• Ново
Естествен Водоустойчив Жени Момиче Молив За Вежди Автоматична Въртяща Се Дръжка Eye Brow Liner Четки Powder Shaper Козметичен Инструмент Грим

Естествен Водоустойчив Жени Момиче Молив За Вежди Автоматична Въртяща Се Дръжка Eye Brow Liner Четки Powder Shaper Козметичен Инструмент Грим

BGN 1.00
BGN 1.10
-9 %
В магазина

Брой продукти

Совршен за Професионални Салон, Свадба, Партии & Домашна употреба Молив Големина : App 1*12.2 cm Боја : Црна, Кафена, Темно Кафена, Сива, Светло Кафеава

Подробности

Тип:
Усилвател На Веждите
Брой:
1
Съставка:
Очна Линия За Вежди
Полза:
Издръжливи, от друга страна, естествен,лесен за носене
Размер:
Full Size
Номер На Модела:
Очна Линия За Вежди
Текстът на:
Молив
търговска марка:
СТАРШИ ГРИМ
Водоустойчив / Водоустойчив:
ДА
GZZZ:
YGZWBZ
НЕТНО ТЕГЛО:
g
документ:
GZZZ
Държава / регион на производство:
Китай
КОД:
060005

Те също купуват с този продукт

2 елемента 3D удължаване на миглите обем удължаване на спирала за мигли Кърлинг черен водоустойчив мигли спирала за мигли нова

BGN 4.00 4.54

Убавината 2 парчиња Козметички Шминка Eyelash Долго Виткање Влакна 3Д Маскара Око Трепките Продолжување Црна Сет2 парчиња Lash Продолжување Eyelash Долго Виткање Црна Маскара + 3 D Влакна удари со камшик100% Сосема Нов и висок квалитетСпецификитеВиткање Црна Маскара100% Сосема нов и висок квалитет!Црна Маскара + 3 D Влакна =2 КомпјутериНето Содржина : 8mlБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1 x Природни Влакна Lash + 1 x Црна МаскараКако да го користите : 1) се Применуваат пресадување гел од базата на вашиот eyelash линија на врвот на вашите трепки.2) Пред гел суши, ќе се применуваат влакна ретко на трепките токму како чекор 13) Повторно се применуваат пресадување гел на врвот на влакната, правејќи се дека сте слој сите удари со камшик во пресадување гел4) Ние не сме готови, но не! Пред гел суши, повторно ретко се применуваат влакна само до крајот на вашиот трепките.5) Последниот чекор : грб сите ваши трепките уште еднаш во пресадување гел исто како што ќе се применуваат маскара.Како да се исчисти : Натопете памук влошки во топла вода и се аплицираат влажна подлога за око за неколку секунди, и потоа нежно избришете го маскара off.Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

VERONNI палитра сенки за очи 24 цвят, блясък в Пълен размер дълготраен блясък монолитен борда компактна пудра палитра DHL козметика за очи 24 бр./лот

BGN 460.80

VERONNI Палета Сенки 24 Сјајот Бои Полна Големина Долготраен сјај притисне прав палета на курирската служба DHL Очи Козметика 24pcs / многуПревозот>Ние брод на светот, освен APO / FPO .>Сите предмети ќе брод во рок од 48 часа од EMS, DHL,Хонгконг Пост,Кина, Воздухот Пост со следење на број.>Ние обично го обележите вашето парцели како подарок, на ниската цена.>Увозни давачки,даноци,цени не се вклучени во точка цени или превозот надомест.Гаранција>Сите предмети се продава од нас се Сосема Нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.>Ако овој објект е неисправен по приемот, ќе има 7 дена за замени на нов еден од вашиот приемот на стоката...

Едно Матово Покритие Течна Червило Горещи Сексуални Цветове Боя За Устни Матово Червило Водоустойчив Дълготраен Гланц За Устни

BGN 3.00 3.34

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^Карактеристики : Навлажнувачки долготрајниПакет Содржина : 1x Усна Сјај

Блясък сенки за очи козметика за жени водоустойчив прах топъл цвят, блясък сенки за очи пигмент грим

BGN 3.00 3.86

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ние може да обезбеди голема цел од голем попуст, Било какви прашања, ве молиме контактирајте со мене слободно.јас ќе одговори на што побрзо,многу ви благодарам!!!Опис : ФУНКЦИЈА : 100% Сосема Нов Пигмент Водоотпорен ги Красат Вашата Eys Како Ви се Допаѓа Употреба За Лице,Professional Или Home ВНИМАНИЕ : За Надворешна Употреба Само.Избегнувајте Контакт Со Очите.Ве Молиме Да Ја Сместите Под Сенката На Животната Средина И Да Се Чува Вон Дофат На Деца.

Идеален За 2 Минути Оцветени Гел За Очи Вежди Черен Кафяв Водоустойчив Дълготраен Грим На Веждите Козметични

BGN 4.00 4.88

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Совршен 2 Минути Затемнети Гел За Око Веѓа Црна Браун Водоотпорен Долготрајни Веѓа Шминка КозметичкиФункција : TransferДоказ ВодаДоказ Трае Дена 1Чекор Апликација Изгледа Природно без Суровост & Вегетаријанска Опис : KIMUSE ВЕЃАТА содржи ексклузивен спој на косатакако влакна...

18 Цветове Матиран Диамантен Блясък Палитра Сенки За Очи Грим Палитра Сенки За Очи Козметика Професионална Палитра

BGN 8.00 10.26

Ако ви се допаѓа овој објект ,ве молиме да го додадете во Листата на Желби ,доколку ви се допаѓа нашата продавница ,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^^18 Бои Мат Дијамантски Сјај Палета Сенки Шминка Палета Сенки Козметика За Професионална ПалетаОпис : 100% Сосема Нов 18 Бои Мат+Трепет+Сјај Сенки, Високо заситени mattes, хром притиснебисери, и 3 D метал сенки Talc слободни и buildable, Совршен за било кој тип на шминка.Спецификации : Тип : СенкиЕфект : Мат,Трепет,Сјајот,Тридимензионални сјајКарактеристики : парична Казна silty,Longlasting,ВодоотпоренПолица Година : 3 годиниПакетот Вклучува : 1 x 18 Бои на Сенки Platte Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

NOVO овлажняващ крем за устни дълготраен Грим очарователен червило козметика водоустойчив красотата на силки изкушението гладко червило 6 цвята

BGN 4.00 6.14

НОВО Крем Усна Шминка Long Lasting Поставен Кармин Козметика Водоотпорен Убавина Свилен Искушението Мазна Усна Стап 6 БоиОпис На Производот : Шминка траен ефект,еднаква боја,не е лесно да се фаќа за исклучување,траен лак,неstich првенство.Ослободување твојот нежен и шармантен светла усна,цвет убавина на Америка лагуна.Бренд Име : НОВОТип За Да Изберете : 01,02,03,04,05,06Нето WT : 3.8 гПроизвод Големина (L x W x H) : 3 x 10x 3cmПакување, Вклучувајќи : 1 PC X НОВО Боја на КарминПопродажбата на услугатаПлаќањеНие ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex...

45 Цвята Блясък Сенки За Очи Козметика Грим Златен Диамант Устните Си Свободни, Очите Пигмент На Прах Женската Козметика Грим Сенки За Очи

BGN 2.51

45 Бои, Сјај Сенката за Очи Козметика, Шминка Златна Дијамант Усни Лабава Очи Пигмент во Прав Жена Козметика Сочинуваат Сенки Опис : високо концентрирана изгубат боја во прав што содржи состојки за да им помогне тоа да се придржуваат на кожата...

IMAGIC жени 16 цвята мат пресовани сенки за очи водоустойчив дълготраен грим сенки за очи магнитна палитра грим

BGN 14.00 16.80

IMAGIC Жени 16 Бои Дијамантски Сјај Притисне Лабава Шминка Сенки Магнетни Палета КозметичкиКарактеристики и спецификации : Нето тежина : 28.8 gПакет тежина : 135 gГолемина : 13.2 x 13.2 х 1 cmРок на траење : 3 годиниОвие сенки се исклучително мека, со 16 убава сјајот нијанси кои ќе одговара на било какви тонот на кожата и заличи било изглед.Забелешка : ве Молиме не го изложувајте на директна сончева светлина или екстремни температури...

Единична Грим Влага Матиран ВОДОУСТОЙЧИВ БЛЯСЪК ЗА УСТНИ Дълготраен Блясък За Устни Гланц За Устни Жизненост на Червен Цвят За Жени K9

BGN 3.00 3.41

Препорачаните ПроизводиЕден Шминка Влага Мат Водоотпорен Lipgloss Долготрајни Усна Стап Усна Сјај Виталност Црвена Боја За ЖениКарактеристики : Тип:Усна СтапЕфект:Крем,ХидратантенНЕТО WT:4gБоја : како на објект прикажаниГолемина:Полна големинаПакет се вклучени : 1pc x Усна СтапКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Преносни големина, лесно да се носат.Погоден за професионални или домашна употреба.Забелешка : тоа се должи на светлината ефект и боја на компјутер, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.

KADALADO 12 бр. / опаковане. водоустойчив червило дълготраен матиран течен помадный молив, гланц за устни оттенък на устните комплект козметика грим червило

BGN 27.00 30.38

12 БОИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ : SHROOM、РЕПКА ТОА 、КАШМИР、ТИКВА 、КУПИДОН、НЕМИРИ、ИЗБЕЛЕНИ、СВЕТИ 、ПОЛИ 、JINX 、СЕЛСКИ 、BUFFYЗабелешка : Поради ефектот на светлината и се следи светлината,може да има и некои мали разлики помеѓу тон на боја на фотографијата и вистинскиот објект ,се надевам дека ќе можат да го разберат.

1бр 12 цвят пресована блясък палитра сенки за очи Rainbow Diamond Eye Shdow Makeup Palette Shimmer Smokey Eyes Make Up Cosmetic Set

BGN 12.00 15.18

1pc 12 Бои Притисне Сјајот Палета Сенки Виножито Дијамант Очи Shdow Шминка Pallete Трепет Smoky Eyes Сочинуваат Козметички СетКарактеристики : Разноврсна сенка избор, создава светла, прозрачна очите;Влажни Процес растворувач овозможува мека, свиленкаста сјај прав со високите платиоф концентрација;Неутрален mattes & Блескава скапоцен камен на ѕвонење, за Smoky шминка;Пигментирани боја и мазна & свила текстура;Носат боење лесно, бои остане подолго не исчезнат;Лесно мешање, долготраен ефект и да го покаже убавината на очите.Како да го користите : Во зависност од сенка, сенката за очи може да се користи целиот капак, на долниот капак, во браздата или како highlighter...

1бр през цялата моющийся мек прозрачен силикон желе гел грим пасатор основа слоеная за грим на прах течен крем козметичен инструмент

BGN 0.93

Спецификации : Количина : 1 / 2 / 5 Компјутери(Изборен)Материјал : Силикон гелГолемина : Прибл 5.55.5 cmБоја : транспарентнаПакет Листата : 1 Компјутер Силиконски Гел ИздувамНАПОМЕНА : 1.Количината на течност или крем производи потребно е околу половина од износот во споредба со директно користење на четка или сунѓер.2.НЕ ОТСТРАНУВАЈТЕ ЈА ФИЛМ или ќе бидат оштетени.КАКО ДА СЕ КОРИСТИЗемете littlest количина на крем / течни производ и да одат во кружни движења или назад и назад да се шири.Допрете постојано да се вклопуваат и да се реши...

Нов Batom 99% алое вера естествена промяна на температурата желе цвят червило дълъг Moistourizing грим за устни

BGN 2.00 2.08

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет Преносни големина,лесно да се носат Погоден за професионална употреба или за домашна употреба...

MINCH Lipstick Make Up 8 Color Gradient Korean Style Two Color Tint Lip Stick постоянен водоустойчив балсам за устни

BGN 5.00 5.09

MINCH Кармин Сочинуваат 8 Боја Тебе корејски Стил на Два Боја Нијанса Усна Држи Постојана Водоотпорен Lip Balmкарактеристики : Двојна бои на дизајн даде храбар дефиниција и суптилни градација на вашите усни.навлажнувачки својства за да се направи вашите усни kissably мека додека во потрага исклучителна.работи особено за млака усните и суви усни потреба од хидратација.Им даде на вашите усни тоа совршен изглед.Детали : нето тежина : 2gГолемина на : 1 * 2 * 10 cmкако да го користите : Се применуваат директно од чиста цевка, од голи усните...

Кърлинг Mascara Водоустойчива Против Цъфтящи Мигли Професионален Дебел Удлиняющий Спирала За Мигли Козметика

BGN 3.00 3.62

Жените Издолжување Дебели Маскара Око Шминка Брз Сува Виткање Долготрајни Водоотпорен Трепките Црна Маскара КозметикаКарактеристики на производот : Компактен ред густа четка, нанесете подеднакво да се почитуваат...

Красотата на BB крем Фонд коректор изолация слънцезащитен крем избелващ грим гореща

BGN 3.00 4.26

Топла Силна Изолација Белење Навлажнувачки ББ Крем Concealer Шминка Фондацијата Опис : Вид : Шминка буквар предност : Хранливи, лесни за употреба големина : Полна Големина состојка : 100% на растенијата екстракт(Розово Масло, Витамин Е, Бисер во Прав) sunblock : Yes Функција : Белење на Concealer Големина Детали : A01 Боја на слонова коска A02 Природни A03 Темна Кожа формулација : 1pc на Дното ББ Крем Употреба : Земете appropriateon лицето, и притиснете ги нежно со целулоза, и потоа ја избришат или издувам рамномерно.За Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Party Queen Makeup Alluring 3colors Eyebrow Powder Palette With Mini Tweezer + Brush+Comb+Eyebrow Card+Mirror Eyebrow Sharping Kit

BGN 7.50

Партија Кралица Шминка Alluring 3 Colors Веѓа Прав Палета Со Мини Tweezer+Четка+Чешел+Веѓа Картичка+Огледало Веѓа Sharping КомплетКарактеристики : 1 Set= 3 Бои Веѓа во Прав+ Веѓа Tweezer + Веѓа Четка + Веѓа Чешел + Веѓа Картичка + Огледало, ситевоедно полнење за добро негувани веѓите (и повеќе полиран изглед).Моден Убава Веѓата Дека е само во право за вас .Дизајн за да се даде богат боја исплата.Оваа мека ,microfine,прав е отпорен на вода и не содржи минерални масла.Alluring , Нахален , Сигурни , Безвременски .Насоки : Користете кратки,лесни потези да се пополни во sharse веѓите.Применуваат потемна боја првите каде веѓите се sharse ,А потоа четка посветлата сенка во текот на целиот веѓата.За најдобри резултати.Не се плаши.Да се вклопуваат 2 бои за да се добие идеална одговара за вас.Употреба на spooley четка за да повлечете боја преку.Потребни состојки : Talc,Бор Нитрид,Силициум,Најлон12,Ethylhexyl palmitate,Цинк Стеарат,Methicone,итн.Детали : Производ Бренд : Партија КралицаИме На Производ : 3 Бои Веѓата Обликувањето На КомплетСенка : 01#, 02#, 03#Нето WT : 2.2 gГолемина : 6.3 "L x 6.3" W x 1.4 " HПакет Тежина : 84gПакет : 1 PCS x 3 Бои Веѓата Обликувањето на Комплет1...

Блясък Matte Палитра Сенки За Очи Пресована Блясък Сенки За Очи Блясък Сенки За Очи, Грим Палитра Maquiagem Profissional Completa

BGN 17.00 21.31

Козметика ;Сјај Притисне Сјајот СенкиПритисне Прав Дијамантски Сјај Foiled Сенката за Очи сочинуваат ПалетаСјајот Мат Сенки Pallete Притисне Сјајот Сенки Сјај Сенката За Очи Шминка Палета Maquiagem Profissional Completa5 Сјај и 5 Мат Сенки PalleteПритисне Прав Дијамантски Сјај Foiled Сенката за Очи сочинуваат ПалетаОваа палета се 5 СЈАЈОТ бои и 5 МАТ бои верзија на популарната палета...

6 бр./лот марка matte течна нюанс червило на устните, козметика водоустойчив червило гол грим блясък на гланц за устни Безплатна доставка

BGN 18.00 19.01

Answer : ___________________________ NOTE : Овој кармин има 25 бои за да изберете од Кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да нè за боја можете да изберете...

UCANBE Марка 4 Цвят триъгълник блясък палитра сенки за очи холографски цвят на очите устните лицето грим блясък блясък на прах сенки за очи

BGN 7.98

UCANBE Бренд Триаголник Сјајот Палета Сенки Holographic Сенка на Очите Усна Лицето Шминка Трепет Блесне во Прав Голи Сенката за ОчиДетали : Бренд : UCANBE Нето тежина : 4 x1.53gТежина : 57gРок на траење : 3 години Состојка : Мика,Talc,МАГНЕЗИУМ СТЕАРАТ,МИНЕРАЛНИ МАСЛА...