• Ново
Стъклена бутилка с коркова празни буркани флакон 50 ml 80 мл 100 мл 150 мл ванилия бонбони хапчета храна парфюми занаяти бутилки контейнери 12 бр.

Стъклена бутилка с коркова празни буркани флакон 50 ml 80 мл 100 мл 150 мл ванилия бонбони хапчета храна парфюми занаяти бутилки контейнери 12 бр.

BGN 33.00
BGN 36.80
-10 %
В магазина

Брой продукти

Стаклено Шише Плута Затка Празни Тегли Шишенцето 50мл 80ml 100ml 150ml Бонбони Ванила Пилула Храна Парфем Занаети Шише Контејнери
Капацитет и големина на :
50мл ( 47x50x33mm ), 80ml (47x70x33mm), 100ml (47x90x33mm), 150ml(47x120x33mm)
сите надвор дијаметар е 47mm разликата е Во висина
Отворање : 33mm
количина : ќе добиете 12 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Со Corks
употреба : Занаети Шишиња, Тегли, Сакаат Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Со Corks
За Пакување На објектите се добро спакувани со opp вреќа , а потоа ние ќе пак ги со стандардни paperbag или картонска кутија ( како количината на стоката ќе нареди сет ),посветен да се направи сте задоволни,исто така, со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз.we 'll прогласи како "подарок" со помала вредност ,ако било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.
За Превозот 1. Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 1525 работни дена да пристигнат. 2. Ние исто така, Обезбеди други превозот услуги,како што се Fedex ОДНОСНО,UPS-от Изразат Saver-от,DHL,Fedex IP,UPS-от Препорачана(Потреба За 8-10 дена),EMS(Потреба За 10-15days),Но Тие треба да носат некои од такси. Се разбира, ова исто така може да се прилагоди според количината на вашата нарачка, ние се стремиме да се најдобра цена да добиете најмногу задоволни со стоката. 3. Овие време на испорака се процени, за време на транспортот одложувања поради разни природни неповолни фактори уште многу разбирање,ВИ Благодариме!
Превозот Начини
Време На Испорака
Превозот Бесплатно
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Работни Дена
Бесплатен Превозот
ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL
8-10 Дена
Треба купувачи да ги сноси некои од такси
EMS
10-15 Дена Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дневна на аукции блиску. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање се Врати&Размена Политика на Сите наши offfers се поткрепени со 100% задоволства гаранција ,но Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот Повратни информации Политика, Откако ја вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис развој .срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги .

Подробности

Стил:
празните контейнери за бутилки
Тема:
Хората
търговска марка:
Джарвиалы
Регионална Функция:
Европа
Материал:
Стъкло
Цвят:
Ясно е прозрачно
Обемът на:
50 мл 80 мл 100 мл 150 мл бутилки
Име:
Мини Стъклени Бутилки
Характеристики:
бутилки с коркови тапи
Воспользуйся:
Сладки Ванильные Хапчета, Храна Парфюми
is_customized:
Yes
контейнери:
Прозрачно Стъкло
Опаковка:
сейф опаковка
на кутията:
corkboard корк
подарък:
Празните Буркани, Флакони

Те също купуват с този продукт

5шт 16 мм класически край тава регулируем пръстен полукръгла бутилка шаровое пръстен стъклен купол на кутията пръстен ръчно изработени сам флакон пръстен подарък п

BGN 10.00 10.40

стакло шишенцето големина : 15mm5pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

50 грама 4 Размер на естествен червен кристал яспис паднали камък скъпоценен камък минерална талаш естествени камъни и минерали

BGN 3.82

50g 4 Големина Природни Црвениот Џаспер Кристал Падна Камен скапоцен камен Минерални ЧипГолемина : 57mm79mm912mm1215mmТежина : 50gКристал Чакал Употреба : 1.Кристал перница : Обично кристално перница би се потребни околу 6 килограми на кристал gravels, и можете да го користите кристално бела, розева роза кристал,аметист кристал,итн.Тоа ќе се направи што повеќе се излади и да ви помогне да спијат во текот на летото...

Безплатна доставка на Франция Луи XIV 1643 монети копие

BGN 3.00 4.80

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

Нов храм на Саграда Фамилия в Барселона Испания магнити за хладилник смола с ръчно изработени 3D магнитен хладилник стикер пътуване сувенири

BGN 7.00 8.74

Нови Саграда Familia Барселона, Шпанија Фрижидер Магнети Смола рачно изработени 3 D Магнетни Фрижидер Налепница Патување СувенириДобредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе среќен шопинг!Предпродажба инструкции(1) За ГолеминаНие се измери големината на сите наши производ од страна на страна, така ќе има се за 5мм да 5mm отстапување.(2) За БојаБојата на стоки кои се засегнати од многу причини, никој не може целосно да се избегне боја разлика, па ако производот што сте го добиле е малку поинаква од бојата на сликата е прикажано во вебстраница, се надевам, ќе може да се разбере...

50шт 22*25мм стъклена запушалка плаващите искат бутилка мини 4 мл празен флакон козметични контейнер за проби за еднократна употреба банки корк пробирка

BGN 26.00 27.20

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина на : 222512.5 мм4ml Добредојдовте на нашата продавница :

Туристически сувенири на Ню Йорк-прекрасна нощ, САЩ 22998 магнитен хладилник

BGN 5.57

Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.PLS се разбере нашата Мин Цел $12,1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,Кориснички Уникатни Магнети...

Високо качество и ниска цена Medalla SAINT St Benedict Cross SILVER & GOLD Тона EXTRA SMALL Medal евтини потребителски антични черни медали

BGN 853.00 1040.00

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

най-ниската цена обичай футбол пет Чаши бронзов медал най-продавани футбол спорт медал монети евтини потребителски метални медали монети медали

BGN 722.00 880.00

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

Капки вода се смесва стила на красиви цветя 16 бр. стъкло кабошон 18x25 мм Flatback купол кабошон база инсталация направи си САМ бижута и аксесоари

BGN 4.00 4.27

Информација За Производот : Материјал : СтаклоВнатрешна Големина : 13x18mm,18x25mmСовети : слики стакло cabochon се меша случајно во секој пакет,па ние не може да гарантира дека сите слики се различни или во парови едни на други,со други зборови,на некои слики се различни,некои се дуплираат,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.1...

50шт 22*35 мм прозрачен накрайник стопор стъкло искат плаващи бутилки, флакони висулка пробирка 6 мл За домашно сватбена украса на партията на празника

BGN 29.00 30.21

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина на : 223512.5 мм6ml Добредојдовте на нашата продавница :

Туристически сувенири край бреговете на айсберга красавица Bellagio Италия 22980 магнитен хладилник

BGN 5.57

Италијанската република, е Европска земја, главно од јужниот дел на Европа, на полуостровот и две во Медитеранскиот остров на Сицилија и сарденија...

Мюнхен алианц арена sunset 22900 пътуване магнити за хладилник подаръци за приятели

BGN 5.57

Минхен, исто така, повика Минг xing, е главен град на Баварија, Германија Минхен е поделена на два дела на стариот град и нов град со вкупна површина од 310 квадратни километри...

монети Custom USA navy Challenge Coin hot sale military Forces coins евтини потребителски сувенирни военно-морски монети

BGN 656.00 800.00

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или производ датотека или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

Високо качество и ниска цена custom WWI GVR GEORGE V ISSUE MILITARY MEDAL & RIBBON hot sales silver FULL SIZED REPLACEMENT медал

BGN 1258.00 1534.40

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

Високо качество и ниска цена антично сребро Международен музикален хоров фестивал медал горещи продажба на потребителски музикални монети медали

BGN 682.00 832.00

1.Ние може да се прилагоди / OEM според вашите барања (Треба само да се обезбеди производот фотографии или примероци, ние може да произведе продукти ќе го сакам) 2.Материјал Метал (месинг, железо, бакар, цинк, алуминиум, челик, итн.) 3.Големина според клиентот дизајн може да се прилагоди; 4.Логото логото може да биде свилафилтрирани печатени, исполнет со боја, engrave, печати, ласерски engrave, злато позлатен, никел позлатен, мека глеѓ, печење крај, додадете епоксидна, назад печат итн...

50шт 20 mm с полукръгла стъклен купол капака двойно Завързана база на осп, определени стъклен флакон с висулка стъклен глобус балон искат бутилка колие

BGN 61.00 64.53

стакло шишенцето големина : 20mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Високо качество на боросиликатное кръгло дъното на стъклена пробирка с корк корк 20*100/120/150/200 мм прозрачно стъкло 10 бр./лот

BGN 31.00 31.20

Висок Квалитет Borosilicate Круг Дното Стакло Тест Цевка Со Плута Затка 20*100 / 120 / 150 / 200mm чисто Стакло 10pcs / многу Дијаметар 20mm Цевка должина 100mm (за 20ml) Дијаметар 20mm Цевка должина 150mm (за 30ml) Дијаметар 20mm Цевка должина 200mm (за 40ml)

Италия 2000 Лири банкноти цветни хартиени пари метална златна фолио бележката с PVC държач за събиране на

BGN 6.00 6.24

Бесплатен Превозот Италија 2000 Lira Банкноти Шарени Хартија Пари метал Златна Фолија Банкноти Со ПВЦ Држачот За Собирање1.Материјал : 24 K Златна фолија2.Големина : Оригинални банкноти големина3.100% Копија вистински пари дизајн4.Употреба : Собирање на подароци,Декорација подароци,Бизнис подароци,Пријателски подароци5.Пакет : Секој објект ќе се во една јасна пластична кеса и еден тешко плик .6.Подготви цел time : Ние ќе испрати пакет во 3 работник дена откако ќе се плати.7.Превозот време : Нормален мал пакет превозот време ќе биде 1535days., Но ако ви е потребна пакет итни,можете да изберете брод од страна на DHL,Fedex,EMS Брза испорака начин.8...

Руската Сибир 10 цента Екатерина II 1769 км Червена мед копие монети скосен ръб

BGN 6.00 8.00

10 Kopecks Ekaterina IIObverseОбратнаОписЗемјаГодиниМеталРусија Сибир1769Во 99% Црвено БакарДијаметар ( mm )Тежина ( гр )Ориентација±45.9±Медал усогласување ↑↑EdgeBevel работ

безплатна доставка 68005+++2 естествен прозрачен кварцов кристал двоен елемент изцеление

BGN 42.00 59.01

Превозот1.Ние Брод Во Светот.2.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Ако ви треба побрзо испорака, можете да го нарачате прво, и оставете messenge во ред, ние ќе го промени цена со новиот превозот цена.За парцела 5.5 кг или повеќе, ние брод со HKEMS,стигнат до повеќето земји во 58days.3.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)EMS 820 Работни Денакина пост 1225 Работни ДенаБразил Шпанија друга далечна земја 2045 Работни ДенаГаранција и Гаранција : 1.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,реконструкција или замена е достапна во рок од ЕДНА недела по парцела примени.2.Неисправни треба да биде известен во рок од ЕДНА недела.3.Купувачите се носат враќање на превозна цена.Други Политики : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2.Се надеваме дека ќе добие среќен купувате од нашата продавница...

Унгария Будапеща атракции туристически пътувания спомен 3D смола декоративен Магнит за хладилник занаят

BGN 11.18

започнете Цена : $5.99 Цена : $5.99 Цена : $5.99 Цена : $5.99 Цена : $5.99 Цена : $5.99крајотСтавка ОписТема : Унгарија, БудимпештаМатеријал : Висок квалитет смола, со Магнет во задниот делМерење : 7 x 5 смПакет Се Вклучени1 x Фрижидер МагнетСувенир Фрижидер МагнетиВрати сеќавањата на вашиот туристички патувања со нашите шарени и атрактивни сувенири фрижидер магнети...

50шт потребителски игли икона на ирландската Великден Кала Лили арфа на емайла на ревера на игли 1 Метал занаят цвете брошка подарък

BGN 78.40

БЕЛЕШКИ : ние нормално имаме неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за љубезно продолжен за уште 10 работни дена за производство, или u може да се консултирате со нас, дали нејзиниот во парк пред исплата...

10 бр./лот Перла форма 13-16 мм Crystal мръсотия почвата се увеличава магическа топка желе сватбена украса на дома гидрогель вода мъниста

BGN 0.88

микс од бои ќе ви испрати Големина : 1316mm Прашува : Мека Или Тешко? Одговор : Мека Обично се мешаат 810 бои за случајно Зошто Тие Се Потребни? 1.Како подарок за децата да си играат 2.Како декор за дома 3.Имајте на растенијата влажни кога не сте дома, за долго време, Неколку скршени е нормално кога тоа расте Информации : 1...