• Ново
COCOSER Eye Brow Подобрител Eye Brow Makeup 3 цвята Eye Brow Powder Long Lasting Eye Brow Enhancers

COCOSER Eye Brow Подобрител Eye Brow Makeup 3 цвята Eye Brow Powder Long Lasting Eye Brow Enhancers

BGN 14.00
BGN 27.18
-48 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Тип:
Усилвател На Веждите
НЕТНО ТЕГЛО:
3g
Полза:
Лесно носене издръжлив, естествено
Текстът на:
прах
търговска марка:
КОКОСЕР
Водоустойчив / Водоустойчив:
ДА
Атрибути На Продукта:
Усилвател На Веждите
Атрибути на продукт 1:
крем за вежди
Атрибути на продукта 2:
водоустойчив молив за вежди
Атрибути на продукта 3:
козметични вежди
Атрибути на продукта 4:
красотата на веждите
Атрибути на продукта 5:
грим на вежди
Атрибути на продукта 6:
компактна пудра за вежди
Атрибути на продукта 7:
сянката на веждите
Атрибути на продукта 8:
отпечатък на веждите

Те също купуват с този продукт

Красотата на BB крем Фонд коректор изолация слънцезащитен крем избелващ грим гореща

BGN 3.00 4.26

Топла Силна Изолација Белење Навлажнувачки ББ Крем Concealer Шминка Фондацијата Опис : Вид : Шминка буквар предност : Хранливи, лесни за употреба големина : Полна Големина состојка : 100% на растенијата екстракт(Розово Масло, Витамин Е, Бисер во Прав) sunblock : Yes Функција : Белење на Concealer Големина Детали : A01 Боја на слонова коска A02 Природни A03 Темна Кожа формулација : 1pc на Дното ББ Крем Употреба : Земете appropriateon лицето, и притиснете ги нежно со целулоза, и потоа ја избришат или издувам рамномерно.За Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

Едно Матово Покритие Течна Червило Горещи Сексуални Цветове Боя За Устни Матово Червило Водоустойчив Дълготраен Гланц За Устни

BGN 3.00 3.34

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^Карактеристики : Навлажнувачки долготрајниПакет Содржина : 1x Усна Сјај

Мис роза 10 цвята Секси матово червило водоустойчив кадифе Батом пигменти и хидратиращ крем червило устните на Мат красота и Козметика

BGN 1.95

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Крем Мат Кармин На Усните УбавинаКарактеристики : Brand New & Висок квалитет...

IMAGIC жени 16 цвята мат пресовани сенки за очи водоустойчив дълготраен грим сенки за очи магнитна палитра грим

BGN 14.00 16.80

IMAGIC Жени 16 Бои Дијамантски Сјај Притисне Лабава Шминка Сенки Магнетни Палета КозметичкиКарактеристики и спецификации : Нето тежина : 28.8 gПакет тежина : 135 gГолемина : 13.2 x 13.2 х 1 cmРок на траење : 3 годиниОвие сенки се исклучително мека, со 16 убава сјајот нијанси кои ќе одговара на било какви тонот на кожата и заличи било изглед.Забелешка : ве Молиме не го изложувајте на директна сончева светлина или екстремни температури...

Party Queen Makeup Alluring 3colors Eyebrow Powder Palette With Mini Tweezer + Brush+Comb+Eyebrow Card+Mirror Eyebrow Sharping Kit

BGN 7.50

Партија Кралица Шминка Alluring 3 Colors Веѓа Прав Палета Со Мини Tweezer+Четка+Чешел+Веѓа Картичка+Огледало Веѓа Sharping КомплетКарактеристики : 1 Set= 3 Бои Веѓа во Прав+ Веѓа Tweezer + Веѓа Четка + Веѓа Чешел + Веѓа Картичка + Огледало, ситевоедно полнење за добро негувани веѓите (и повеќе полиран изглед).Моден Убава Веѓата Дека е само во право за вас .Дизајн за да се даде богат боја исплата.Оваа мека ,microfine,прав е отпорен на вода и не содржи минерални масла.Alluring , Нахален , Сигурни , Безвременски .Насоки : Користете кратки,лесни потези да се пополни во sharse веѓите.Применуваат потемна боја првите каде веѓите се sharse ,А потоа четка посветлата сенка во текот на целиот веѓата.За најдобри резултати.Не се плаши.Да се вклопуваат 2 бои за да се добие идеална одговара за вас.Употреба на spooley четка за да повлечете боја преку.Потребни состојки : Talc,Бор Нитрид,Силициум,Најлон12,Ethylhexyl palmitate,Цинк Стеарат,Methicone,итн.Детали : Производ Бренд : Партија КралицаИме На Производ : 3 Бои Веѓата Обликувањето На КомплетСенка : 01#, 02#, 03#Нето WT : 2.2 gГолемина : 6.3 "L x 6.3" W x 1.4 " HПакет Тежина : 84gПакет : 1 PCS x 3 Бои Веѓата Обликувањето на Комплет1...

HENLICS Charm Waterproof Eyeliner Gel with Makeup Brush Long-Lasting Eyeliner Cream Makeup Cosmetic in Natural Black Color

BGN 6.00 7.12

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 HENLICS Шарм Водоотпорен Eyeliner Гел со Шминка Четка Долготрајни Eyeliner Крем Шминка Козметички во Природни Црна Боја на Мало, трговија на големо, dropshipping или OEM услуга се достапни на HENLICS шминка козметикаБои : Црна боја Карактеристики : Содржи навлажнувачки состојки поправка фактори Брз сува, интензивна боја, трае во текот на целиот ден долго, водадоказ и дупка содоказ Црн свилен густа паста, насликани линии длабока и мазна, боење истакнати и нема да неуредна defuses, водоотпорен, антипот, долготраен јасформа Четка Дизајн : Шише и четка две во едно комбо дизајн, се прилагоди на дебелината на eyeliner по волја, хоризонтална четкање да добиете груба линија, вертикална четкање да се добие парична казна линија...

UCANBE Марка 4 Цвят триъгълник блясък палитра сенки за очи холографски цвят на очите устните лицето грим блясък блясък на прах сенки за очи

BGN 7.98

UCANBE Бренд Триаголник Сјајот Палета Сенки Holographic Сенка на Очите Усна Лицето Шминка Трепет Блесне во Прав Голи Сенката за ОчиДетали : Бренд : UCANBE Нето тежина : 4 x1.53gТежина : 57gРок на траење : 3 години Состојка : Мика,Talc,МАГНЕЗИУМ СТЕАРАТ,МИНЕРАЛНИ МАСЛА...

NOVO овлажняващ крем за устни дълготраен Грим очарователен червило козметика водоустойчив красотата на силки изкушението гладко червило 6 цвята

BGN 4.00 6.14

НОВО Крем Усна Шминка Long Lasting Поставен Кармин Козметика Водоотпорен Убавина Свилен Искушението Мазна Усна Стап 6 БоиОпис На Производот : Шминка траен ефект,еднаква боја,не е лесно да се фаќа за исклучување,траен лак,неstich првенство.Ослободување твојот нежен и шармантен светла усна,цвет убавина на Америка лагуна.Бренд Име : НОВОТип За Да Изберете : 01,02,03,04,05,06Нето WT : 3.8 гПроизвод Големина (L x W x H) : 3 x 10x 3cmПакување, Вклучувајќи : 1 PC X НОВО Боја на КарминПопродажбата на услугатаПлаќањеНие ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex...

Лято Вежди Подобрител На Грим Е Идеален Прах За Вежди Вежди Грим Палитра Комплект Комплект Чисто Нов

BGN 3.00 3.39

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Професионални Лето Веѓа Зголемување на Шминка Совршен Веѓа Прав Веѓа Сочинуваат Палета Поставени Комплет 2 Боја Карактеристики : да се Создаде природата веѓата ефект долготрајни / Преносни и удобен за користење на Пакет : 3 бои во една кутија Предност : Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да бидат креативни, лесно да одговара на различни шминка во стил На веѓа и дефинира со мазни, па дури и бојата што изгледа свежо во текот на целиот ден Лесно да се во боја,долготрајни,вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави Лесно да се прецизни, совршена декорација и долготрајниЗабелешки : 1...

Идеален За 2 Минути Оцветени Гел За Очи Вежди Черен Кафяв Водоустойчив Дълготраен Грим На Веждите Козметични

BGN 4.00 4.88

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Совршен 2 Минути Затемнети Гел За Око Веѓа Црна Браун Водоотпорен Долготрајни Веѓа Шминка КозметичкиФункција : TransferДоказ ВодаДоказ Трае Дена 1Чекор Апликација Изгледа Природно без Суровост & Вегетаријанска Опис : KIMUSE ВЕЃАТА содржи ексклузивен спој на косатакако влакна...

45 Цвята Блясък Сенки За Очи Козметика Грим Златен Диамант Устните Си Свободни, Очите Пигмент На Прах Женската Козметика Грим Сенки За Очи

BGN 2.51

45 Бои, Сјај Сенката за Очи Козметика, Шминка Златна Дијамант Усни Лабава Очи Пигмент во Прав Жена Козметика Сочинуваат Сенки Опис : високо концентрирана изгубат боја во прав што содржи состојки за да им помогне тоа да се придржуваат на кожата...

12,1 мм триъгълна форма Мрамор Виена е палитра от червило специална бутилка ABS балсам за устни е хигиенична червило превъзходна трипътен червило тръба

BGN 110.40

12.1 mm Триаголник Форма Мермер вена кармин палета Посебни ABS шише lip balm Празни Chapstick супериорен trilateral кармин цевкаГолемина : L67 MM*W23.5 MMКуп : 12.1 mmМатеријал : ABSВисок квалитетТежина : 17.4 gДобредојдовте да се распрашува најновите превозот цената на вашата земја.Ние може да богато искуство во изработка на ОЕМ Прилагодено козметички пакување.можеме да го прифатиме мала количина за да се направи печатење на лого.стандардна големина или прилагодено големина може да се прифати.да доставите вашиот печатење нацрт.добредојдовте да се распрашува пред целНие, исто така може да се направи ОЕМ ПРИЛАГОДЕНО кармин цевка за печатењеМала количина може да ја прифати за печатењеПрилагодено Печатење референца : Брза испорака,по добивате вашата исплата,може даснашле на пратката во рок од 3 дневна.4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.1 Дијамант за угледот!Добра комуникација!Начини На Плаќање : 1...

KADALADO 12 бр. / опаковане. водоустойчив червило дълготраен матиран течен помадный молив, гланц за устни оттенък на устните комплект козметика грим червило

BGN 27.00 30.38

12 БОИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ : SHROOM、РЕПКА ТОА 、КАШМИР、ТИКВА 、КУПИДОН、НЕМИРИ、ИЗБЕЛЕНИ、СВЕТИ 、ПОЛИ 、JINX 、СЕЛСКИ 、BUFFYЗабелешка : Поради ефектот на светлината и се следи светлината,може да има и некои мали разлики помеѓу тон на боја на фотографијата и вистинскиот објект ,се надевам дека ќе можат да го разберат.

Нов Batom 99% алое вера естествена промяна на температурата желе цвят червило дълъг Moistourizing грим за устни

BGN 2.00 2.08

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет Преносни големина,лесно да се носат Погоден за професионална употреба или за домашна употреба...