• Ново
40 грама силен червен bb крем, овлажнител блок дефект гол грим изолация влажна течна основа на козметични продукти SBF005

40 грама силен червен bb крем, овлажнител блок дефект гол грим изолация влажна течна основа на козметични продукти SBF005

BGN 4.00
BGN 4.80
-17 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

търговска марка:
джимвуд
Текстът на:
Крем
Вид На Кожата:
Всички Видове Кожа
НЕТНО ТЕГЛО:
40 г
Слънцезащитен крем:
ДА
Полза:
Тегло:
40g
Размер:
Full Size
Тип:
BB & CC кремове
Срок на годност:
3 години
Име:
bb cc dd

Те също купуват с този продукт

Спирала за мигли марка спирала за обем на миглите Експресна 24 бр фалшиви мигли ефект бързо удължаване на мигли Спирала за очи водоустойчив 8227

BGN 48.94

Производите се Прикаже Опис Боја : Црна; продажни единици : 24pcs / кутија; Тежина : 12ml * 24; 0.02 kg / еез;0.55 kg / кутија;Должина : 160mm; ширина : 110mm; максимална : 120mm;Превозот1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;3)...

Грижа за кожата Ocean Energy Toner хидратиращ лосион против стареене Oil-control стягащ освежаваща грижа за кожата с натурални тонери за мъже

BGN 17.58

За Нега на кожата Океанот Енергија Тонер Навлажнувачки АнтиСтареењето Маслоконтрола Лосион за Зацврстување Освежување за Нега на Кожата на Природен Тонери За Мажи

Професионален Диамант Златен Цвят, Блясък, Брилянтен Водоустойчив Издръжлив Дълго Време Е Лесно Да Се Носят Сенки За Очи, Грим Продукти

BGN 4.00 4.93

Драг Пријател ви Благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница,ние сме производителот директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет предмети,во меѓувреме,ние ќе ги ажурира на нови објекти често, ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете како вашата омилена продавница ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро...

Miskos Matte Eyeshadow Palette Smoky Eye Shadow Professional Make up Pallete Makeup Women Cosmetics Maquiagem Sombras Paleta

BGN 23.00 25.58

Maquiagem SombrasMiskos Мат Сенки Палета Smoky Сенката за Очи Професионални сочинуваат Pallete Шминка Жените Козметика Maquiagem Sombras PaletaСенки Палета ; Жени Козметика100% Сосема Нов.Тежина : 305g ( вкупно околу...

Едно Матово Покритие Течна Червило Горещи Сексуални Цветове Боя За Устни Матово Червило Водоустойчив Дълготраен Гланц За Устни

BGN 3.00 3.34

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^Карактеристики : Навлажнувачки долготрајниПакет Содржина : 1x Усна Сјај

12 бр./лот марка matte течна нюанс червило на устните, козметика ВОДОУСТОЙЧИВ БЛЯСЪК ЗА УСТНИ, Червило гол черен грим блясък за устни Гланц за устни

BGN 37.00 43.01

Answer : ___________________________ NOTE : Овој кармин има 25 бои за да изберете од Кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да нè за боја можете да изберете...

Нов Batom 99% алое вера естествена промяна на температурата желе цвят червило дълъг Moistourizing грим за устни

BGN 2.00 2.08

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет Преносни големина,лесно да се носат Погоден за професионална употреба или за домашна употреба...

Party Queen Makeup Alluring 3colors Eyebrow Powder Palette With Mini Tweezer + Brush+Comb+Eyebrow Card+Mirror Eyebrow Sharping Kit

BGN 7.50

Партија Кралица Шминка Alluring 3 Colors Веѓа Прав Палета Со Мини Tweezer+Четка+Чешел+Веѓа Картичка+Огледало Веѓа Sharping КомплетКарактеристики : 1 Set= 3 Бои Веѓа во Прав+ Веѓа Tweezer + Веѓа Четка + Веѓа Чешел + Веѓа Картичка + Огледало, ситевоедно полнење за добро негувани веѓите (и повеќе полиран изглед).Моден Убава Веѓата Дека е само во право за вас .Дизајн за да се даде богат боја исплата.Оваа мека ,microfine,прав е отпорен на вода и не содржи минерални масла.Alluring , Нахален , Сигурни , Безвременски .Насоки : Користете кратки,лесни потези да се пополни во sharse веѓите.Применуваат потемна боја првите каде веѓите се sharse ,А потоа четка посветлата сенка во текот на целиот веѓата.За најдобри резултати.Не се плаши.Да се вклопуваат 2 бои за да се добие идеална одговара за вас.Употреба на spooley четка за да повлечете боја преку.Потребни состојки : Talc,Бор Нитрид,Силициум,Најлон12,Ethylhexyl palmitate,Цинк Стеарат,Methicone,итн.Детали : Производ Бренд : Партија КралицаИме На Производ : 3 Бои Веѓата Обликувањето На КомплетСенка : 01#, 02#, 03#Нето WT : 2.2 gГолемина : 6.3 "L x 6.3" W x 1.4 " HПакет Тежина : 84gПакет : 1 PCS x 3 Бои Веѓата Обликувањето на Комплет1...

Popfeel Matte Палитра Сенки За Очи-Сенки За Очи Голи Водоустойчив Eye Foundation Грим

BGN 4.00 4.21

15 Боја Козметика Мат Природни Сенката За Очи Палета Сенки Голи Eyelid Водоотпорен Око ШминкаКарактеристики : Повеќенаменски сенка избор, Не се неутрални нијанси, како и бисертон нијанси Пигментирани боја и мазна & свила текстура одлична за во движење лесно мешање, долго носат Големина 10.4 * 8.2 * 1.1 CM / 4.09 * 3.22 * 0.43 " Нето содржина : 11g Претпазливост : 1...

Black Eye Liner Четки Молив Makeup Cosmetics Maquiagem Beauty Waterproof Liquid Eyeliner Pen

BGN 2.00 2.10

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетОдлично за секојдневна употреба, клубска или партијаСовршен за двете професионална употреба или лична употребаИздржливи перформанси парична казна Око Лагер Eyeliner течниСодржи голем број на природни растителни екстракти, брзо сушење формулаДобар сјај, природни парична казна четка, може да биде обоен црно око линии, направи ококонтура повеќе шарм, заработите двоен око повеќе светла сонцеСпецифики : Eyeliner Боја : ЦрнаОбвивка Во Боја : СребренаНето Содржина : За 3mlРок На Траење : 3 ГодиниДолжина : Околу 13 cm / 5.12"Пакет Се Вклучени : 1 X EyelinerAnswer : ___________________________ Note : 1...

Водоустойчив прозрачно желе промяна в температурата на цвета на червилото дълготраен овлажняващ гланц за устни Балсам за суха цвете вътре в розов нюанс

BGN 5.00 5.78

Опис : Додадете светлината на твоите усни! Мал сушени цвет внатре направи тоа згодна и фасцинантен. Боја може да се промени во зависност од вашата усна температурата и PH. Созд природен но сјајни трепет сјај. Водоотпорен, Долготрајни, навлажнувачки и овошен мирис. Нестап купот, не се фаќа за исклучување.Големина на : прибл...

Идеален За 2 Минути Оцветени Гел За Очи Вежди Черен Кафяв Водоустойчив Дълготраен Грим На Веждите Козметични

BGN 4.00 4.88

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Совршен 2 Минути Затемнети Гел За Око Веѓа Црна Браун Водоотпорен Долготрајни Веѓа Шминка КозметичкиФункција : TransferДоказ ВодаДоказ Трае Дена 1Чекор Апликација Изгледа Природно без Суровост & Вегетаријанска Опис : KIMUSE ВЕЃАТА содржи ексклузивен спој на косатакако влакна...

2017 Top Fashion Hot Bioaqua Brand Air Cushion Bb Cream Sunscreen Perfect Cover Makeup Moisturizing Korea Cosmetic Foundation

BGN 7.00 8.77

22BIOAQUA Професионални Ролери ББ Крем Воздух Перница Козметика База Беспрекорна Шминка Concealer Маслоконтрола на Фондацијата Лицето се Направи ДоБренд име : BIOAQUAНето содржина : 30gКористете дел : лицеТипот на кожата : било кожатаБоја тип : Природата боја, боја на слонова коска бела боја, и светло беж бојаРок на траење : 3 годиниГлавни Состојки : бисер во прав, ликер екстракт, хијалуронска киселина, итнЕфективност : 1...

FOCALLURE нов грим молив за вежди водоустойчив дълготраен молив за вежди красота, грим, козметика за вежди

BGN 5.86

Функција : Brand New & Висок квалитет Должината на молив 12 CM Лесно да се подготви една деликатна тенка линија Убави сенки околу очите трае долго Идеална за правење копии на прецизност дефиниција и задебелување ефект Може да се користи за веѓа и eyeliner Како да го Користите : Почетна што поблиску до трепките како е можно, нацртајте линија со почеток во внатрешниот агол на eyelid и да работат кон надворешниот агол...