSB, RS232, Bluetooth (изборен)Флеш256kbАдаптер9 V DC / 2 AБатеријата7.4 V DC / 2000m A; батеријата може да остане страна за 45 дена, кога тоа е целосна власт, тоа може да печати 120150m хартијаДруги карактеристикиХартија откривање, моќ за откривање, Прирачник затвориУслови за работаТемпература : 10 степен C ~ 50 степен C ,Влажност : 10% ~ 90%Услови на чувањеТемпература : 20 степен C ~ 70 степен C ,Влажност : 5% ~ 95%Име на уредМоже да се прилагоди, писмо и дигитални за опција, на max 30 ASCII карактери.ЛозинкаВнесете default спарување код "1234" , тоа може да се направи...

офис електроника големи бутони Dual Power Solar & Battery Powered Desktop Desk Digit Calculator

BGN 14.00 14.66

100% сосема нов и висок квалитет на Електронски Калкулатор Најдобар поглед Две начин моќ (Батерија, не се вклучени) Пластични Клучни Карактеристики : Материјал : Пластични + електронски компоненти Големина : 15cm*12cm*3.5 см / 5.91*4.72*1.38" Екран : 10.5 см*2.5 cm / 4.13*0.98" Боја : Црна Количина : 1 PC Забелешка : 1...

Безжична ръчния лазерен дальнобойный безжичен четец за бар код 1D скенер за щрих кодове, за да следим пазара и логистиката

BGN 418.00 464.00

Безжична handhelds Ласерски Долга Низа Cordless БарКод Читач 1d баркод скенер за прием на пазарот и логистикаОсновната Функција : Андроид 5.1 OS / 4 G ФЛОПИLTE / WCDMA / GSM / 2 G RAM меморија+8 G ROM 2.4 G&5 G WIFI / Bluetooth / GPS / 8 MP камера со флеш Основните баркод читач тип : 1 D баркод (поддршка EAN13 / EAN8 / UPC / Code 39 / JAN13 / Code 11) Конкурентност : Факултативен конфигурација : 2 D, NFC(13.56 М), LF(125 K / 134.2 К), Psam Со 4.0 инчен екран на допир и копчињата со броеви подлога, мобилен телефон outlook и лесно да се работи...

Висококачествен мастилено-струен печатна машина тениски 6 цвята А4 с автоматична главоболие почистване

BGN 2384.00

Висок квалитет A4 Инкџет 6 Бои Т Риза Печатење Машина Со Автоматско Главата ЧистењеПроизводи Предност1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

Принтер тениски на екрана станция 6 цвята 6

BGN 1920.00

за превозот !можеме да го произведеме од страна на нашите превозот агенција за купувачоти некои од клиентот треба onw спедитор, па ние да ги достави до кина било морско пристаниште и друга адреса слободнинашите производи цена : ве молиме контактирајте со нас за да се добие конечно цена : За Видеоимаме реализирано повеќе од 100 Различни нашите производи видео на Youtube.ве молиме одете на Google за пребарување "Cross Way Индустрија Youtube Канал" .па може да се најдат на нашиот Youtube Канал за Да ги видите нашите сите производи видеа.Параметри : Примена на машина : Машината е четири бојата во текот на печатење печатење на екран машина,погоден за еден или двајца луѓе да го користите.Корисниците само треба да застанат во еден platen станица за работа,platen станица и рамка може да се ротира во 360 степени за да локација на станицата,не треба на операторот да се движат на работа.Главно се користи за Тмаица печатење, исто така, печатен текстил и други производи.Факултативна фен флеш лек(на фен место во главата за печатење станица е platen,сушење на површината на материјалот по печатење за 35seconds,тогаш за печатење на следните боја,imprive ефикасноста на работата,две лица работат(еден народ печатење,еден народ место на Тмаица и сушење platen,се Свитка печатат маици)Печатени четири бои Т кошула 200250 парчиња на час.Параметри : Platen големина : 45*55cm(18*22inch)Машина големина : 180*180*110cm / 70*70*43inchНето тежина : 104kg / 232lbОваа машини вклучува 4 кутииПакување големина на Пакување јачина, големина на Пакување тежат 1# 65*65*31cm / 26*26*12inch 0.13m3 35 KG / 77lb 2# 59*39*26cm / 23*15*10inch 0.06m3 25kg / 55lb 3# 61*51*22cm / 24*20*9 инчен 0.07m3 16 KG / 35lb 4# 66*42*41cm / 26*17*16inch 0.11m3 30 KGR. / 66lb Вкупниот волумен : 0.37m3Бруто тежина : 106kg / 233lb