• Ново
Нов преносим мултифункционална платно tookit ремонт на чанти чанта за инструменти, пакет за съхранение, поддръжка ръчни инструменти, резервни части пакет комплект

Нов преносим мултифункционална платно tookit ремонт на чанти чанта за инструменти, пакет за съхранение, поддръжка ръчни инструменти, резервни части пакет комплект

BGN 33.60
В магазина

Брой продукти


Нови Преносни мулти-функционални платно Tookit Торба поправка алатка торба за мали делови складирање пакет канцелариски торба патент Toolkit
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Име на Производ : Рака алатка торба производот е направен од задебелена Оксфорд ткаенина или платно, 600 D најлон материјал, практични, трајни, едноставни и убави Производ димензии се (должина x ширина x висина) : 25 CM x 8СМ х 7 CM и 20 CM x 8СМ х 7 CM Посветеност бои црна и сива Производи кои се користат за да се приспособат : канцелариски материјал, рачни алати, мобилни телефони, паричници, материјали и така натаму Пакет : 1 x Торба

Подробности

Тип:
Чанта
Размер:
20cm x 8cm x 7cm
is_customized:
Yes
Материал:
Найлон
Номер На Модела:
P201702-B347
търговска марка:
Халоджаджу
Базов Тип:
чанта за инструменти
Тип Елемент:
корпус на уреда
Тип:
Чанта За Инструменти За Ремонт
Приложение:
инструмент за съхранение на данни
Воспользуйся:
канцелярская чанта
Име на продукта:
светкавица инструментариум
Вид На Продукта:
платно Tookit
Продукт:
ръчен инструмент bsg

Те също купуват с този продукт

Направи си САМ SMD SMT винт за шиене, PP прозрачен компонент кутия за съхранение на инструменти, електронен пластмасов контейнер кутия за инструменти калъф

BGN 5.00 6.05

NEWACALOX DIY SMD SMT Завртка за Шиење PP Транспарентен Компонента Складирање Кутија лента со алатки Електронски Пластичен Сад Кутијата за Алатки СлучајКарактеристики : 1.Направени од висококвалитетни PP материјал, тоа е издржлив и се отпорни.2.Lockable дизајн, прашинадоказ, јасно капак за прикажување на содржината на Делови Кутија...

Гореща разпродажба нов 1x пластмасова прозрачна кутия за съхранение на контейнера калъф за снимки и малки обекти, аксесоари за домашно съхранение

BGN 1.90

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, нарачки $ 7 ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки.Руската Custmers ќе испрати со Посебни YW,кој ќе биде побрз, тогаш Кина Пост и имаат следење на број...

12 пластмасова кутия за инструменти размер 315*155*115 мм за электродрели аксесоари Toolbox 12 инча корпус детайли кутия домакински получите случай

BGN 15.98

опис12" Пластични Алатка Кутија големина 315*155*115mm за Електрична Вежба Додатоци лента со алатки 12 Инчен случај Делови кутија Домаќинство примите случај[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Многофункционален инструмент за съхранение чанта утилитарен чанти Оксфорд за малки метални части чанти спад на кораб

BGN 3.00 3.55

Забелешка : Боја испрати по случаен изборМатеријал : 600 D Оксфорд ткаенинаБоја : Боја случаен испораката, доколку купите повеќе од еден производи, кои бои може да биде различен или истФлексибилност, квалитетот и сигурностаЛесен за носење, мали димензии, мала тежинаШироко се користи во комбинација со едни со други, има различни користиГолемина : 24*8.5*7cm1 PCAnswer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 01cm грешка поради прирачник за мерење...

365x269x138mm ABS Tool case инструменти удароустойчив херметичен водоустойчив защитен калъф обзавеждане за носене за фотоапарат с предварително вырезанной пяна

BGN 55.00 63.52

Опис на производот : Надворешни димензии : 365 x269x138mmВнатрешни димензии : 337 x212x122mmКапак / комора длабочина : 30 / 92mmПразен контејнер тежина : 1000gСо тежина : сунѓерот 1500g

50 бр./лот 20*25 см шок свиване опаковка балон фолио, Фолио балон пликове чанта бял международен експрес малки чанти 20x25 см

BGN 43.00 48.00

Опис на производотГОЛЕМИНА : 20 * 25 CMПакување : 50 компјутериОвој дел од kraft меур затворен плик за уништување на пластика, за еднократна употреба на производи за да се спречи кинење во транспорт запечатени...

210x166x90mm ABS Tool case инструменти удароустойчив херметичен водоустойчив защитен калъф обзавеждане за носене за фотоапарат с предварително вырезанной пяна

BGN 28.00 32.00

Опис на производот : Надворешни димензии : 210 x166x90mmВнатрешна големина : 188 x124x75mmКапак / комора длабочина : 10 / 65mmПразен контејнер тежина : 800gСо тежина : сунѓерот 1kg

Aidetek заваряване поялник комплект 60W 30W 23in1 електрическа ютия чанта за носене SPE1

BGN 47.00 49.58

Aide Tek Заварување Лемење Железо за Полнење 60 W 30 W 23in1 Електрични железо торбичката SPE1опис : Топлина брзо и топлина брзо60 W прилагодливи thermoelectric железо, цевка со должина 5cm (2 инчи), на врвот на испакнатиот дел од 1.7 cm (3 / 4 инчи), кабелот за напојување должина 150cm (59 инчи)...

Tricases Шанхай factory waterproof anti-crash Roto Shock Rack case 11U High military standard RU110

BGN 1432.00

Tricases Шангај фабрика водоотпорен антинесреќа Рото Шок Рек случај 11 U Високи воени стандард RU110Детали & Описи : Име на Модел RU110 Надворешната Димензија (L*W*D) 850*621*675mm Внатрешната Димензија (L*W*D) 764*575*617.5 мм 19inch Рек Димензија (L*W*D) 550*451*493mm Тип на вдп херметички shockproof случај Водоотпорен IP67 Материјал Инженер PP дебелина на Ѕид 4mm Процес Ротациона лиење Гаранција Животвреме гаранција Имајќи Тежина 250 Pond Кревкост на Лого Уред 6080 G Тркала и се Повлече прачка ДА Бои Црна / зелена Спектар Temperture(°C) 40~90 °CПовеќе Производи : Тест & Сертификати : ASTM IP67 ФЕДSTD101 CASTM D 4169 ATA300STANAG4280 МИЛИ C4150 Нашата Фабрика :

12,5-инчов пластмасова кутия за инструменти с дръжка, с чекмедже, помещение, склад и организаторите на G-510 инструменти 32 * 18 * 13 см

BGN 24.00 28.00

12.5инчен пластични алатка кутијата на менувачот лента.купето Складирање и организатор G510опис на производот : Име на производ : висок квалитет, мултифункционални лента со алатки / пластична кутијаПотекло : NingboМодел : Г556Димензии : L W H 130 180 mm 320 mm HaomiНето тежина : 600 gОбемот на производи : медицинска опрема...

1бр нов кръг преносим кутия за инструменти бижута контейнер пръстен електронни детайли винт мъниста компонент кутия за съхранение

BGN 0.38

Карактеристики : 1、Направен од висококвалитетни PP материјал, тоа е издржлив и се отпорни 2、Lockable дизајн, прашинадоказ, јасно капак за прикажување на содржината на Делови Кутија...

Идеален за организиране на всички видове предмети двойни странични дупки 165x95x45mm 13 нишки програма компонент кутия за съхранение

BGN 6.00 6.10

Често Поставувани ПрашањаQ1 : Кога ќе брод на стоките?А1 : Кога парите се во предвид, ние ќе го организира превозот, како е можно поскоро.Q2 : јас се откаже нарачката, ве молиме вратете моите пари.А2 : Наплата е преку Aliexpress платформа, тоа воопшто треба 315 бизнис денови на вашата сметка...

ELECALL multimeter special package tool kit ele-B01 износоустойчива черно многофункционален настолен пакет

BGN 5.00 6.06

12318 ТОПЛА ПРОДАВАЧОТ MULTIMETER И ТЕСТ СОНДАS големина (140*84*40mm) торба заМ големина (185*88*35mm) торба заL големина (210*97*37mm) торба заXL големина (230*130*50 мм) торба за