• Ново
4 мл, 100 бр сладък съобщения в желанието стъклени флакони окачване окачване прозрачни прозрачни малки стъклени бутилки със запушалка 22*25*12.5 мм

4 мл, 100 бр сладък съобщения в желанието стъклени флакони окачване окачване прозрачни прозрачни малки стъклени бутилки със запушалка 22*25*12.5 мм

BGN 52.46
В магазина

Брой продукти

4 ml 100 парчиња Слатки Пораки кои Сакаат Стаклени Ампули Шарм Приврзоци Јасно Транспарентен Мали Стаклени Шишиња Со Корк 22*25*12.5 мм (1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) Големина : 22*25*12.5 мм
Тежина : 6 г по парче
Количина : 100 парчиња по торба
Боја : Јасно Транспарентен Материјал : Стакло/Корк
Шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет На слатки мали стаклени шишиња се совршени за разни занаети Се во можност да ги чувате семиња , монистра , парфем или ние нив ги користат во изработка на накит , како што се привезоци , кои сакаат шишиња . Може да се стави на пораки во шише и да ја испратите на некој ви се допаѓа. Јачина на звук : 4 ml дијаметарот на шишето : 22 mm
Шише висина : 25 мм
Шише устата внатрешен дијаметар : 12.5 mm
Answer : ___________________________ Note : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
За Пакување На објектите се добро спакувани со opp вреќа , а потоа ние ќе пак ги со стандардни paperbag или картонска кутија ( како количината на стоката ќе нареди сет ),посветен да се направи сте задоволни,исто така, со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз.we 'll прогласи како "подарок" со помала вредност ,ако било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.
За Превозот 1. Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат. 2. Ние исто така, Обезбеди други превозот услуги,како што се Fedex ОДНОСНО,UPS-от Изразат Saver-от,DHL,Fedex IP,UPS-от Препорачана(Потреба За 8-10 дена),EMS(Потреба За 10-15days),Но Тие треба да носат некои од такси. Се разбира, ова исто така може да се прилагоди според количината на вашата нарачка, ние се стремиме да се најдобра цена да добиете најмногу задоволни со стоката. 3. Овие време на испорака се процени, за време на транспортот одложувања поради разни природни неповолни фактори уште многу разбирање,ВИ Благодариме!
Превозот Начини
Време На Испорака
Превозот Бесплатно
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Работни Дена
Бесплатен Превозот
ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL
8-10 Дена
Треба купувачи да ги сноси некои од такси
EMS
10-15 Дена Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дневна на аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање се Врати&Размена Политика на Сите наши offfers се поткрепени со 100% задоволства гаранција ,но Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Подробности

търговска марка:
Джарвиалы
Стил:
Модерен
Регионална Функция:
Китай
Материал:
Стъкло
Цвят:
Ясно е прозрачно
Размер:
22x25x12.5 mm
Обемът на:
4 мл
Характеристики:
Малки Стъклени Бутилки С Коркови Тапи
Воспользуйся:
Декоративно занаят/подаръци / бутилки за съхранение
Място на произход на стоките:
Иу Китай
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

Singapore Marina Bay Sands Магнит За Хладилник, Сувенирни Подаръци 20998

BGN 5.57

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

Сан Франциско Луната Нощен вид на Магнит за хладилник, сувенирни подаръци 21005

BGN 5.57

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

Гледка от птичи поглед на Ню Йорк пътуване твърди магнити за хладилник 20914

BGN 5.57

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

Вяра Надежда благотворителност масонството масонская лента на ревера на жени флаг на САЩ на жени метални значки занаяти масонски спомен икона

BGN 11.18

БЕЛЕШКИ : ние нормално имаме неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за љубезно продолжен за уште 10 работни дена за производство, или u може да се консултирате со нас, дали нејзиниот во парк пред исплата...

Пълен Тан Остър Японски Меч Катана Дамасская Глина Закалено Нож Самурайски Меч Истинска Кожена Дръжка На Нож Метален Домашен Дисплей

BGN 353.00 400.96

Вкупна должина : 103cm / 40.6 инчен Сечилото материјал : Дамаск челик глина калено, различни hamonДолжина на ножот : 70cm / 27.6 инчен Tsuba : ЖелезоСе справи со должина : 26cm / 10.24 инчен Habaki : МесингСечилото ширина : 3.2 cm / 1.25 инчен Seppa : Висок Степен на МесингСечилото дебелина : 0.7 cm / 0.28 инчен Menuki : МесингТанг : Целосна танг Fuchi& Kashira : МесингКрв ритам : Долго Здраво на секоја страна Ito : Вистинска кожаОстрината : Остар Sageo : Двоен бои синтетички дебели свилаRayskin : Вистински rayskin Saya : Тешко дрвоСЕЧИЛОТО : ова е дамаск укината челик глина калено нож, здиплен со 15 пати, 32768 слоеви.Глина темперамент постапка е навистина комплицирана, и начинот на кој се користи, е античкиот глина темперамент занает.сечилото ќе се издвојува како 2,еден е на задната страна на сечилото, а другата е намалување на работ страна.на задната страна ќе се држи со глина и другата страна ќе биде покриено со прав и други мешавина кои се заштитени како таен рецепт.coz различни дебелина на задната страна од ножот и намалување на работ страна,и различни од глина кал и смесата,кога ножот ладење да биде иста ниска температура во исто време по греење со висока температура,која е причината зошто на сечилото има radian,и таму е глина темперамент бран линија...

Будапеща Град Нощен Вид Пътуване Твърди Магнити За Хладилник 20916

BGN 5.57

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

Будапеща Град Лято Пътуване Твърди Магнити За Хладилник 20909

BGN 5.57

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

Една стара китайска ръчна работа эмалированная глина Yixing Дзъ Ша (син гранитогрес), Чайник, риба и Лотос, с етикет, Безплатна доставка

BGN 126.00 153.60

Низ илјадници години на пракса, тоа беше резултат, со Zi Sha teapot чај, безвременски mellow вкус, сок, чај може да го апсорбира како украсени, со подолги, балон чај вкус, толку подобро...

1 бр. творчески цветни стъклена ваза, саксия за домашен интериор, висящи Хидропоника декоративно стъкло занаяти JL 064

BGN 15.81

Опис : Член име : Стаклена ВазнаМатеријал : Стакло+металБоја : Јасно,црвена,виолетоваГолемина : кол.9xh9.5cmЕдиница тежина : околу 310g / pcПакет се вклучени : 1 x Стаклена вазнаAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

фабрика магнити на хладилника веднага продава сграда yueyang

BGN 6.38

фрижидер магнети фабрика директно да го продаде yueyang зградаПредмет БР : YC15101882Материјал : смолаСтил : Кинески зградаГолемина : 7.57.5 cmUseage : вратата, фрижидер и други железо материјал за декорација

2 бр иконата на календара на маите, ацтеките истинско 24-каратово злато сребърно покритие Сувенирни монети Мексико

BGN 12.78

Функција : 1 Во согласност wiht Евротест барање.2.Сигурен квалитет и разгледување услуга.3.прилагодено Лого.Превозот : 1.Ние ќе брод вашата стока според адресата што означени во Зачувам, па ве молиме да бидете сигурни дека ќе го Зачувам Додадете...

Japan_Sakura магнити за хладилник 22082, качествени сувенири за туристически атракции, подарък магазин по поръчка

BGN 5.57

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...