• Ново
5,7-инчов LCD дисплей промишлени приложения KOE SP14Q002-C1 с 320*240

5,7-инчов LCD дисплей промишлени приложения KOE SP14Q002-C1 с 320*240

BGN 120.00
BGN 132.80
-10 %
В магазина

Брой продукти


LCD е кршливи предмети. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш. Ние сме одговорни да се тврди со курир . По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен. По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас.
5.7 inch KOE Индустриска Примена LCD Дисплеј SP14 Q002-С1 со 320*240
Опис на производот ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 5.7 inch Панел Тип : FSTN-LCD Состав : Панел Резолуција : 320×240 Режим : STN, Црно/Бела (Негативни), Transmissive Површина : Отсјај (Haze 0%) Brightness : 140 cd/m⊃2; (Typ.) Contrast Ratio : 25 : 1 (Typ.) Дисплеј Во Боја : Монохроматски Агол На Гледање : 40 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) Фреквенција : 75 Hz Светилка Тип : 1 buc CCFL Сигнал Тип : Паралелно Податоци (4-bit) за Апликација : Индустриска Примена
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на . центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Испорака
1)превозот во Светот. Секоја испорака начин сакате да се избере,ве молиме контактирајте со нас.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по потврди целосна исплата. Ве молиме да не информирате на цена сакате да се одбележи на фактурата.
3)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и испорака од Експрес можете да изберете. Твоето полно име, се препорачува,особено руската купувачи.
4) Ние не сме одговорни за дополнителни даноци или царина. Искрено се надевам дека купувачот нема да се подигне и наплата или да ја напуштат неутрални и негативни повратни информации врз основа на причината.
5) времето за Испорака е приближно :
Преку DHL, Fedex, UPS-от : 3-7working дена
Преку ЕМС : 7-15 работни дена
Воздухот Mail или Парцела : 10-30 работни дена
Ако итно треба објектот, ве молиме изберете курирската служба DHL. Исто така, времето за испорака не треба да се смета како причина кога ќе ја напушти неутрален негативни повратни информации, особено Воздух Пошта која понекогаш може да биде потребно подолго време за да се постигне отколку што се очекуваше.

Подробности

Номер На Модела:
SP14Q002-C1
Тип:
TFT
Модел Панел:
SP14Q002-C1
Вид На Лентата:
FSTN-жидкокристаллическая панел
Размер На Панела:
5,7 инча
Разделителна способност:
320*240(QVGA)
Режим на дисплея:
TN, обикновено бял, предавателни
Яркост:
140 кд/м2 (тип.)
Контраст:
25
Тип На Лампата:
CCFL
Сигнален Интерфейс:
Паралелни данни (1ch, 4 бита)
Цвят На Дисплея:
Монохромен

Те също купуват с този продукт

най-добрата цена и качество, оригинален индустриален LCD дисплей LRUBL6221B

BGN 448.00

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

най-добрата цена и качество, оригинален индустриален LCD дисплей LQ121S1DG21

BGN 152.00

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

TM24064F професионални продажбите на LCD екрана за промишлени екрана

BGN 232.00

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

Закрит пълноцветен светодиоден модул P3, 1/16 Scan 3in1 RGB High-definition full-color video led display unit panel

BGN 76.00 79.84

Модул : P3 Полна Боја ПРЕДВОДЕНИ од МодулотПиксели типВистински пикселиПиксели теренот3 mmrefresh фреквенција>=400 HZМодул Големина192 X192 mmХоризонтална Видите Ангел> 110 степенМодел Пиксели64 X64 ПикселиРаботна СрединаTemp : 20 Celsiстепен+60 CelsiстепенВлажност : 10%90%решетки густина111111 точки / метар квадратенРаботен напонГЛОБАЛНА НАПОЈУВАЊЕ ЗА AC100120 VAC 220240 VПиксели форма1 R1 PG1 GB SMD2020Живот>=100000 часаНајдобри гледање на далечина3m~30 mСива скала12 битната / 1 бојаМакс...

най-добрата цена и качество, оригинален индустриален LCD дисплей LJ512U21

BGN 2480.00

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

320*160mm 32*16pixels P10 Outdoor waterproof Red led module for single color red P10 led message display module

BGN 33.00 34.53

Модул СпецификацијаСпецификација : PH10Пиксели Теренот : 10ммПиксел Густина : 10000 точки / м2Пиксели Состав : 1 REDМодул Големина : 160*320mmМодул Резолуција : 16*32 dotВозење Начин : 1 / 4 Постојана Curent ВозењеОсветленост : повеќе од 3800cd / м2Ниво Визија : 110 степенНајдобар растојание на визуелизација : 12mDisplay Mode : Нормален 1024*768Напон : AC220 V / 380 V+10% / 10%, 50 HZЖивотен Век : 100000 часаOudoor LED Дисплеј P10Примена : замена на отворено Црвена P10 ПРЕДВОДЕНИ од модулот, Една црвена боја, led дисплеј, P10 Лизгање порака led знак, P10 led панел, P10 led порака на екранот.♦ НАТОПИ Црвени Led диоди,Висока Осветленост,16pin♦ Водоотпорен и висока осветленост, надворешна употреба♦ Пакет Вклучува : 1x P10 црвено натопи предводени од модулот1x Моќ Кабел1x Кабел1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

нови и оригинални продажба професионален LCD екрана NL6448BC20-21C за промишлени екрана

BGN 280.00

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

най-добрата цена и качество на първоначално lj64h034 индустриален LCD дисплей

BGN 448.00

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

съвсем нов и алтернативен професионален LCD екран SP14Q005 се продава за промишлени екрана

BGN 99.20

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

Оригиналната Lq065y9la01 6.5 a Si TFT LCD панел гаранция 6 месеца

BGN 233.00 259.20

Оригиналниот LQ065 Y9 LA01 6.5" a Si TFT LCD Панелот 6 месеци гаранција ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 6.5 инчи Панел Тип : aSi TFTLCD Состав : Панел Резолуција : 800×480 Режим : TN, Нормално Бела, Transflective покажи Боја : 262 K Светилка Тип : WLED Сигнал Тип : LVDS (1 ch, 6bit) за Апликација : Автомобилската ЕкранотЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

най-добрата цена и качество на първоначално дисплей lq121s1dg43 индустриален LCD

BGN 112.00

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

Продажба на екрана lcd tfd60w12-B professional за промишлени екрана

BGN 128.00

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

най-добрата цена и качество lgm320240bp1-W1SNM24-W1SNM24-TRC индустриален LCD дисплей

BGN 248.00

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

Brand original LTM200KT03 20.0 wled LCD Panel интерфейс LVDS LCD display

BGN 173.00 192.00

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

PD104VT1 Original A+ Клас 10.4 инчов LCD Panel

BGN 111.00 123.20

PD104 VT1 Оригинални А+ Одделение 10.4" инчен LCD Панел​За Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

напълно нови за продажба професионален LCD екрана SX14Q001 за промишлени екрана

BGN 164.80

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

Нова оригинална 4. 3-инчов LCD панел LQ043Y1DX01 за HTC T8585 HD2/ EVO 4G LCD дисплей

BGN 42.00 46.40

Нови Оригинални 4.3 инчен LQ043 Y1 DX01 LCD Панел за HTC T8585 HD2 / EVO 4 G LCD Дисплеј ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 4.3 инчен Панел Тип : aSi TFTLCD Состав : Панел Резолуција : 480×800 Режим : ASV, Нормално Црна, Transmissive Површина : Тешко слој (3 H) Brightness : 350 cd / m⊃2; (Typ.) Contrast Ratio : 900 : 1 (Typ.) Дисплеј во Боја : 65 K Агол на Гледање : 80 / 80 / 80 / 80 на (Typ.)(CR≥10) Фреквенција : 60 Hz Светилка Тип : 8 S1 P WLED Сигнал Тип : Паралелно RGB Ro HS Согласност : Примена : Мобилен ТелефонКвалитет : Ние продаваме бренднови, оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

най-добрата цена и качество, оригинален индустриален LCD дисплей LQ104V1DW01

BGN 96.00

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...