• Ново
Италия 2000 Лири банкноти цветни хартиени пари метална златна фолио бележката с PVC държач за събиране на

Италия 2000 Лири банкноти цветни хартиени пари метална златна фолио бележката с PVC държач за събиране на

BGN 6.00
BGN 6.24
-4 %
В магазина

Брой продукти


Бесплатен Превозот Италија 2000 Lira Банкноти Шарени Хартија Пари метал Златна Фолија Банкноти Со ПВЦ Држачот За Собирање
1.Материјал : 24 K Златна фолија
2.Големина : Оригинални банкноти големина
3.100% Копија вистински пари дизајн
4.Употреба : Собирање на подароци,Декорација подароци,Бизнис подароци,Пријателски подароци
5.Пакет : Секој објект ќе се во една јасна пластична кеса и еден тешко плик .
6.Подготви цел time : Ние ќе испрати пакет во 3 работник дена откако ќе се плати.
7.Превозот време : Нормален мал пакет превозот време ќе биде 15-35days., Но ако ви е потребна пакет итни,
можете да изберете брод од страна на DHL,Fedex,EMS Брза испорака начин.
8. Тоа ќе биде водоотпорен и задржи златна боја засекогаш.
1.Вашето задоволство, нашата цел. 2.Ние сме посветени да им понудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби. 4.Ние сме онлајн фабрика и да понудат на сопствени-направи услуга, ние претпочитаат мала количина. 1.Кина Пост Воздух Пошта се нашите приоритетни shippig метод. 2.И таму треба да биде 3 до 4 дена за пост персонал за да испратите следење#,па pls не грижете се, 3.Процесот време е од 1 до 7 работни дена. 4.Сите предмети ќе бидат безбедно спакувани пред породувањето. 5.Купувачот треба да бидат одговорни за било каква увезени од доход и должност обвинет од страна на својата земја. 1. Ако не сте задоволни со вашиот купување,можете да разменувате на објектот. Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба. 2. Купувачот мора да контактирате со нас во 7 дена по примањето на предметите. Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест. 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. 2.Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Подробности

Стил:
Европа
Тема:
Патриотизъм
Материал:
Позлатените Покритие
търговска марка:
WR
is_customized:
Yes
Вид На Продукта:
Хартиени пари

Те също купуват с този продукт

Червено и черно изградена Дамасский стоманено острие САКАБАТО (меч с обратен нож)за самурайского на японския меч Катана пълен Тан ръчно изработени BL013

BGN 218.00 244.80

* Ако сакате да ги промените оригиналниот нож, ве молиме контактирајте со нас прво, затоа што оваа слика покажува се различни лопати која може да ви треба дополнителни трошоци.Напомена : во Некои земји како што се Италија, Германија, велика БРИТАНИЈА, Шпанија, Бразил може да изврши наплата на клиентите царина, можеме да го напишеме ниска цена на пакетот, но НЕ преземе одговорност за тоа.СпецификитеВкупна Должина : 40.9 инчен / 104cmNagasa Должина : 27.8 инчен / 70.5 cmСе справи со Должина : 10.6 инчен / 27cmСечилото Ширина(во близина на Habaki) : 1.26 инчен / 3.20 цмСечилото Ширина(во близина на Kissaki) : 0.91 инчен / 2.30 cmСечилото Материјал : Дамаск Укината Челик Со Speacial ТретираниСечилото Облик : UNOKUBIZUKURKissaki Облик : ЧУKISSAKIЗДРАВО(крв ритам) : ДаSharpess : Многу остраСостојба : новаОписОваа Сечилото на нож е рачно кован и страна, наострен користење на Јапонски методи за да се создаде совршена ножот...

100шт 47*70 мм стъклени флакони парфюми и парфюмни с декоративна тапа запушва мини искат бутилка контейнер пробирка партия висулка

BGN 410.00 432.00

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 477033mm80ml Добредојдовте на нашата продавница :

5шт 16 мм класически край тава регулируем пръстен полукръгла бутилка шаровое пръстен стъклен купол на кутията пръстен ръчно изработени сам флакон пръстен подарък п

BGN 10.00 10.40

стакло шишенцето големина : 15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Високо качество и ниска цена антично сребро Международен музикален хоров фестивал медал горещи продажба на потребителски музикални монети медали

BGN 682.00 832.00

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

Нов храм на Саграда Фамилия в Барселона Испания магнити за хладилник смола с ръчно изработени 3D магнитен хладилник стикер пътуване сувенири

BGN 7.00 8.74

Нови Саграда Familia Барселона, Шпанија Фрижидер Магнети Смола рачно изработени 3 D Магнетни Фрижидер Налепница Патување СувенириДобредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе среќен шопинг!Предпродажба инструкции(1) За ГолеминаНие се измери големината на сите наши производ од страна на страна, така ќе има се за 5мм да 5mm отстапување.(2) За БојаБојата на стоки кои се засегнати од многу причини, никој не може целосно да се избегне боја разлика, па ако производот што сте го добиле е малку поинаква од бојата на сликата е прикажано во вебстраница, се надевам, ќе може да се разбере...

Безплатна доставка на Франция Луи XIV 1643 монети копие

BGN 3.00 4.80

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

4 Шаблон Картун Котка Магаре Хладилник Стикер Подарък Синтетична Смола Ключодържател Хладилник Магнит Стикер

BGN 3.00 3.49

Сосема нов и висок квалитетМали и слатки со уметничка живописни мачка опашкиМагнетни фрижидер налепницаМожете да оставите порака за вашето семејствоИсто така, може да биде украсена вашиот домОпис : Шема : # 1, # 2, # 3, # 4Материјал : синтетичка смолаКарактеристики : Симпатична мачка опашки магнетни фрижидер налепница, декорирање на вашиот фрижидерПроизвод Големина : # 1 : 2.9 * 3.2 * 1.9 CM# 2 : 1.9 * 3.2 * 1.9 CM# 3 : 2.8 * 3.8 * 2.8 CM# 4 : 1.8 * 3.4 * 3.4 CMНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

50шт 20 mm с полукръгла стъклен купол капака двойно Завързана база на осп, определени стъклен флакон с висулка стъклен глобус балон искат бутилка колие

BGN 61.00 64.53

стакло шишенцето големина : 20mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

монети Custom USA navy Challenge Coin hot sale military Forces coins евтини потребителски сувенирни военно-морски монети

BGN 656.00 800.00

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или производ датотека или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

Мюнхен алианц арена sunset 22900 пътуване магнити за хладилник подаръци за приятели

BGN 5.57

Минхен, исто така, повика Минг xing, е главен град на Баварија, Германија Минхен е поделена на два дела на стариот град и нов град со вкупна површина од 310 квадратни километри...

най-ниската цена обичай футбол пет Чаши бронзов медал най-продавани футбол спорт медал монети евтини потребителски метални медали монети медали

BGN 722.00 880.00

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

Капки вода се смесва стила на красиви цветя 16 бр. стъкло кабошон 18x25 мм Flatback купол кабошон база инсталация направи си САМ бижута и аксесоари

BGN 4.00 4.27

Информација За Производот : Материјал : СтаклоВнатрешна Големина : 13x18mm,18x25mmСовети : слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.1...

Високо качество и ниска цена custom WWI GVR GEORGE V ISSUE MILITARY MEDAL & RIBBON hot sales silver FULL SIZED REPLACEMENT медал

BGN 1258.00 1534.40

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

100шт 15мм полукръгла бутилка стъклен балон флакон пръстен стъклен глобус купол на кутията с околовръстен да инсталирате САМ флакон висулка стъклен балон подарък

BGN 90.00 94.40

стакло шишенцето големина : 15mm100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :