• Ново
Грунд Водоустойчив Молив За Вежди Слезоточивая Хартия Дръжка На Очите И Веждите С Гел Коректор, Крем, Грим Инструмент Черен И Кафе

Грунд Водоустойчив Молив За Вежди Слезоточивая Хартия Дръжка На Очите И Веждите С Гел Коректор, Крем, Грим Инструмент Черен И Кафе

BGN 12.00
BGN 12.24
-2 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Тип:
Усилвател На Веждите
Съставка:
Друго
Полза:
Лесно носене издръжлив, естествено
Размер:
Full Size
НЕТНО ТЕГЛО:
3,6 грама
Номер На Модела:
EY015009
Текстът на:
Молив
Брой:
парче
Водоустойчив / Водоустойчив:
ДА

Те също купуват с този продукт

Popfeel Matte Палитра Сенки За Очи-Сенки За Очи Голи Водоустойчив Eye Foundation Грим

BGN 4.00 4.21

15 Боја Козметика Мат Природни Сенката За Очи Палета Сенки Голи Eyelid Водоотпорен Око ШминкаКарактеристики : Повеќенаменски сенка избор, Не се неутрални нијанси, како и бисертон нијанси Пигментирани боја и мазна & свила текстура одлична за во движење лесно мешање, долго носат Големина 10.4 * 8.2 * 1.1 CM / 4.09 * 3.22 * 0.43 " Нето содржина : 11g Претпазливост : 1...

Блясък Matte Палитра Сенки За Очи Пресована Блясък Сенки За Очи Блясък Сенки За Очи, Грим Палитра Maquiagem Profissional Completa

BGN 17.00 21.31

Козметика ;Сјај Притисне Сјајот СенкиПритисне Прав Дијамантски Сјај Foiled Сенката за Очи сочинуваат ПалетаСјајот Мат Сенки Pallete Притисне Сјајот Сенки Сјај Сенката За Очи Шминка Палета Maquiagem Profissional Completa5 Сјај и 5 Мат Сенки PalleteПритисне Прав Дијамантски Сјај Foiled Сенката за Очи сочинуваат ПалетаОваа палета се 5 СЈАЈОТ бои и 5 МАТ бои верзија на популарната палета...

1бр през цялата моющийся мек прозрачен силикон желе гел грим пасатор основа слоеная за грим на прах течен крем козметичен инструмент

BGN 0.93

Спецификации : Количина : 1 / 2 / 5 Компјутери(Изборен)Материјал : Силикон гелГолемина : Прибл 5.55.5 cmБоја : транспарентнаПакет Листата : 1 Компјутер Силиконски Гел ИздувамНАПОМЕНА : 1.Количината на течност или крем производи потребно е околу половина од износот во споредба со директно користење на четка или сунѓер.2.НЕ ОТСТРАНУВАЈТЕ ЈА ФИЛМ или ќе бидат оштетени.КАКО ДА СЕ КОРИСТИЗемете littlest количина на крем / течни производ и да одат во кружни движења или назад и назад да се шири.Допрете постојано да се вклопуваат и да се реши...

Black Eye Liner Четки Молив Makeup Cosmetics Maquiagem Beauty Waterproof Liquid Eyeliner Pen

BGN 2.00 2.10

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетОдлично за секојдневна употреба, клубска или партијаСовршен за двете професионална употреба или лична употребаИздржливи перформанси парична казна Око Лагер Eyeliner течниСодржи голем број на природни растителни екстракти, брзо сушење формулаДобар сјај, природни парична казна четка, може да биде обоен црно око линии, направи ококонтура повеќе шарм, заработите двоен око повеќе светла сонцеСпецифики : Eyeliner Боја : ЦрнаОбвивка Во Боја : СребренаНето Содржина : За 3mlРок На Траење : 3 ГодиниДолжина : Околу 13 cm / 5.12"Пакет Се Вклучени : 1 X EyelinerAnswer : ___________________________ Note : 1...

Идеален За 2 Минути Оцветени Гел За Очи Вежди Черен Кафяв Водоустойчив Дълготраен Грим На Веждите Козметични

BGN 4.00 4.88

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Совршен 2 Минути Затемнети Гел За Око Веѓа Црна Браун Водоотпорен Долготрајни Веѓа Шминка КозметичкиФункција : TransferДоказ ВодаДоказ Трае Дена 1Чекор Апликација Изгледа Природно без Суровост & Вегетаријанска Опис : KIMUSE ВЕЃАТА содржи ексклузивен спој на косатакако влакна...

NOVO овлажняващ крем за устни дълготраен Грим очарователен червило козметика водоустойчив красотата на силки изкушението гладко червило 6 цвята

BGN 4.00 6.14

НОВО Крем Усна Шминка Long Lasting Поставен Кармин Козметика Водоотпорен Убавина Свилен Искушението Мазна Усна Стап 6 БоиОпис На Производот : Шминка траен ефект,еднаква боја,не е лесно да се фаќа за исклучување,траен лак,неstich првенство.Ослободување твојот нежен и шармантен светла усна,цвет убавина на Америка лагуна.Бренд Име : НОВОТип За Да Изберете : 01,02,03,04,05,06Нето WT : 3.8 гПроизвод Големина (L x W x H) : 3 x 10x 3cmПакување, Вклучувајќи : 1 PC X НОВО Боја на КарминПопродажбата на услугатаПлаќањеНие ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex...

FOCALLURE нов грим молив за вежди водоустойчив дълготраен молив за вежди красота, грим, козметика за вежди

BGN 5.86

Функција : Brand New & Висок квалитет Должината на молив 12 CM Лесно да се подготви една деликатна тенка линија Убави сенки околу очите трае долго Идеална за правење копии на прецизност дефиниција и задебелување ефект Може да се користи за веѓа и eyeliner Како да го Користите : Почетна што поблиску до трепките како е можно, нацртајте линија со почеток во внатрешниот агол на eyelid и да работат кон надворешниот агол...

1бр 12 цвят пресована блясък палитра сенки за очи Rainbow Diamond Eye Shdow Makeup Palette Shimmer Smokey Eyes Make Up Cosmetic Set

BGN 12.00 15.18

1pc 12 Бои Притисне Сјајот Палета Сенки Виножито Дијамант Очи Shdow Шминка Pallete Трепет Smoky Eyes Сочинуваат Козметички СетКарактеристики : Разноврсна сенка избор, создава светла, прозрачна очите;Влажни Процес растворувач овозможува мека, свиленкаста сјај прав со високите платиоф концентрација;Неутрален mattes & Блескава скапоцен камен на ѕвонење, за Smoky шминка;Пигментирани боја и мазна & свила текстура;Носат боење лесно, бои остане подолго не исчезнат;Лесно мешање, долготраен ефект и да го покаже убавината на очите.Како да го користите : Во зависност од сенка, сенката за очи може да се користи целиот капак, на долниот капак, во браздата или како highlighter...

Party Queen Makeup Alluring 3colors Eyebrow Powder Palette With Mini Tweezer + Brush+Comb+Eyebrow Card+Mirror Eyebrow Sharping Kit

BGN 7.50

Партија Кралица Шминка Alluring 3 Colors Веѓа Прав Палета Со Мини Tweezer+Четка+Чешел+Веѓа Картичка+Огледало Веѓа Sharping КомплетКарактеристики : 1 Set= 3 Бои Веѓа во Прав+ Веѓа Tweezer + Веѓа Четка + Веѓа Чешел + Веѓа Картичка + Огледало, ситевоедно полнење за добро негувани веѓите (и повеќе полиран изглед).Моден Убава Веѓата Дека е само во право за вас .Дизајн за да се даде богат боја исплата.Оваа мека ,microfine,прав е отпорен на вода и не содржи минерални масла.Alluring , Нахален , Сигурни , Безвременски .Насоки : Користете кратки,лесни потези да се пополни во sharse веѓите.Применуваат потемна боја првите каде веѓите се sharse ,А потоа четка посветлата сенка во текот на целиот веѓата.За најдобри резултати.Не се плаши.Да се вклопуваат 2 бои за да се добие идеална одговара за вас.Употреба на spooley четка за да повлечете боја преку.Потребни состојки : Talc,Бор Нитрид,Силициум,Најлон12,Ethylhexyl palmitate,Цинк Стеарат,Methicone,итн.Детали : Производ Бренд : Партија КралицаИме На Производ : 3 Бои Веѓата Обликувањето На КомплетСенка : 01#, 02#, 03#Нето WT : 2.2 gГолемина : 6.3 "L x 6.3" W x 1.4 " HПакет Тежина : 84gПакет : 1 PCS x 3 Бои Веѓата Обликувањето на Комплет1...

Miskos Matte Eyeshadow Palette Smoky Eye Shadow Professional Make up Pallete Makeup Women Cosmetics Maquiagem Sombras Paleta

BGN 23.00 25.58

Maquiagem SombrasMiskos Мат Сенки Палета Smoky Сенката за Очи Професионални сочинуваат Pallete Шминка Жените Козметика Maquiagem Sombras PaletaСенки Палета ; Жени Козметика100% Сосема Нов.Тежина : 305g ( вкупно околу...

120 бр./лот DHL free New Eyeliner Cream Cosmetics Love Alpha Eye liner четки Dream Luxury waterproof Eye liner четки 3.0 g дебела очна линия

BGN 456.00

120pcs / многу DHL слободни Нови Eyeliner Крем Козметика Љубов Алфа Око Лагер Сон Луксузни водоотпорен Око Лагер 3.0 g Дебели EyelinerAnswer : ___________________________ Note : 3 бои#1 Црно#2 Браун#3 Кафеможете да се меша со цел бои , ве молиме контактирајте со нас или забелешка колку сакате секоја боја .Превозот>Ние брод на светот, освен APO / FPO .>Сите предмети ќе брод во рок од 48 часа од EMS, DHL,Хонгконг Пост,Кина, Воздухот Пост со следење на број.>Ние обично го обележите вашето парцели како подарок, на ниската цена.>Увозни давачки,даноци,цени не се вклучени во точка цени или превозот надомест.Гаранција>Сите предмети се продава од нас се Сосема Нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.>Ако овој објект е неисправен по приемот, ќе има 7 дена за замени на нов еден од вашиот приемот на стоката...

Спирала за мигли марка спирала за обем на миглите Експресна 24 бр фалшиви мигли ефект бързо удължаване на мигли Спирала за очи водоустойчив 8227

BGN 48.94

Производите се Прикаже Опис Боја : Црна; продажни единици : 24pcs / кутија; Тежина : 12ml * 24; 0.02 kg / еез;0.55 kg / кутија;Должина : 160mm; ширина : 110mm; максимална : 120mm;Превозот1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;3)...

UBUB 12 цвята Single Baked Eye Shadow Powder Palette in Shimmer Металик Eyeshadow Palette

BGN 2.00 2.77

Еден Печен Сенката за Очи во Прав Палета во Трепет Метален Палета Сенки #12 Опис на Производот Еден Печен Сенката за Очи во Прав Палета во Трепет Метален Од UBUB Печени технологија обезбедува ултрамазна формула со способноста да се создаде мноштво на изглед од UBUB...

Грижа за кожата Ocean Energy Toner хидратиращ лосион против стареене Oil-control стягащ освежаваща грижа за кожата с натурални тонери за мъже

BGN 17.58

За Нега на кожата Океанот Енергија Тонер Навлажнувачки АнтиСтареењето Маслоконтрола Лосион за Зацврстување Освежување за Нега на Кожата на Природен Тонери За Мажи