• Ново
Лепило машина автоматична клеящая машина 40 лепило лакировочная машина за хартия, кожа, дърво

Лепило машина автоматична клеящая машина 40 лепило лакировочная машина за хартия, кожа, дърво

BGN 999.00
BGN 1086.40
-8 %
В магазина

Брой продукти

Автоматска Машина за Лепење 40cm Лепак Слој Машина за хартија, Кожа, Дрвена Табла
Машина за функција :
1. Лепење материјал дебелина е прилагодлив од 0.1 mm до 2mm.
2. Лепак дебелина е прилагодлив
3. Било растворливи во вода, лепак може да се користи во оваа машина, како додека лепак.
4. Макс лепак ширина : 40cm / 15.7 инчен
5. Напојување : 220 V/50hz
6. Пакување големина : 71x30x29cm
7. Тежина : 48kg
8. Оваа машина е направен од силна метал и висок квалитет . Ролери е изработен од нерѓосувачки челик. Трајни и издржливи.
Дел Листата : Дел 1 & 2 : Прилагоди на дебелината за лепење лист Дел 3 : Безбедносни покрие Дел 4 и 5 : се Прилагоди на дебелината на лепак Дел 6 : Лепак сад Дел 7 : Лепак сад hight прилагодување дел Дел 8 : прекинувач

Подробности

силата на:
Електричество
търговска марка:
Максимална скорост
Номер На Модела:
AGM-40

Те също купуват с този продукт

Цифров Кожена Печатна Машина Дървена Печатна Машина

BGN 3184.00

Дигитални Кожа Печатач Машина За Дрво Печатач Машиназа податоци картичка Опис на Производотпредмет : Airwren500 еко растворувач печатачдимензии на печатење : 320mmx420mmprintmode : CMYKLMLCпечати reolution : 5760x1440dpiмастило : Еко Растворувач мастилоКарактеристики1.Одличен квалитет на еко растворувач flatbed печатач2.мал формат еко растворувач flatbed печатач 3.Сигурен снабдувач од Кина4.Фабрика ценаПредност на еко растворувач печатач1.Haiwn еко растворувач печатач дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство...

висока печатна машина Led резолюция 1440dpi A3 Малка Uv с бяло мастило

BGN 4784.00

висока резолуција 1440dpi A3 Мали Ув Led Печатење Машина со бело мастилоПредност на УВ печатачЗошто да се избере Haiwn LED УВ печатач ?1.Haiwn LED УВ дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство...

Honeywell 1D Scanner Reader за Android 5.1 OS S802 има Wi Fi GPS BT USB 4G и 2G ROM 4G RAM

BGN 418.00 464.00

Honeywell 1 D Скенер Читателот за Android 5.1 OS S802 Има WIFI, GPS USB BT 4 G и 2 G ROM 4 G RAM меморијаОсновната Функција : Андроид 5.1 OS / 4 G ФЛОПИLTE / WCDMA / GSM / 2 G RAM меморија+8 G ROM 2.4 G&5 G WIFI / Bluetooth / GPS / 8 MP камера со флеш Основните баркод читач тип : 1 D баркод (поддршка EAN13 / EAN8 / UPC / Code 39 / JAN13 / Code 11) Конкурентност : Факултативен конфигурација : 2 D, NFC(13.56 М), LF(125 K / 134.2 К), Psam Со 4.0 инчен екран на допир и копчињата со броеви подлога, мобилен телефон outlook и лесно да се работи...

персонализирани принтер Led резолюция 5760X1440dpi Uv повод за телефон

BGN 3184.00

персоналните резолуција 5760 X1440dpi Ув Led Печатач За Телефонот СлучајАпликацииУВ flatbed печатач не е предмет на какви било материјални ограничувања,може да се печати на дрво ,стакло,кристали ,ПВЦ,ABS,акрил ,метал,пластика,камен ,кожа ,текстил и други текстилни површината за печатење во боја .Без разлика дали тоа е едноставен блок боја шема ,колор шема или модел има градација боја ,може да се печатат откако ќе заврши,нема плоча ,не копирате и да го повтори на хроматографија ,шарени ,lifelike,слика водоотпорен ,сончање,трајни,не избледи,лесни за работа ,печатење на слики, брзо ,целосно во согласност со печатење на индустриски стандарди.Ниска цена ,може да се широко се користат во посебни печатење печатење на екран индустрија ,подарок преработувачката индустрија ,сигнализацијата индустрија,стакло печатење индустрија ,персоналните печатење индустрија ,и др.и висок квалитет ниска цена производи ,апликации се многу широка .Нашата предност1.Лесно да се работи ,нашите печатач има автоматски нагоре и надолу систем и опрема со висок квалитет на сензори,може да се открие широчината на објекти најсоодветен за печатење ,за заштита на млазницата.2.Нашите печатач има континуирана мастило снабдување систем ,од традиционалните мастило шише линк повеќе едноставен и лесен ,намалување на губење на мастило.3.УВ LED усвојување на најновата LED ладна светлина технологија, без зрачење, Светловеднаш без да се загреете,ниска печатење на материјална површина, температура и без деформација.во Споредба со традиционалните жива светилка, УВ flatпанел принтери, не содржат жива, исто така, нема да произведе озонската, побезбедно,и повеќе животната средина.нашите печатач опрема вода, систем за ладење ,може да брзо ладење ув ламба температура, заштита на печатење објект.4.Нашите печатач е добро направен ,употреба на високо квалитетен челик школка ,добра текстура ,носатотпорни .5.ако треба да масовно производство ,ние исто така, обезбеди сопствени мувла услуга ,што ќе ви овозможи да се постигне масовно производство.6.печати погодно и сува веднаш,не треба било предтретман може да постигне добри резултати од печатењето;за стакло и ceremics ,ако сакате да се постигне повеќе од 3 години не исчезнат ,ние исто така, обезбеди висок квалитет слој течност .Спецификација на ARLED Mini6 Модел ARУВ LED Mini6 Големина 160mm X297mm Спецификации 500mm×520mm×360 mm(W*L*H) Боја на владата CMYKLMLC / CMYK+2 W / CMYK+2 V Нето тежина 40 Kg Бруто тежина 45kg брзината на печатење 115sec( A4 фото) печати висина 165mm(прилагодливи, OEM цел) глава за печатење чистење метод на автоматско печатење резолуција 5760dpi*1440dpi медиуми лична карта .

Преносим 80 мм термален Bluetooth Bluetooth принтер принтер проверка bluetooth USB / сериен порт за Windows Andriod POS принтер

BGN 89.00 94.06

Преносни 80mm Термички Bluetooth Печатач на Bluetooth Приемот Печатач на bluetooth USB / сериски порт за Windows Andriod IOS ПОС ПечатачСпецификации : Вкупната Димензија (W×D×H)98×103×45mmТежина280gБојаЦрнаЕфикасен печатење ширина72mmПечати методТермички линија печатењеПечати командиESC / ПОС компатибилен command setБрзината на печатењеДо 90mm / secРезолуција8 точки / mm(203dpi)Печати на фонтот12x24 / 24x24Колона капацитет48 колони / 24columnsКарактер големина1.5 x 3.0 mm(W x H) / 3.0x3.0mm(Wx H)Хартија димензии80.0±0.1 mm x дијаметар 30.0 mmХартија дебелина0.06 да 0.08 mmСетот наAlphanumeric / Кинески КанџиИнтерфејсUSB, RS232, Bluetooth (изборен)Флеш256kbАдаптер9 V DC / 2 AБатеријата7.4 V DC / 2000m A; батеријата може да остане страна за 45 дена, кога тоа е целосна власт, тоа може да печати 120150m хартијаДруги карактеристикиХартија откривање, моќ за откривање, Прирачник затвориУслови за работаТемпература : 10 степен C ~ 50 степен C ,Влажност : 10% ~ 90%Услови на чувањеТемпература : 20 степен C ~ 70 степен C ,Влажност : 5% ~ 95%Име на уредМоже да се прилагоди, писмо и дигитални за опција, на max 30 ASCII карактери.ЛозинкаВнесете default спарување код "1234" , тоа може да се направи...

Малък формат A3 размер на LED UV плосък принтер за PVC карти пластмаса стъкло

BGN 4784.00

Мал Формат А3 Големина LED УВ Flatbed Печатач за ПВЦ Картичка Пластика Стакло​Опис на производот1.ARLED УВ дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство.Тоа е комбинација брзо брзина на печатење и елегантен дизајн на костим,направи дигитално печатење производство да стане реалност.2.Печати погодно и сува imm ediately .ARLED ув печатач има 5760*1440dpi резолуција и 6 печатење во боја селекција,која обезбедува lifelike дизајн квалитет.ARLED ув печатач е сигурен ,совршен дизајн за мастило систем и млазницата навлажнувачки уред,обезбеди континуитет на производството и спреј за квалитет на печатење.3.ARLED ув печатач важи и за многу видови на различни материјали,со професионален боја поделба софтвер да се реализира печатење на керамички плочки ,телефон случај,метал,стакло,дрво,топче за голф,картичка,CD,DVD,пластични кеси,и др.висок квалитет на енергија,заштеда на енергија,заштита на животната средина побарувачката на пазарот.Спецификација на ARLED Mini4 УВ печатачМоделARУВ LED Mini4Големина280mm X420mmСпецификации640×620×415 mm(W*L*H)Боја на владатаCMYK+втората светска војна или CMYKLMLCНето тежина50 KgБруто тежина55kgбрзината на печатење173sec( A3+ фото)печати висина165mmГлава за печатење чистење методавтоматскирезолуција на печатење5760*1440dpiмедиумилична карта .кожа ...

Мини 58 мм 5890k термопринтер билет POS принтер термален принтер проверка USB интерфейс ресторант Бил PrinterZJ5890K

BGN 36.00 47.97

Новиот мини 58mm 5890k Термички Приемот Печатач Билет ПОС 58 Термички Печатач USB Интерфејс Ресторан Бил Печатач ZJ 5890 KОсновни Информации и Клучни КарактеристикиТочка Име : Термички Приемот ПечатачРеден Број : ПОС5890 KПогоден за сите типови на комерцијални мало ПОС системиСветлината во тежина и паметни, во формаВисок квалитет на печатење и ниски трошоциНиско ниво на бучава и високобрзински печатењеПоддршка парични фиока возачотЛесен за хартија инсталација, Лесно одржување и одлична структураНиска потрошувачка на енергија и ниски оперативни трошоци ( Не Панделки или Мастило касети )Технички СпецификацииПечати Метод : Термички Линија ПечатењеПечати Големина на Фонт : 384dot / Линија ; ANK КарактерФонт На : 12*24 точки,1.5(W)*3.0(H)mmКинескипоедноставен / традиционален : 24*24 точки,3.0(W)*3.0(H)mmПечатач Карактер : GB еден / два Кинески карактер 24*24 точки, Поддршка Тајван,Хонг конг традиционалнатаСе Прошири Карактер : OEM437 / Катакана / OEM850 / OEM860 / OEM863 / OEM865 / Западна ЕвропаГрчката / Hebrew / Југоисточна Европа / Иран / WPC1252 / OEM866 / OEM852 / OEM858 / Iran II / летонија / Arabic / PT151,1251 / OEM747 / WPC1257 / Vietnam / OEM864 / Hebrew / WPC1255 / ТајландскиПечатач ПараметриПоддршка NV ЛОГОТО ПечатењеБрзината на печатење : 90mm / secИнтерфејс : USB ПортСе тркалаат Дијаметар : 50 mmПечати Дебелина : 0.060.08 mmЕдиница Тежина : 800 gДимензии : 175*130*110mmАдаптер : DC 12 V / 3АПарични Фиока Контрола : 12 V DC / 1 AСигурност Печати : 100 километриВозачи : Win 9 X / Win 2000 / Win 2003 / Win XP / Win Vista / Win 7 / Win8 / LinuxКомпатибилен Со EPSON, SAMSUNG СистемPrint Command : Компатибилен Со Команда ESC / ПОСХартија Излез : печатење на хартија излезСе хранат Копчето : Печатач самопроверката, Модел промени, Хартија хранаСостојбата На Светлина : Црвено светло трепка значи дека нема хартија ; Црвено светло секогаш осветлена значи нормално.Моќта на Светлината : Сина светлина секогаш осветлена значи нормално ; Сина светлина исклучување значи да не се поврзете на власт или абнормални.Моќ за Контрола на Копчето : Контрола на прекинувачМоќ Интерфејс : Поврзете 110 V240 VUSB Интерфејс : Поврзете Таблет / КОМПЈУТЕР преку USBБ кабелПарични Фиока Интерфејс : Поврзете парични фиока преку податочен кабел

ОСНОВНА ТАКСА LT2132001 B57U130-3 ЗА ПРИНТЕР BROTHER MFC J4510DW

BGN 39.98

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА ЈАС ТРЕБА ДА ВЕ ИНФОРМИРАМЕ НЕКОИ ТОЧКИ : 1) АКО ЦЕЛ СТОКИ ЧИЈА ВРЕДНОСТ Е ПОВЕЌЕ ОД РЕДОВНО, НИЕ ЌЕ ГО ИСПРАТИ СТРАНА НА КУРИРСКАТА СЛУЖБА DHL / ФЕДЕКС / ЕМС...

режещи плотери резервни части главата нож се използва в цял Китай плотер безплатна доставка винил на режещия плотер каретка

BGN 152.00 159.98

Плотер Превозвинил машина плотер превозAnswer : ___________________________ Note : купувачот треба да покаже ни за сечење плотер превоз слика за нас,дека може да бидете сигурни дека 100% на вашата машина треба,бидејќи сечење плотер превоз имаат многу differnet видови или модел,сите ние имаме,ако ни покаже вашиот делови фотографија до нас,ние ќе знаеме кој е во костим за вас,ви благодариме!гаранција : 12monthsMchine фото : Пакување вклучуваат : Софтвер : Забелешка : За софтвер еден artcut софтвер е стари верзии,тоа;s достапна за windows 95 / 98,Windows 2000,Windows XP,Windows Vista,windows 7 32bit,друг систем не може да се користи.Оваа стари верзии ние бесплатно ви ги даде,други еден artcut се нови верзии,овој нови верзии освен може да се користи за windows 95 / 98,Windows 2000,Windows XP,Windows Vista,windows 7 32 малку,друг систем alocan употреба,како прозорец 7 64bit ,прозорец 8 и така натаму,оваа нови верзии на софтверот цената е 50 долари,ве молиме да знаат тоа.

2D баркод скенер четец за Android 5.1 ръчен терминал PDA с RFID, GPS USD БТ WIFI 4G full all netcom

BGN 511.00 568.00

2 D баркод Скенер Читателот Андроид 5.1 Рачни Терминал PDA со RFID GPS BT WIFI 4 G целосна сите netcomОсновната Функција : Андроид 5.1 OS / 4 G ФЛОПИLTE / WCDMA / GSM / 2 G RAM меморија+8 G ROM 2.4 G&5 G WIFI / Bluetooth / GPS / 8 MP камера со флеш Основните баркод читач тип : 1 D баркод (поддршка EAN13 / EAN8 / UPC / Code 39 / JAN13 / Code 11) Конкурентност : Факултативен конфигурација : 2 D, NFC(13.56 М), LF(125 K / 134.2 К), Psam Со 4.0 инчен екран на допир и копчињата со броеви подлога, мобилен телефон outlook и лесно да се работи...

цени на едро на ултравиолетова плосък принтер за мобилен случая с бяло мастило

BGN 4784.00

трговија на големо ув flatbed печатач за мобилни случај со бело мастилоПредност на УВ печатачЗошто да се избере AR LED УВ печатач ?1.AR LED УВ дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство...

5.0 MP Dual Camera Auto focus WIFI wireless high speed portable document camera V520W

BGN 472.32

Бренд Eloam Модел V520 W Изглед Двојно Камера со wifi + батеријата база Image sensor Главниот сензор 5.0 мега пиксели, Заменик сензор : 2.0 MP Главниот : 2592 X 1944 Година, Заменик : 1600x1200 Фокус метод Автофокус за Фотографирање големина А4 Копчето "Light контрола" клуч ( да се пополни светлина switch ) Сензор HD COMS, Нема возач Doc формат JPG / TIF / BMP / PNG Видео формат на AVI / WMV Интерфејс USB2.0 OCR Повеќе од 180 видови на јазици обработка на Слика Brighness, контрастот, острината, сатурација, гама, ротација, прикажување, итн Системот за барања ( Минимум ) Од Windows XP во Windows 10

UV принтер A3 отстранен печатна машина бяло мастило размер на машината принтер изображения A3 планшетную за случая на метал / Plastc

BGN 3407.00 4155.17

A3 УВ Печатач Врежана Слика Печатач Машина A3 Големина Бело Мастило Flatbed Печатење машина за Метал / Plastc случајФункција : 1.Тоа се користи ув мастило(CMYK) + бело мастило2.Материјалот вклучуваат акрил, кристал, кожа, пластика, ментална, алуминиумски лимови, ПВЦ, ABS, камен, керамички плочки,KT одбор, дрвена табла, пена одбор , било каква рамна површина може да се печати, дури и во рамките на 3мм крива површината е достапен.3...

гореща продажба на DTG тениска принтер облекло печатна машина с безплатен софтуер rip

BGN 2384.00

2016 година топла продажба DTG Т кошула печатач облека печатење машина со слободни rip софтверКарактеристики1.Haiwn T400 Т маица печатач производи може да се користат за индустриски текстил производство...

Промишлен Android блок почистване баркод PDA, Handheld 2D блок почистване на баркод

BGN 490.00 544.00

Индустриски PDA баркод Скенер Андроид, Рачни 2 D баркод СкенерОсновната Функција : Андроид 5.1 OS / 4 G ФЛОПИLTE / WCDMA / GSM / 2 G RAM меморија+8 G ROM 2.4 G&5 G WIFI / Bluetooth / GPS / 8 MP камера со флеш Основните баркод читач тип : 1 D баркод (поддршка EAN13 / EAN8 / UPC / Code 39 / JAN13 / Code 11) Конкурентност : Факултативен конфигурација : 2 D, NFC(13.56 М), LF(125 K / 134.2 К), Psam Со 4.0 инчен екран на допир и копчињата со броеви подлога, мобилен телефон outlook и лесно да се работи...

Управление на шаговым двигател на режещия плотер SAGA-1350I с подови стойка и кошница, 48-инчов контурный винил режещи плотери

BGN 2278.00 2398.40

Добредојдовте на нашиот нашата продавницаМодел : 1350 IКонтура сечење плотер 1350mm со Flexi 10 софтверОпис На Производот1...

Нов термопринтер 80 мм портативен bluetooth wireless pos чековата печатна машина за мобилен бизнес, bill impressora

BGN 124.80

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

Китай производство A3 3D таблет цифров директен памучен плат текстил тениска принтер

BGN 3184.00

Кина Производство A3 3 D Flatbed Дигитални Директни 100% Памук Ткаенини Текстилни ТМаица ПечатачПроизводство опис1.Haiwn тмаица печатење машина серија производи се користи за индустриското производство...

Цена по цена на производителя 2 инча 58 мм термопринтер impressora termica поддръжка на android за pos системи

BGN 67.20

Фабрика цена 2 инчен 58mm термички печатач impressora termica поддршка за андроид пос системот1, прифаќаме Alipay, Запад Унија, T / T, Сите Големи Кредитни Картички се прифаќаат Therough Безбедна Уплатата ЗАЧУВАМ...

Удостоверение за CE печатна машина метална плоча uv led мастилено-струен принтер

BGN 4784.00

CE сертификација метална плоча печатење машина ув led инкџет печатачПредност на УВ печатачЗошто да се избере Haiwn LED УВ печатач ?1.Haiwn LED УВ дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство...

Принтер размер A3 UV за акрилни плочи с дървена, метална плоча с CE

BGN 6864.00

A3 големина УВ печатач за на доградба на Акрилни плоча Дрвени Метална плоча Со CEПредност на УВ печатачЗошто да се избере Airwren LED УВ печатач ?1.Airwren LED УВ дигитални инкџет печатење серија производи се користи за индустриското производство...

Handheld Wifi 4G Android 5.1 Pda с лазерен скенер 1d -- евтина цена, високо качество

BGN 418.00 464.00

Рачни Wifi 4 G Андроид 5.1 Pda Со 1d Ласерски Скенер Евтини Цена со Висок КвалитетОсновната Функција : Андроид 5.1 OS / 4 G ФЛОПИLTE / WCDMA / GSM / 2 G RAM меморија+8 G ROM 2.4 G&5 G WIFI / Bluetooth / GPS / 8 MP камера со флеш Основните баркод читач тип : 1 D баркод (поддршка EAN13 / EAN8 / UPC / Code 39 / JAN13 / Code 11) Конкурентност : Факултативен конфигурација : 2 D, NFC(13.56 М), LF(125 K / 134.2 К), Psam Со 4.0 инчен екран на допир и копчињата со броеви подлога, мобилен телефон outlook и лесно да се работи...

широкоекранен закрит мастилено-струен принтер 750

BGN 1200.00

за превозот !можеме да го произведеме од страна на нашите превозот агенција за купувачоти некои од клиентот треба onw спедитор, па ние да ги достави до кина било морско пристаниште и друга адреса слободниЗа Видеоимаме реализирано повеќе од 100 Различни нашите производи видео на Youtube.ве молиме одете на Google за пребарување "Cross Way Индустрија Youtube Канал" .па може да се најдат на нашиот Youtube Канал за Да ги видите нашите сите производи видеа.нашите производи цена : ве молиме контактирајте со нас за да се добие конечно цена.Спецификација : 1.Стабилна конструкција : Прецизност мувла кастинг,целиот алуминиум легуранадворешниот покривање,никогаш не деформација и durableness.2.Нова плоча дизајн : Има печатење функција,може да се реализира во локалнатаarea network секој компјутер истовремено контроли многу portraying машини.Технологија параметар : Нацртшема : 2 Помине 9.0 квадратни метри на часОпштиот квалитет на моделот : 3 Помине 7.8 квадратни метри на часПроизводство на моделот : 4 Помине 5.9 квадратни метри на часВисок квалитет на моделот : 6 Помине 4.2 квадратни метри на часРаботата јазици : англиски,Кинески,корејски,Јапонски,француски,Германски,Шпански,Италијански,Португалски.На Nova Jet 750 нуди прифатлива високо производство печатење сомастило флексибилност...

Bluetooth USB Wifi Wireless Laser 1D Handheld PDA Barcode Scanner Android с по-евтина цена от производителя ISO9001

BGN 418.00 464.00

Bluetooth USB Wifi Безжичен Ласерски 2 D Рачни PDA баркод Скенер Android со Евтини Цена од ISO9001 ПроизводителОсновната Функција : Андроид 5.1 OS / 4 G ФЛОПИLTE / WCDMA / GSM / 2 G RAM меморија+8 G ROM 2.4 G&5 G WIFI / Bluetooth / GPS / 8 MP камера со флеш Основните баркод читач тип : 1 D баркод (поддршка EAN13 / EAN8 / UPC / Code 39 / JAN13 / Code 11) Конкурентност : Факултативен конфигурација : 2 D, NFC(13.56 М), LF(125 K / 134.2 К), Psam Со 4.0 инчен екран на допир и копчињата со броеви подлога, мобилен телефон outlook и лесно да се работи...

Android 5.1 PDA 1D Баркод Sanner Scan Laser Wireless PDA с Wifi / GPS/Bluetooth4. 0/NFC

BGN 439.00 488.00

Андроид 5.1 PDA 1 D баркод Sanner Ласерско Скенирање Рачни PDA Со Wifi / GPS / Bluetooth4.0 / NFCОсновната Функција : Андроид 5.1 OS / 4 G ФЛОПИLTE / WCDMA / GSM / 2 G RAM меморија+8 G ROM 2.4 G&5 G WIFI / Bluetooth / GPS / 8 MP камера со флеш Основните баркод читач тип : 1 D баркод (поддршка EAN13 / EAN8 / UPC / Code 39 / JAN13 / Code 11) Конкурентност : Факултативен конфигурација : 2 D, NFC(13.56 М), LF(125 K / 134.2 К), Psam Со 4.0 инчен екран на допир и копчињата со броеви подлога, мобилен телефон outlook и лесно да се работи...

механизми термален принтер микро-панел от високо quanlity DC12V TTL с богата графика използвани в таксито

BGN 62.40

висок quanlity DC12 V TTL микро панел термички печатач механизми со богата со графика се користи во таксиФункција Нискибучава директна термичка печатење метод Печатач control panel изграденаво ANK карактер или GB18030 Кинески карактер, темелно да се отстрани невообичаено зборови на болка, Брзо брзина на печатење, ниско ниво на бучава Може да го поддржи Max.39mm (дијаметар) хартија во ролна, која е најголемата хартија се тркалаат на истите модели...

Мед месинг азбуки отливают във форма A до Z 3sets + мед мухъл + един титуляр струбцины, горещ Логос штемпеля фолио върху дърво, кожа, хартия

BGN 337.00 366.40

3 сета X бакар месинг азбуки калапи , писмо габи сетови Customizedly одлуки Ќе ни кажете вашето фонт, ние се направи калапи за вас...