• Ново
24шт горещи акрилни съвети на нокътната плочка бонбони цвят фалшиви режийни ноктите къси квадратно главата блестящ дете лилаво P76

24шт горещи акрилни съвети на нокътната плочка бонбони цвят фалшиви режийни ноктите къси квадратно главата блестящ дете лилаво P76

BGN 1.00
BGN 1.73
-42 %
В магазина

Брой продукти

торба торба торба торба торба торба
Подолу заврши на производот покажува, само за референца, ќе ви благодариме
ако сакате други бои, ве молиме забелешка бројот од подолу, ви благодариме
Секој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепак
Повеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднаш
Се носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува. Оставете ноктите да дишат природно редовно. Многу бои на располагање Забелешка : Доволно акции. Ако сакате да се купи голема количина или треба ни да се откажат од бродот, pls контактирајте со нас. Превозот Услови : ве Молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса. Испорака Метод : Изберете метод што сакате. Повратни информации : 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас. 3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме
"

Подробности

търговска марка:
Эчикъ
Материал:
Акрил
Приложение:
Пръст
Тип:
Пълни С Върховете На Ноктите
Номер На Модела:
Р76
Размер:
Short Tips/Nail Tips/Full Nails
Брой:
1
Дължина На Ноктите:
1,3-1,8 см
Ширина На Ноктите:
1.1-1.5 см
Тип Елемент:
Външен Ноктите

Те също купуват с този продукт

Новият около 500шт мода половината от покрива над главата ноктите прозрачен акрил за френски изкуствен режийни ноктите съвет

BGN 8.00 13.31

лажни ноктите / совет за нокти / лажни ноктите француски / француски лажни ноктите / совети лажни ноктите / француски совет лажни ноктите / француски помине совети / лажни совет / лажни нокти совет / airbrush помине совет / совети ноктите / совети нокти лажни / совет за француски ноктитеКарактеристики : Ултратенок крива совети се обезбеди совршено се вклопуваат за вашите нокти Еколошки материјали ABS дека ќе биде добро за вашето здравје Висока Цврстина дека нема да попуштат 10 големини за да го изберете Висока цврстина Акрил, дека ќе не Фрактура Детали : Материјал : ABS 500pcs помине совети со 10 различни големини, 50 парчиња за секоја големина...

500 опаковки/лот 500 овални нокти съвети кръгла Fullwell бял цвят съвети фалшиви съвети за изкуство на ноктите на едро горещи продажба A0013XXX

BGN 1423.81

500 пакети / многу 500 Овална Ноктите Совети Круг Fullwell Бела Боја Совети Лажни Помине Уметност Совети трговија на Големо Топла Продажба A0013 XXX10 големини,50 ноктите секоја големинаБелата БојаАБС МатеријалЦелосна МаскаПакетот вклучува : 500 Пакети X 500 Бела Овална Помине СоветиДобредојдовте на Прото Помине Уметност

24шт горещи акрилни съвети нокти бонбони цвят фалшиви режийни ноктите къси квадратно главата блестящ лют червен 052

BGN 1.00 1.65

торба торба торба торба торба торбаПодолу заврши на производот покажува, само за референца, ќе ви благодаримеако сакате други бои, ве молиме забелешка бројот од подолу, ви благодаримеСекој пакет содржи 24 ноктите, БЕЗ било лепакПовеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднашСе носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува...

Нов 5 бр./компл. къса фалшиви съвети за изкуство на ноктите пръчки полски дисплей вентилатор практика инструмент дъска нокти инструменти грим натурален прозрачен п

BGN 3.00 3.18

Нови 5 Pcs / Set Краток Лажни Помине Уметност Совети Стапови полски Екранот ФанПракса Алатка Одбор Ноктите Алатки Шминка Природни Јасно Целосна МаскаКарактеристики На Производот : 1...

Fashional Customized 220 цветове Arte Clavo Any One UV Gel nail Lacquer Soak Off Nail Gel Polish Led UV лампа

BGN 4.00 6.38

Спецификација : Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноАко сакате база на капут и на врвот грб, ве молиме кликнетеВе молиме имајте предвид дека dute да осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Бојата 1323 е белаБојата 1348 е црнаБојата 1342 е црна, виолетоваБојата 1557 година е неонски црвенаБојата 1558 е неонски розоваБојата 1593 е бледо mauve(розова виолетова)Бојата 1595 е прав синаНапомена : Како што сите знаеме, ова е ниска цена промотивен производ...

500шт френски изкуствен салон нокти Шило Съвет прозрачен остър фалшиви фалшиви нокти с UV гел направи си САМ украса за красота с маникюр

BGN 6.00 7.68

500 PCS француски Вештачки Салон Stiletto Ноктите Уметност Совет Транспарентен Посочи Лажни Лажни Нокти УВ Гел DIY Украси за Убавина Нокти Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фабрика за директна поддршка на големо, мешана серија ABS Висок квалитет ,Преку ЕУ, сад и други земји сертификација Професионални салон француски Совети,ABS со врвен квалитет За слободенза испорака на нарачки, БЕЗ СЛЕДЕЊЕ на ИНФОРМАЦИИ Надвор од Кина ( Кога цел, Ако би сакал на целиот процес на следење, ве молиме изберете стандардна експрес сервис...

Премиум качество на 220 цветове arte клаво всяка UV-лампа за принтер лак за нокти, гел-лак Soak-Off гел-ноктопластика

BGN 4.00 6.38

Спецификација : Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноАко сакате база на капут и на врвот грб, ве молиме кликнетеВе молиме имајте предвид дека dute да осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата.Бојата 1323 е белаБојата 1348 е црнаБојата 1342 е црна, виолетоваБојата 1557 година е неонски црвенаБојата 1558 е неонски розоваБојата 1593 е бледо mauve(розова виолетова)Бојата 1595 е прав синаНапомена : Како што сите знаеме, ова е ниска цена промотивен производ...

Високо качество кратки пълен Бордо метал матиран режийни ноктите 3 компл. / лот матово черно оборот Златни френски изкуствени нокти

BGN 12.00 12.62

Жешка Нов Мат Метален француски Лажни Помине Уметност Совети 24pcs / set Убавина Лажни Нокти Совети за на доградба на Акрилни Нокти Маникир Краток Целосно Покривање на Ноктите СоветиПовод : Одмор, ангажмани,матурска,секоја прилика сакате да бидат повеќе шармантен.Пакет : 24pcs Помине совети слободни помине лепак секој сет3 групи / многуКарактеристики : 24pcs целосно покривање на ноктите совети,со висок квалитет,лесно да се користи и се вклопуваат добро , за професионално студио употреба или домашна употребаЗошто Изберете Го Објектот : 1.Лажни ноктите суровини е нов ABS материјали ,Добра флексибилност,не е лесно да се пробие2 .Повеќе дизајн за вашата изберат,можете да го најдете во нашата продавница3.Ноктите може да се задржи за околу една недела .Почекајте неколку часа или преку ноќ пред да се реаплицирање4.10 големини за вашиот изберете и повеќе избор.5 ...

12 Color Acrylic Nail Комплект Paintings 3D Nail Art Designs съвети акрилни бои инструменти за декорация на нокти 15 мл/цветен лак за нокти

BGN 35.18

12 Боја на доградба на Акрилни Нокти Комплет Бои 3 D Помине Уметност Дизајн Совети Акрилна Боја Алатки Ноктите Украси 15 ml / боја Нокти

1000 бр. / лот носене на ноктите Soak Soakers за акрилна течност за премахване на лака и лечение на Едро продажба на артикул:F0087X

BGN 238.40

Опис : 100% Сосема нов во трговијата на мало пакет10 КОМПЈУТЕРИ Soakers спакувани во пп торбаAcetone отпорни, може да се полнат со вода за вода бања за нокти или acetone или друг саканиот впива течностаЗа вештачки нокти отстранување, УВ тен кревет заштитаПогоден за нокти третман, отстранување на лажни нокти и cuticle, ноктите исхрана & стерилизација третманиВпива двете раце во исто време, погодност за употреба!!Погоден за повеќето големини на прсти!За професионално студио употреба или домашна употребаПакетот вклучува : 100 кеси x10 soakers ( вкупно 1,000 компјутери soakers)Добредојдовте на Прото Помине Уметност

60шт нови фалшиви съвети нокти мозайка френски прозрачен акрил UV гел салон направи си САМ

BGN 12.00 12.50

500 Природна Бела Половина Совети Дизајн Вештачки француски Акрилик Стил Лажни Помине Уметност Совети многупарчиња / многуМеки Пластични Flectional Модел Рака Помине Уметност Пракса Подвижен Помине Уметност Пракса Рака Помине Уметност Сликарство парче7colors изберете 500 Природна Бела Половина Совети Дизајн Вештачки француски Акрилик Стил Лажни Помине Уметност Совети Ноктите алатки 10 PCS природна бела помине уметност екранот боја шема лак Екранот Тркала 20 Совети многупарчиња / многуУбавината 3 D Шупливи Помине Уметност Налепници Decals За Нокти Совети Декорација стил Алатка Црно Бел Цвет Чипка Дизајнмногупарчиња / многу12pcs вода трансфер Смешно поединечните помине decals налепници за помине уметност украси алатки за Убавина декоративни цвет дизајн многупарчиња / многуБесплатен Превозот Мода 18 ролни обоен алуминиум помине фолија трансфер на хартија ноктите налепница трговија на големоСАД$ 14.03 / многупарчиња / многу5 PCS / многу Вода Трансфер Помине Уметност Налепници Decals за нокти совети decortaion Леопард Тигар Ленти ДизајнСАД$ 5.99 / многупарчиња / многуКарактеристикиЈасно боја на Мозаик Совети со 10 различни големини Големини 09 (6pcs на секоја големина и целосно 60pcs) Секоја големина е посебно спакувани во spearate комора на пластична кутија Може да се користи за вас помине уметност Погодни за употреба со гел, акрил или fibreglass апликации Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира Боја : ЈасноКако Да се Користи Закачите на Мозаикот Совети за вашите природни нокти Трим ги со ноктите clippers или нокти датотека, а потоа да се ослободи од нечистотијата на нив се Применуваат јасно гел само на ноктите кревети тивко и ги излечи за една минута се Направи различни уметнички изрази со користење на различни бои на обоено стакло гелови и ги излечи за една минута повторно Шалче целиот помине површини со јасна градител гел и излечи ги за 2 минути...

CokeKOU есен и зима цвят на камъка LED & UV лак за нокти, гел Коледа червени и зелени звезди кръг на бял сняг гел сватбен гел

BGN 5.89

wyприклучокstartЖешка Стока$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.73 $4.98$4.73 $4.98$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.31 $4.68$4.73 $4.98wyприклучоккрајДобредојде ! Ве Молиме Имајте Во ПредвидКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи.ние избравме обичните испорака, без следење на информации.Под нормални околности, пристигнување време за : 30од 60 дена.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики,Ако умот вас, немојте да го купат...

LNRRABC мода 100 бр / пакет премахване на тайна лидице хартия от памук, лакочистител инструменти за маникюр посветен почистване на лак

BGN 4.00 4.59

Име : Со памук и калај хартија Секоја големина : 7.5 * 9.5 см или така Медиум памук големина : околу 3 2cm Спецификации : a пакување од 100, проѕирна кеса инсталиран Улога : отстранување на светлосната терапија на QQ лак гума Употреба : прво со сунѓер го вклучите полиран површината на QQ лак, а потоа со памук, со калај фолија, се на точниот износ на ликвидни истовар течност, целиот пакет на ноктите, го завитка и да чекаат за 8 минути, и потоа само да им помогнам да им помогнам на Масло, лепак...

TP Wholesale 10 Пакети 36 Tips Natural/Clear за Нокти Chart Display Color Nail Polish Display Nail Art Design Practice Chart Display

BGN 13.00 14.38

Нашата компанија снабдувач на нокти убавина и шминка производи за повеќе од 10 години Трговијата на мало, трговија на големо, кориснички налози се сите добредојдени во Blinkgel.Опис На ПроизводотTP трговија на Големо 10 Пакети 36 Совети Природни / Јасно Помине Екранот Боја Шема лак Екранот Помине Уметност Дизајн Пракса се Прикаже ТабелаКарактеристики 100% сосема нов и висок квалитет на лак боја на екранот за гостите да одберете или за споредба се користи Многу погоден за почетниците како пракса одбор, насликани врежан Погоден за професионални или домашна употреба Природни пластика Пакување Листа : 10 Packs (боја по случаен избор испрати )

5 опаковки за професионална дамска мода естествен цвят въздушната ноктите дисплей набор от съвети на практика акрилен гел UV маникюр, определени направи си САМ

BGN 3.00 3.98

5 Пакети Професионални Жени Мода Природна Боја Лажни Ноктите Се Прикаже СоветиПоставете Пракса Акрилик Гел УВ Нокти Поставите DIYПердув боја : природна големина : 7.5 x16cm материјал : акрилик тежина : 100g пакет се вклучени : 5pcs x 24colors помине уметност екранот одборИспорака1.Ние само брод да се потврди цел адреси...

15 мл Arte Clavo нови цветове изберете(22 цвят гел + грунд + най-горния слой) UV-гел боя Soak-Off гел на ноктите Bulk гел за нокти Soak Off

BGN 101.00 143.98

Слики : W, e, исто така, имаат подолу бои во акции, само за референца Ве молиме да ни оставите порака, да се информирате кодови на боја сакате...

Nadeco New Full Cover Овални И Заоблени Отгоре Ноктите Акрилни Изкуствени Художествени Уши Цели Ноктите

BGN 19.20

Детали За Производот : Овој објект е у ltra тенка ноктите салон за нокти.Изработени од АБС материјал увезени од кореја,Ултра тенка и флексибилна.Без нездрави на телото.Не се скрши исклучите под висока или ниска температура.Понуда прилагодено пакување,мувла создавањето.Секој сет содржи 10 големина, Од #0 до #9 секој големина, вкупно 500 компјутери / торбаПриродна Боја : Јасно Боја : Пакет : По полски нив(DIY Дизајн за нокти совети) : Answer : ___________________________ Note : Подолу се слики само за да се покаже како тие по се полира, ние само го продаде База помине совети за DIY вашиот сопствен дизајн на ноктите совети)Пратката ќе се обиде да брод од надвор што е можно поскоро.Чекање за вашата нарачка

MAKARTT 500 Овалния натурален френски маникюр Fullwell фалшиви съвети пълно покритие на акрилни нокти A0014

BGN 9.00 9.58

Карактеристики : Боја : ПрироднаМатеријал : ABSОблик : Целосна капак и заоблениНето тежина : 2.92 мл / 65gПакет : Мало пакет 500 КОМПЈУТЕРИ со предброј торба(Број 09)Големина : 10 големина, 50 совети секоја големина, 500pcs целосноДетали големина информации(Должина * Ширина), ве молиме овозможи 0.04 инчен разликата се должи на рачно мерење : НЕМА.0:1.06 инчен*0.52 инчен; БР.5:0.94 инчен*0.37 инченНЕМА.1 : 1.10 инчен*0.47 инчен; БР.6:0.83 инчен*0.35 инченНЕМА.2:1.02 инчен*0.43 инчен; БР.7:0.87 инчен*0.35 инченНЕМА.3:1.06 инчен*0.43 инчен; БР.8:0.78 инчен*0.30 инченНЕМА.4:0.90 инчен*0.39 инчен; БР.9:0.78 инчен*0.28 инченДобредојдовте на Прото Помине Уметност

Бял френски Шило фалшиви нокти Natual розово остър парлив фалшиви съвети изкуство нокти DIY маникюр нокти

BGN 3.00 3.12

Белиот француски Stiletto Лажни Ноктите Natual Розова Посочи Остри Лажни Помине Уметност Совети DIY Маникир НоктиТечен Лепак НЕ се вклучениОпис : 100% сосема нов!!!Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување , шопинг покаже : )Лесен за употреба со лепак.Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во повеќето ноктите.Пакет : 24 Парчиња лажни ноктите

50 бр./лот отстраняване на нокти тайна Отстраняване алуминиево фолио маникюр Soak Off акрилен гел-лак грим инструмент

BGN 2.00 2.64

Алуминиумска Хартија lengthpp 9cmАлуминиумска Фолија wideth : app 65mmБоја : сребренаПакет вклучуваат 50pcs Алуминиумска ФолијаУпотреба : 1...

YWK 10 бр 1 г лепило за нокти блести САМ маникюр декорации акрилни съвети лепило инструмент

BGN 1.00 1.68

Карактеристики : * Поединечно Запечатени * Одличен Квалитет * Може да се користи на природни нокти или лажни нокти * да им се Овозможи да се создаде убава нокти дизајн во секунди * Погодна за двете професионални салон или дома ни Капацитет : 1g Пакет се Вклучени : 10pcs 1g Помине Лепак Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата...