• Ново
Безплатна доставка Франция на Наполеон I 1807 K 2 франка монети копие

Безплатна доставка Франция на Наполеон I 1807 K 2 франка монети копие

BGN 3.00
BGN 4.80
-37 %
В магазина

Брой продукти


Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 20-30 работни дена за пристигнување со авион Mail.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,ве молиме оставете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети или услуги ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална
повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Подробности

Техника:
Кастинг
Материал:
Мед
търговска марка:
подражательные монети
Тема:
Хората
Стил:
Античен Имитация
Регионална Функция:
Китай
Година:
1840 и по-рано
Диаметър на:
27мм

Те също купуват с този продукт

Руската Сибир 10 цента Екатерина II 1769 км Червена мед копие монети скосен ръб

BGN 6.00 8.00

10 Kopecks Ekaterina IIObverseОбратнаОписЗемјаГодиниМеталРусија Сибир1769Во 99% Црвено БакарДијаметар ( mm )Тежина ( гр )Ориентација±45.9±Медал усогласување ↑↑EdgeBevel работ

5шт 16 мм класически край тава регулируем пръстен полукръгла бутилка шаровое пръстен стъклен купол на кутията пръстен ръчно изработени сам флакон пръстен подарък п

BGN 10.00 10.40

стакло шишенцето големина : 15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Унгария Будапеща атракции туристически пътувания спомен 3D смола декоративен Магнит за хладилник занаят

BGN 11.18

започнете Цена : $5.99 Цена : $5.99 Цена : $5.99 Цена : $5.99 Цена : $5.99 Цена : $5.99крајотСтавка ОписТема : Унгарија, БудимпештаМатеријал : Висок квалитет смола, со Магнет во задниот делМерење : 7 x 5 смПакет Се Вклучени1 x Фрижидер МагнетСувенир Фрижидер МагнетиВрати сеќавањата на вашиот туристички патувања со нашите шарени и атрактивни сувенири фрижидер магнети...

50 грама 4 Размер на естествен червен кристал яспис паднали камък скъпоценен камък минерална талаш естествени камъни и минерали

BGN 3.82

50g 4 Големина Природни Црвениот Џаспер Кристал Падна Камен скапоцен камен Минерални ЧипГолемина : 57mm79mm912mm1215mmТежина : 50gКристал Чакал Употреба : 1.Кристал перница : Обично кристално перница би се потребни околу 6 килограми на кристал gravels, и можете да го користите кристално бела, розева роза кристал,аметист кристал,итн.Тоа ќе се направи што повеќе се излади и да ви помогне да спијат во текот на летото...

Ръчно изработени автентични самурайски меч катана японски функционален Дракон Tsuba 1060 остриета от високо са станали остри могат да режат дървета BL015

BGN 88.00 104.00

СпецификитеВкупна Должина : 40.9 инчен / 104cmNagasa Должина : 27.8 инчен / 70.5 cmСе справи со Должина : 10.6 инчен / 27cmСечилото Ширина(во близина на Habaki) : 1.26 инчен / 3.20 цмСечилото Ширина(во близина на Kissaki) : 0.91 инчен / 2.30 cmСечилото Материјал : 1060 јаглероден челик + Нафта угаснеСечилото Облик : SHINOGIZUKURIKissaki Облик : ЧУKISSAKIЗДРАВО(крв ритам) : ДаSharpess : Многу остраСостојба : новаОписОваа КАТАНА СЕЧИЛОТО е рачно кован и страна, наострен користење на Јапонски методи за да се создаде совршена ножот.Материјали И Начин На Гради : СЕЧИЛОТО : сечилото на мечот беше рака фалсификувани користење на античките метод на мечот одлуки...

50шт потребителски игли икона на ирландската Великден Кала Лили арфа на емайла на ревера на игли 1 Метал занаят цвете брошка подарък

BGN 78.40

БЕЛЕШКИ : ние нормално имаме неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за љубезно продолжен за уште 10 работни дена за производство, или u може да се консултирате со нас, дали нејзиниот во парк пред исплата...

античен Циндинастическая порцеланова купа, син цвят Феникс купа, ръчно рисувани занаяти, накити, колекция и бижута, Безплатна доставка

BGN 131.00 154.16

Ти се гледа во порцелански вазна Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

безплатна доставка 68005+++2 естествен прозрачен кварцов кристал двоен елемент изцеление

BGN 42.00 59.01

Превозот1.Ние Брод Во Светот.2.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Ако ви треба побрзо испорака, можете да го нарачате прво, и оставете messenge во ред, ние ќе го промени цена со новиот превозот цена.За парцела 5.5 кг или повеќе, ние брод со HKEMS,стигнат до повеќето земји во 58days.3.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)EMS 820 Работни Денакина пост 1225 Работни ДенаБразил Шпанија друга далечна земја 2045 Работни ДенаГаранција и Гаранција : 1.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,реконструкција или замена е достапна во рок од ЕДНА недела по парцела примени.2.Неисправни треба да биде известен во рок од ЕДНА недела.3.Купувачите се носат враќање на превозна цена.Други Политики : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2.Се надеваме дека ќе добие среќен купувате од нашата продавница...

100шт 47*70 мм стъклени флакони парфюми и парфюмни с декоративна тапа запушва мини искат бутилка контейнер пробирка партия висулка

BGN 410.00 432.00

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 477033mm80ml Добредојдовте на нашата продавница :

Нов храм на Саграда Фамилия в Барселона Испания магнити за хладилник смола с ръчно изработени 3D магнитен хладилник стикер пътуване сувенири

BGN 7.00 8.74

Нови Саграда Familia Барселона, Шпанија Фрижидер Магнети Смола рачно изработени 3 D Магнетни Фрижидер Налепница Патување СувенириДобредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе среќен шопинг!Предпродажба инструкции(1) За ГолеминаНие се измери големината на сите наши производ од страна на страна, така ќе има се за 5мм да 5mm отстапување.(2) За БојаБојата на стоки кои се засегнати од многу причини, никој не може целосно да се избегне боја разлика, па ако производот што сте го добиле е малку поинаква од бојата на сликата е прикажано во вебстраница, се надевам, ќе може да се разбере...

Високо качество и ниска цена custom WWI GVR GEORGE V ISSUE MILITARY MEDAL & RIBBON hot sales silver FULL SIZED REPLACEMENT медал

BGN 1258.00 1534.40

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

Капки вода се смесва стила на красиви цветя 16 бр. стъкло кабошон 18x25 мм Flatback купол кабошон база инсталация направи си САМ бижута и аксесоари

BGN 4.00 4.27

Информација За Производот : Материјал : СтаклоВнатрешна Големина : 13x18mm,18x25mmСовети : слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.1...

Туристически сувенири край бреговете на айсберга красавица Bellagio Италия 22980 магнитен хладилник

BGN 5.57

Италијанската република, е Европска земја, главно од јужниот дел на Европа, на полуостровот и две во Медитеранскиот остров на Сицилија и сарденија...