• Ново
1 бр капка вода Форма грим гъба пасатор несъвършена лицето безупречен основа течен BB крем смесване Козметична пудра на прах несъвършена

1 бр капка вода Форма грим гъба пасатор несъвършена лицето безупречен основа течен BB крем смесване Козметична пудра на прах несъвършена

BGN 1.41
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок квалитет
Ви даде беспрекорна фондацијата апликација секој пат.
Make up Сунѓерот, ќе се применуваат за тоа како Про
Не ленти и без области со премногу шминка или премалку.
Ако се користи на дневна основа, ние го препорачуваме миење на сунѓерот еднаш неделно со блага чистење.
Бебе шампон или било ниско сапун ќе работат. Исплакнете и се исуши.
Спецификации :
Материјал : природна гума
Големи Димензии : 40*60mm
Answer : ___________________________ NOTE : сунѓер е дизајниран главно за шминка, а не за чистење на лицето.
Овој проект нема да се промени во вода. Само обичен издувам.
Пакет се вклучени :
1 x Шминка Сунѓерот

Подробности

Тип Елемент:
Козметична Издувам
Размер:
60*40
Номер На Модела:
C-SDHZP
търговска марка:
FGHGF
Материал:
Гъба
Брой:
1бр

Те също купуват с този продукт

Единична Грим Влага Матиран ВОДОУСТОЙЧИВ БЛЯСЪК ЗА УСТНИ Дълготраен Блясък За Устни Гланц За Устни Жизненост на Червен Цвят За Жени K9

BGN 3.00 3.41

Препорачаните ПроизводиЕден Шминка Влага Мат Водоотпорен Lipgloss Долготрајни Усна Стап Усна Сјај Виталност Црвена Боја За ЖениКарактеристики : Тип:Усна СтапЕфект:Крем,ХидратантенНЕТО WT:4gБоја : како на објект прикажаниГолемина:Полна големинаПакет се вклучени : 1pc x Усна СтапКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Преносни големина, лесно да се носат.Погоден за професионални или домашна употреба.Забелешка : тоа се должи на светлината ефект и боја на компјутер, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.

Водоустойчив VERONNI палитра сенки за очи грим 10 цвята трептене + блясък палитра сенки нов DHL 24 бр./лот

BGN 280.00

Водоотпорен VERONNI Палета Сенки Шминка 10 Бои Трепет + Сјај Сенка Палета Сосема Нов DHL Слободни 24pcs / многуПревозот>Ние брод на светот, освен APO / FPO .>Сите предмети ќе брод во рок од 48 часа од EMS, DHL,Хонгконг Пост,Кина, Воздухот Пост со следење на број.>Ние обично го обележите вашето парцели како подарок, на ниската цена.>Увозни давачки,даноци,цени не се вклучени во точка цени или превозот надомест.Гаранција>Сите предмети се продава од нас се Сосема Нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.>Ако овој објект е неисправен по приемот, ќе има 7 дена за замени на нов еден од вашиот приемот на стоката...

45 Цвята Блясък Сенки За Очи Козметика Грим Златен Диамант Устните Си Свободни, Очите Пигмент На Прах Женската Козметика Грим Сенки За Очи

BGN 2.51

45 Бои, Сјај Сенката за Очи Козметика, Шминка Златна Дијамант Усни Лабава Очи Пигмент во Прав Жена Козметика Сочинуваат Сенки Опис : високо концентрирана изгубат боја во прав што содржи состојки за да им помогне тоа да се придржуваат на кожата...

NOVO овлажняващ крем за устни дълготраен Грим очарователен червило козметика водоустойчив красотата на силки изкушението гладко червило 6 цвята

BGN 4.00 6.14

НОВО Крем Усна Шминка Long Lasting Поставен Кармин Козметика Водоотпорен Убавина Свилен Искушението Мазна Усна Стап 6 БоиОпис На Производот : Шминка траен ефект,еднаква боја,не е лесно да се фаќа за исклучување,траен лак,неstich првенство.Ослободување твојот нежен и шармантен светла усна,цвет убавина на Америка лагуна.Бренд Име : НОВОТип За Да Изберете : 01,02,03,04,05,06Нето WT : 3.8 гПроизвод Големина (L x W x H) : 3 x 10x 3cmПакување, Вклучувајќи : 1 PC X НОВО Боја на КарминПопродажбата на услугатаПлаќањеНие ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex...

Високо качество на 6 цвята матово диамантен блясък дымчатые сенки за очи палитра сенки за очи в една палитра руж грим комплект за красота

BGN 6.00 8.32

1,Производство ОписБоја : 5 Наместите БојатаСостојки : МИНЕРАЛНИ МАСЛА,HYDRODROGENATED POLYISOBUTE,МИКА,ЛАНОЛИН МАСЛО,СИЛИЦИУМ,TRIDEOYL TRIMELLITATEКорист : Исток да носат / Природа / Вода Доказ / ДолготраенГолемина : L12.5**W6.5*H1cm2,Пакување ЛистаЕдна во една фах КутијаГолемина на : 13.5*7.5*1.5 cm Н...

Блясък Matte Палитра Сенки За Очи Пресована Блясък Сенки За Очи Блясък Сенки За Очи, Грим Палитра Maquiagem Profissional Completa

BGN 17.00 21.31

Козметика ;Сјај Притисне Сјајот СенкиПритисне Прав Дијамантски Сјај Foiled Сенката за Очи сочинуваат ПалетаСјајот Мат Сенки Pallete Притисне Сјајот Сенки Сјај Сенката За Очи Шминка Палета Maquiagem Profissional Completa5 Сјај и 5 Мат Сенки PalleteПритисне Прав Дијамантски Сјај Foiled Сенката за Очи сочинуваат ПалетаОваа палета се 5 СЈАЈОТ бои и 5 МАТ бои верзија на популарната палета...

Монолитен Борда Минерална Пудра На Прах Козметика Дълъг Осветляющий Избелващ Контурный Грим Палитра На Прах За Лице

BGN 10.99

Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.ИСПОРАКАПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

Party Queen Makeup Alluring 3colors Eyebrow Powder Palette With Mini Tweezer + Brush+Comb+Eyebrow Card+Mirror Eyebrow Sharping Kit

BGN 7.50

Партија Кралица Шминка Alluring 3 Colors Веѓа Прав Палета Со Мини Tweezer+Четка+Чешел+Веѓа Картичка+Огледало Веѓа Sharping КомплетКарактеристики : 1 Set= 3 Бои Веѓа во Прав+ Веѓа Tweezer + Веѓа Четка + Веѓа Чешел + Веѓа Картичка + Огледало, ситевоедно полнење за добро негувани веѓите (и повеќе полиран изглед).Моден Убава Веѓата Дека е само во право за вас .Дизајн за да се даде богат боја исплата.Оваа мека ,microfine,прав е отпорен на вода и не содржи минерални масла.Alluring , Нахален , Сигурни , Безвременски .Насоки : Користете кратки,лесни потези да се пополни во sharse веѓите.Применуваат потемна боја првите каде веѓите се sharse ,А потоа четка посветлата сенка во текот на целиот веѓата.За најдобри резултати.Не се плаши.Да се вклопуваат 2 бои за да се добие идеална одговара за вас.Употреба на spooley четка за да повлечете боја преку.Потребни состојки : Talc,Бор Нитрид,Силициум,Најлон12,Ethylhexyl palmitate,Цинк Стеарат,Methicone,итн.Детали : Производ Бренд : Партија КралицаИме На Производ : 3 Бои Веѓата Обликувањето На КомплетСенка : 01#, 02#, 03#Нето WT : 2.2 gГолемина : 6.3 "L x 6.3" W x 1.4 " HПакет Тежина : 84gПакет : 1 PCS x 3 Бои Веѓата Обликувањето на Комплет1...

Едно Матово Покритие Течна Червило Горещи Сексуални Цветове Боя За Устни Матово Червило Водоустойчив Дълготраен Гланц За Устни

BGN 3.00 3.34

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^Карактеристики : Навлажнувачки долготрајниПакет Содржина : 1x Усна Сјај

VERONNI палитра сенки за очи 24 цвят, блясък в Пълен размер дълготраен блясък монолитен борда компактна пудра палитра DHL козметика за очи 24 бр./лот

BGN 460.80

VERONNI Палета Сенки 24 Сјајот Бои Полна Големина Долготраен сјај притисне прав палета на курирската служба DHL Очи Козметика 24pcs / многуПревозот>Ние брод на светот, освен APO / FPO .>Сите предмети ќе брод во рок од 48 часа од EMS, DHL,Хонгконг Пост,Кина, Воздухот Пост со следење на број.>Ние обично го обележите вашето парцели како подарок, на ниската цена.>Увозни давачки,даноци,цени не се вклучени во точка цени или превозот надомест.Гаранција>Сите предмети се продава од нас се Сосема Нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.>Ако овој објект е неисправен по приемот, ќе има 7 дена за замени на нов еден од вашиот приемот на стоката...